Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

dzieki dziwczyny mark zagrac by ja zagrala ale jakby zacza spiewac to bym w niego bukietem rzucila bo jego wokal aniola z rownowagi potrafi wyprowadzic maniusia - a kto powiedzial ze balony na sali musza byc takie same jak dodatki twojego lubego? z reszta ciekawa jestem czy by sie nie dalo zrobic losos - bordo polaczenia zamiast perlowego mi sie wydaje ze by to niezle wygladalo, kup z 20 balonow i poprobuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, nikt nie powiedział, ja to sobie umyśliłam :) ja mam sukienkę białą, więc chciałam żeby on miał jakiś akcent jak na sali. i żeby wszystko kolorystycznie pasowało. no zobacze jeszcze z tymi balonami. a właśnie, mam jeszcze jedno pytanie, jakiś czas temu pisałyśmy o dużym balonie, który ma w środku kilkadziesiąt małych. i u mnie nie ma takiego w sklepie na mieście (ale na zadupiu mieszkam :( ) nawet zatrudniłam do szukania babkę od sali, że ja chcę taki balon, i gościówa z hurtowni też nie słyszała. więc pozostaje kupić mi samej chyba ten balon. powiedzcie mi jak to zrobić, żeby go przetransportować i żeby on nie pękł. czy kupuje się go już nadmuchanego czy nie?? wie ktoś coś na ten temat??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tu ci niestey nie pomoge ale dziewczyny pisaly ze sa na llegro wiec moze tam znajdziesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, ja na allegro takie widzialam, albo jak wpiszesz balony w wyszukiwarce, to wyskocza rozne firmy i ta sa tez takie, ale na allegro sa sporo tansze. A czy ktoras z was zamawiala juz balony na allegro, jakiekolwiek, jestem ciekawa czy sa \"normalne\" czy moze gorszej jakosci?? ALe pewnie nie.Bo ja sie szykuje do zamawiania wlasnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no chyba zrobię jak radzi marcy, kupię kilka kolorów i będę dopasowywać ;) zaraz popatrzę za tymi balonami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy - tekst jest piekny😭 - sie wzruszyłam, musiałam niestety sie wspomóc w zrozumieniu tłumaczem.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki tiki calego mie sie go szczerze powiedziwszy nigdy nie udalo posluchac bo zawsze sie romarzam po paru wersach piosenke uwielbiam, tylko jak to cholera zatanczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez marcy myśle że najlepiej jakiegoś przytulańca, albo \"kiwańca\" hehe. poćwiczcie sobie w domu to zobaczycie co będzie lepiej wam wychodziło. ja już uciekam do domciu, papa, do jutra miłego popołudnia wam życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE CZAD - firma DUZA u której kupujemy rózne materiały dała naszej firmie w prezencie 3 piłki do noznej - takie jakie będą na Mistrzostwach Świata - bo oni sa jednym ze sponsorów o SZOK i udało mi sie załatwić dla mojego 11 letniego brata - on normaline oszaleje ze SZCZĘŚCIA , juz nie moge sie doczekac wekkendu, kiedy pojade do domu i mu zawioze, juz widze ten ogrom radości:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pa pa maniusia🖐️ ja tez zaraz spadam, musze wkoncu zmienic opony bo ja nadal na zimówkach jeżdze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło tiki - to weź też moją madzię, ja też na zimówkach... w sobotę zmienię razem z wymianą oleju, klocków ham, filtrów. Zrobiłam sobie taki prezencik na urodziny w posaci części.. jutro odbieram.. hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sale macie baaardzo ciekawe...tylko w jednej są takie mało eleganckie krzesła (eh się czepiam) My na pierwszy taniec wybieramy utwór Anny Jantar \"Przetańczyć z tobą chę całą noc\" Wklejałam już raz zdjęcie naszej sali...ale zrobie to raz jeszcze bo może nie wszystkie miały okazję zobaczyć: http://www.lech.bialystok.pl/sala_bankietowa.html o jedzenie nie musimy się martwić gdyż to najlepsza firma garmażeryjna w naszym regionie (cholernie droga wiec na codzień nie kupujemy ich przetworów) Jak pojdziemy wpłacić 2 zaliczkę to porobimy zdjęcia jak to będzie wyglądać na weselu. Dziewczyny, fajnie jest poprosić kogoś zaufanego ( a zarazem i wręcz troche beszczelnego) by ta osoba dopilnowywała tego co się wnosi na stoły, czego brak itd...wiecie by nie było cyrków (nie jednokrotnie słyszałam, że miało być śledzików 20 było 12, miało być 25 czegoś tam a było 14 itd...do tego znikająca wódka...)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, piękna sala... Masz rację, musi być ktoś zaufany, jak znam moją mamę, to będzie ona, a wódkę świadek przejmie we władanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja poprosiłam moją młodszą siostrzyczkę...ta to uwielbia żadzić i drygować...a jest do tego stopnia \"dokładna\", że policzy wszystkie potrawy, kotlety a nawet czy w zupie czegoś nie brakuje) ;-)) ;-)) ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheheheh no to faktycznie... :D Lecę do domku.. papapapap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CZEŚĆ!!!!!!!!!!!! Ja tylko na moment - właśnie przyjechałam z Krakowa, gdzie męczyłam drugą grupę studentów ASP do mojej mgr:) ALE BOSKA POGODA!!!!!!!!!! Szkoda, że rycie nie idzie mi najlepiej... w sumie - jeśli przez te 3 lata specjalizacji ta wiedza we mnie nie wsiąkła, to teraz i tak za późno - ale może jednak wsiąkła i przez odpowiednie wyżymanie da sie ją ze mnie na egzaminie wycinąć:) Migiem odpowiadam - maniusia - już mi wysłałaś to pytanie mailem i już na nie odpowiedziałam:) Nadal podtrzymuję zdanie - ja od samego początku mówiłam, zeby dać właśnie bordo :D z tym łososiem. Marcy, Mx - 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 WSZYSTKIEGO NAJ DLA KWIETNIOWYCH DZIEWUSZEK!!!! :D 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 Marcy, kochanie, ten kawałek jest prześliczny i DA SIĘ DO NIEGO ZATAŃCZYĆ, A MIANOWICIE RUMBĘ. To trochę nietypowa rumba, ale jednak - próbowałam,, wyszło:) Jeżeli Mark ma słuch i poczucie rytmu (a ma), to z jego prowadzeniem dacie radę! Tylko musicie znaleźć nauczycieli - takich, którzy choć spróbują Was nie zniechęcać od razu:) Bo nie będzie aż tak truno, choć rozliczenie jest nietypowe:) Wiem, co mówię, bo chodzimy już na lekcje tańca AŻ drugi rok;) Mykam!!!! Wybaczcie nieobecność, a w środę trzymajcie kciuki i módlcie się od 12 do 14 (no, możecie nie trzymać kciuków CAŁY czas, ale PRAWIE..;) )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny!!!!! Holly rozmawialiśmy z babką z salonu i powiedziała nam że już tego nie robią. Przestali umieszczać logo firmy na obrączkach. Grawer będzie: -moja : Robert 16.IX.2006 -jego: Katarzyna 16.IX.2006 🌻🌻 Senioritka my kupowaliśmy balony na allegro i jesteśmy bardzo zadowoleni. Są bardzo dobrej jakości. Agata zdjęcia butów nie mam i raczej nie będę miała, nie mamy aparatu cyfrowego :O i raczej nie prześlę chyba że znajdę je gdzieś na necie to Wam prześlę link. Maniusia żarełko fajnie wygląda :D a sala super udekorowana, my też chcemy podobnie. Wczoraj jak byliśmy zaprosić starszych świadków to rozmawialiśmy kiedy będziemy dekorować salę, postanowiliśmy, że we czwartek i korona też we czwartek bo chodzi o to żeby ominąć piątek WIELKIM kołem. Nie daj Bóg, że się spiją młodzi i klapa (chodzi mi o gości) a wadomo że na dekorowaniu i na koronie jest zakąska i do zakąski ;) tak więc wszystko ustalone. Starsza zrobi nam (ma takie triki artystyczne w łapkach) dwa wielkie serca, które będą umieszczone za nami. SUPER!!!!! Dziewczyny, ale się cieszę, że to już tak niedaleko!!!!! Cieszę się z każdym dniem coraz bardziej!!!!! A teraz jak odbierzemy te obrączki, dwa tygodnie na nie czekamy, to jeszcze bardziej będę się cieszyć :D:D:D Ale piękny dzień may!!!!! A zapomniałabym byłam dziś oglądać buty i o mało co nie kupiłam jednych, były piękne na dwóch paseczkach zapinanych za łydkę noski w szpic. Śliczne!!! Jednyną wadą był obcas 9cm!!!! Bardzo dużo. Przymieżałam, wzięłabym je ale Misiek mnie opamiętał. NIe wytrzymałabym całej nocy w nich, no chyba że miałabym coś na zmianę. Oczywiście babka w salonie zachwalała jak tylko mogła, ale pięknie wyglądają, ostatnia para, zamykam o 17 :O wkurzyłam się tym trochę, że tak chcę mi je wcisnąc i wyszłam. I jednak dobrze zrobiłam!!! Znajdę coś lepszego. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku bura za to, że fotek nie dostałam. JA, TWÓRCA (no może inicjator...) NASZEJ STRONKI!!!!!!! maniusia sala super, jedzonko wygląda przepysznie. Ale mi się wydaje, że biało-łososiowy wystrój nie pasuje do żółtych ścian... marcy muzyczka nie w moim stylu, ale fajna do pobujania...:) diabelku jak ja w swieta powiedzialam rodzince, że zrobimy małe wesele, też myślałam, że będą zawiedzeni, a oni do mnie że po co wesele? Czy nie wolimy tych pieniążków w mieszkanie wrzucić:) Kasiak jeżeli lubisz obcasy i jesteś przyzwyczajona to chyba byś wytrzymała:) Ale jeśli uważasz, że dobrze zrobiłaś nie kupując tych butów, to znaczy, że tak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej, ale to byl dlugi dzien :) Dzisiaj mieliśmy 1 poradnie, babka gadala z nami 15 min o.......milości, ale takiej jak na naukach mowią, oczywiscie powiedziala, ze to bardzo niedobrze, ze razem mieszkamy (no coz ja jestem innego zdania) :P - ale wyczekaliśmy my sie tam 1,5h bo nie mozna sie umawiać na konkretne godziny, tylko kto przychodzi, tego \"przesłuchują\" Na za 2 tyg kazala sie nam przygotować na temat jak sie ma 6 przykazanie do mieszkania razem ???? Echhhh - czasami sie zastanawiam czy oni sie w ogole zastanawiają co mowią....... W sumie mamy 3 spotkania w poradni Zaraz nadrobie zaleglości z calego dnia :)) Caluje dziewczyny i milego wieczoru!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez kupowalismy balony na allegro, podobnie jak ty Kasiak :):) jestesmy poki co zadowoleni, przesylka ekspresowa, porzadnie zapakowana - balony nie pekaja od razu- moja siostrzyczka na swoje urodziny 1 kwietnia nadmuchala kilka i do tej pory sie trzymaja :D:D Maniusia ja tez jesli mozna to prosze o zdjecia jedzonka :) u nas menu wybiera sie tydzien przed slubem :) Zamowilismy dzisiaj autko - czarnego jeepa - piekny - wykukalam go na allegro :D:D sliczny jest, jeszcze nie wiem jak go przystroimy, ale pewnie tylko bukietem na masce i dodatkami kwiatow na klamkach :) Kasiak nio jasne ze dobrze zrobilas - mogloby ci byc ciezko cala noc na takich szpileczkach, chyba ze jestes nauczona w takich chodzic :):) marcy ja tez prosze o piosenke - mnie sie marzy walc, ale nie wiem czy podolam :(:( Kurcze dopiero wczoraj moja mamcia mnie uswiadomila, ze pierwsza spowiedz przedslubna to spowiedz generalna z calego zycia, ksiadz chyba zapomnial nam o tym powiedziec :? milego wieczorku pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki:)🌼 Hmmm...nie wiem, co Wam napisać, bo u mnie narazie żadnych zmian...Nic z Miśkiem nie załatwilismy jeszcze, jakos nam to wszystko nie idzie, troche sie martwie, bo jak czytam, że u Was właściwie każdego dnia COŚ, to ogarnia mnie lekka panika. Produkujecie jak szalone, fajnie, bo można cos poczytać, nawet, jak nie mam nic do powiedzenia...:) Dziewczynki, wiem, że nie wszystkim wysłałam zdjęcie, ale nie wiem, którym...juz sie w tym pogubiłam:)I nie wiem, czyje mam, a czyich nie...NIE MOGE SIE JUZ STRONKI DOCZEKAĆ... Nie będę zaśmiecać topicu pierdołami, zwłaszcza, że u mnie humorek dzis coś nie tegens...Chciałam tylko sie odezwać, żebyście o mnie nie zapomniały... Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie, drogie Panienki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona my już dwie mężatki mamy w naszym gronie:) Ale nie martw się zastojem. My ostatnie 2 misiące to rzeczywiście praktycznie coś mieliśmy (a propos- dzisiaj podpisałam umowę z fotografem, ale o tym później) ale teraz też będzie zastój, bo załatwiliśmy wszystko, co mogliśmy, a resztę to już tak ze 2 miesiące wcześniej. Teraz jeszcze tylko poradnia i może uda nam się mieszkanko kupić... A co do fotografa to nie byłam do końca przekonana, ale wkleję wam fragment maila, którego dziś od niego dostałam \"Drugie pytanie dotyczy już samego slubu . Prosze o podanie mi kilku informacji o Waszym ślubie ,o tym gdzie będzie ślub gdzie wesele a gdzie chcieli byście mieć plener . Jakie są wasze oczekiwania oraz marzenia dotyczące sesji . Proszę o podanie jakie macie zainteresowania pasje i gdzie pracujecie . Może jest tak ,ze wasze spotkanie pierwsze było bardzo zaskakujące i wiąze ze sobą ciekawe wspomnienia . postaram się stworzyć jakieś ciekawe i oryginalne pomysły na sesje . następne pytanie dotyczy reportażu Od jakiego momentu zyczycie Sobie reportaż . Proszę o podanie hormonogramu całego dnia aby zobrazować mi jak to widzicie .\" Przekonało mnie to do niego, tzn. to, że chce z nami rozmawiać, że liczy się z naszym zdaniem. zabulina co ty na to? Jako fotograf i jako psycholog:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×