Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość ojjj
kurde boje sie on mi sie z wszytkiego zwierza ze ejszce jakby 2 mieisace poczekal to nie zenil by sie z ta baba;) co jest teraz:( no to sa jego doslowne slowa..a ja kochma moego miska i nie odoam go a nic na siwice...wiecie co pracuje 3 lata juz wtej firmie kierownik ejst przystojny ale jakos nigdy nie chcila miec romansu , nigdy tylko zcasmai wydaje mi sie tkai atrakcyjny ale to tyle zmojej strony lubie nim gadac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ma zone i dzieci , to powiedz zeby sobie pilnowal swojego podwórka, zeby sie mu jakis \'ocieracz\' jego zony do tego podwórka nie zakradł ;)) Naprawde nie ma nad czym myślec. Trzeba uciąc te sytuacje i po temacie. Stary, glupi i młodych bab mu sie zachciewa ...brrrr - az mnie trzepie! Z dala od takich elementów!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj
dzikeuje holly:) tak zrobie;) bede uwazala;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj
ale jak myslisz zcemu on tak powiedzial ze przeprasza ze sie otarł???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"ejszce jakby 2 mieisace poczekal to nie zenil by sie z ta baba co jest teraz no to sa jego doslowne slowa\" Nie no to w ogole facet jest bez głowy. Nawet jak Ci sie dobrze z nim gada, to poprzestańcie na tych \'rozmowach\' ale po tym co piszesz, to dupek, a nie facet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj
i jeszce mowi ze on tez o tym wie... z ejej to nie przeszkadza..ale opna sie boi ze go straci bo szczerze jest bardzo brzydka aon przystojny tak mysle..ale on ja prezenatmi bobsypuje caly zcas;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojjj nie wiem, moze są w nim jakies pozostałosci po dobrym zachowaniu. Przede wszystkim nie powinnas sobie na takie sytuacje pozwalac. Ponoc to kobieta wydaje swoim zachowaniem nieme przyzwolenie na sytuacje, ktore ją spotykaja. Tak wiec moja Droga z grubej rury i nie masz sie co kretynem przejmowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj
ale jak tak jeszce postapi to cio mam w ryja dac? hm hehe moze co?? bo wiesz zazwyczaj uciekam na bok jak widze ze cos boz emi grozic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zgadzam sie w zupełności z Holly. Ten facet jest jakis nie normalny, daj sobie z nim spokoj masz swoje kochanie wiec kochaj go a tamtym nie zawracaj sobie glowy. A jeszcze na dodatek ma zone i dzieci. Wlasnie w ten sposob czaruja faceci mlodsze dziewczyny. Powodznka ci zycze abys rozwiazala ten problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewmo potrafisz to inteligentnie rozegrac - jak cos bedzie robil to powiedz odrobine za glosno (najlepiej tak zeby ktos usłyszal) \"co Pan robi? a co jak sie Pańska zona powie??\" - uwierz mi odskoczy jak oparzony. A oprocz tego systematycznie schodź mu z drogi :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was dziewczyny. Mam prosbe do was. chcialabym zrobic sama zaproszenia na papierze czerpanym i moze ktoras z was podpowiedziala mi jak trzeba sie za to zabrac, tzn. ile trzeba zamówic tego papieru, jak to sie liczy, jak stworzyc tresc na zaproszeniu i takie tam? Moze ktoras z was ma jakie takie pojecie o tym. Bardzo was prosze o pomoc 🌼 Milego dnia wam zycze. Ja uciekam zaraz do pracy, a tak mi sie nie chce wychodzic z domu bo w nocy byl sztorm i jeszcze bardzo mocno wieje, pogoda straszna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Młoda z tego co pamiętam to dziewczyny robiły same zaproszenia, ale które......... :( moja pamięć niestety zawodzi coraz częściej. Coś mi się kojarzy No to co, ale nie daję pewności. Sztorm :) ale ja już dawno nie byłam nad morzem :( na szczęście w to lato nadrobimy to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianusia- juz wiem czemu mi zdjecia od Ciebie nie przeszly! Ty masz mail na interii, a nie wiem zupelnie czemu, ale jak sciagam maile do outlooka to te z interii zawsze (!) sa bez zalacznikow :o nie wiem o co w tym chodzi.. Wiec jak mozesz to przeslij mi prosze jeszcze raz swoje zdjecia, tym razem nie sciagne ich do outlooka :) mloda2- Kasiak dobrze pamieta, ja sama robilam zaproszenia :) wyszly bardzo ladnie (kazdemu sie podobaly), prosto, ale elegancko, a do tego bardzo tanio. I w ogole nas nie umeczylo robienie ich, choc gosci mielismy naprawde duzo. Po prostu nie zabralismy sie za robienie ich wszystkich od razu, tylko sukcesywnie- jak do kogos jechalismy, to robilismy zaproszenie (jedno jakies 5 min sie robilo :) ) takze bardzo polecam robienie samemu Z tym papierem ile dokladnie zamowic to ja Ci nie pomoge za bardzo, bo ja zamawialam juz specjalnie przygotowane kartoniki pod zaproszenia- mialy nawet na srodku taka podzialke, zeby rowno zgiac. I to wydaje mi sie bardzo wygodne, po prostu zamowilam tyle sztuk ile mi bylo potrzebne zaproszen. A jak sie do tego wszystkiego zabralam? Najpierw pomyslalam nad wzorem zaproszenia i nad tym jak w ogole ono ma wygladac. Przegladalam troche stron z recznie robionymi zaproszeniami (duzo tego jest), mozna na cos wpasc tym sposobem. Chocby np: http://www.galeriazaproszen.pl/ http://www.recznierobione.pl/index.php?src=zaproszenia_slubne http://www.przed-slubem.com/ http://www.swistak.pl/aukcje/1169815,Zaproszenia-recznie-robione-.html Ja wybralam wzor z taka wstazeczka- znalam dokladne wymiary papieru, wiec pi razy oko biorac zapas wyliczylam ile potrzebne bedzie mi wstazeczek- i tak ze wszystkim. Jesli chodzi o tekst zaproszen, to w necie jest masa wzorow, np: http://www.marsgraf.pl/teksty.htm http://www.informator-weselny.pl/porad.htm - tu masz teskty na zaproszenia, rozne wierszyki, poezje, cytaty, ktore mozna na zaproszeniu umiescic Ja wszystko do moich zaproszen kupowalam na allegro, u tego uzytkownika: http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=2648786&p=1&p=0 Kupowalam tam kartoniki (ktore akurat na zdjeciu mialy od flesha zupelnie inny kolor, wygladaly jak biale, a w rzeczywistosci sa mocno kremowe- po konsultacji z ta pania zaryzykowalam i bylam bardzo zadowolona ;) ), wstazeczki, takie delikatne kwiatuszki i specjalny klej do klejenia, ktory nie pozostawia zadnych sladow :) uff, sorry za taki elaborat dlugi ;) milego dzionka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale tu cisza ;) dla mnie to lepiej jak jest spokojnie, bo jak wracam po dlugiej nieobecnosci to nadazam z czytaniem :P ale teraz to nie mam za czym nadazac ;) ktos moze mi powiedziec gdzie zniknely np marcy, zabulina, katka_u, wi, kiedyś i jeszcze pare osob, ktore wczesniej tu czesto zagladaly? Jestem ciekawa czy znacie powody ich nieobecnosci :) dianusia, moj mail to: dominika_c@o2.pl czekam na zdjecia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w to ponure popołudnie :(:( Głowa boli mnie cały czas :( No to co nie wiem czemu, tak po prostu jakoś przestały tu zaglądać. Zabulina przed magisterką bo wiadomo musiała się przygotować, a rszta nie wiem :O Mx przeszła na forum o ciążach, czytałam tam kiedyś, że przez niemiłe osoby, które tu zagądały (pomarańcze) przestała tu bywać. Z resztą ciekawe jak udał się ślub szkoda, że nie dała znaku życia po imprezie. 🌻 Pozdrawiam Was wszystkie gorąco!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona, nie kokietuj, ze nikt o Tobie nie pamieta :P ;) i odzywaj sie :) 🌻 nie dostalam zdjec z Twojego slubu. Masz jakies? wyslesz mi? poza tym ponawiam pytanie- czy ktoras z Was ma jeszcze zdjecia Kiedys? tak chwalilyscie jej szal, chcialabym tez pochwalic :) Kasiak, mx to chyba z tego co tu wyczytalam musi lezec w ciazy, dlatego tu nie zaglada hmm, wszystkie, ktore powiedzmy bylysmy od poczatku i w momentach najwiekszej popularnosci topicu, mamy juz sluby za soba. Pewnie naturalnym jest, ze piszemy coraz mniej, bo temat juz niezupelnie aktualny :) Co prawda czasem ktos dolaczy, kto o cos zapyta, ale nie ma tu juz takiego zycia. Tylko szkoda mi troszke, ze ten kontakt sie urywa. Czlowiek sie jakos zzywa i wraca tu jak do jakiegos \"swojego\" miejsca ;) zawsze mialam taka swiadomosc, ze nawet jak mnie tu nie ma, to jak wroce, to moge Was tu nadal zastac. No nic, mam nadzieje, ze niektorzy beda tu jednak czasem zagladac :) dobrej nocy- dzis spimy o godzine dluzej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam
to zalozcie nowy topic albo przeniescie sie na "swiezoupieczone mezatki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! hej! jestem, jestem. fajnie, ze ktos jeszcze o mnie pamieta :) rzadko tu zagladam z jednego wlasciewie powodu: praca! przed slubem jeszcze studiowalam potem mialam wakacje a teraz jestem nauczycielka-stazystka wiec pracy mam bardzo duzo. tez zaluje, ze reszta dziewczyn gdzies zniknela. czasem nawet nie ma kogo czytac. pozdrawiam serdecznie!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam- ja nie zamierzam sie nigdzie przenosic :) po pierwsze nie nadazalam za tempem, jakie tu czasem bylo i naprawde nie mam czasu zagladac tu codziennie. Teraz jestem wylaczona troszke z mojego normalnego trybu, bo jestem na zwolnieniu lekarskim, wiec jest troszke inaczej. A w zakladaniu nowego topicu nie widze sensu- tytul to tylko pewna formalnosc, jesli chcialybysmy tu zagladac nadal i rozmawiac to chyba nikt nie zabronilby nam kontynuacji topicu :) Takze jesli topic umrze to coz, trudno, widac taki mu los pisany ;) wi 🖐️ :) ja doskonale Cie rozumiem! ja na codzien kompletnie nie mam czasu sledzic losow topicu, w pracy nie mam naprawde czasu na nic innego niz praca, a jak juz mam troszke czasu poznym wieczorem to ani mi sie sni wlaczac kompa jesli mam go codziennie 8 godz w pracy ;) sciskam Cie serdecznie! :) milej niedzieli wszystkim 🌻 choc aura okropna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Widzę, ze cos sie w ostatnich dniach tutaj ruszylo :P To dobrze :)) Ja cały piatek poświecilam na bieganine po urzedach, aby wymienic swoje dokumenty - niby nazwisko sie nie zmienilo, doszedł tylko drugi człon, ale tyle zamieszania :D Dobrze, ze mam to juz za sobą - teraz tylko musze jeszcze je odebrac - za jakis miesiac :)) Weekend strasznie szybko minął. W sb bylismy na imieninach u teścia, odwiedzilam tez rodziców :)) Zgadzam sie w pełni z no to co - tez nie przewiduje przejscia na inny topik, bo ten moze sie cały czas rozwijac (przeciez nikt mu tego nie zabroni :P) Poza tym temat tego topiku - jest caly czas aktualny, bo przeciez moze dotyczyc kazdego roku - 2006, 2007 itd :P :D ;) :) :classic_cool: Pozdrawiam Was wszystkie :)) Wi, Narzeczona - fajnie, ze sie odezwałyscie :) Proponuje częsciej sie udzielac!!!!! :classic_cool: Zycze dużo ciepełka w ten chłodny dzionek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - który to jest topik tiki??? Ten o ciązach??? Tam gdzie siedzi tez mx3??? PS. pozdrawiam mx3 - szkoda, ze nie zdalas relacji jak bylo na Twoim ślubie i nie przeslalas zdjęc.....No trudno :O Pewnie inne rzeczy masz teraz na głowie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 Zgadzam się z dziewczynami, ja również nie ruszam się z tego topicu :D a zakładanie innego jest niepotrzebne :) Mx mam nadzieję, że u Ciebie i maluszków wszystko OK!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻------ to dla Was :) Może ściągniemy Cię tu telepatycznie, abyś choć napisała jak było i czy dobrze się czułaś. Nasz weekend też szybko uciekł :( dziś z Fifi do lekarza idziemy na szczepienie i......co najważniejsze 3 listopad zbliża się wielkimi krokami ;) (@) będzie \"chwila\" prawdy :) No to co chciałam się zapytać jak u Ciebie było z objawami??? Czy dostałaś jeszcze ostatni @?????? Rózne teorie słyszałam na ten temat, niektóre mają jeszcze inne nie. Ewa gdzie ten topic jest????? Przeniosłaś się ze względu na to, że planujecie ciążę czy już jesteś????? 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewuszki!!!! Mój weekend minał bardzo szybko.Miałam miec dzis zdjecia ze ślubu ale kolega jeszcze ich nie odebrał:((.Mma co prawda nowe zdjecia sa bardzo ładne ale słabej jakości.Podesle wam w wolnej chili bo wiem,że pewnie Holly, Kasiaczek i no to co beda chciały zobaczyc.Gdyby któras jeszcze dajcie znac. Kasiak trzymam kciuki za Ciebie mam nadzieje ,że sie uda😘 Pozdrawiam mocno i przesyłam duzo słonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×