Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dzieki :)) Fajnie slyszec, ze wyglada sie na mniej niz w rzeczywistosci :)) Moj mąz ma prawie 28 :P Ja mieszkam w Krakowie :)) Ale istnieje tez mozliwosc przymiarki w Zywcu Dopiero co wrocilam z podrózy poślubnej - i oddaje teraz suknie do profesjonalenego czyszczenia (slub byl 16.09) a potem juz mozna ją mierzyc :)) Zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly😘 tak ślubowałam 16.09. tak jak ty pewnie jestes ciekawa jak wyglądalam więc posyłam Ci fotki. Kasiaku o tobie tez nie zapominam 🌼i wysylam. Jeśli ktos jeszcze bedzie chcial to wysle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia - zartujesz! :)) Naprawde?? Nie chce mi sie wierzyc :D Jest mi bardzo milo - bo jak kazdej kobiecie wole, zeby mi odejmowano niz dodawano :D Dianusia - wyslij prosze fotki :) Jestem bardzo ciekawa jak wygladalas/wygladaliscie??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - dzieki za zdjęcia :) ale ich dużo! ale miło popatrzec na sliczną,szczęśliwą pare młodą:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze ! Mam już fotki od Holly i dostałąm właśnie od Nob i- która tez ślicznie wygladała. Suknia w innym stylu niż Holly , ale też cudna ! Tyle sie naczytałąm , że na modelce to suknia wygląda fajnie a na NAS będzie kiepsko i inaczej (czytaj. gorzej) . A one obie wygladały jak modelki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, lepiej tak :) Jesli sie wybierasz na Kijowska to oni mają tam podobno wszystkie modele - ale moze sie zdarzyc, ze czegos tam nie bedą mieli. Lepiej zadzwonic/napisac ktorymi modelami jestes zainteresowana i umowic sie na spotkanie :)) Koniecznie weź ze sobą siostre albo przyjaciolke - czy kogos KONIECZNIE OBIEKTYWNEGO kto poprostu Ci doradzi :)) Ja mialam tez cyfrówke - potem na spokojnie obejrzalam zdjecia w domu i stwierdzialam, czy mi sie podoba czy nie.......W lustrze wszystkiego nie widac :P Wbrew pozorom :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia.kami78 młoda2 wysłałam wam zdjęcia,oczywiście prosze o nie rozsyłanie ich dalej pozdrowionka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam tę sama prosbe co Nobi :)) Proszę nie posylac dalej zdjec - jak ktoras ma ochote zobaczyc, moze sama do mnie napisac - a ja na pewno wyśle :)) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
monia dzięki za miłe słowa:) co do mierzenia sukien to ja kupowałam swoją na Floriańskiej i nie umawiałam się wcześniej.Są tam bardzo miłe babeczki. Kiedy ślub wogóle się szykuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia, wrzesien to świetny miesiac na slub - soboty w tym roku 2,9,16 wrzesnia byly sloneczne i cieple przynajmniej na południu Polski :)) Co do 23 i 30 - to nie wiem , bo nie bylo mnie w kraju :)) Wydaje mi sie , ze wrzesniowa aura jest najpewniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z Warszawy jestem ... suknie sa pewnie w salonach , ale nie ręczę za miłą obsługę ... niestety. W Warszawie soboty wrzesniowe też były piękne . Mam cichą nadzięję , ze za rok będzie równie ładna pogoda. Oby tylko deszcz nie padał :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly,KASIAK,MONIA WYSłAłAM WAM JUZ FOTKI. Monia jeżeli szukasz fajnego salonu w Warszawie polecam Ci salon sukien ślubnych Carmen na AL.JPII w Warszawie sama korzystałam z ich usług i naprawde polecam,fachowa miła obsługa,która zawsze pomoże i służy rada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Monia ciesze się,że mogłam Ci pomóc mam nadzieję,że skorzystasz.Jak będziesz miała jeszcze jakies pytania służę rada😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dianusia - dzieki za zdjecia! Strasznie mi sie podobają :)) Uroczo wygladalas - tak dziewczeco :)) Piekna z Was para :)) 🌻 Monia - ja tez sie balam deszczu, glownie ze wzgledu na suknie - ale mielismy piekną pogode :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu tak zdjecia doszly wlasnie je obejzalam bo wczesniej nie mialam czasu. Bardzo slicznie wygladaliscie i widac jak byliscie szczesliwi:) Wszystiego najlepszego wam zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie zdjecia doszły dziekuje wam bardzo ale zdazylam obejzec tylko Kasi bo nadrabiam w czytaniu i oprozniam skrzynke. Jak tylko obejze to dam znac Oczywiscie nie bede nikomu rozsylac, nie obawiajcie sie. Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że tu skład się zmienia ;) Holly serdecznie dziękuję za fotki. Zastanawiam się jak wygląda twój album jest pewnie kosmicznie gruby bo na brak zdjęć to ty nie możesz nażekać. Jak oglądam swój po twoich fotach to wychodzi bardzo blado :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda ciesze sie ze zdjecia doszly :)) Aguu faktycznie fotek mam zatrzesienie :)) Mam wrazenie, ze jeszcze wszystkich nie zdązylam obejrzec - autentycznie :P Poza tym prawie kazdy mial aparat i robil nam zdjecia i plytek nam przybywa :P Caly czas :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianusia-- rowniez prosze o fotki!!! holly-- wygladalas cudnie! suknia piekna. bardzo podobala mi sie Twoja fryzura.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×