Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

no wcielo mnie marcy, milo, ze ktos zauwazyl ;) dzis robilam jeszcze badania, bylam u lekarza medycyny pracy, pozniej wzielam sie za sprzatanie gruntowne, pozniej zakupy ech a po 18 kwietnia bede zagladala jeszcze rzadziej 😭 heh, fajny ten pomysl ze spotkaniem, ale znajac zycie to nie wypali, za duzo nas jest, zeby sie zgrac trzymajcie sie kobietki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale nadrukowałyście dzisiaj, ledwo nadązam z czytaniem :)) Nie dalam rady pisać dzisiaj, bo w pracy urwanie glowy, nawet nie mialam czasu zjeśc :)) Ale siedze już w domku - po obiadku i ciesze sie ze juz weekend!!!! Z tym spotkaniem, to naprawde genialny pomysl i to jeszcze w BB u marcy - jak blisko! :D Fotki zabuliny naprawde świetne!!! 🌼 Jak jeszcze komuś nie przeslalam fotek, postaram sie to szybko zrobic :))) W niedziele idziemy na 2 nauki, jak dobrze pojdzie, to zalatwimy to do konca kwietnia, musze sie jeszcze umowic z poradnią :))) Tekst bajora super, ale ja go nie lubie :(( Napisze jeszcze cos potem :D :D :D buziaczki lece do mojego misia, bo wlansie wrocil z W-wy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieweczki! Nauczcie mnie robić kwiateczki! Też Wam chce powstawiać, a nie umiem... :( Jeżeli komuś jeszcze posłać zdjecia prywatne, to piszcie:) ja na razie mam marcy, mx3 i Ami. Dzięki, holly, za miły komentarz:D no to co - odpisuję na forum, bo to może zainteresować większ ilość osób. Fotograf ma stać tak, aby nie zasłaniać Was uczestnikom Ceremonii. Dobre pozycje są np. takie: ksiądz Pan Młody Panna Młoda poz.1 poz.2 Nie radzę stawać od tyłu księdza, bo trzeba by było stanąć tyłem do Tabernakulum, a tak się nie robi. Tylko - ważna rzecz. Trzech to o dwóch za dużo!!! Niech będzie jeden, niech się zestresuje, przejmie i osobiście dopilnuje wszystkich ujęć - inaczej może się przytrafić, że każdy pomyśli, i w danej chwili kto inny pstryknie i będzie kiepsko. Albo będą wpadać na siebie robiąc wam zdjęcia. Ale przede wszystkim - ksiądz... on ma w ogóle prawo odmówić, jeżeli nikt z nich nie będzie miał papierów z Kurii. W przypadku jednego zapewne się zgodzi, jeśli poprosicie, ale trzech... nie bardzo. No i o tą zgodę trzeba zpytać odpowiednio wczesniej, bo byłaby niemiła niespodzianka w dniu ślubu:) Tyle, ściski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOBRE POZYCJE DLA FOTOGRAFA: ---------------------KSIĄDZ---------- -----PAN MŁODY--------PANNA MŁODA POZ.1--------------------------POZ.2 ---------INNI UCZESTNICY-------

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina naucze Cie robić sztuczki: Chcesz kwiatek - piszesz \"kwiatek\" w nawiasach [ ] 🌼 Chcesz usta - piszesz \"usta\" w nawiasach [ ] 👄 Chcesz cześć - piszesz \"czesc\" w nawiasach [ ] 🖐️ Chcesz cool - piszesz \"cool\" w nawiasach [ ] :classic_cool: itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tu cały instruktaz z robienia \"buziek\" :) :-) Uśmiech, radość, zadowolenie. :( :-( Smutek, przygnębienie. ;) ;-) Puścić oko, figlarnie, nić porozumienia. :D :-D Duży uśmiech, śmiech, cieszyć się jak dziecko. :P :-P :p :-p Pokazać komuś język. :o :-o :O :-O Zmieszanie, zakłopotanie. Płacz, łzy, żal. Patrz, jaki jestem cool. Wyluzowany. Kwiatek, słodki, wyraz sympatii i wdzięczności, ewentualnie dobrego humoru. Przywitanie, przyjazny gest. Gorące uczucie. Spioch, senność, jeszcze ranek. Pocałunek. Jestem taki zły. Wściekły. I to jak. Ziewam. Jestem zaspany. Ale nudy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina ale one namieszały:) http://forum.o2.pl/emotikony.php tutaj masz wszystko jak należy:D Ale wy dziewczyny fajne jesteście 🌻:P amy jasne że damy radę, jak nie jak tak:D a teraz panna z polic odpisuje: mam ślub w policach w kościele na nowym osiedlu(przy końcowym 107):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki, holly! Ale się naklepałaś:) te normalne mailowe buźki to ja umiem, ale tych kwiatków i ust - nie umiałam. UWAGA, PIERWSZA PRÓBA: 🌼 i co, i co, wyszło? Lecę sprawdzić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zauważyłam, że już mnie chyba nikt tu nie lubi:( Kasiak se nową ulubioną fafeterkę znalazła, nikt mi nic nie śle:( Ech idę sobie i nie będę się do was odzywać tylko będę pod jakimś fajnym czerwonym nickiem wam topic zaśmiecać:P Sabotaż urządzę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina PIKNIE!! ręce się same składają do oklasków:) maila sprawdź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
znowu wyszło :D to teraz, uwaga: kasiak, holly, ami, mx3, marcy, no to co, agatka, parelka - 🌼 🌼 👄 🌼 🌼 DLA WAS!:D że mnie chciałyście i że jest tak fajnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, ani mi się waż!!! To do mnie pijesz z tą Kasik, ale ona tak tylko dlatego, żeby mnie zaaklimatyzować:) Czuj się więc znowu kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZesc dziewczynki kochane:) Wczoraj byłam u dziewczynki, ( o ktorej wczesniej pisalam), ktora na skrzypkach gra , zeby posluchac jak to robi.... Dziewczyny...... bosko zagrala mi przykladowe piesni lzy same mi sie do oczy cisnely a rece telepaly nie wiem jak wytrzymam podczas slubu, ale musi mi zagrac bedzie nastroj ja w bajce no i ja placzaca jak bobr:) dzisisaj moj mis powiedzial mi, ze zaczyna sie denerwowac:) w koncu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zabulinka - ja tez nowa jestem:) 1 dzien mnnie nie bylo, a wy tak duzo napisalyscie, ze ledwo przeczytalam:) nie mogalm pisac, bo wczoraj bylam 1 dzien w pracy:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł senioritka zabulina wysłało się, a Kasiak jest mój, NIE ODDAM!! Ręce precz od Kasiaka, bo bedę strzelać!! (Czerwonymi nickami of kors:P -tutaj to najskuteczniejsza broń masowego rażenia;) ) Kasiak, a ty tak pod moim nosem zdradzasz... Ale tak cię lubię, że ci chyba wybaczę:P Ale kajaj się maleńka, kajaj...:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Albo zostanę i będę wam przeszkadzać:P I za miesiąc już tu nikogo nie będzie, bo będziecie mnie miały dość:D To jest myśl!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I na spotkanie do marcy też przyjadę i nie będę chciała już sobie stamtąd pójść i zamieszkam u marcy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to nie jestem wariatem................................................................... . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . JESTEM SAMOLOTEM:P:P:P:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, klamczuszku! ;) pisalas ostatnio, ze to Twoj mis jest o Ciebie straszliwie zazdrosny, a ja widze, ze Ty tu mala zazdrosnica jestes ;) :P :D senioritka, super z ta dziewczynka :) a jak w nowej pracy? jakie wrazenia? o, skoro juz napisalas, ze zaczelas prace, to mam pytanie- zamierzacie wyjechac gdzies w podroz poslubna? i jesli tak to jak rozwiazesz sprawe dostania urlopu? ok, zmykam spac, caly dzien sie dzis dziwacznie czuje i sen chyba dobrze mi zrobi do jutra 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja jestem księżniczka!!!!!!!!!!! I życze sobie, aby ktoś tutaj przyszedł natychmiast!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, z tym postem, ze zostaniesz u marcy i zamieszkasz u niej to mnie rozwalilas :D :D :D marcy sie na pewno ucieszy, ze pod jej nieobecnosc snujesz takie plany mieszkaniowe ;) masz kwiatka 🌻 za poprawe humoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie?:( to ja spać idę bo mi odbija:) papa buziakow 102 karaluchy pod poduchy!!! :P:P:P abuuuuuuuuuuuuuuuuuu :) hmmmmmmmm tęskniłyście????:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×