Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dostałam kilka plików, nie mogę ich otworzyć :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Czy wyście poszalały??? ;) Tyle żeście naprodukowaly, ze ja nie mogę doczytać końca. :D Narazie tylko się witam jak będę w temacie to się odezwę no chyba, że znów będę miała ful roboty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi kochanie co za fotki przesyłasz??? Nie wiem jak wy ale zostałam obdarowana fotami marcy podwójnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobrze, że doszły - co prawda nie musiały aż 2 razy, ale grunt, że są:) Mx, diabełek - posłałam. NIe zapomniałam o Was, tylko w wysyłaniu skorzystałam z maila, którego któraś wcześniej napisała i dałam \"odpowiedz wszystkim\", licząc, że jesteście wszystkie - wybaczcie :) Cieszę się, że się podobają :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Wczoraj bylam u bardzo milej florystki, ale zadala mi pytanie, na które nie umialam odpowiedziec. Jesli możecie, doradzcie mi proszę. Jestem szatynką, o czarnej oprawie oczu, oczy raczej ciemne, karnacja opalona. Suknie mam śmietankową. Moj narzeczony to typ urody południowej, jeszcze \"ciemniejszy\" ode mnie. Garnitur brązowy, lekko wpadający w oliwkę w słońcu, z minimalnym prążkiem smietanka i bladoniebieski. Wiem, ze brzmi to strasznie, ogolnie garnitur wydaje się w tonacji bardzo zimnego brązu, koszula - smietanka i nieco ciemniejszy krawat połyskujący. Pytanie jest takie. Czy bukiet ma być wpasowany w tonację, czy ma być to szalejący akcent. Przymierzałyśmy do mnie kwiaty i pasuje bordo, pasuje zieleń i biało - zieleń, bardzo nie pasuje brzoskwiniowe ecru. Na co się zdecydować, na bało - zieloności, czy mocne akcenty. Dodam, że do zieloności makijaż mógłby być subtelny, do mocniejszych akcentów przydałoby się, by mój wizerunek skręcał ku \"kobiecie hiszpańskiej\". Buziaki, pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina, wyslalam ci maila z moim adresem firmowym, przeslij mi prosze zdjecia marcy na mojego firmowego, bo na wp nie doszlo, dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedysiu, niestety, nie doradze Ci...U nas jest tak:suknia śmietankowa, koszula śmietankowa, garnitur baardzo ciemny, prawie czarny, kwiaty i krawat-różowe. I moja biżuteria rózowa, ale b.delikatna. Wszystko naszego pomysłu, nie konsultowane z żadnym specem:DKiedysiu, a czy ja widziałam Twoje zdjęcia?Jak nie, to podeślij...ale coś mi świta, że moze jednak tak...nie wiem juz sama:) Zabulinko, śliczne!!!A sesja w Krakowie...moje marzenie...ehhh...piękna! A to zdjęcie przed sukiennicami, i to, jak jedzą lody czy coś...boskie! A jak w ogóle było? śmiesznie? Ludzie sie gapili? I jak sie impreza udała Marcy? Wszystko poszło jak należy?Kiedy wraca? To chyba tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Narzeczona:). Zdjęcia kiedyś wysyłałam, ale one są już starawe ciut:), nowszych nie mam na kompie, musze zrzucic z aparatu. NIemniej to, co powiedziałaś bardzo mi pomogło:) Otóż mam takie przemyślenia: Dopasowałaś dodatki do koloru kwiatów ( bizuteria, krawat), jako, że u mnie Miś ma krawat nie odbiegający od tonacji, a bizuteria to kolczyki takie jakby z maleńkich kryształków, wiszące, to chyba jednak pozostanę w tonacji. Chyba zbyt wiele trzeba byłoby zmieniać do mocnych akcentów. Wiesz, pomogłaś mi i to bardzo, dzięki:):):):)buziak🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do imprezy, to nie wiem, bo osobiście mnie tam nie było (miałam ślub tej drugiej pary - dostałaś zdjęcia?). Ale ponoć było cyt. \"wyrąbiście\" i bawili się do rana do upadłego :D Na sesji było supcio, tyle że ganialiśmy, bo mieli niestety w planie obiad kolację rodzinną, więc raptem wszystkiego chyba z 1,5h było... Ludzie się gapili, owszem, i życzyli wszystkiego dobrego etc. A obcokrajowcy namiętnie filmowali i cykali zdjęcia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jedna sprawam, jeśli mogę. Umówiliśmy się z fotografem na sesję plenerową przed ślubem ( ale w dniu ślubu ) i teraz biję się z myślami, czy dobrze zrobiłam. Chciałabym na sesji moc zachowywać się naturalnie, czy suknia może się bardzo pobrudzić?? a jesli tak, to czy będzie to an tyle widoczne, że zauważalne na ślubie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś, sama nie wiem, co Ci doradzić.. faktycznie, albo stonowane, albo zwariowane, półśrodki nie wchodzą w grę.. ale musiałabym to zobaczyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no popatrz, to baardzo sie ciesze!!:) To jeszcze Ci napisze, że mam w planach bukiet ze storczyków różowych, do tego 2 małe bukieciki-jeden w w garniturze M., a drugi-w moich włosach.:)Albo różowe go ździki i ten sam numer, jeszcze sie nie zdecydowałam. Napisz mi prosze, ile zapłaciłas za ten fixator? Dobry jest? I jak często sie go używa?czy jak prysne sie nim po umalowaniu, to bedzie dość, czy musze potem poprawiać? I jeszcze jedno...bierzecie ślub w Krakowie? W jakim kościele?Jak mozna oczywiście zadać takie intymne pytanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, Diabełku, ale to Marcy trzeba gratulować - ja się tylko dobrze bawiłam :) Narzeczona- napisz, czy te drugie też doszły. Poślę Ci dzisiaj jeszcze trochę ;) jakieś przygotowania itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doszły Zabulinko, tez są bardzo ładne! Ale zdjęcia \"znajomych\", nawet z internetu jakoś fajniej sie ogląda:)Co nie znaczy oczywiście, że te drugie mi sie nie podobały! Wręcz przeciwnie:) Masz moze jakieś z Kościoła? W ogóle to stwierdziliśmy z M. ,że zdjęcia \"na żywo \"wyglądają o niebo lepiej, niz te w internecie:) Zapomniałam Ci kiedyś powiedzieć, że wybraliście w tej knajpce mój ulubiony stolik:) Zawsze tam siedzimy, jak jesteśmy w P. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
apropos fotografow. my mamy slub o 16.30. z fotografem umowilismy sie na 19.30. czyli uciekamy po posilku i pierwszym tancu z wesela. jak myslicie zdazymy na ta godzine czy za wczesnie sie umowilismy? moze mezatki podpowiedza ile czasu zajela im msza, skladanie zyczen, pierwszy toast, posilek, pierwszy taniec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach dzięki zabulinko:), w ogole witam:) Droga narzeczona:), oczywiscie, ze tak \"intymne\" pytania można zadawać. Fixator kupiłam za 59 zl, jest dosyć duzy i wystarcza na minimum 50 makijazy, tak powiedziała mi pani, że 50 gwarantuje. Uzywa się go tylko raz, po zakończeniu prac\"tynkujących\"heh. Fixatora jeszcze nie uzylam, ale jest niesamowicie chwalony na forum wizażu. Wczoraj zwątpiłam w słuszność samomalowania, kiedy florystka powiedziała mi, ze podobno nie jest możliwe symetryczne umalowanie oczu przez samą siebie, ale się nie poddaję:) Ślub z moim cudownym kochanym mezczyzną będziemy brać 13 sierpnia 2006 roku, w Krakowie, w Bazylice Bożego Ciała na Kazimierzu:) A co do kwiatów jakie sobie wyarzyłaś, to skonsultuj z florystą, ponieważ np. teraz nie wszystkie kwiaty są w najwyższej formie, niektorych w danym okresie nie warto wybierać bo nie są optymalnej urody, nie ich czas poprostu. A jesli mogę, to rewanzuję się \"intymnym\" pytaniem o miejsce ślubu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo mi się podobają te zdjęcia :) Zasługa oczywiście po stronie fotografa jak i \"obiektów\" :) Zabulina, wiesz.. ostatnio zastanawiałam się nad jakąś super spontaniczną sesją i napisałam do mojefgo fotografa, że chyba chcę tylko park na Kamiennej Górze w ddzień ślubu (przed ślubem) - gdzie się nie wybrudzę... a w niedzielę sesję z tarzaniem się razem po plaży, wskakiwaniem w niej do wody :D Bardzo mi się spodobały zdjęcia takiej poli u nas z trójmiasta. Looknij :) http://forum.trojmiasto.pl/read.php?f=11&i=154615&t=153314 Acha, kupiłam razem z kobietami z forum parasolkę ecru (ciemne) - taką salonową :D do zdjęć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedysiu, ja jestem nie z Krakowa, i ślub tez nie w Krakowie:) Z Rabki jestem:)Ale mój Miś mieszka pod Krakowem, a ja tam studiuje, dlatego taka udawana \"krakuska\"ze mnie:D Zmyka, bawcie sie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona,p rzecież już kiedyś doszłyśmy do wniosku, że sporo nas łączy w kwestii wrazliwości, więc się nie dziwię temu stolikowi :D co do zdjęć - racja, lepiej si je ogląda na żywo. Będziemy w Krakowie 31szego z tymi zdjęciami z soboty, jeżeli będziecie chcieli, to się umówimy i pooglądacie:) Albo po prostu \"dodaj\" sobie do nich w myślach tyle \"ładności\", ile uważasz, że zyskują w realu ;) :D Pewnie, z kościoła mam multum - też poślę. Ale wieczorem - teraz idę z M opracowywać komputerowo.. :) Wi - na mój gust zdążycie spokojnie, jeśli tylko sala nie jesr bardzo daleko od kościoła. Msza + życzenia to jakieś 1,5 h, obiad jak się uwiną to jakieś 45min, taniec - iwadomo. Ael jeśli dacie radę, to urwijcie sie stanowczo WCZEŚNIEJ!!! 19.30 to już ostatnie chwile dobrego światła!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga narzeczona, moj Miś jest z Lublina, więc jak widać pary z roznych miejsc to dosc czesta sprawa, moze przeniesiesz sie na stale do kraka??:) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, piekne te zdjecia, do których linka posłałaś!!!!! Zakochałam sie!!!moze to zasługa ładnej panny młodej, nie wiem, ale są cudne! Ciekawe, co na nie zabulinowy ekspert:D teraz juz naprawde zmykam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie moge sie oderwać:D:D:D Kiedysiu, mamy zamiar mieszkać po ślubie u M. wieć pod krakowem:) A Wy?zostajecie w Krakowie? Jak tak, to kiedyś:) trzeba sie spotkać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×