Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

wi- wiem, ze wszedzie dobrze, gdzie nas nie ma :) ale dzis niestety malo kto narzeka na prace- wszedzie wymagaja doksztalcania, wszedzie wykorzystuja, prawie wszedzie trzeba pracowac wiecej niz sie powinno- taka nasza rzeczywistosc. Podejrzewam, ze z racji tego, ze jestes jeszcze bardzo mloda bardzo starannie wypelniasz swoje obowiazki i z pewna nadgorliwoscia :) Siostra mojej przyjaciolki jest nauczycielka i mowi, ze po pewnym czasie prawie kazdy nauczyciel wypracowuje pewne metody, wpada poniekad w rutyne i juz tyle nie pracuje w domu :) Niestety dla niej, ona jest z tych wiecznie nadgorliwych ;) i w ciagu roku duzo pracuje w domu. No ale za to wakacje i ferie sa tylko jej! dobranoc kochane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co-- ja musze byc \"nadgorliwa\" w pracy, bo mam bardzo wymagajaca dyrektorke. jakbym taka nie byla to nie przedluzyla by mi umowy. kilka osob odrzucila w tym roku. u nas musisz dzialac, byc aktywna non stop, aby pracowac w tej ambitnej szkole. tu ucza sie dzieci lekarzy, prawnikow itp. dzis bylam na radzie. widzialam nowa laske z ktora bede pracowac. nie przypadla mi do gustu. bardzo pewna siebie. zupelnie inna niz ja. ale moze sie dogadamy... kasiak-- jestes jeszcze w dwupaku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianusia-- trzymam, trzymam! a jestes juz po terminie @ ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi sie dzis troche smutno zrobilo. tyle znajomych dziewczyn jest teraz w ciazy. moja kolezanka z pracy, ktora brala slub w grudniu tez wlasnie jest w ciazy. a ja nie moge :( po pierwsze nie wiem jeszcze, czy sie wyleczylam z toksoplazmozy, po drugie teraz nie mamy nawet gdzie lozeczka postawic. dopiero za rok na przelomie wrzesnia i pazdziernika oddanie bloku do uzytku. zanim wyszykujemy mieszkanie to minie duzo czasu. cala kasa bedzie szla na mieszkanie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak wi nie tak dużo bo 6 dni ale dalej nic nie ma ale jak moj maz mowi test wyszedl negatyw wiec nie ma sie co podniecaj i nakrecac.Poczekam do konca tyg i powtorze jak dalej bedzie neg i ani sladu @ to chyba trzeba bedzie sie wybrac do ginka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm Wi szczerze mówiąc nie myslam gdzie byśmy wstawili łóżeczko cos trzebaby bylo wyniesc z pokoiku bo mieszkamy tylko w kawalerce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianusia-- zycze powodzenia! oby @ nie przyszedl! dobrze, ze macie nawet kawalerke. my obecnie mieszkamy u tesciow w malutkim pokoiku. jak rozscielimy lozko to nie ma gdzie stanac. ale jeszcze rok lub poltorej roku przemeczymy sie. nie chcemy wynajmowac, bo to niepotrzebny wydatek i wcale nie taki maly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi to teraz bedziemy sobie nawzajem kibicowac . Ach dziewczynki jak dobrze ze was mam :* Kochaniutkie a co z Kasiakiem czyżby juz rozpakowan czy dalej len daje o sobie znac???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie nowe wiesci jednak nie bede mausia @ przylazla test sie nie mylil-one zadko kiedy się mylą. Buziaki a co z Kasiakiem czyżby to już jakoś wogóle was nie widać Kasiak,No to co i Holly usprawiedliwione bo wiadomo a reszta....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dianusiaa - witaj :) ja cały czas Was namietnie czytam, ale nie mam o czym pisać, także milcze :) napisz jezszce raz o tym teście i swoim @, bo niebardzo zrozumiałam co napisałaś, może to z niewyspania ;) wi - trzymam kciuki :) kasiak - co z Tobą? czyżbyś już \"rozpakowana\" była...? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! jestem, bo mam wiadomosc, z powodu ktorej jestem super szczesliwa! dostalam w pracy umowe na czas nieokreslony! normalnie szok, po pierwszym roku pracy. wszyscy mowili, ze po pierwszym stazy daja zazwyczaj na 2 albo 5 lat i dopiero po mianowaniu na stale. a tu - niespodzianka! czuje sie wreszcie doceniona. moja praca nie poszla na marne. jestem juz spokojna o nasz kredyt. na pewno dostaniemy w przyszlym roku. bede teraz skladac wnioski do dyrekcji o przyznanie mi platnych godzin na kolko teatralne i teneczne. jestem pelna energii do pracy. dzis przechodzac obok fotografa, u ktorego robilismy zdjecia slubne, zobaczylam nasze fotki na wystawie. ale sie zdziwilam! po roku czasu zostaly wywieszone. czy fotograf moze wywieszac zdjecia bez naszej zgody? dianusia-- przykro mi, ze nie udalo wam sie. ale glowa do gory. nie tym, to nastepnym razem az do skutku. bede trzymac kciuki! oj kasiak juz chyba \"rozpakowana\". oby szczesliwie!!!! maniusia--nawet jak nie masz nowin to wpadaj sie przywitac! :) dzis bylam u lekarza. wyglada na to, ze toksoplazmoza jest wyleczona, ale mialam pobierana krew i za ok. 2 tygodnie beda wyniki i okaze sie, czy jestem juz zdrowa. usciski dla wszystkich!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi gratuluje umowy ja tez zamierzam niedługo sie wybrac po nia do dyrekcji :))) Maniusia poprostu podjarałam sie za bardzo ze mi sie @ spóźniał i myslałam że będe mama i zrobiłam test.Wyszedł negatywny i dzis zolza przylazła @ z samego rana:P Dziewczynki odliczam juz dni do rlopu nie marze o niczym tak bardzo jak o relaksie i totalnym nic nie robieniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z rana i zapraszam na kawke :) kasiak - daj nam jakiś znak :) wi - gratuluje 🌼 🌼 🌼 trzymam kciuki za wyniki :) ja mam umowe do końca września, to już moja ostatnia, więc ciekawa jestem co będzie, bo jak kiedyś już pisałam to z moim kierownikiem za dobrze nie żyje :P co do zdjęć, to ja też widziałam nas na wystawie u fotografa :) niewiem czy mogą bez zgody, nas w każdym bądź razie nie pytano :) dianusiaa - powodzenia w staraniach, może tym razem się uda :) może bardziej na luzie podejdzcie do tego, tak jak pisała kiedyś, jak dobrze pamiętam, kasiak :) pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dziewczyny! Wpadałam tylko na sekundę, żeby Wam donieść, iż Kasiak jest w szpitalu - jeszcze nie rozpakowana, ale już poleży do czasu ropakowania. Trzymajcie kciuki, żeby poszło szybciutko! Wi - gratulacje! :) Miło być docenionym! :) Uciekam! Jutro mam ślub w Warszawie.. całusy! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dostalam rano @, więc moge sobie z Dianusia rekę podać. Nie mam nawet kiedy pojechac do lekarza, zrobić jakies badania. Dostałam jakis czas temu skierowanie na badanie hormonów, ale zaraz potem przyjeli mnie do pracy i teraz zaiwaniam od 7 do 18 na jakimś zadupiu. Musialabym wziać dzień a nawet kilka wolnego, ale za krótko pracuje, więc bedziemy próbować dalej. Rozczarowałam się strasznie. okropny mam dziś dzień, mój tato jest w szpitalu. Z roboty wyjde pewnie późnym wieczorem, bo jest zamknięcie miesiąca. Kasiaku, pewnie już jest na świecie Twój Kubuś. Wszystkiego najlepszego!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ czytam Was codziennie, ale jakos weny do pisania nie mam... nienawidze jak konczy sie lato i zaczyna wiac jesienia, brrr, od razu obnizenie nastroju u mnie murowane- pozneij mi minie, ale taka ma natura.. ta pogoda mnie dobija :( a jeszcze moj brat ze swoja dziewczyna wczoraj wylecieli na wakacje i mi dzis smsy przysylaja, ze hotel luksusowy i ida wlasnie wygrzewac sie na plaze- nie ma to jak dokopac lezacemu ;) a swoja droga- jak juz wspomnialam o jego dziewczynie- fajna historia :) to corka znajomych naszych rodzicow- nasze mamy chodzily razem do liceum :) ak bylismy z bratem mali to razem z rodzicami ich odwiedzalismy, a oni nas z corkami- pozniej wiadomo, przestalismy z rodzicami jezdzic :) i ostatnio widzielismy sie z tymi ich corkami jakies 12 lat temu. Ale zaprosilam je i ich rodzicow na slub i wesele w zeszlym roku, ale ta mlodsza przyszla sama, mimo, ze miala tam wziac jakiegos znajomego. Moj brat tez przyszedl sam (byl jakies pol roku po rozstaniu z byla dziewczyna)- bo stwierdzil, ze jak zaprosi jakas kolezanke to bedzie musial dotrzymywac jej towarzystwa i zajmowac sie nia, a tak to pobawi sie po kawalersku ;) I co? Przypadli sobie do gustu i zaczeli sie po naszym weselu spotykac :) Z niej wyrosla przepiekna dziewczyna, moj brat jest b przystojnym facetem (patrzac obiektywnie, bo to moj brat :) ale ciagle to slysze od kolezanke, ze gdyby tylko byl starszy to nie darowalyby ;) ) i stworzyla sie sliczna para :) a ostatnio widzieli sie jako dzieci :) oj, przydluga historia wyszla ;) Wi- gratuluje umowy! 🌻 :) i trzymam kciuki za dobre wyniki toksoplazmozy- a kysz!!! Dianusia i Marcela- spokojnie :) rzadko komu udaje sie za pierwszym razem 🌻 cieszcie sie bliskoscia z mezami, a jej owoc sam przyjdzie w pewnym momencie :) Marcela- jesli masz jakies wazne badania do zrobienia to nie zwlekaj z nimi przed ciaza. Zabu- a kiedy bedziesz w wwie niezawodowo? :) wtedy zapraszam na kawke! :) Kasiak- trzymam kciuki kochana- mysle o Toie codziennie, bo wiem ile teraz Ci sil bedzie potrzeba- mimo, ze juz za chwile (o ile nie juz) Twoje serce wypelni niewyobrazlne szczescie :) buziaki! Gabi sie budzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! A ja to myśle że mały Kubi Kasiaka urodzi się w terminie :) i zrobi mamie przedwczesny rocznicowy prezent:) Dzieki Ewcia:* Maniusia główka do góry staramy sie dalej ale 5 przybijam. żabciu buźKA DUżA dla CIEBIE.Ja późniutko ach miałam dzis straszny dzień w pracy i jakos nie mam weny na sen.No ale z dwojga zlego mialam okazje pogadac o umowie i zobaczymy co z tego wyniknie-szefowa sie zdziwila ale kazala mi pomyslec nad warunkami:) Odliczam już dni do urlopu bo jak Bozia pomoże i kasy starczy to gdzieś sobie wyskoczymy jestem juz tak wypalona psychicznie ze szkoda gadać :( Nie ma to jak urlopik i leniuchowanie niczym nasza HOLLY na Cypryjskiej wysepce. Ok kochane przesylam duzo duzo duzo ciepełka i zaklinam na wszystko niech wróci lato bo ja nie nawidze takiej aury min 20 stopni:) marzna mi nóżki i raczki i musze sie mocno opatulić żeby nie zmarznąc. Buziaki kochane zajrze w niedziele a jak nie w pon ,bo dziś jade z kumpela zalatwiac sale na jej wesele a potem parapetówka u znajomych:)) No to co super historyjka z tym twoim bratem jak w romansach:)🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEMU NIKT NIC NIE PISZE!!!!! Ja tylko na momencik przywitac sie ale obiecuje po pracy to nadrobic a dzis mam mase na glowie lojejku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa jakby ktos cokolwiek wiedział o Kasi dajcie znac chyba Zabu miala jakies wiesci to dajcie znac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie :) my jak zwykle weekend wyjazdowy, wiec nie zagladalam :) skoro Kasia dala zabu znac, ze jest w szpitalu, to mysle, ze jak juz urodzi i odsapnie, opadna te wielkie emocje, to tez da znac :) a wtedy na pewno dowiemy sie o tym tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochanE! W pracy dalej kocioł juz \"padam na ryjek\" wiec z Piotrem postanowilismy uczcic nasza rocznice ślubu i gdzieś wyskoczyć byle gdzie byle daleko od tego zwariowanego tempa gdzie będzie LBDG (LEżENIE BRZUCHEM DO GóRY):)GDZIE NAłADUJEMY AKUMULATORKI NA NASTEPNY ROK. Jeszcze konkretnie nic nie wiem ale jak bede znać konkrety dam wam znać kochane buziaki DIANUś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Nie, Kasiak jeszcze nie dała nic znać:) a obiecała, że da, jak już będzie PO, więc pewnie jeszcze nie jest. Do szpitala trafiła z powodu skórczy, ale to jeszcze nie były skórcze porodowe, i kazali Jej już zostać - termin teoretycznie ma na środę. Dam znać, jak tylko czegoś się dowiem:) Dianusia - odpocząć każdy nie tylko może, ale i musi! Zasłużyliście sobie na LDGB! U nas -wszystko po staremu:) czyli zdjęcia, zdjęcia i zdjęcia. Padam na ryjek, stosując terminologię Dianusi;) niestety na odpoczynek się nie zanosi. Uściski! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko - skurcze!!! nie skórcze... na urlopie co chwilę przejeżdżaliśmy przez miejscowość Skórcz i tak mi zostało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×