Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Odpisz też na kodijacka:) No, ściski, Uzależniaczki paskudne!!! Robota odłogiem leży, a ja się tu z Wami dobrze bawie ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina a mnie sie nawe podobaja te zdjęcia ślubne, ale najpiekniejsza jest afryka:) no to pogadajmy o kosztach. tak tak takie spotkanie było by super kobitki!!! moze majówka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mnie też się podobają, bo - powiem zarozumiale - dokonałam z nimi cudów i pewnie nie każdemu fotografowi by się udało:) Ale z taką marcy byłyby o niebo lepsze.... tiki - tak to policz tylko, ile jest z Katowic do Legnicy, to napiszę dokładnie:) Ale teraz ZMYKAAAM!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok chodzilo a ten z anglia jeszcze nie ma odp ale poczekam cierpliwie choc cierpliwa nie jestem majowka - oj tak z grilem i winkiem mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, looknęłam z cicha na teoją stronkę... najpiękniejsze zdjęcia podwodno-rybne (czyżby egipt i feralna podróż w lipcu? ja planuję w październiku ślub i w Egipcie jest wtedy tak do 35 max. :D Bardzo mi się podobają te afrykańskie.. bardzo bardzo. Parka, rzeczywiście już nie młoda i jakaś sztywna, choć osobiście uważam, że i tak wykrzesałaś z nich na niektórych fotkach dobry materiał plastyczny :D Wy już nic nie mówcie o majówce, już mnie nosi... jak miśka rok nie było, to jeździłam jak opętana po kraju i tylko lałam do baku paliwko... to południe, to mazury.. :D Aż mnie znów nosi... ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, napisz tylko, czy któraś odpowiedź doszła??? Z kodijacka nie chce Ci sie wysłać, ale z Foto - artu poszła. grrr, te komputery czasami mnie doprowadzają do szłu... ale z drugiej strony, nie byłoby mnie tu z Wami, gdyby nie one, więc chyba tego tu przede mną nie roztrzaskam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o.. ile kasy poszło.. ale niczego nie żałuję.. wydałam to na siebie, na uciechę i wspomnienia.. było super :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki mx, podróż poślubna w Egopcie to są zdjęcia analogowe \"Afryka\", a te pod wodą to też Egipt, ale tego lata z cyfrówką :) Właśnie we wrześniu - jest wtedy super! ... no i zakochaliśmy sie w tym podwodnym życiu!!! marcy a może masz jakiś jeszcze inny adres mailowy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki - to gdzie sie spotykamy i kiedy? i kto sie bierze za organizacje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina z wrocławia do Katowic jest 220 km, no a do Legnicy z Wrocławia jest 75 km

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam ale juz doszlo w mailu ci podam drugi adres gdzie mnie mozna latwiej zlapac juz czytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie ja mam ogrodek i ogromne mieszkanie wiec was moge przenocowac :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinka, zwyczajem tofiku puściłam na kodi swoje zdj. :D Masz czy nie masz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na ogródku... :D śmiesznie wyszło :D (wiem wiem.. grillek ) buuuuuuuuuuuuuu, ja też chcę... buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy czy ty oby jestes tego pewna? wiesz co robisz? bo ja to serio traktuje:) i powżna jestem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx doszło! odpisałam! tylko nie wiem czamu zatytułowałam Ami:) Wybaczcie obie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy BB nie jest daleko ode mnie tak więc też się piszę na Wielkie Spotkanie Fafetetek u Marcy!!!! :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie jestem powazna ale serio mowie z tym grillem kto mieszka w miare niedaleko od bb - bede potrzebowac pomocy z org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcuś ja nie pisałam, że powazna kobita ze mnie ha ha tylo ze ta propozycje traktuje powaznie i juz sie zapalam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki czy ktos moze please zrobic liste gdzie nasze kafetki mieszkaja? bo ja sie juz pogubilam a nie mam czasu szukac 😢

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy właśnie szukam :D No to co - Warszawa Agatka - Police Arona - Sosnowiec Kathi - Cześstochowa Ami - Szczecin Jak na razie tyle znalazłam szukam dalej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apel do dziewczyn niech wpisuja skąd jesteście, nie dam rady szukać za dużo tych stron :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co z tym spotkaniem kafetek? najwiekszy problem jest z czasem jak my to wszystko dobgramy zeby kazdej pasowalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×