Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Mlodej i Ami swoje zdjecia wyslalam :) Mloda nie doszly?? Monia Tobie tez wysle :)) Obiecuje, tylko nie wiem czy uda mi sie dzisiaj :)) Ami - dzieki za wiare w nas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly niestety nie doszły. Prosze cie jeśli tylko bedziesz miala chwile to sprobuj jeszcze raz. dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej - to nie wiem co sie moglo stac :( Zadnej zwrotki nie dostalam .......Chyba, ze jeszcze dojda....... Bede to miala na uwadze i na pewno u Was nie zapomne :)) Sprobuje ponownie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki!! Ja tak na chwilkę, żeby zobaczyć co się dzieje bo nie długo zapierdzielam do pracy (jutro ostatni dzień :( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) holy czy mogłabym cie prosic o fotki z wesela jak wygladalas w tej sukni demetrios?? juz z przymairki mi wysyłałas:) bardzo bym prosila;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico oczywiscie, ze wysle :)) Ale najprawdopodobniej uda mi sie to dopiero jutro - bo na dzis wykorzystalam limit wyslanych wiadomosci (chodzi o to, ze moje maile maja wielu adresatów) :)) Bede pamietala o Tobie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość extaza
holyy dzieki za zdjecia ale wogole mi ich nioewyslwietkla z ztegow zgledu ze wyslalac wielom osobom tez i przez to mi nie wyswietla zdjec dla mnie musisz osobno i dla mnie bo inaczej niepojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, dziekuję Ci bardzo za zdjęcia. Wyglądałaś bosko!!! Śliczna suknia. Pewnie czułaś się w niej jak królowa z bajki?! Gratuluje i życzę wszystkiego najlepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela - bardzo dziekuje 🌻 Owszem czulam sie jak ksiezniczka - raz w zyciu :)) Bardzo dziekuje dziewczynki za wszystkie komplementy i mile slowa :)) Jutro ( o ile nie macie mnie jeszcze dosc) ;) wysle Wam jeszczede pare fotek :)) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, dziękuję za zdjęcia! Wyglądałaś ślicznie! Ładna z Was para. Dużo miłości i uśmiechu Wam życzę:) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly co mam powiedzieć?????? chyba tylko bosko!!!!! naprawde ślicznie wyglądałaś,mąż też ale wiadomo że na ślubie faceci są tłem:) jeszcze przy takiej sukni uffff,supcio.Wogóle dzięki że nie zapomniałaś i wysłałaś.Duża buźka dla was! dawno mnie nie było,kto napisze co nowego? ...ide zaglądnąć na ten polecany topic o mężatkach hmmm jakoś ciągle mi się nie wydaje że jestem mężatką:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi - jak moglabym o Tobie zapomniec :)) :D Dzieki za mile slowa 🌻 Jesli o mnie idzie to tez jakos nie moge sie przeniesc na topik o męzatkach, bo sie męzatką jakos nie czuje, choc minal prawie miesiac :P :P Ciekawe kiedy do mnie dotrze?? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mloda - jutro wysle jeszcze raz :)) Mam nadzieję, ze tym razem dotra bez przeszkod :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly dziękuję za fotki wyglądaliście poprostu przecudownie -jak z folderów.Naprawde jesteście bardzo fajną parą życzę wam wszystkiego dobrego na nowej drodze życia i abyście xawsze byli tacy szczęśliwi jak tamtego dnia.Nie martw sie holly mi tez czasem zdarza sie pomylić jeszcze nazwisko a to juz prawie miesiac sie zbliża- 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Młoda wczoraj wieczorem przesłałam Ci zdjęcia :) mam nadzieję, że doszły :) A ja jestem padnięta :O te popołudniowe zmiany wykańczają, co prawda jestem w domu wcześniej bo zaraz po 21 ale palce bolą okropnie Poza tym nie mam pojęcia jak nauczyć sunie sikać na gazetę, już każdego sposobu próbowałam, a ta ciągle sika na łózko lub dywan. Holly z każdym kolejnym zdjęciem coraz piękniej wyglądasz :) jednak co suknia to suknia :( no poza tym śliczna z Ciebie dziewuszka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny!!! Dianusia - Ty slubowalas wtedy co ja - 16 wrzesnia prawda?? :) Dziekuje za komplementy Kasiak - Tobie tez :)) 🌻 Wyslalam Wam jeszcze dzisiaj troche fotek, ale na tym juz zakończe, bo moglabym wysylac bez konca, ale to nie o to przeciez chodzi ;) Monia, Extaza, Mloda wyslalam Wam fotki jeszcze raz :) tzn Moni po raz pierwszy - jesli teraz nie dojdą, to nie wiem juz co jest grane - bo ja nie dostaje zadnych zwrotek Kiedys, Kathi - maile od Was wracają :O Jesli mialybyscie ochote je obejrzec - napiszcie :) pozdrawiam i zycze milego dzionka!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysico - oczywiscie ;) Tylko podaj mi swoj mail :) Bo pod nickiem nie znalazlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly ----- dzięki wielkie . Jeszcze raz publicznie Cię wychwalę :) Wyglądałaś po prostu PRZESLICZNIE !.! Kasiak--- a cz ja też mogę prosi c o chociażś jedną foteczkę ??? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIEKI MONIA - jestes przemila :)) Wyslalam Ci jeszcze mailka z radami praktycznymi odnosnie 893 i 896 - mam nadzieje, ze na cos Ci sie przydadza :)) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tyrysico za 3 miechy z kawalkiem kończe 27 latek:)) Staro wygladam??? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×