Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Gość tiki-tak Wrocław-Legnica

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - Warszawa Agatka - Police Arona - Sosnowiec Kathi - Cześstochowa Ami - Szczecin kasiak- Zawiercie Holly - Kraków - Żywiec tiki-tak Wrocław - Legnica mx - Gdynia mamy tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie z agatka zabiore na gape:-Pbedziemy jechały tak ok 24h-bo szczecin tak daleko:( ale co rady niedamy???????? damy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach no tak ami ty piszesz ze we ze szczecina macie daleko no tak! ja mam tak srednio do marcy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zobaczcie co wygrzebałam: Michał Bajor \"Ja jestem bogaty\" Spójrz Ja jestem naprawdę bogaty Bogaty Mam przecież gwiazdy na niebie I ciebie i kwiaty Spójrz To dla mnie samego zbyt wiele Podzielę Skarby te na równe części dwie Przypadnie tobie pół pół mnie Spójrz Obojgu nam się to opłaci Zobaczysz Nic nie stracisz lecz dalej się będziesz bogacić Spójrz Gdy zgodzisz się ze mną to będzie Nas prędzej Stać na to by na wiele długich lat Móc ofiarować dziś Ja tobie świat i ty mi świat Będą ci kwiaty się tulić do rąk Będziesz w nich brodzić po pas Dłonią po niebie zatoczysz wnet krąg Wpleciesz we włosy gwiazd garść Z tobą podzielę się wszystkim co mam Każdy mój dzień będzie twój Wiem że nie może nie udać się nam Jeśli nie wierzysz to spójrz: Spójrz Ja jestem naprawdę bogaty Bogaty Mam przecież gwiazdy na niebie I ciebie i kwiaty Spójrz Gdy zgodzisz się ze mną to będzie Nas prędzej Stać na to by na wiele długich lat Móc ofiarować dziś Ja tobie świat i ty mi świat tylko melodii totalnie nie znam... może ściągnę jak się uda z domciu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki pewnie ze dacie rade czekam na szczegoly zrobmy sobie burze mozgow no chyba ze sie spotkamy gdzies w polowie drogi zeby kazdy mial nie tak daleko dajcie znac co jest lepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - rewelka jakbys to gdzies znalazla jako mp3 please wyslij mi na maila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jasne... jak tylko dorwę, to prześlę... Ale tekst bardzo mi podchodzi... Nie raz czytam smutaśno-miłosne piosenki zamerykanizowane i wszędie nieszczęśliwa miłośc i rozstanie.. goshhhh, to ludzie nie wiedzą? co biora na pierwszę ślubną> wierzyć mi się nie chce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 ten teks bajora jest reelacyjny, taki radosny i naprawde prawdziwie o milosci bez uzycia oklepanch słów, ja tez poprosze na maila, jak sciagniesz z netu od kogos:) ja nie mam w domku neta a w pracy nie moge niestety zainstalowac dc++ lub podobnych:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam tylko sekundę przerwy:) Po pierwsze - ta piosenka Bajora pochodzi z płyty \"uczucia\" (robiłam kiedyś zdjęcia Bajorowi na koncercie;) ) i ma takż melodię, że nie da się jej przestać spiewać - ale ja to mam niestety na kasecie:) Ja jestem z... no właśnie... BB, Krakowa i Katowic:) Stałego miejsca we wszechświecie nie mam; jest ono tam, gdzie jest ramię mojego Michała:) I znowu zmykam:) Acha, ja pewnie nie dam rady z Wami pobalangować -taki okres:( Musze obronić 2 prace w ciągu najbliższych 3 miesiecy, a żadna nie jest jeszcze gotowa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, no to co, mx, napisałam Wam maile:) Oby doszły jeszcze zanim moje prochy wiatr rozwieje...:) marcy, jest taka starotestamentalna maksyma , której parafraza brzmi tak\"Tam dom twój, gdzie serce twoje\" i to jest bardzo prawdziwe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopóki prąd, ciepły prąd tego snu Nie uniesie cię stąd Ja wciąż będę tu, zostanę tu Będę trzymał twą dłoń Żeby żaden strach niedorzeczny Burz nie zbudził w twoich snach Nie bój się burz, w dal żegluj hen To przecież sen Siedmiu mórz bezpiecznych Nie pójdę stąd nim zaśniesz Zanim noc strzępów dnia nie przemieni w baśnie Nim ciepły prąd zmyli myśli twych bieg I popłyną na ląd Hen zza siedmiu rzek, i gór, i mórz Ja wiem już Nie pójdę stąd Gdy przemierzysz snu oceany wietrzne Dalej będę tu Nie bój się burz, w dal żegluj hen To przecież sen Siedmiu mórz bezpiecznych Sen Nie pójdę stąd nim zaśniesz Nim wypłyniesz na snu oceany jasne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety, ja się nie mogę wpisać do uczestnictwa w balandze.. miś by mnie ukamienował, że lekką ręką wydaję a tu tyle wydatków...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx to jedziemy do GDYNI! tam zrobimy środek:) nidgy nie byłam wiec ja z miłą checią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahhha, niezły środek.... cudna jesteś... to chyba nie przejdzie.. tyle babek z dołu.... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie niezły:) chętnie zwiedze Gdynie:) zmykam, miego wekkendu kobietki, do poniedziałku🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam veeeeeeeeery blisko do gdyni:) zabulinko!!!!!prosze daj mi te zdjecia!!! p.s jakie plany na weekend dziwuszki?? p.s2 ja nie moge!!sciągnełam tipsy i ogryzłam paznokcie~~~jak sie tego chlolerstwa oduczyc ________________----------------------_________________ _______________ __________________ -------- --------- ----------- ---------- ---- ------ - ------------- ---------- ________________ __________________ [_____________________} a to byźka dla was wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Korzystając z ponownej przerwy rozesłałam - byłam swoje z Mężem podobizny:) i czekam ne te dranice, które mi jeszcze swoich nie przesłały:D Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pokracznie wyszło i z błędami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11 przepraszam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami! nie przejmuj się głupotami:D Zamiar był łatwy do odgadnięcia i ja tam dziękuję:) Dziewczynki! Doszły do Was te zdjęcia? Wszystkie z Krakowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja już zmykam do pracy :( 😭 Do zobaczenia w poniedziałek, czeka mnie pracujący weekend w pracy takie życie :O Zabulina zdjęcia wyślę w poniedziałek :D 🌻 Pa pa pa pa udanego weekendu kobietki 🌻 ps ale pięknie słoneczko u mnie świeci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ma zdjatka odpisalam na maila sorki jak sie spozniam ale w pracy w koncu jestem choc wiem ze tego nie widac holly i no to co gdzies wcielo a moze do w-wy na zlot kafetek no to co by nam mogla jakies fajne knajpy zaprezentowac he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×