Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Nie moge do niego jechać, on mieszka w jakimś obesranym hotelu robotniczym. Przeważnie firma wynajmuje dla niego mieszkanie służbowe. W takim mieszkaliśmy ponad 2 lata w BB. Na początku sierpnia wynajmiemy cos tam na własną rękę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyli jednak do niego dojedziesz. zobaczysz ani sie obejrzysz a bedzie sierpien :) na razie mozesz korzystac z wolnosci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej !!!!!!!!!!! Długo mnie tu nie bylo, ale postaram sie nadrobic zaleglosci :)) Zabulina - zdjecia marcy please :D Aguu - super fryzurka :)) Nowa fafetko, prosze o przeslanie zdjęć swoich i sukienki :P Kasiak- jej ale ten czas leci :P :D Rany boskie, jeszcze miesiac z kawalkiem, a my nie rozwieźliźmy wszystkich zaproszen !!!! na wszystko brakuje czasu :P Pozdrawiam Was wszystkie jak sie doczytam to odpisze najszybciej jak to możliwe :)) calusy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy mnie pamietacie ;) widze ze u marcy wszystko sie udalo? nie odzywa sie do mnie niedobra kobieta, juz nie mowiac o tym ze zdjec mi nie przyslala :( zabulina, podeslesz mi jej zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć zabuś czekam z niecierpliwością na zdjęcia:) Co do urządzania mieszkania za niewielką kasę to hmmm... my nie mamy innego wyjścia:) Ale masz rację, lubię to i sprawia mi dużą przyjemność \"wynajdowanie\" nowych wizji, pomysłów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka ja cie nie pamietam, ale tylko dlatego, ze nie mialam okazji cie poznac :) to ty w najblizszy weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech, bo ja na innym forum urzeduje ;) tu sie pojawilam jak wysledzilam marcy, bardzo sporadycznie. tak, ja juz za 4 dni. no letki stres jest. aha, wczesniej jako hanulka sie publicznie udzielalam ;) a z marcy sie umawiam umaaiwam umawiam na piwko i spotkac sie nie mozemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to moze wam sie uda jak juz obie bedziecie po weselichu i skonczy sie ganianie i zalatwianie :) kurcze 4 dni... jeszcze troche i ja tak bede miec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie panie;) Witaj Hanko:), będę sciskać kciuki:), my za dwa tygodnie:), więc też już nie tak daleko:) Pozdrawiam Was bardzo serdecznie:). Ach, jesli bedzie tu narzeczona, to pozostawiam wiadomość, odnośnie kosmetyków. Udało mi się kupic fixator w Krakowie , fixator firmy Kryolan, utrwalający makijaż, jest dostępny na ul. Berka Joselewicza 21B.:) Buziaki:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś dla was przyszłe Panny Młode:D W kościele za chwilę ma się odbyć ślub. Młoda para zbliża sie powoli do ołtarza. Wśród zebranych gości jest mała dziewczynka, która szeptem pyta matkę: - Mamusiu, a dlaczego panna młoda jest tak ślicznie ubrana w białą sukienkę? - Bo widzisz córeczko, ona chce wszystkim pokazać jaka jest bardzo szczęśliwa - odpowiada matka. - To dlaczego pan młody jest ubrany na czarno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, poslecie mi zdjecia marcy czy sie boicie? ;) colo-h@o2.pl bardzo was prosze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, podrzucę jeszcze parę tematycznych:D - Sprzedałbyś mnie za za tysiąc złotych? - pyta przymilnie żona męża. - Nie. - A za 10 tysięcy? - Też nie. - A za milion? - A co, masz kupca? Młode małżeństwo, tydzień po ślubie siedzi przy obiedzie. Żona zwraca się do nachmurzonego męża: - W poniedziałek zrobiłam ci kluski i powiedziałeś, że ci smakują. We wtorek, środę, czwartek i piątek było tak samo...a teraz nagle, w sobotę, już ci moje kluseczki nie smakują! Przyprowadza jeden pijak drugiego do siebie do domu. Żona i teściowa skaczą koło nich - może wódki, może coś z zakąsek? Drugi się dziwi: - Ty, jak ty to zrobiłeś, że tak koło ciebie skaczą? - Bo widzisz: miałem takiego psa, co na mnie szczekał. Więc go ostrzygłem. Ale szczekał na mnie dalej, więc go ostrzygłem drugi raz. A, że szczekał na mnie dalej, to go zabiłem. - No i co z tego? - One są po drugim strzyżeniu. W kościele za chwilę ma się odbyć ślub. Młoda para zbliża sie powoli do ołtarza. Wśród zebranych gości jest mała dziewczynka, która szeptem pyta matkę: - Mamusiu, a dlaczego panna młoda jest tak ślicznie ubrana w białą sukienkę? - Bo widzisz córeczko, ona chce wszystkim pokazać jaka jest bardzo szczęśliwa - odpowiada matka. - To dlaczego pan młody jest ubrany na czarno? - Sprzedałbyś mnie za za tysiąc złotych? - pyta przymilnie żona męża. - Nie. - A za 10 tysięcy? - Też nie. - A za milion? - A co, masz kupca? Kowalska przez całe życie zadręczała swego męża. Kiedy wreszcie zmarł zatęskniła za nim. Wynajęła medium aby wywołał jego ducha. - Mężu, czy to naprawdę ty? - pyta Kowalska. - Tak duszko, to ja. - I jak ci jest na tamtym świecie? - Bardzo dobrze. - Lepiej niż ze mną? - Znacznie lepiej. - To opowiedz mi jak jest w tym raju. - Kiedy ja wcale nie jestem w raju. Spotykają się dwaj przyjaciele. - Jak ci się wiedzie stary, słyszałem, że się ożeniłeś? - Wiedzie mi się nieźle. Dręczy mnie tylko to, że moja żona lepiej wyszła za mąż niż ja się ożeniłem. Młode małżeństwo, tydzień po ślubie siedzi przy obiedzie. Żona zwraca się do nachmurzonego męża: - W poniedziałek zrobiłam ci kluski i powiedziałeś, że ci smakują. We wtorek, środę, czwartek i piątek było tak samo...a teraz nagle, w sobotę, już ci moje kluseczki nie smakują! Przyprowadza jeden pijak drugiego do siebie do domu. Żona i teściowa skaczą koło nich - może wódki, może coś z zakąsek? Drugi się dziwi: - Ty, jak ty to zrobiłeś, że tak koło ciebie skaczą? - Bo widzisz: miałem takiego psa, co na mnie szczekał. Więc go ostrzygłem. Ale szczekał na mnie dalej, więc go ostrzygłem drugi raz. A, że szczekał na mnie dalej, to go zabiłem. - No i co z tego? - One są po drugim strzyżeniu. Małżeństwo ma \"ciche\" dni. Wieczorem mąż pisze kartkę do żony: - Stara, obudź mnie o piątej. Nazajutrz mąż budzi się o siódmej i spostrzega kartkę: - Stary wstawaj, już piąta! Pan Władek wraca po alkoholowym przyjęciu do domu. Puka do drzwi. - To ty Władek?- pyta się przez drzwi żona. - Władek, czy to ty pukasz? Cisza. Więc żona na dobre udaje sie na spoczynek. Rano otwiera drzwi i widzi swojego męża siedzącego na wycieraczce trzęsącego się z zimna. - Władziu, to ty pukałeś w nocy? - Ja... - To dlaczego nie odpowiadałeś na moje pytania? - Jak to nie, przecież kiwałem głową... Rozmowa dwóch kolegów: - Słyszałem, że są w sprzedaży takie szkła, przez które wszystko wydaje się piękniejsze, nawet własna żona. - Znam je już od lat. Są dobre, tylko stale trzeba je napełniać... Po małżeńskiej kłótni mąż kładąc się do łóżka mówi do żony: Dobranoc, matko ośmiorga. Na to żona nie pozostajac dłużna: - Dobranoc, ojcze jednego. Małżonkowie wyjeżdżając na wczasy nad morze, chcąc uatrakcyjnić sobie pobyt uzgodnili, że zdradzą się po dwa razy. W drodze powrotnej żona nie wytrzymuje i pyta męża: - I co, zdradziłeś mnie? - Tak, zgodnie z umową - dwa razy. - Z kim? - Raz z brunetką i raz z blondynką. A ty? - Też dwa razy. Raz z załogą statku i raz z jednostką wojskową. Dobra koniec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo no spokojnie, samo się nie zrobi;) Jestem mniej więcej w połowie drogi, teraz M przejął pałeczkę i obrabia:) Dziś Wam poślę, ale jeszcze przez chwilę musicie uzbroić się w cierpliwość:) Ta sesja była dopiero wczoraj, a poszliśmy dziś spać o 2.30, więc to heroizm, że teraz nad tym siedzę;) a tak poważnie, to nie mogę sie doczekać efektu końcowego, dlatego siedzę:D Hej wszystkim! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach zabulino ja muyslalam ze juz masz gotowe zdjecia. to przepraszam za ponaglanie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hanka mamy umowę, że nie posyłamy sobie swoich zdjęć bez zgody obecnych na nich facjat:) Ja cię nie znam, więc nawet jakbym miała zdjęcia marcy, to też bym ci nie wysłała. I nie sądzę, aby którakolwiek z dziewczyn ci wysłała. Chyba, że marcy pozwoliła wysłać zabulinie zdjęcia do wszystkich chętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, cześć Narzeczona - do Ciebie dzisiaj pójdzie dużo więcej, szykuj skrzynkę:) NIe mogę się zdecydować, które zdjecia Ci posłać - siedzę normalnie jak dziecko w sklepie ze słodyczami i nie wiem, czy brać się najpierw za lizaki, czy czekoladki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mysle ze by zezwolila, ale dobrze ze jestescie lojalne ;) spoko, tak wiec poczkam az sama ona powroci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabuś a do mnie też więcej proszę:D Ja jestem maniaczką zdjęć więc nie odpuszczę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, nie wiesz, o co prosisz:D Narzeczona po prostu dostanie jeszcze z tego drugiego ślubu. A`propos - Narzeczona, przyznaję Ci niniejszym medal za odwagę cywilną:) Nie uciekłaś z wrzaskiem na mój widok, mimo iż podczas naszego spotkania miałam na sobie przyciasną, fioletowa sukienkę porzyczoną od młodszej siostry :D (wyjeżdżając z domu w środę nie uwzględniłam, że będą AŻ takie upały). Medal należy się bezwzględnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wypróbowałam tego fixatora, ale z tego co przejrzałam na forum wizażu, to jest najlepszy. Jest to fixator w sprayu, który rozpyla się na umalowaną twarz. Z tego co wiem, to większość osób zajmujących się wizażem używa fixatorów Kryolanu, lub Art Deco.\\ Dziewczynki kochane. Jak piszecie o mieszkanku, to mnie tesknota zbiera... mieszkanko które zarezerwowaliśmy dopiero zacznie się budować, a ja już nie mogę się doczekać urządzania go....:) Słuchajcie:) Mam pytanie. W sumie nie wiem czy nie przekroczyłam regulaminu, nie wiem czy tu takie rzeczy wolno robic. Napisałam na forum Przygotowania... 2007, pisząc, że jeśli któraś pani nie szyje nowej sukni, to moja bedzie do kupienia pod koniec sierpnia. Jak to napisałam, zaczełam się zastanawiać, czy wolno na forum zostawiać tego rodzaju oferty... nie wiem. Jeśli nie wolno, to dajcie znac;) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyśku ja często na kafe spotykam ogłoszenia \"sprzedam suknię\", więc chyba można zabuś to ja się domyśliłam, że to dla Narzeczonej z tego drugiego ślubu i i tak chcę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Agatko, uciekam na razie;) Buziaki:), być może odezwę się później, a napewno jutro będę na dłużej:):):):) BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedysiu, jak sie jeszcze pojawisz to naopisz, czy drogi?a co do tego ogłaszania sukni, to mysle ze nie bedzie problemu, wiele dziewczyn tu sie ogłasza Zabulinko, ja Tobie tez daje medal-jak wysyłałam zdjęcia, to jakieś takie korzystniejsze były, a realu...ehhh:D:D:D:D:D:D:D:D:D A jak udała sie sesja Marcy?Napewno było zabawnie:DSkrzynke juz oprózniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewuszki przesyłam Wam zdjęcia kieliszków :D grawer jest mało widoczny, ale wszystko w meilu :) Holly dobrze że jesteś 🌻 Zabulinka w zniecierpliwieniu czekam na zdjęcia 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ale wy je bić będziecie?? Szkoda by było, bo są naprawdę ładne. A ile zapłaciliście za nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, super! Bedziecie z nich całe wesele pić, czy rozbijecie? szkoda by było...drogie były?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×