Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Wi, jak będziesz w desperacji to pożyczę Ci moją suknie:), spokojnie, może da się coś zrobic. Będziemy Cię ratować jakby coś. Moja jest raczej przydługa. Mam 168 sm plus 8 cm obcas, tak, że jakby coś, to pożyczę, nie martw się tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć gwiazdy:) Wi można trochę popuścić w pasie, możesz postarać się schudnąć ze 2 cm w pasie, to wtedy suknia pójdzie w dół

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za rady, ale jakbym schudla w pasie to bym wygladala jak anorektyczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, to zależy jaka jest suknia, moja ma fiszbiny na gorze, doł jest rozszerzany, ale myślę, że 2 cm u mnie nic by nie dało, suknia jest mięsista i na niewielkiej różnicy w pasie, myślę że lezałaby tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja na swojej od razu widzę, jak schudłam, bo schudnę właśnie troszkę i już przydeptuję, dlatego, choć bardzo bym chciała schudnąć, to na razie się wstrzymuję, bo potem może być problem Cholera ale długie zdanie mi wyszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nic dziewczęta, ja spadam odpocząć trochę Odezwę się może wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, nie wiem. Ja miałam dwie przymirki, na drugiej ostatecznej suknia wydawała mi się ciut za długa, ale zastanawiam się nad wypożyczeniem halki tzw \"odbijającej od kolan\" i wówczas suknia będzie krótsza. Być może masz rację co do schudnięcia. Nie wiem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!!!!!!!!!!! :D Czy ktoś się stęsknił za mną. Nie zdziwię się jak nie bo przeciez nawet w sobotę tu siedziałam ;) Wiecie co pragnę wam bardzo podziękować za wyczarowanie nam pogody bo była naprawdę cudowna :D Nawet foty robiliśmy przy świetle zachodzącego słońca :D O godzinie 14 przestało padać i zaczęło dopiero tak ok 8 rano w niedzielę. Wszyscy mówią, że nas anioły błogosławiły a Bóg ukochał, że taka ta pogoda była :) Impreza udana wszystko wyszło super a goście dopisali. Bawiliśmy się do 4 rano może nawet do 4:30 a poprawiny były do 23 ale nikt nie chciał jeszcze uciekać do domu więc z najbardziej wytrwałymi siedzieliśmy już bez orkiestry ;) Fotograf dopisał mamy 2 płyty fotek ponoć ok 2000 zdjęć. Niestety nie mogę wam przesłać ani jednej bo dałam do oprawy płytkę. Wyzywałam go od paparacci bo co bym nie wobiła to on strzelał foty ;) dobrze, że do ubikacji za mną nie wszedł ;) Tak więc fotki najprawdopodobniej dopiero po powrocie z nad morza. Jestem przeszczęśliwą mężatką mimo pogody bo od tej niedzieli rano non stop leje. BARDZO DZIĘKUJĘ ZA ŻYCZENIA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!!! agu cieszę się że wszystko się udało,trzymanie kciuków pomogło:) dziewczyny dostaje schizy już jakiejś,zaczęłam się denerwować ale nie tym że za 12 dni będe mężatką tylko tym czy to wszystko wypali...chlip chlip!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
organizacja mianowicie...:( tyle jest tego biegania i ciągle coś nowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic si enie stalo... odbieram w srode:) tlko mnie strzela ze nie wiem jak dokladnie wyglada...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi a szwagierkę szanowną olej skoro taka walnięta jest i już! może lepiej że jej nie będzie bo jak by była to mogła by coś wykombinować i zepsuć wam wesele o ślubie nie wspominając... mordka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi a szwagierkę szanowną olej skoro taka walnięta jest i już! może lepiej że jej nie będzie bo jak by była to mogła by coś wykombinować i zepsuć wam wesele o ślubie nie wspominając... mordka do góry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eth na zapas że będzie nie dobra:) swoją drogą to już za 5 dni,mam nadzieję że wyjdzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no wlasnie juz zaraz... pocieszm sie ze skoro u agu zaswiecilo slonko to i u mnie zaswieci...moze:) mam pytanie odnosnie szmineczki... jaka polecacie? tylko blagam nie jakas drogą bo juz mi sie kasa konczy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich Ja dziś tu jestem ostatni raz Chciała bym się z wami porzegnać. Wszystkim przyszłym pannom młodym życze dużo szczęscia w miłosci i oparcia u swych mężów I szczęścia po grobową deske. A wszystkim mężatkom Cóż moge wam życzyć jedynie tyle by wasza miłość trwała wiecznie. A teraz prosze mnie wykreślić z30 wrzesnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Dlugo mnie tu nie bylo Przeczytalam tylko ostatnią wypowiedź Kinimod - kochana co sie stalo????? Juz nadrabiam zalegosci :)) Aguu - wszystkiego NAJ NAJ NAJ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dogaduje sie z jednymi to z drugimi nie zaczynam mieć dość i najprawdopodobniej wesela nie bedzie wiec przygotowan też. Na koniec Aguu ciesze sie że wam sie tak udało wszystkim wam tego życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki nikt ci nie odpowiada to odpowiem ci ja co do nauk przed malzenskich bez problemu morzesz je zaczac teraz liczy sie ze ty i twój przyszły małżonek bedziecie je mieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadziejamyszki. Nauki możesz zrobić sobie nawet 2 lata przed ślubem, kiedy chcesz. To nie ma żadnego znaczenia. Moja koleżanka zrobiła nauki razem ze swoim chłopakiem jakieś 3 lata temu. Nie palnowali ślubu i dalej nie planują, ale jakby co, to mają już \"odbębnione\". Dowiedz się tylko kiedy się zaczynają te nauki i zacznij na nie chodzić. Będziesz miała z głowy a przed slubem zostanie Ci więcej czasu na inne przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję kinimod i marcela82 za odpowiedź. też mi się tak wydawało, ale chciałam sie upewnić. kiedy nauki się odbywają juz sprawdziłąm, i pod koniec listopada idziemy z Narzeczonym na nauki jeszcze raz Wam dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witam wszystkich :) kinimod kochana, co się stało dokładniej? czemu nie możesz się dogadać? i w jakiej kwestii?? ethaath - ja miałam błyszczyk. taki lekko barwiący. ja kupiłam sobie manhattan high shine - nie był drogi, a drugi loreal glam shine - pożyczyła mi kosmetyczka która mnie malowała. loreala jest trwały, tylko w sklepie kosztował jakoś 60 zł :( ale ten co ja sobie kupiłam też jest dobry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kochane 🖐️ Milo tu znowu cos napisać :)) Po pierwsze - mx3 - gratulacje !!!!!!!!!! Za niedługo beda tu same przyszle mamy - (poza mną na pewno - bo poki co nie przeiwduje dzieci :)) :P ;) Kinimod - jej strasznie mnie zmartwilas tą informacja - czy nparawde nie da sie nic juz zrobic??? Wiesz moja rodzina i rodzina mojego przyszlego meza tez ma rozne poglady, ale ja jestem konsekwentna - zalatwiam wszystko sama i po swojemu - ostatecznie to moje wesele :P Konsultuje wszystkie sprawy tylko z Miskiem :)) Wczoraj dostalam informację od babeczki z salonu, ze moja suknia juz przyjechala i prawdobnie w te sb bede miala przymiarkę :)) :)) Zobaczymy jak to bedzie Tiki - tak - jak zareagowali Twoi teściowe i rodzice??? Na pewno byla wielka radość !!! Dobrze sie czujesz? Mam nadzieję, ze tak :)) Kasiak - zostalo mniej niz 40 dni - jej chyba zaczynam panikować !!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wwszystkim! Kochane, ile placicie za wypozyczenie auta do slubu? My jeszcze go nie may i wlasnie sie zastanawiamy, co zrobic. Mamy wybor miedzy chryslerem (czy jak to sie pisze) a dluga limuzyna. Ten pierwszy to ciemny zielony metalik i kosztuje 500 zl. Natomiast limuzyna jest jasna i kosztuje 400 zl. Czy te kwoty sa duze czy normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×