Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witam wszystkie i dalej dpowiadam na pytanka:) Holy - walca tanczylismy do walca z \"nocy i dni \"i grala go nam orkiestra. Nie wiem co robie jeszcze z moja suknia, na razie nie jestem w stanie jej sprzedac, stoi na stryszku. Nie jest bardzo zniszcozna, tylko podeptana dołem i powychodzily tam różne zylki i nitki. Maniusia - jestes, super. Czekam na zdjecia. My tez mamy podroz z glowy, bo tez dostalismy w prezencie:). Wyjezdzamy pojutrze i juz sie nie moge doczekac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko po raz trzeci spytam czy nie było ci gorąco w rozpuszczonych włosach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MANIUSIA!!!! WITAMY W GRONIE KOBIET ZAMĘŻNYCH!!! :D:D Wyglądałaś BOMBA, a zdjęcia masz SUPER!!! O ile mnie pamięć nie myli, od razu poznałam sie na tym twoim fotografie, że będzie świetny - jak ja lubię mieć rację!!! :D Hehe - widzę, że z obrączkami zrobił wam akie zdjęcie, jakie ja też miałam na stronie internetowej;) ale zmieniliśmy je na konto w całości kolorowego. Zdjęcia świetne technicznie i wy wyglądacie na nich cudownie - super!!!:):):) Teraz zmykam, bo za chwilę przychodzą klienci odebrać zdjecia z soboty:) Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko - zamponialam napisac:). Nie bylo, bylo idealnie, bo u nas nie bylo wcale zbyt cieplo. Tylko jak tanczylam to mialam mokre wloski od spodu, ale nie bylo goraco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko my tez zdecydujemy sie na walc z \"Nocy i dni\" - musimy tylko poćwiczyc na sali , gdzie bedziemy miec wesele, zeby potem nie wylądowac na jakims filarze - mam 2 fotki swojej sali przeslać Wam?? :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko jeszcze jedno - ta sukienka jest cieta z kola??? Jak sie obracalas to bylo bardzo rozlożyście??? :)) Ile proponujesz miec ją krótszą od ziemi??? z uwzględnieniem butow oczywiscie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka a jaki ten walc wiedeński???? Z tymi wszystkimi figurami??? :D jakie wrażenie na gościach zrobiliście???? Dobrze Wam wyszedł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka ile Ty masz wzrostu??? Ile Twój mąż jest wyższy od Ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - jak sie obracala, to suknia byla caly czas rozlozona, ale obracala sie z lekkim opoznieniem i lekko sie owijala. Nie wiem ile dokladnie nad ziemia trzeba ją mniec, ale jak najwiecej(zeby jeszcze ladnie wygladalo) Kasiaczku - wlaca tanczylismy calego, z roznymi figurami i bajerami, wszyscy byli zachwyceni, a ja taka dumna z mojego meza....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka i maniusia ksiakasia@poczta.onet.pl prosze o zdjecia agatko jaka twoja stronka daj namiary

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To wyobrażam sobie, że było tak jak na pokazie tańców towarzyskich. WOW!!!! Aż Roberta muszę przycisnąć do ćwiczenia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe - my o w tańcach mamy niestety problem z różnicą wzrostu, bo ja mam 160 cm a M 187:) Z niektórymi figurami musimy sie namęczyć ze 3 x bardziej niż inni. No i długość kroków jest lekko inna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka pytałam się bo ja mam 167 a Robert ma 180 i myślałam jak to będzie na zdjęciacj wyglądać, abym obcasa nie miała za dużego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wyslalam Wam fotki mojej sali. A i te zarówki, ktore tam są - chcemy wszystkie wymienic na kremowe :)) Wstępny zarys, jeśli chodzi o wystroj przeslalam Wam w mailu :)) Dziewczyny, ktora z Was robi wizytówki na stoły - uważacie, ze taki pomysl jest w dobrym guście? Nikt nie poczuje sie urażony jeśli go nie tak posadze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly sala bardzo ładna. My ostatnio zmieniliśmy koncepcję strojenia sali będzie pod kolor mojej sukni i dodatków, tzn. na bordowo - ecru (krem) będą warkocze balonów podwieszone pod sufitem i kwiatuszki z balonów na ścianach powieszone.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 175 cm, moj mis 185 cm - czyli po zalożeniu obcasów ( 6 cm) bede tylko troche niższa :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ze swojej sali 3 szerokie wyjścia i kazde bedzie przybrane balonami (na pewno wiecie jak :)) - bedzie to robic Rossa, wiec na pewno bedzie ładnie. Jestem z nimi umowiona na piątek, aby domowic szczegóły - moja sala jest dość niska - wiec na pewno bedziemy mieli filary za balonow, ktore ją optycznie podniosą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu - 600 zł za przybranie sali (oczywiscie nic nie mnie interesuje) :)) Robią mi jeszcze bukiet ślubny - 130 zł oraz bukiet na samochód wiekszy niz moj oczywiście, ale w tej samej konwencji - 180 zł 20 zł - bukiecik dla miśka i teraz mi sie przypomnialo jeszcze ze musze zamowic bukiet dla mojej siostry, ktora jest świadkiem :P Ale załatwie to w piątek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly- -wow, ale wysoka jestes, bedziesz napewno wyd\\gladala pieknie w tej sukni przy swoim wzroscie ja sie balam, ze bede za niska, ale tez bylo ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritko, wygladalas pięknie, wcale nie bylas za niska do tej sukienki :)) A ja bede miala z tymi obcasami jakis 1,80 cm :P PS. Senioritko, ta sztywna halka w sukni ktora jest wszyta nie przeszkadzala Ci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bez względu na wzrost każda panna młoda jest piękna! :) Ta modelka, która miała na sobie tą suknię też wygląda na wysoką.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku masz racje! :)) Widać to juz po naszych pierwszych męzatkach :)) My bidule dopiero na końcu tego maratonu bedziemy :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - nie przeszkadzala. wrecz pomogla, chcialam bez niej pochodzic, to wszystko mi sie platalo miedzy nogami. CHyba jest konieczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Senioritko - jeszcze jedno :)) od samego początku mialam Cie o to pytać - nie bylo problemu z przenoszeniem Ciebie przez prog przez Twojego meza - mam oczywiście na myśli suknie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly to u was taka róznica wzrostu jak u nas, tylko ja trochę niższa od ciebie jestem ja mam 170 Paweł 180 cm. Różnica wzrostu doskonale widoczna na zdjciu w galerii na mojej stronie. Myślę, że 10 cm różnicy to w sam raz. keyti dziewczyny parę stron temu pisały, co masz zrobić Lecę się uczyć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - nie bylo, bo u nas na sali sa bardzo szerokie drzwi wejsciowe, ale z przejsciem przez normalne drzwi jest klopot, sa za waskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - 20 zł za bukiet miśka??? mi policzyła 5 zł. to możliwe? co Twój misiek będzie miał za bukiet w takim razie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×