Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

agatka, czy ja jestem niewidzialna? :o papa senioritka, wczoraj ogladalam aukcje tego faceta :) i juz mialam zamawiac ta maseczke od niego wlasnie, ale chyba sie na razie powstrzymam- ja mam strasznie wymagajace wlosy, rzadko co im pasuje :( z odzywek wlasnie jak dotad pasowala mi tylko jedna- ta treatment wax, ktora jest wylacznie ze skladnikow naturalnych robiona musze gdzies probke tego loreala zdobyc, zeby od razu nie wydawac kasy na wielka butle, ktora moze mi nie odpowiadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to pewnie zaryzykuje :) senioritka, mozesz spojrzec na moj post z 22:05? pytalam Cie tam o cos :) ciekawa jestem, bo sama mam taka sytuacje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny! Widze, ze ten topic preznie sie rozwija. Biore slub 13 sierpnia tego roku, pzrygotowania rozpoczelismy w sumie nie tak dawno, bo gdzies pod koniec lutego rozgladalismy sie za sala:). Jak na razie idzie nam calkiem niezle;), ale nie o to chodzi:), bardzo poszukuje jakichs wiesci o dobrych fotografach z Krakowa. NIestety, ale jakos nie bardzo wiemy na kogo sie zdecydowac. Po targach mielismy swoj typ, ale jak zobaczylismy zdjecia zamieszczone na stronie internetowej, to zrezygnowalismy. Jesli ktos zna dobrego fotografa z Krakowa, to prosze podajcie namiary. Jesli moglabym w czyms pomoc, to rowniez chetnie to zrobie:) POZDRAWIAM i z gory dziekuje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś wiesz co- wlasnie przeczytalam Twoj topic jakies 5 minut temu ;) jest tu kilka dziewczyn z Krakowa badz okolic w miare bliskich, wiec jak sie pojawia to moze Ci kogos poleca :) ja nie pomoge, bo sama nie do konca mam ta kwestie rozstrzygnieta ;) poza tym do Krakowa mam daleko pozdrawiam zagladaj do nas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co u mnie chyba jest troszke inna sytuacja, bo pracuje w \"rodzinnej\" firmie, wiec chyba nie bede miala problemu z urlopem na \"miodowy miesiac\". tylko, ze z drugiej strony wszyscy maja co do mnie wieksze wymagania i musze sie bardzo starac. ogolnie to jest pozytywnie, cos nowego, najwyzsza pora juz u mnie byla na prace, bo sie okropnie nudzilam. mam tylko problem ze wstawaniem bardzo rannym - o 6:(. zobaczymy jak bedzie pozniej, w koncu to dopiero poczatek. ja zmykam dziewczynki, ucze sie wczesniej chodzic spac, do \"uslyszenia:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, przyzwyczaisz sie do wstawania, choc poczatki sa dramatyczne, pozniej jest juz tylko kiepsko ;) no jesli ktos nie lubi rano wstawac (ja nie) ja do slubu bede miala chyba z 7 dni urlopu- ze 2 dni wczesniej przed slubem wezme okolicznosciowego, a w podroz poslubna pojedziemy najwyzej na tydzien tylko, a nie na dwa jak planowalismy albo wezme urlop bezplatny :) ja tez zmykam spac, bo juz dawno mialam to zrobic papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co ja cię widzę, ale przecież pisałam, że będę okropna to jestem:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina twój mąż wygląda jak Szymon Wydra:D a ostatnie zdjęcie super:) A maje oczy to ni to zielone ni piwne ni żółte takie bez sensu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Agatka, a ja nie wiem, kto to Sz W :( Ale zdjęcia masz śliczne:D A kolor naszych oczu to NIETYPOWY, a nie BEZ SENSU :P senioritka, Kiedyś, jeszcze nie rozmawiałyśmy:) Kiedyś - jam jest foto, zerknij na stronę (pod nickiem) , bo akurat Twój termin jako jeden z niewielu mam wolny:D Niestety tylko jedni klienci mi się zgodzili na umieszczenie - mea culpa, klauzuli odpowiedniej nie zawarłam w umowach :/ ale Marcy mi obiecała, że jej będę mogła umieścić :D i parę innych Par też, więc po tym sezonie bedzie co oglądać, choć będziecie to już oglądać jako mężatki, hehe:) tak czy siak - zawsze możecie liczyć na moje porady techniczno - merytoryczne:) w kwestii jakiegokolwiek zapytania fotograficznego i ślubnego w ogóle. Parę stron temu naprodukowałam ię nieźle w kwestii wesela i ślubu, bo ja jestem świeżo PO :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, właśnie - przypomniała mi się jedna, ale ważna, rada_ miejcie ze sobą na weselu parę zapasowych rajstop/pończoch! Taki detal, a jak uprzyjemnia życie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szymon Wydra to taki pan co był w idolu a teraz śpiewa se w takiej kapelce Carpe Diem. poszukaj w google:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skoro o radach, to jeszcze jedna - dłuższa. Weźcie sobie kalendarzyk w dłoń i czerwonym flamastrem zaznaczcie dzień na równy miesiąc przed datą \"0\". TEGO MIESIĄCA ABSOLUTNIE NIE MOŻNA EKSPERYMENTOWAĆ!!!! Z niczym - kremami, dietami, lekami. Ma być po staremu i pilnujcie tego!! Moja koleżanka kupiła sobie trzy tygodnie przed ślubem jakiś superdrogi superkrem - Shiseido czy jakoś - bo chciała wyglądać \"naprawdę ekstra\". No i się doigrała, biedna! Miała tak koszmarne uczulenie (na krem hypoalergiczny!) że jeszcze na ślubie było widać! :( To ma być miesiąc, w którym na siebie chuchacie i dmuchacie. Nie szarżować, nie chorować, nie kombinować i kropka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, wolę nie, bo jeszcze Cię oskubię:) Pamiętaj, że to są zdjęcia robione \"z rączki\", czyli z odległości jakichś 40 cm - wtedy twarze zawsze wychodzą znieksztąłcone, więc na dwóch pierwszych zdjeciach Michał wygląda bardziej pociągle niż normalnie:D No i kolejny tip - dobrze jest robić zdjęcia twarzy na obiektywie szerokokątnym i dużym zoomie. Wtedy wygląda to najbardziej naturalnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinaa ale o takich oczywistych sprawach to nie musisz wspominać:P Przecież my to doskonale wiemy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, nie wszystkie to wiedzą:) Ja nie wiedziałam, na przykład, a z IQ u mnie w porządku:) Moge się przestać produkować off course :P Ty się mścisz za Kasiak, przyznaj się :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znam też dziewczynę, która tak chciała wyglądać extra, że przez ostatnie 2 mieisące była praktycznie na głodówce. Nie wdając się w szczegóły - nie polecam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja myślałam, że 2 miesiące ostatnie w ogóle:P Ja tam się nie mszczę, ja ci daję na co zasłużyłaś:P ech ech ale mi się w tej główce przewraca:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jeszcze raz - pomijając złośliwości. To ważne, z tym ostatnim miesiącem. Często dziewczyny właśnie wtedy robią sobie różne zabiegi u kosmetyczek po raz pierwszy. Często jest oK, ale bywa niestety bardzo źle. Warto z dużym wyprzedzeniem zrobić sobie listę kremów, zabiegów, itp i wypróbować. NIe zaszkodzi, a może uratować kuper:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie to nie dotyczy- ja mam bardzo problematyczną cerę, więc nigdy nie eksperymentuję. Nawet malować się sama będę, bo nie wiem co by mi ta wizażystka na twarz napaćkała. Wolę sama wypróbowanymi kosmetykami. W związku z moimi problemami z cerą muszę kupować dobre, markowe kosmetyki, więc nie ma problemu z makijażem ślubnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, mądrze prawisz. Jeżeli Twoje problemy są podobne do moich, to zapewne obie wywalamy szmal na La Roche Pos. :D Większość jednak idzie do tej kosmetyczki czy tam kogo, więc wolę ja uczulic, niż żeby same się uczuliły;) Matko, ja musiałam nawet przed ślubem iśc do solarium, wyobrażasz sobie??? Nie dla efekciku, tylko dlatego, że zasuwaliśmy na podróż do Afryki, a to był lipieci i naczej byłoby niewesoło.... To była trauma. nIe wiem, jak można w czymś takim siedzieć dobrowolnie. Cały czas miałam wrażenie, że te lampy na mnie wybuchną, jak to gdzieś się przytrafiło, alebo że się usmażę żywcem.. błeeee.... Dobranoc, pchły na noc, - papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja solarium lubię, bo ja ciepłolubna:P A ja nie stosuje la roche, ja vichy:D Ja też uciekam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry agatka, wierz mi, ze ja tez umiem byc okropna i tez Cie moge nie widziec :P wyspalam sie dzis, wzielam mila kapiel z rana, zaraz poloze sobie maseczke na wlosy, zrobie kawke- relaksujacy poranek, jak ja to lubie :) milej soboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc laseczki!!! :)) Własnie sie obudzilam, zrobilam kawke i nadrabiam zaleglości z czytaniu z wczoraj. Zabulina - ja używam La Roche Posay, ale nie mam problematycznej cery, poprostu uważam, ze te podklady są najlepsze i za nic ich nie zmienie, choć biją po kieszeni. Wybieram sie dzis na miasto za jakimis bucikami na wiosne :)) A wieczorkiem do kina na Nagi Instynkt 2 - z misiem :))) Agatka - Zabulina - nie kłocic sie baby :D W srode jade przymierzyć moją sukienke - no i zobaczymy, co to bedzie, albo bedzie super, albo wtopa! :P Postanowilam, ze jak bedzie OK - to zamawiam i nie gonie juz za zadnymi innymi, mam nadzieję, ze ten model spodoba mi sie tak jak Senioritce 🌼 🖐️ Kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, no to co, cześć Wam! Dziś tylko tak sie witam, bo roboty huk - jutro najazd teściów, a jeszcze ta praca... ajajaj! Ale Holly, wypraszam sobie - ani jedna zaczepka z mojej strony pod adresem agatki nie padła! Tylko żałowałam, że nie ma mnie ktp bronić przed atakami zazrośnicy... chlip... ;) Milutkiej soboty! Owocnego polowania na butki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina JA ZŁOSNICA!????? :D czesc dziewczynki:P idę prasować:( Ale będę zaglądać Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×