Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Agatka- dzieki 🌻 :) Ty na blond? A nie masz bardzo ciemnej oprawy oczu- brwi? No ciekawa jestem jakbys wygladala, bylaby to diametralna zmiana, odwazna :) My tez Ci pewnie nieraz zazdroscimy- ale tylko nieraz ;). Np w wolny sobotni poranek mega wyspania :). Diabelku- w dzien Gabi tez sie nie meczyla z katarem specjalnie (no chyba, ze plakala to pojawial sie wiekszy niz przy standardowym placzu). Idz rzeczywiscie lepiej z Natalka do lekarza. Gabrysia generalnie dobrze spala przy tym katarze, nie budzila sie jakos czesciej. Tylko ze jak juz sie obudzila to nie mogla piersi ssac, trzeba bylo oczyszczac nosek i straszny ryk byl wtedy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..czy może być coś przyjemniejszego niż wcinać sałatkę z wiosennych warzyw w wiosenną pogodę? :) Sorry - może. Gdyby obok był M ;) :classic_cool: no ale on by tej sałatki tak czy siak nie chciał :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co mam:) Mam też bardzo jasną karnację, więc będę wyglądała jak idź stąd :) ale i tak kiedyś spróbuję. Najwyżej moje blond-wcielenie będzie szybkie jak błyskawica i potrwa tyle co wyprawa do sklepu po jakiś ładny brąz :D diabełku jak zobaczyłam pierwsze zdjęcie to się sama do siebie zaczęłam śmiać :) sa tak w ogóle dziewczyny to może wymienimy się jakimiś aktualnymi zdjęciami bo ja już nie pamiętam jak wy wyglądacie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu- jak zwykle robisz smaka :) mniammm ;) Agatka- \"bede wygladala jak idz stad\"- :D niezle sie usmialam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, a ja myślę, że może Ci być bardzo dobrze w blondzie! Pod jednym warunkiem - że nie zrobisz go sobie sama w łazience, tylko w dobrym (DOBRYM!) salonie. Blondów jest tak dużo, w tak różnych tonacjach, że prawie każdy może wybrać dobry dla siebie. Blond to nie tylko Marilyn (która nota bene była naturalną szatynką :D ). Patrz na takie, które farbują farbami Majirel L`Oreala albo np. Goldwell :) No to co - a Ty możesz jeść różne świeżości typu rzodkiewki, ogórki itp? Bo jak nie, to już słowa nie pisnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jem wszystko :) Kiedyś oglądałam jakiś program o stylizacji i tam wypowiadał się jakiś fryzjer, który właśnie mówił, że jest tyle blondów, że jest on prawie dla każdego :). Nie zmienia to faktu, że ja sobie niektórych wyobrazić nie umiem- np siebie i Agatki. Owszem, w jakimś ciemnym blondzie tak- bo ciemne blondy to prawie brązy. Ale w jaśniejszym nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi się zawsze podobała taka fryzurka: włosy wycieniowana, od spodu ciemne, a na wierzchu jasne i ciemne pasemka. Tylko że ta fryzura mi się kojarzy z 16-latkami, które wkładają baaaardzo krótkie mini i lecą na balety żeby poświecić tyłkiem :) zaba oprócz Krakowa zazdroszczę pogody. U nas lezy śnieg, pada deszcz i są całe 4 stopnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, to mnie zaskoczyłaś! U nas dziś prawie 20! Co do fryzur - tak naprawdę wszystko zależy od tego, JAK się je nosi;) Wszystko można nosić z godnością;) Ciekawe, co u Kasiaka.. Tiki...Holly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cisza kompletna. Obawiam sie, ze skoro zabu zaczela sezon slubny to jeszcze wieksza pustka nastanie ;). U nas nareszcie poprawa :). Gabi znow jest soba ;), chyba meczyla ja bardzo ta infekcja, jeszcze do tego zabek kolejny sie przebijal. Takze kto wie, moze nie za tak dlugo zamarzy mi sie drugie :D ;). No ale najpierw musze zlikwidowac do konca moja oponke i musza mi zblednac na niej rozstepy 😭 😡, bo wstydzilabym sie u lekarza ;). Ale co ja sie wsciekam, to taka piekna (trwala) pamiatka po obecnosci Gabi w brzuchu :D. No juz pamietam jak sie ciezylam, 38 tydz, zadnego rozstepu, najmniejszego. Klade sie spac, jak zwykle gladze sie po brzuszku- aksamitny :), budze sie rano i znowu sie gladze i hmmm, czuc nierownosci. Gabi sie wtedy juz troche obnizyla i tak mi sie wypychala w okolicach pepka, ze skora nie wytrzymala, buu ;). No ale moze zbledna :). Moja mama tez miala troszke rozstepow po ciazy, a dzis nic nie widac, trzeba sie baaaaardzo przyjrzec i wiedziec gdzie byly. No ale moja mama to ma chyba dobre geny, bo w ogole ma piekna skore i wyglada na 10 lat mlodziej. Mam nadzieje, ze cos z tych dobrodziejst skapnelo mi po niej ;) Wczoraj bylismy na zakupach. Nareszcie dorwalam cos, z czego Gabi bardzo ladnie pije, juuuupi :). I skonczyly sie problemy, ze tylko z cyca chce sie napic. Szukalismy tez lozeczka turystycznego, bo czasem jak nocujemy u moich rodzicow to sie przed, no i na wakacje. Pojechalismy do Swiata Dziecka w M1. Ale maja przebitki. No szok, niektore rzeczy 2 razy drozsze niz na allegro albo w zwyklych sklepach. Kupilismy tylko pilke i klapouchego przytulanke do spania i wyszlismy :). Nie bede 150 zl przeplacala za lozeczko- juz mam upatrzone w Warszawie i P odbierze w pon po pracy :). Z ciekawosci zerknelismy tez na ceny wozkow- szok, ten ktory mamy prawie 1300 :o, wszystkie inne tez zawyzone. Co ciekawe w miescie rodzinnym P jest w centrum Swiat Dziecka i nie maja az tak zabojczych cen, choc tez nie najnizsze. No ale tu centrum handlowe, wiadomo, swoje musze zedrzec, bo i pewnie taki lokal ogromny w takim miejscu ich kosztuje mnostwo. Tylko klient nic z tego nie ma ;). Jutro ide do dentysty :(. Juz trzese portami ze strachu ;). Co prawda mam dostac znieczulenie, ktore mozna przy karmieniu piersia (jakies bez adrenaliny). Tylko ciekawa jestem czy nie bedzie ono w zwiazku z tym slabiutkie. Milej niedzieli. Ja juz koncze pisanie, bo wlasnie maz sniadanko zrobil :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) Jestem jednym wielkim zakwasem ;) obciążniki na ręce noszone 2 tyg przed niewiele dały - ten aparat to jednak armata. Ale fajnie było:) No to co - trzymam kciuki za dentystę - tzn za Ciebie u dentysty! brr! Co do rozstępów, to cóż, nawet nie trzeba zajść w ciążę, żeby jakieś mieć :( ja jako dziecko ok. 10-11 lat załapałam alergię i lekarz przepisał mi Zyrtec (tabletkowy potwór, już od dawna się go nie używa w cywilizowanych miastach) po którym błyskawicznie przytyłam. Nie dość, że bardzo długo użerałam się z tymi kilogramami to niestety rozstępy gdzieniegdzie zostały. Choć jakby spytać M, to pewnie nawet na torturach nie byłby w stanie wymyśleć, że je mam :D przekonana jestem, że ich do dziś nie zauważył :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Zabu 😘 za pamięć :) Rozstepy to jak dla mnie drażliwy temat bo jestem załamana wyglądem mojego brzucha do ok 38 brzuch miałam nieskazitelny, aż tu pieknego dnia na brzuchu pojawiły się niepozorne malutkie linie, które bardzo szybko zamieniły sie w okrope baty :( U Nas po staremu :) tylko pogoda się zmienia :) jest tak pięknie na dworze!!! Cieplutko, słońce grzeje, więc korzystamy z pieknej pogody i spacerujemy na 102. Kuba z dnia na dzień się zmienia :) pisałam już Zabu więc i tu się pochwale :P Kubalka mówi "mama" nie wiem czy kojarzy mnie z tym słowem, ale parokrotnie wyciągając raczki do mnie mówił "mama" więc sądzę, że do mnie kieruje te słowo :D pierwszy raz jak je usłyszałam to mi świeczki w oczach staneły. A co u Kuby hmmmm siada i siedzi sam, podnosi się w łóżeczku do stania przy pomocy szczebelków i poza łóżeczkiem wstaje jak tylko znajdzie coś czego można się złapać :O raczkuje i jest go pełno!!!!! Pozdrawiam i życze miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takie moje zdanie jest
Przepraszam, że tak się wetnę w to wasze zgrane grono. Podczytuję Was, od długiego czasu. Pominę dlaczego :) Kasiak, już skończyła się "kara" dla dziewczyn za to, że nie uwielbiają każdego twojego pomysłu, każdej twojej wypowiedzi, każdego twojego zdania? :D. Strasznie to żałosne jak tak jak ktoś ci podpadnie (hehe) to karzesz go zbyciem i totalną ciszą :D. Raz tak było jak no to co do ciebie napisała odnośnie mieszkania z teściami, a teraz jak dziewczyny nie wpadły w absolutny zachwyt nad twoim wózkiem :), biedactwo :). Jesteś tak niedojrzała, że jestem w szoku. Te twoje wykrzykniki, caps częsty, twoje niedojrzałe wypowiedzi (ktoś kto bardzo chce karmić piersią nie stwierdza sobie sam płaskich brodawek :) miałaś prawo nie chcieć, twoja sprawa, ale po co te wypowiedzi, że tak chciałaś?). Ta twoja niedobra teściowa. Tylko, że jesteś w pewnej części na jej garnuszku i na jej pomocy. I z tego to dobrze korzystać, co? :). Ja to raczej twojej teściowej współczuję, musi być strasznie ciężko się z tobą dogadać, nie umiesz przyjąć rady mądrzejszego. Zawsze cię krew zalewa, pienisz się. To jak się wywyższasz na ile to was stać (kiedyś takie och achy na ten temat pisałaś do Wi :o ). No tak- jak się mieszka z teściami :). A potem płaczesz, żeby wam zwrócili z podatku, bo tyle chrzciny kosztują :o Znalazłam cię na naszej klasie i widziałam jak tam się chwalisz zdjęciami w serduszkach itp :D. Potrafisz być denerwująca :). Wiem, że zawsze piszesz, że masz gdzieś takie opinie. Ale jak wiem jak cię wkurzają. To tak jak z tym wózkiem- piszesz, że nie musi się nikomu podobać, a potem się nie odzywasz za karę, hehe. Acha, nie pytaj jak cię znalazłam- wszędzie się obwieszasz ze swoimi danymi :o.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro znalazłaś mnie na NK to musisz być jedną z Nas bo tylko miedzy sobą wymienialiśmy swoje zdjęcia, szkoda że nie masz odwagi napisać pod stałym nickiem :O Nie raz słyszałam opinie na temat kafe, że pomarańcze doprowadzają ludzi do szału i sporo ludzi przez to przestało na kafe zaglądać :) teraz się nie dziwię. Nie będę komentować tego co napisałaś bo to oczywiste same brednie :P A kara???? Sorki, ale w przeciwnieństwie do Ciebie nie mam tyle wolnego czasu, aby ciągle przebywać na forum. Pisze w tedy gdy mam na to ochote i kiedy mam czas więc daruj sobie. Poza tym wątpie, aby tu dziewczyny cierpiały z powodu mojej nieobecności i odbierały to jako kara.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do zdjęć to nie Twoja sprawa jakie zdjęcia wklejam. A wklejam je dla moich znajomych i przyjaciół, a nie dla takich zer jak Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a propos de faktos
Ja nie rozumiem po co takie złośliwe komentarze? Na co one komu? Kasiak* jest jaka jest a tobie, wredna pomaranczo nic do tego. Jesli ma ochotę na zdjęcia w serduszkach-niech je wkleja. Żyjemy w wolnym kraju, więc nie zachowuj się jak żałosna małpa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo, a co tu się dzieje..? Kasiaku, myślę, że nie ma się co doszukiwać wrogów wśród Dziewczyn - wcale nie trzeba być \"jedną z nas\" aby znaleźć Cię na NK - zobacz, masz swój adres mailowy, który się wyświetla. To wystarczy. Skasuj go sobie może. Ja dziś siedzę nad zdjęciami, oczy mi łzawią od wgapiania się w monitor, kręgosłup skwierczy, zakwasy powoli schodzą, jednym słowem - czuję, że żyję ;) Miłego wieczorku!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O mamo! 🖐️ Dentyste przezylam :) Dostalam znieczulenie dla karmiacych (bez adrenaliny) i balam sie, ze bedzie bolec, ale bylo super- tzn nic nie czulam :). Niestety czeka mnie jeszcze duzo wizyt, bo mam sporo malutkich ubytkow powstalych w ciazy, a takze dlatego, ze nie mam zadnych szczelin miedzy zebami- utrudnia to np czyszczenie nicia dentystyczna i wlasnie taki uklad sprzyja prochnicy na powierzchniach stycznych. Kasiak- gratuluje Kubie nowych umiejetnosci. Zabu- pierwsze koty za ploty w tym sezonie :). Dziewczyny, do kafe trzeba miec kupe dystansu. Chyba szczegolnie w Twoim przypadku Kasia, kiedy rzeczywiscie podajesz na forum imie, nazwisko, zdjecie tez masz w suwaczku Wasze i synka (moze niezbyt czytelne, ale mysle, ze nietrudno Cie znalezc). Naiwnoscia wielka byloby myslec, ze przy takim postepowaniu ktos by mial problem z tym. Wiecie co, mnie by nic nie zdziwilo, nawet jakby sie okazalo, ze czyta to moj tata albo babcia ;). Swego czasu po urodzeniu Gabi podczytywalam czasem czerwcowki na forum o macierzynstwie i ciazach (jak np czegos nie wiedzialam czy cos sie dzialo u Gabi, nigdy ich nie czytalam na biezaco, bo za duzo produkowaly tekstu, a ja w ciazy w sumie jeszcze duzo pracowalam i nie bardzo mialam czas nadazyc). No i tam po jakims czasie zaczely sie najazdy pomaranczy. Jedna z tych dziewczyn podczytywala jej szwagierka i donosila tesciowej, co ona pisze o rodzinie :o. Dziewczyny tez podawaly takie informacje, ze bez problemu mozna bylo kojarzyc pewne osoby, wklejaly zdjecia. W koncu zrobila sie atmosfera nie do zniesienia i wyniosly sie na forum zakmniete. Ale wtedy wlasnie jak sie przenosily odezwala sie wiele, naprawde wiele dziewczyn, ze codziennie je podczytuja, od dawna, ze sie zzyly, przyzwyczaily itp i zeby je ze soba zabraly. Takze naprawde na kafe jest cale mnostwo podczytywaczy. Ludzi, ktorzy z czyjegos pisania robia sobie jakby codzienne przedstawienie, jak odcinek telenoweli. Nie mozna byc anonimowym w internecie, niestety. Reszty mi sie komentowac nie chce. Nie zawsze sie z Toba Kasiak zgadzam, ale nie mam problemu z napisaniem czegokolwiek otwarcie (nota bene- nie wiem o jakie serduszka chodzi, bo nie widzialam Twojego profilu, ale jesli o zdjecia slubne- to ja tez ich nie lubie ;), ale jak napisala druga pomarancza- kazdy lubi co innego :) ). Poza tym, mam ogromny dystans do kafe i w ogole forow roznych, jestem raczej ostrozna, szczegolnie po tej akcji na czerwcowkach, ktorej niejako bylam swiadkiem. Zawsze pisze tyle, ile mam ochote napisac i wisi mi jak ktos to skomentuje i co pomysli :) sciskam Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co, jeżeli nam zostały jakieś podczytywaczki, to wyłącznie ze względu na Ciebie ;) a tak w ogóle, to myślę, że \"telenowelowatość\" już nas nie dotyczy, takie tu pustki ostatnio :P mało zajmujące jesteśmy ;) Buziaki! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu- watpie, zeby ktos czytal ze wzgledu na mnie, monotematyczna bywam ;) Moglabys sie zdziwic jak ludzie sie przyzwyczajaja. I sprawdzaja temat nawet jesli juz bardzo rzadko ktos zaglada. Znowu posluze sie przykladem czerwcowek- juz ladne pare miesiecy temu sie przeniosly, a jak ktos sie pojawi z jakas wiadomoscia na starym topiku to zaraz robi sie tlok :). Nie ma jak przyzwyczajenia, sentymenty ;). Sama nadal od czasu do czasu sprawdzam co na czerwcowkach ;) :P. A ja z nimi nie pisalam ani nie zzylam sie- ot po prostu czasem podczytywalam, bo wiedzialam, ze przezywaja te same rozterki co ja i maja te same badz podobne problemy :) Rzeczywistosc internetowa ma swoje prawa :) Dobrej nocy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O masakra. Co tu się dzieje :) Kasiak przypomniało mi się, jak jeszcze przed naszymi ślubami na zmianę atakowali albo mnie, albo Ciebie :) Wyluzuj, przypomnij sobie jak to było. Szkoda nerwów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, ja też miewałam okazjonalne "fancluby", hehe :classic_cool: Ja właśnie się załamałam - NIENAWIDZĘ POLSKICH URZĘDÓW!!!!! Konkurs na firmy pośredniczące w naszych staraniach o dotacje miał się zakończyć w maju, a jeszcze go nie rozpoczęli!!!! oznacza to tyle, że do sierpnia robię na fakturach Vat i 22% odlatuje mi w kosmos :( Buuu!!! To niesamowite, jak ludzie nie szanują cudzego czasu i pieniędzy!!! I to ma być Unia???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Tak sponatnicznie wpadam :P Jak się macie moje Drogie ??? Nie pisałam, nie czytałam Was, bo roboty mam od groma i dodatkowy obowiązek mi przybył od tamtego tygodnia - suczka Sonia. Jest słodka i pochłania cały mój czas po pracy. Ma 5 mcy. Jest u nas tydzień, a ja juz się zastanawiam jak wygladało życie bez niej :) A tak wszystko po staremu :) Przeczytam Was - obiecuje :) Poki co wszystkie goraco pozdrawiam i Wasze pociechy również!!!!!! buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Holly :) Gratuluję córeczki :P A rasowa czy rasowa inaczej ? :) Ja kończę badania!!!!! W końcu po wielu miesiącach mam koniec ( w przyszłym tygodniu). Złożyłam już dokumenty do pracy, poczekamy zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - patrz, a ja nie wiedziałam, że do normalnego znieczulenia daje się adrenalinę. Jak siadam na fotelu to ze mnie można by pompować adrenalinę wiadrami na skalę wręcz przemysłową, kto by pomyślał, że jeszcze jej dolewają :o Holly Jaka rasa? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu- tez nie mialam pojecia o tej adrenalinie wczesniej ;) ale fajne to znieczulenie, bo zadzialalo jak trzeba, a zdretwienie puszcza duzo szybciej- siedzialam na fotelu 50 min, a jak schodzilam to juz praktycznie nie czulam, ze mialam znieczulenie :) Holly- 🖐️ no wlasnie, napisz cos wiecej o psiaku, moze fotke wyslesz w wolnej chwili :). Nie gryzie Wam wszystkiego jak jest sama tyle godzin? Powrot fatalnej pogody :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 200 kilo venus z milo
kasiak, nie tylko sobie wysyłałyście-przypomnij sobie, że przez dłuższy czas miałaś w stopce wrzuconą stronę na fotosiku-zdjęcia dziecka i Ciebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek :) Dzięki za commentsy co do mojego nowego imidżu, hehe :) Jeszcze mnie w domu rodzinnym nie widzieli, ciekawe, co powiedzą;) Moja najmłodsza siostra pewnie będzie niepocieszona, zawsze uwielbiała mnie czesać :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh fryzurka baaaardzo w moim stylu :) A Ty żabu masz fantastyczne oczy i ślicznie Ci w okularach. A wicie co się przedwczoraj stało? Kot nam wypadł z drugiego piętra :( Ale nic jej się nie stało. Kurde z nią to gorzej niż z małym dzieckiem. Na sekundę nie można jej spuścić z oczu. A jak Paweł ją przyniósł do sdomu to od razu pobiegła sprawdzić czy okna są pootwierane. Chyba jej się spodobało latanie. Kamikadze normalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×