Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość Demiselle
a sukienka ma rękawki z cienkiej koronki, nie odpinane, ale myślę, że na wrzesień będą jak znalazł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demiselle
Hehe, Agatka, przepraszam. A czytalam wcześniejsze strony i przypomniało mi się (a propos czerni) że też śniły mi się czarne rajstopy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawy efekt:) Czarne rajstopy do białej kiecki:) Ja idę bo mama terrorystka goni do sprzątania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! Jal by co to ja jestem tu systematycznie, żeby nie mieć zaległości w czytaniu ale nie mam czasu na gadanie z wami bo mam ręce pełne roboty i jak się rozgadam to koniec (znów się nie wyrobię) no przecież koniec miesiąca się zbliża. Demiselle ja też poproszę o fotki a jak będę miała trochę czasu to podeślę swoją ;) a i proponuję się ustabilizować i zrobić na czarno ;) o nik mi chodzi jak by co :p :D Może odezwę się trochę później całuski 😘 😘 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! witam Demiselle w naszym gronie 🌻 a w ogole co sie ostatnio dzieje, ze prawie nikogo tu nie ma? gdzie sie podzialy wszystkie? wczoraj to juz w ogole chyba tylko ze cztery nas tu bylo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Demiselle
Jak zrobić nick na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
demiselle wejdz na gorze w odnosnik preferencje a dalej \"klinij tutaj\" w punkcie A. zeby zarezerwowac nick

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma za co :D a kiedy Twoj slub? u mnie jak w suwaczku - 1 miesiac i 1 dzien. kurcze jak ten czas leci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki juz wczoraj wrociłam do pracy ale nie miałam czasu was odwiedzić żyję już 3tyg w stanie odmiennym szczęśliwa ubóstwiana i zakochana w mężu po podróży poślubnej z jeszcze bardziej zakochaną w tatusiu córeczką i po nieco brutalnym wpędzającym w prozę życia zabraniu mi ukochanego przez obowiązki służbowe ale to nic za tydzień już go będę miała spowrotem ale jak ja tęsknię!!!!!!!!!Dziękuję za życzenia i życzę wszystkim dużo szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj keyti! widze ze szczesliwa... zycie malzenskie ci sluzy :D a jak tam weselicho sie udalo? nie bylo za goraco? ja juz mam nadzieje, ze tak jak zapowiadaja w drugiej polowie sierpnia bedzie ochlodzenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prosze mnie nie pomijac przy wysylaniu zdjec :P mam pytanie czy ktoras sie orientuje ile kosztuja wkladki zelowe do butow scholla? probuje znalezc na allegro ale cos nie widze. patrzylam wczoraj w aptece ale tu kosztuja 17 euro!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tak, juz wczesniej pisalas. to ja juz wtedy bede miala meza :D moj slub jest o 15:30 w malej kaplicy, bo w najszej parafii kosciol sie dopiero buduje. ale ta kaplica, choc zupelnie rozni sie od typowego kosciola i tak jest urocza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Agatko akurat dokladnie takie poduszki sobie wczoraj kupilam i nawet juz mam w butach hehe, kosztowaly niecale 7 euro, wiec strasznie nie przeplacilam, ale widzialam tez wkladki na cala stope, a takich nie moge znalezc ani na allegro ani na stronie scholla ale moze te poduszki wystarcza, przeciez chodzi o przednia czesc stopy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia, te obrączki kupiliśmy jakiś czas temu, bo poprostu nam się podobaly. Ślub we wrześniu - konkordatowy, więc jeszcze wszystko przed nami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Proszę mnie też nie pominąć w wysyłaniu fotek!!!!!!! Wiecie co dziewczynki wczoraj byłam z moim kofaniem zobaczyć park czy się nadaje do zdjęć i akurat spotkaliśy młodą parę co cykała sobie fotki ślubne. Jest tam pięknie !!!! Park barokowy jest jak ze snów szkoda tylko że do pałacy śpiewają 110 zł i mogą wejść tylko 3 osoby. Po prostu nie będziemy mieli fotek w pałacu. Ktoś może się śmiać, że chcę udawać księżniczkę bo już się spotkałam z takimi opiniami ale przecież ślub ma się raz w życiu i czy nie można chociaż ten raz pobawić się w księżniczkę?? Zresztą zawsze będąc w takich miejscach mam ochotę cofnąć się w czasie i wcielić się w taką osobę i poznac ich życie codzienne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć!!!! Stęskniłyście się za mną? :D NIe da rady. Nie przeczytam, co nastukałyście przez ten prawie tydzień. Proszę jakąś Dobrą Duszę o streszczenie najważniejszych faktów:) A póki co... śmigam do drugiego komputera/ Po co?? Żeby Wam poprzesyłać sesję Marcy.. :D:D Wyraziła zgodę, więc jak tylko zdjęcia obrobię, idą w ruch:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino witaj! dzisiaj nasz topic w totalnym bezruchu, dobrze, ze wrocilas, moze troche zmobilizujesz dziewczyny :) nie zapomnij tylko o mnie jak bedziesz slac foty! a gdziezes ty bywala tak dlugo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabylinko z miłą chęcią bym streściła ale sama właściwie nie wiem co pisałyśmy ;) Mamy nową koleżankę Demisalle, Tiki będzie miała dzidzi, agatka urządza swoje gniazdko, ja zmieniłam kolor własów i jestem po próbnej i też urządzamy swój pokoik (jak narazie) i na pewno o czymś zapomniałam ale z moją pamięcią nie jest ostatnio za dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Demiselle ja również bardzo proszę o foty kasiak84@o2.pl ;) Zabulinka 😘 jak tam plener Marcy???? Masz może już zdjęcia??? MArcy coś pisała, że pozwala na przesłanie zdjęć ;) Holly No To Co szkoda, że Was nie ma :) już tylko 53 dni :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaa zapomniałam powiedzieć, że odbieramy dziś nasze kieliszki ślubne z graweru :D jak tylko będę miała foty to wysyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny. Mój miesiąc miodowy jest okropny. Mąż wyjechał do roboty na drugi koniec PolskiMiał tam jechac tylko na 3 tyg. a dziś się okazało, że musi zostać na kilka miesięcy. Buuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Ja tez poprosze o WSZYSTKIE foty! tijka--no i kolejna rzecz, ktora nas laczy. Ja tez mam slub w malej kaplicy, bo kosciol jest dopiero w budowie!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi niezle troche sie tego juz uzbieralo: data slubu, zaproszenia, kosciol... :) marcela wspolczuje... a nie masz mozliwosci do niego dojechac na ten czas?? deniselle jak rozsylasz zdjecia to ja tez poprosze. moge ci przeslac swoje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki:):) TIKI - WIĘC ZROBILIŚCIE JEDNAK \"MAŁĄ DUPKĘ\" :D:D ??? Ech, te testy:) Mam nadzieję, że jesteś zdrowa i dobrze się czujesz:):) Agatka - gratulacje:) Uwielbiam urządzać wnętrza i Ty pewnie też - czeka Was mnóstwo zabawy, bo to żadna sztuka urządzić się za grubą forsę, a cała przyjemność polega na wyczarowywaniu rzeczy za pomocą własnej inwencji:) Agu - a jaki masz teraz kolorek? :) Kasiaku - Marcy mi powiedziała, żebym Wam rozesłała - ale jeszcze nad nimi siedzę i troche to potrwa, niemniej - dziś będziecie miały na skrzynkach:) Mi bardzo udały sie obie sesje - i tej dziewczyny, i Marcy:) Bardzo dobrze się bawilam i mam wrażenie, że fotografowani też;) Wiecie, ale super się patrzy na Marcy i Marka - są tak w sobie zakochani...Mark całuje ziemię, po której ona stąpa.... coś wspaniałego:) witam też nową koleżankę, o której nic nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×