Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dziewczynki w koncu to forum o slubach,wiem ze kazdy sie teraz martwi losem Kasiaka ale moze porozmawiajmy o czym co nas nastawi pozytywnie i oderwie od niej. Jak spedzilyscie Sylwestra kochane..... Ja byłam przez kilka dni w Zakopanem i było super....no i niebezpiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsze bardzo szczegółowe informacje o stanie Kasi przekazala Ewa..... Nie wiem moze ona miala zgode Kasi na to, zeby wszystko opisac...... Natomiast placz w takiej sytuacji jest rzecza normalną, bo ja w sytuacji Kasiaka wyłabym jak bóbr - i tam reagowalaby najprawdopodobniej kazda z nas na jej miejscu...... Dianusia - witaj! :)) Ciesze sie, ze Sylwester sie udał :)) Ja spedzilam swoj na imprezie , a potem oczywiscie poszliśmy przywitac NY na rynek krakowski :)) Jej w poniedzialek juz 15 stycznia! Cos okropnego jak ten czas leci! :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly tak napisałam pierwsza gdyż tak jak podejrzewasz miałam pozwolenie od kasiaka. Zabulina jesteśmy tu razem od prawie roku i piszemy tu o wszystkim, więc myślę, że dziewczyny napewno chciały wiedzieć coś więcej na temat kasiaka bo bardzo sie o nią martwią dzięki napisaniu o tym na forum, okazało się, że Mx miała też krwiaka i że u niej jest już wszystko ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mx kasiak pyta jakie brałaś lekarstwa i czy znana była przyczyna takiej sytuacji u ciebie? a tak odemnie...jak długo miałaś tak niewiadomą sytuację??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś - tak podejrzewalam :)) Sama kontaktuje sie z Kasia jakos tak jej los ogromnie lezy mi teraz na sercu :)) Wlasnie mx3 - jak nas czytasz :)) Jak długo trwalas w takiej zawieszonej sytuacji?? Daj znac koniecznie!!! :) W sumie na pon bedzie tydzien jak Kasia lezy w szpitalu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, W 6 tygodniu zaczelam plamic, pol pecherzyka z maluszkiem bylo odklejone, a pod odklejeniem krwiak saczacy. Dostalam 3 x dziennie Duphaston i scopolan i misialam lezec 3 tygodnie. Poxniej bylo usg kontrolne i krwiak zmniejszyl sie o polowe, a pecherzyk a maluszkiem przykleil. Nastepna kontrola i w sumie po 1,5 miesiacu od wykrycia krwiaka nie bylo juz po nim sladu, wchlonal sie. Nie wiadomo z czego sie biora takie krwiaki w macicy akurat w czasie ciazy. Ale ile o nich nie czytalam.... to przy dobrym dbaniu o siebie, braniu lekow... wszystko sie dobrze uklada (a czytalam sporo o takich krwiakach... wiele dziewczyn tak ma). Pozdrow Ewciu Kasie i przekaz jej, ze wszystko sie ulozy. Pozylam jej potrojne dobre mysli :) 🌻 Ja strasznie sie balam, ze strace moje malenstwa... jesli to odklejone by przestalo zyc, to musieliby pewnie wyczyscic calosc.... po 2 dniach placz mi przeszedl i bardzo mocno nastawilam sie na zdrowie moich dzieci i ich bezpieczenstwo. Lament nie pomaga, trzeba byc silnym i ufac, ze bedzie wszystko dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli chodzi o szpital, to jak o 4 rano mialam plamienie, zadzwonilam na dyzurke i kazali mi lezec z nogami u gory i przyjechac po 8 rano. Pojechalam a tam juz inny lekarz nawet mnie nie badajac powiedzial, ze jak mialam takie bole i plamie, to mam jechac do domu, ze tej ciazy pewnie juz nie ma i tym sie zajmie moj lekarz a nie szpital. Zaplakana pojechalam do najblizszej przychodni zobaczyc sie z jakimkolwiek ginekologiem i zrobic usg (moja w tym dniu zaczynala o 16-tej - prywatnie), w tym dniu w przychodni nie bylo ginekologa. Polozylam sie w domu po telefonie do swojej lekarz, ktora mnie troche uspokoila i obiecala przyjac bez umawiania i rej. Po poludniu zaczela przyjmowac moja lekarz, pojechalam do niej i ona mi przepisala leki i nakazala lezec... w szpitalu nie lezalam. (wynik beta Hcg wskazywal chyba 117 tys. z czyms... wiec dobry, usg pokazalo prawidlowo bijace serduszka... no i to, ze jest dwoje dzieci). W tym szpitalu najblizej domu jest jakas strasznie chora sytuacja... dobrze, ze teraz mam lekarza, ktory przyjmuje w szpitalu i to w miescie obok... teraz juz nikt nie potraktuje mnie jak wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3--straszne rzeczy tu piszesz! szczeka mi opadla, co sie dzieje w tej naszej sluzbie zdrowia??!!! to jest po prostu chore!!!! dla Kasiaka mnostwo pozytywnej energii!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczyny, nie ma co sie spierac 🌻 ja po pierwsze myslalam, ze te, ktore pisaly o stanie Kasi maja pozwolenie (co okazalo sie mysla trafiona jak juz doczytalam), a po drugie Kasia wydaje mi sie dosc wylewna osoba i wydawalo mi sie, ze ona nie mialaby nic przeciwko napisaniu tu dosc szczegolowo o jej stanie i Malenstwa, ktore nosi (nie mam z ta wylewnoscia na mysli niczego negatywnego, po prostu niektorzy sa bardziej otwarci- :) pamietam jak Kasiak i bodajze tiki napisaly tu kiedys jak beda mialy na nazwoski po slubie ;) ja mimo, ze milczkiem nie jestem, nie napisalabym tu az tyle o sobie ;) ) kochane, pozdowcie Kasiaka, wierze, ze wszystko bedzie dobrze, niech bedzie silna i duzo tej sily przekazuje swojemu malenstwu :) Dianusia 🖐️ ja Sylwestra spedzilam u siebie w domu, mielismy tu imprezke na 17 osob :) wszyscy bawili sie dobrze, a ja wtedy poczulam, ze wreszcie mam wiecej sil po uciazliwych dolegliwosciach ciazowych- sporo tanczylam i poszlam spac dopiero ok 7 rano :P za to ten niedobro snu nastepnego dnia przyplacilam samopoczuciem jakbym miala kaca, mimo, ze alkoholu nie tknelam ;) ale sen przyniosl ukojenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, wspaniałe wieści...Kasia miała kilkanaście minut temu USG...krwiak odkleił się w połowie:D jeszcze trochę i odklei się cały:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia to wspaniale moje kciuki i pozytywna energia pomagaja.Pozdrow ja serdecznie od nas i orzekaz ze jestesmy z nia myslami. No to co -niezle zaszalalas moze urodzisz tancerzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, rzeczywiscie wspaniale wiesci :) :) :) wierze, ze mocno to podbudowalo Kasie i dalo nowe sily- teraz juz bedzie tylko lepiej :) pozdrow ja od nas serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny, czytam ze u Kasi juz lepiej, to swietnie, ja wierze, ze wszystko sie dobrze skonczy. Przekazcie jej usciski rowniez ode mnie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak w środę wychodzi ze szpitala:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:) :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D :):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:):D:) ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 ❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nie było mnie tu całe wieki ale oczywiście staram się nadrabiać zaległości w miarę możliwości. Kasiaczku oczywiście wszystko się ułoży tylko tak jak pisała mx3 pusisz dbać teraz o siebie jak nigdy do tąd :D Zmartwiłąm się ogromnie wiadomościami ale cieszę sie, ze już jest lepiej i że wracasz do domciu. Nie ma to jak u siebie w czterech kontach. Pozdrawiam was dziewczynki, odezwę się niebawem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to wspaniale, ze u Kasi juz lepiej :) 🌻 :))))))) ja jutro ide na USG, dowiemy sie jakiej plci jest nasz Maluszek :) (o ile nie wykreci sie pupa :P)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane! Przepraszam ,ze tak długo nie zagladalam ale mialam awarie kompa i dopiero wczoraj moj maz ja naprawił. Kasiaku tak sie ciesze,że u Ciebie wszystko się układa,odpoczywaj sobie teraz i niczym sie nie martw.Duża buźka dla Ciebie i maluszka🌼 A jak reszta grona dziewczynki kiedy planujecie powiekszenie rodzinki....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello :)) Dawno mnie tu nie bylo :) 🖐️ Dianusia :) No to co - jakie wieści - chłopczyk? dziewczynka?? :)) Ciesze sie ogromnie, ze Kasia wychodzi ze szpitala - Kaśka zagladaj do nas :D 🌻 Co do mojego potomstwa - to nieprędko....oj nieprędko... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja ślubuje 16 czerwca o godz.16 mam już załatwionom sale,orkiestre (koszt 2500tys.troche droga ale ładnie gra),fotografa i kamerzyste (razem 1350zł.) wódke już mamy a jutro jedziemy po obrączki nie wiem ile nas to wyniesie? rozglądam się juz za suknią i dodatkami. Naszczęście mamy już nauki ślubne za sobom.Strasznie się boje tego dnia ja chyba nic nie powiem w kościele ze strachu, ale jeszcze troche czasu nam zostało na przygotowania i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja ślubuje 16 czerwca o godz.16 mam już załatwionom sale,orkiestre (koszt 2500tys.troche droga ale ładnie gra),fotografa i kamerzyste (razem 1350zł.) wódke już mamy a jutro jedziemy po obrączki nie wiem ile nas to wyniesie? rozglądam się juz za suknią i dodatkami. Naszczęście mamy już nauki ślubne za sobom.Strasznie się boje tego dnia ja chyba nic nie powiem w kościele ze strachu, ale jeszcze troche czasu nam zostało na przygotowania i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ja ślubuje 16 czerwca o godz.16 mam już załatwionom sale,orkiestre (koszt 2500tys.troche droga ale ładnie gra),fotografa i kamerzyste (razem 1350zł.) wódke już mamy a jutro jedziemy po obrączki nie wiem ile nas to wyniesie? rozglądam się juz za suknią i dodatkami. Naszczęście mamy już nauki ślubne za sobom.Strasznie się boje tego dnia ja chyba nic nie powiem w kościele ze strachu, ale jeszcze troche czasu nam zostało na przygotowania i dopięcie wszystkiego na ostatni guzik;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!!!! Boże dziekuję Wam za tak miłe słowa i wsparcie!!!!! Jestescie Kochane!!!!! I serio bardzo ważne jest poczucie wsparcia od innych osób!!!! Przychodzę z bardzo dobrymi wieściami. Krawiaka już nie ma :) a dzidzia może sobie spokojnie brykać po brzuszku :) Poza Waszymi ciepłymi słowami zrozumiałam jak bardzo kocham swego męża, był dla mnie ogromną podporą w tych bardzo trudnych dniach (no prawie 3 tygodnie w szpitalu) To on wierzył, że na pewno bedzie wszystko Ok ja czasem miałam chwile zwątpienia. Zalecenie od lekarza LEŻEĆ!!!!! :) za dwa tygodnie do kontroli, jestem pewna że wszytsko bedzie dobrze :) Pozdrawiam Was bardzo ceplutko i przesyłam buziaki 😘 Mx czy też brałaś zaszczyki KAPROGEST i doustnie dufaston, nospe i antybiotyk??? Ja miałam keflex.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamy witamy:)i szalenie sie mocno cieszymy:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiu______ TO BAOBASTYCZNIE FANTASTYCZNIE NORMALNIE!!!!!!!!cudnie !!!a nie mówiłam że wszystko będzie dobrze!!!!!:D:D:D ściski dla Ciebie i Dzidzi🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kasiaczku wśród nas🌼 Tak sie cieszymy ze wszystko jest dobrze,dbaj teraz o siebie o,rozmawiaj z dzidzia o nic sie nie martw i duzo duzo wypoczywaj. Pozdrawiam Ciebie serdecznie i to male cudenko w brzuszku ps.Czy znasz juz płeć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie :) Kasiak 🖐️ :) 🌻 strasznie sie ciesze, ze wszystko idzie dobrze i Maluszek sobie moze juz spokojnie rosnac :) 🌻 wypoczywaj duzo, relaksuj sie i mysl pozytywnie 🌻 Dianusia- plec dziecka mozna okreslic ok 20 tygodnia ciazy. Kasia z tego co widze po jej suwaczku jest w 8 tygodniu, takze jej Malenstwo ma ok 3 cm dlugosci :) nie sposob poznac plec w tym okresie ;) no wlasnie, odnosnie plci. Wczoraj bylismy na usg, pewni, ze poznamy plec, a tu nic z tego ;) Malenstwo mialo akurat kaprys slodko spac i lekarz nie byl w stanie okreslic plci, takze dalej nie wiemy ;) Dziewczyny, jak ja zobaczylam nasze dziecko, pierwszy raz tak wyraznie, widzialam dokladnie buzke, jej ksztalt, to rozczulilo mnie to kompletnie :) w dodatku spalo z raczkami tak przylozonymi do buzi. nigdy w zyciu nie widzialam niczego piekniejszego :) Dziecko na szczescie rozwija sie prawidlowo, ma teraz ponad 17 cm dlugosci i wazy ok 320 gram ;) a po mnie nadal ciazy nie widac :P gdybym sie nie przyznala nikt by sie nie zorientowal ;) spokojnie mieszcze sie jeszcze w swoje normalne spodnie, mam tylko bardziej zaokraglony dol brzucha, co widac tylko jak sie rozbiore. mx, siostra cioteczna P urodzila w zeszlym tygodniu bliznieta- tez parke :) :) oni sa po wielokroc szczesliwi, nie tylko z powodu liczebnosci dzieci, ale dlatego, ze mieli za soba wiele poronien, juz w bardzo zaawansowanych ciazach, a teraz maja zdrowie, sliczne pociechy :) Ty pewnie masz juz naprawde spory brzuszek :) sciskam Was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAJ KASIU! CIESZĘ SIE ZE JUZ JESTES :)) 🌻🌻🌻🌻🌻 ❤️❤️❤️❤️❤️ Ściskam i pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×