Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

NUDZEEEEEEEEEEEEEEEE SIEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ale za godzinkę do domu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aguu - a gdzie pracujesz, oczywiscie jesli mozna spytac, ze tak kiepsciutko placa :/ w samej pracy chyba jednak nie masz tak zle jakby sie moglo wydawac ;) masz dostep do neta, do kafe :):):) - a to najwazniejsze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem na stażu więc to bez znaczenia gdzie bym nie była to wszędzie kiepsko za staż zapłacą :o Teraz siedzę w szpitalu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha nio tak - mnie to czeka za rok, ale zawsze to pare groszy. Ja od poniedzialku mam bezplatna praktyke studencka 1,5 miesieczna - az mi sie cos dzieje jak sobie o niej pomysle :(:( zasuwanie za darmo przez 1,5 m-ca i jeszcze za bilet musimy placic :(:( ale nie martw sie na pewno znajdziesz cos lepszego jak ukonczysz staz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym bo jak narazie to od 6 lat szukam stałejpracy i co najdłużej pracowałam 7 miesięcy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Wiem ze zapewne nie na temat ale czy ktoś mi moze powiedziec ile jest kilometrów miedzy Gliwicami a Opolem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jutro wielki dzień Nobi :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Nobi dużo szczęscia i radości!!!!!!! Pogody ducha i miłości!!!!!!!! Spełnienia marzeń!!!!! Aby całe Wasze życie było tak piękne jak jutzrjszy dzień!!!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO POWIADASZ
kasiaku, takie małe i niezłośliwe pytanie...Dlaczego Ty cały czas siedzisz na kafe? Co robisz całymi dniami na internecie? Pytam z ciekawości, bo jestem kryptoczytaczką tego forum, i jak tak patrze, to Ty jestes o każdej porze dnia i nocy tutaj:) Klikasz z pracy, czy z domu?czy to jakieś małe uzależnienie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Dziś akurat mam wolne popołudnie od wszystkiego :) a że piszę o każdej porze dnia i nocy. Jak jesteś kryptoczytaczem to zapewne czytałaś, że w końcu w domu mam neta i mogę też posiedzieć w domu nie tylko u Robka. Uzależnienie to za dużo powiedziane. Jak szperam sobie po necie to zaglądam na cafe. Poza tym szukam fryzur i bukietów, tak więc wiesz z przyzwyczajenia i lubię to forum. Lubię dziewczyny, które poznałam tutaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO POWIADASZ
ok, juz wiem:)Szukaj dalej, a potem coś wrzuć, moze i mnie sie przyda:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak uwazam
tak uwazam ze ta Kaska to jest po prostu duze dziecko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do tak uważam
Duże dziecko bo ogląda zdjęcia z bukietami i fryzurami przed własnym ślubem????? Trochę to głupie co piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi - życzę Ci zeby wszystko udało sie jeszcze lepiej niz u mnie:) to Twój wspaniały, wyjatkowy dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi - wszystkiego najlepszego na nowej drodze zycia :) - zeby ten dzien i cale zycie bylo takie piekne jak pogoda (przynajmniej, w moim miescie ;) ) dzisiaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
dziewczyny poratujcie mnie ;) mam do was pytanie odnosnie rozmiaru pierścionka zareczynowego i obraczki. powiedzcie prosze czy macie ciut wieksze czy w sam raz? ja sie przerazilam bo mam szczuple palce i nawet 10 mam bardzo luzna na serdecznym palcu :( chyba sie wybiore do jubilera sprawdzic to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem jak pierścionek, ale obrączkę radzę Ci kupić chociaż pół rozmiaru większa. Nie będzie potem warjactwa z powiększaniem. Dziś w końcu odebrałam tą obrączkę. Trochę zeszlifowali mi grawer, ale już mi o to nie chodzi ważne że w końcu ją mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam rozmiar 10 zareczynowego pierscionka, ktory nosze na srodkowym palcu prawej reki, a obraczke rozmiaru 8 (serdeczny palec prawej reki ) sa w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a gdzie
dziekuje dziewczyny 🌻 ja nie nosze pierścionków, rzadko kiedy i podobnie jak Ty Natalia chyba bede miala 8 jak nie mniej :) no a zareczynowy to chce na serdecznym nosic wiec bedzie maly rozmiar ;) a 10 na srodkowy mi pasuje, jesczze raz dzieki dziewczyny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Błagam o wybaczenie dziś zapomniałam ze kolejna bierze slub pewnie juz po uroczystości Szczerze wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia życze Tobie nobi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny fafa\\etka marnotrawna wróciła: Przepraszam was, że tak was zaniedbałam, ale zepsuł mi się komputer:( Rano jestem na praktykach, a po południu załatwiam sprawy mieszkaniowo-remontowe, więc nawet u Pawła mnie nie ma, żebym mogła raz na jakiś czas do was zajrzeć. Dziś jakimś cudem znalazłam komputer z neten więc zajrzałam, żeby złożyć Nobi życzenia Nobi wszystkiego naj naj naj, ściskam mocno i życzę \"słodkiego miłego życia\" 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 I jeszcze jedno- bardzo dziękuję ethath i Kiedyś za zdjęcia:) Dzięki, że o mnie nie zapominacie, mam nadzieję, że się ta trendencja utrzyma:) Ściskam was wszystkie nadzwyczaj mocno acha i w restauracj już wszystko mamy załatwione, a w przyszła sobotę mam wieczór panieński:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatko ile literówek
a sama wszystkich pouczasz...SPRAWDŹ TEKST, ZANIM GO WYŚLESZ. sama tak zawsze piszesz:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Dziewczyny, Sorki, ze nie w temacie. Potrzebuje pomocy profesjonalistek :) W zwiazku z tym, ze jestescie w trakcie organizowania slubu znacie temat od deski do deski. Pomozcie mi prosze :) Musze zrobic ankiete do pracy mgr. Gdyby ktoras miala chwilke to prosze wypelnijcie mi ankiete :) Dzieki. http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=3294401

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi-- wszystkiego najlepszego!!! samych radosnych chwil i spelnienia Waszych wspolnych marzen! Mam juz dosc! Z kazdym dniem odechciewa mi sie tego slubu i wesela. Dzis to sie dopiero wkurzylam! Na mszy, dokladnie na ogloszeniach dowiedzialam sie, ze w przyszla sobote jest swieto maryjne. Ok., nawet fajnie, ze pobieramy sie w taki piekny dzien. Niestety chwile pozniej proboszcz oglasza godziny mszy sw. w ten dzien. i co? jedna z nich to 16.30! Przeciez o tej godzinie jest nasz slub!!! Nie chce obcych ludzi na moim slubie. Podczas piatkowej rozmowy proboszcz nic nam nie wspomnial, ze nasz slub bedzie ogolnodostepny! W kaplicy bedzie duzo naszych gosci. I co, maja stac bo inni parafianie zajma lawki? A rodzice, rodzenstwo? Powinni siedzie w pierwszych lawkach, blisko nas. Mam wyganiac stare babcie z lawek? Kogo ma filmowac kamerzysta? Obcych ludzi? Jestem wsciekla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi spokojnie 🌻 nie będzie źle zobaczysz ;) Jest u Ciebie taka możliwość, aby na ławkach zostawić karteczki zajęte czy rezerwacja (wiem, że to brzmi jak z knajpy). Na komuni na której byłam w czerwcu ławki tak były oznaczone aby w nich nie siadać. Rezerwacja była dla rodziców dzieci co szły do komuni. Albo wstążeczkami je zaznaczyć, że to są miejsca dla gości i rodziny. Pogadaj z proboszczem na pewno się zgodzi. A że obcy ludzie będą, to wyróżnienie dla Was ;) spójrz na to z innej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak-- rezerwacja lawek raczej odpada. z proboszczem nie ma co rozmawiac, bo nie zgodzil sie nawet na dekorowanie kaplicy (dywan i stojaki z kwiatami). denerwuje sie, bo kaplica jest nieduza. na samych gosci potrzeba ok. 20 lawek. jak mozna tak olewac ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najbardziej zdenerwowal sie moj tesc. Twierdzi, ze jak pierwsze lawki beda zajete to pojdzie i zrobi awanture na zakrystii. Malo mamy i bez tego nerwow z powodu slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mam ogromna prosbe... w przyszlym roku (25.08) biore slub i szukam odpowiedniego zespolu - chodzi o ludzi, ktorzy graja w jazzowych klimatach - znacie takich? Macie jakies namiary?Jestem ze Slaska, ale biore pod uwage rowniez centralna Polske (poludniowa oczywiscie tez) :) Bede baaaaardzo wdzieczna za jakiekolwiek informacje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA UWAGA UWAGA :D Wysłałam foty!!!!!!!!!!!!! Nobi masz chyba zawaloną skrzynkę bo dostałam zwrot, czyść ją natychmiast ;) Powinnyście dostać 2 maile. Do jutra (mam nadzieję) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A no i oczywiście wszystkiego NAJ.......................... kochana Nobi 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Bukiet na nową drogę, niech będzie usłana tylko kwiatami :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×