Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

a właściwie to jak się robi suwaczki? pewnie to ze 100 razy opisywałyście ale nie moge wygrzebać:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
e no generalnie odpowiadam: bo tak! ale ileż mozna... jakmi ktos bedzie chciał zrobic oczepiny toudusze... a oni mi na to: miej litosc dla panien... i wkolkko gadam \"bo takmis ie podoba\" albo co blizszym to tlumacze ale juz mi sie rzygac chce tymi tlumaczeniami.. ja stara baba jestem i mnie sie juz nie chce nawet słuchac tego gadania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwaga, uwaga!!! Foty idą!!! Trochę potrwa, nim dojdą, bo jest ich 700KB. Rozmiar 20cm na 15 i radzę nie oglądać w większym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! albo te foty dlugo ida, albo zostalam pominieta:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ethaath- ja tez tak mam szczegolnie jesli chodzi o oczepiny. jak mowie, ze nie chce to nawet mama mowi: \"ale tak troszke zabaw to musi byc\" :( nie chce gorzkiej wodki , to oni na to:\"to tylko raz\". naprawde szlag wtedy trafia czlowieka. ja az za bardzo przejmuje sie tym, cp pomysla soboe o mnie goscie weselni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany! jutro 26! jeszcze tylko 4 tygodnie! ale ten czas leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wi! leci nie??? ja nie moge, miesiac! ale poki co czekam na 13 sierpnia, kiedy to przyjade do domu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej tijka! na dodatek jeden tydzien mi wypada, bo jade z narzeczonym do Wloch. wyjezdzamy w ta sobote w nocy i wracamy 6 sierpnia. a 7 sierpnia mam przymiarke sukni!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz to juz nabierze tempa...! :D to chyba bedzie najkrotszy miesiac w moim zyciu. albo najszybszy... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze i kasiak nie ma zdjec. wiec nie jestem jedyna pominieta?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka-- co musisz jeszcze zalatwiac do slubu i wesela?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka, Tobie oczywiście też. Sprawdźcie te Wasze poczty! Z mojej poszło wtedy, kiedy napisałam na Kafe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi ja jeszcze do zalatwienia mam USC - zglosic sie po dokumenty, przymiarka sukni, spotkanie z fryzjerka, bo jeszcez mnie nie widziala, kosmetyczka... mamy tez spotkac sie z kamerzysta fotografem i orkiestra. w przyszly piatek mamy zaliczyc poradnie, ciagle przed nami spowiedz... nie wiem czy juz mamy tort, alkohol, napoje ciasta, bo tym rodzice mieli sie zajac... matko ile tego... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko na razie nie mam, ale czekam cierpliwie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie doczekalam sie odpowiedzi wi :) za chwile czaso domku wiec pomalu sie zbieram i do jutra! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze jakies 10 minut :) ja pracuje po 12 godzin pon-czwartek... a potem mam dlugi weekend co tydzien :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tijka-- ja musze zalatwic alkohol, tort, omowic szczegoly z zespolem i kamerzysta, przymiarka sukni, zalatwic samochod, wybrac kolor kwiatow no i kupic garnitur dla pana mlodego. wszystkie terminy ustalone, ale wiekszosc osob kazala przyjsc 2, 3 tygodnie przed weselem np. w sprawie tortu, kwiatow, kamery itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paolla26
Hej dziewczyny,mam problem kupilam dla gosci po słoniku na szczesie tylko nie mam pomysło co napisac na karteczce dolaczonej do tego slonika tzn chodzi mi o cos takiegoara Mloda dziekuje za przybycie i dzielac sie swoim szczesiem słonikami obdarowuje no cos takiego hheh tylko ,zeby to ładnie było zrymowane ufff ale namieszalam ,ale bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głupi Onet. Pewnie dotrze do Was dopiero w nocy, a ja umieram z ciekawości, co powiecie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi to w zasadzie mamy podobnie, tylko ze moj wybranek garnitur juz ma. ale nie ma koszuli na poprawiny ;) przypomnialas mi o wiazance - tego jeszcze tez nie mam, ale kwiaciarka mi powiedziala ze tydzien przed slubem wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×