Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Daniusia dzięki 🌻 cieszę sie, że doszły bo czasem jest róznie. Holly jak to zakrapiana???? O co w tym chodzi????? Jeśli chodzi o wódkę to Nasza też się \"udała\" :D wszyscy chwalili, że dobra :) sama wypiłam pare kieliszków to mogę powiedzieć, że ok. Choć ja się tam na tym nie znam i nie widzę różnicy we wódce. Kupowaliśmy absolwenta. Strzał w 10!!!! Natomiast dwa tygodnie po Naszym weselu byliśmy na ślubie koleżanki, był tam sobieski :P najgorsza wódka jaką piłam!!!! Wypiłam jedynie toast za młodych i już jej nie tykałam to samo znajomi z jakimi byliśmy przy stoliku. Czymś zalatywała i smakowała jak perfumowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izkacos
Ewa-marchewa rzeczywiscie wpadka popisowa:) tez nie mialas tego obiecanego sloneczka? tak mialam nadzieje ze sie rozpogodzi ale przynajmniej ni ebylo zimno. u nas zadnych wpadek, przynajmniej takich o ktorych wiem (pewnie dowiem sie od zyczliwych sasiadek za jakis czas co bylo nie tak ;) naprawde bylo super - kazanie przepiekne. moj kuzyn udzielal nam slubu wiec atmosfera byla zupelnie bezstresowa. orkiestra rewelacja - a bylo troche obaw bo z internetu podobnie z fotografem - Grzegorz okazal sie profesjonalista w kazdym calu wodki poszlo mnostwo (bolsa) ale nikt nie byl pijany, no moze moj brat na koniec przesadzil... ale my w sumie trzymalismy sie raczej wina i tylko kilka kieliszkow czystej. oj naprawde bylo rewelacyjnie... a tak w ogole to wszystkiego najlepszego! szczescia i duuuuzo milosci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczytuje co jakis czas Wasze forum i troche Wam zazdroszcze, bo do mojego slubu jeszcze cale 10 miesiecy, a juz sie doczekac nie moge! Pozdrawiam serdecznie i zycze duzo szczescia:) 🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, pamietasz mnie? Wyslalas mi kilka swoich zdjec z przymiarki sukni. Strasznie mi sie podobala Twoja kreacja. Jakbys mi podeslala kilka fotek ze slubu i wesela bylabym wdzieczna, oczywiscie przy okazji, jak bedziesz miala chwilke. moj mail aniutka_ak@o2.pl Pozdrawiam jeszcze raz:) aha i widze, ze kolezanki z topiku slub 2007 tez sie tu ostro udzielaja:) Pozdrowienia rowniez dla Was🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, troche mnie to nie bylo, ale nie ma juz tak jak kiedys - nieobecnosc przez ok 2 dni = 15 stron czytania - w sumie bardzo mile wspominam ten czas :D Mam teraz okropnie duzo pracy i jakos nie mam okazji tu zagladac :)) Pinezko, oczywiscie, ze wyśle Ci zdjecia mojej sukni - nie ma najmniejszego problemu, zycze milego ogladania :)) pozdrawiam Was wszystkie :P PS. Kasiu, zakrapiana wódka, to tzw \'przepalanka\' :D Tylko nie wszyscy potrafią ją zrobic i potem czuc m.in prefumami :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Ci Holly, jestem pod wrazeniem, piekne zdjecia:) Kilka razy je ogladalam, naprawde super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie Pinezko, ze Ci sie podobały :)) Tez lubie je po nie sięgac, zważywszy na fakt, ze po slubie jestem juz przeszlo miesiac i obraz slubu i wesela w natloku wydarzen zacząl mi sie zacierac :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my mieliśmy Maximusa i Soplice...no i robioną żubrówkę oraz Dereniówkę...naprawdę wyszły lepiej niż sklepowe, kobiety piły dereniówkę a chłopy żubrówkę, ja byłam wyjkątkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewuś - dziekuje za zdjęcia, są super !!!! Pięknie wyglądaliście 🌻 Agatka - dzieki 👄 Wprost nie mogę sie doczekać weekendu - wyłaczam telefony i śpie :P pozdróweczka i milego dnia :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po długiej nieobecności :) widzę że grono nam się powiększa :) świeżo poślubionym mężatkom jeszcze raz wszystkiego najlepszego, i dziękuje za zdjęcia. i czekam na jeszcze, bo chyba wszystkich nie dostałam ;) widzę że pojawił się temat wódki - my mieliśmy polską, też się nikt nie upił :) może faktycznie to przez dużą ilość jedzenia (jak pisała holly). ewa - to nie żadna wpadka z przejęzyczeniem. ja miałam coś podobnego, tylko to mój małżonek przekręcił. ale zaczeliśmy się jedynie z tego śmiać, nawet jak oglądaliśmy płytę z wesela to była z tego kupa śmiechu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa, wygladalas super, zdjecia swietne, sczegolnie te czarno - biale bardzo mi sie podobaly... jeszcze raz gratulacje ode mnei, ale jestem ossttnio zaganiana... udalo nam sie kupic mieszkanie!!!!!!! w listopadzie przeprowadzka...... nam stuknelo 124 dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda
puk puk czy mozna , ja na 2008 roczek... juz sie nie moge doczekac tego najpiekiejszego dnia... chcielismy w 2007 ale nie bylo juz sali wolnej nigdzie:( chcecie zobaczyc moja wymarzona suknie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewunia dostałam jedynie cztery zdjęcia :( jeśli wysyłałaś ich więcej bardzo proszę o podesłanie. Maniusia 🌻 fajnie, że jesteś :) co do zdjęć to jeszcze je ode mnie dostaniesz z drugiego pleneru. Płytkę odbieramy w przyszłym tygodniu :) Przyszła panna młoda jasne podaj linka do sukni chętnie obejrzymy :) ale to trochę dziwne brak miejsc na 2007 rok :O a ten brak miejsc dotyczy całego roku czy tylko obranego przez Was miesiąca?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda
W MAJU BYLY WOLNE , ALE KAZDY KTO INTERESUJE SIE TROCHE PRZESADAMI I TEMATEM SLUBOW I WESEL WIE ZE W MAJU TO NIESZCZESCIE... dlatego nie chcielismy w maju, wybralismy miesiace czerwiec, sierpien, wrzesien ale niestety wszystko zajete, dlatego poweimy sobie tak 07 czerwca 2008 roku... a to linki do moich wymarzonych sukien 1. http://www.suknieslubne.com.pl/galeria/260/1.jpg 2. http://www.suknieslubne.com.pl/galeria/260/2.jpg 3. http://www.suknieslubne.com.pl/galeria/260/4.jpg albo jdrugi typ: 1. http://www.suknieslubne.com.pl/galeria/320/1.jpg 2. http://www.suknieslubne.com.pl/galeria/320/2.jpg 3. http://www.suknieslubne.com.pl/galeria/320/3.jpg jak wam sie podobaja ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszła Panno Mloda - suknie piekne , takie delikatne i dziewczece - bardziej podoba mi sie druga :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda
piekne mnie tez odrazu wpadly w oko tylko niestety na dzien dzisiejszy nosze rozmiar 44/46 i nie wiem czy ladnie bede wygladac w takich sukniach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszla panna mloda
czy moge zobaczyc wasze zdjecia ze slubow jestem bardzo ciekawa jak wygladalyscie dorzucam swojego meila asia20a@tlen.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Śliczna 🌻 bardzo skromna, ale o to właśnie chodzi :) skromnie, bez przesady a ze smakiem :) To jeszcze bardzo odległy termin, ale to dobrze, że śledzisz trendy w modzie ślubnej. Później łatwiej Ci będzie wybrać to co Ci się podoba. Moja przyjaciółka (była starszą na moim weselu) też planuje z narzeczonym ślub w 2008 roku, ale ona nie zamierza się śpieszyć. Powiedziała, że wezmą się za organizację rok przed. W zasadzie tak jak my, nie było ani za wcześnie ani za późno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne podaj meila. Jeśli masz ochotę to przejdź na dietę :) masz jeszcze dwa lata 🌻 A w tym pierszym linku to nie jest ta sama suknia co w drugim???? Bardzo podobne. W moim guście jest druga z drugiego postu z linkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz jestem czarna ... po doswiadczeniach z szukaniem sali na 2007 rok stwierdzilismy ze tez wczesniej zaczniemy przygotowania, a i koszty rozlaza sie w czasiie i nie beda tak bardzo odczowalne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie się wszystkie podobają :) ja jak wybierałam sukienke to wiedziałam tylko tyle, że to nie będzie gorset i że ma być rozszerzana ku dołowi. nic więcej :) wybrałam dopiero jak zaczełam przymierzać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszla Panno, Myśle, ze jak masz taki rozmiar to najbardziej bedzie odpowiednia 1 albo 2 propozycja (pierwszy post) :)) Tak jak pisze Kasiak - jak przejdziesz na diete - to zachowasz na pewno rozmiar 44, a moze wejdziesz takze w 42 (tylko suknie zamawia sie zwykle wczesniej) wiec potrzeba duzo samodyscypliny przez ok 3 mce. Powodzenia! PS. choc w moim wypadku - zamawiam suknie 38 a potem mialam zwęzaną do 36 bo schudlam, w ogole sie nie odchudzając :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×