Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

marcy - powodzenia, jestem z Tobą duchem i przesyłam ogrom pozytywnej energii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka - trzymam mocno kciuki 🌼 marcy - nie daj się im. a jak będą znowu coś próbować, to powiedz że będą mieć z nami fafetkami do czynienia ;) powodzenia 🌼 jeszcze panna - śliczna sukienka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak moge wpasc na pare minut bo czekam na brakujaca czesc dok do tlumaczenia poszlo mi too 10 razy szybciej niz sie spodziewalam wiec wyglada na to ze akcja z podkladaniem swini sie im nie uda bo zdaze przed przyjazdem zarzadu (maja tu byc za 15 min ale za nim sobie po kawkuja itp to jest szansa ze zdaze) sukienki dziewczynki macie sliczne bardzo mi sie podobaja dzieki za trzymanie kciukow i cala pozytywna energie - czuje ja tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kto nam rozjechał stronke?:) czy któras fafetka odpowie na moje pytanko?j.w.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny:) bardzo ładne suknie:) tiki-tak mi rowniez sie twoja podoba-czyzbys nie była do niej przekonana?,nic sie nie matrw ja juz od dłuzszego czasu jeszcze jak dopiero planowalismy slub juz latałam po salonach,by sobie upatrzyc i normalnie mało jaka mi sie podobała,wszystko mi sie wydawalo na 1 wzro i fason,a zwlaszcza gorset bez ramion,a ja nie bardzo lubie z racji na sredni biuścik:P,a tak to w pracowni mi kobita uszyje taki jak na fotce tylko ,ze doda usztywnienie na wyprofilowanie i optyczne powiekszenie biustu:):),jeszcze nie zdecydowałam sie na bizuterie pasujaca do mojej sukni,ale napewno w najblizszych dniach cos znajde:D,slub dopiero w październiku,a ja juz na sama mysl mam wiater w brzuchu:D:P marcy-nie denerwuj sie ,bedzie oki:):) Sliczne macie sukienki,naprawdę:) Zastanawiam sie co do fryzury,mam dlugie proste czarne włosy i musze pomyslec z fryzjerka aby pasowalo do diademu,welonu i sukni:D Znow ja pomecze:P,niestety to moja wada ze musi mi wszystko ze soba wspolgrac;) Co do makijazu to bedzie w delikatnych odcieniach bezu i lekki ,zeby mi buźke rozjasnic ,bo mam ciemna karnacje i nie pasuje mi ostrzejszy makijaz do sukni. o jejku ale sie rozgadałam:P:D Fajnie ,ze tu jestescie i moge sie wygadac i doradzic,dziekuje wam wszystkim:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 piekne sa obydwie:) kwestia gustu,mi osobiscie bardziej podoba sie ta pierwsza;) Ale to tobie ma sie podobac najbardziej,zebys promieniala i dobrze sie w niej czuła:) Ja jak zobaczyłam swoja to poprostu wiedzialam,ze nie chce zadnej innej:) Chociaz wszyscy mnie namiawiali na suknie w kształcie ala syrenka,bo ponoc na topie,ale mi sie spodobała moja na szczescie,bo bym musiala w czyms wybrac i zastanwiac sie do ostatniej chwili czy to byl trafny wybor.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie jeszcze panno - nie mam watpliwosci, poprostu pytam sie Was fafetki czy Wy faktycznie od zawsze mrzyłyscie o weselu i slubie i miałyscie,macie wizje wysnionej sukni slubnej - bo ja poprostu nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia-dziekuje:)🌻 tiki-tak nie to ze marzylam akurat o tej jeszcze parę lat wstecz:D,ale poprostu zawsze marzyłam o eleganckiej,oryginalnej sukni:) w tej kwestii to akurat troche taka porypana romantyczka ze mnie:o:D okey dziewczyny robie sobie mala przerwę od kafe,odetchnijcie troszke ode mnie,bo niechcacy was zamecze swoimi wywodami:P:D:) 🖐️ miłego dnia kobietki🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Teraz dopiero wygospodarowalam chwilkę :)) Jej, ale piszcie szybko :)) Kasiak - wszystkiego najlepszego O Zabuline, nie ma sie co martwić, na pewno zdala i juz siedzi zadowolona :)) Marcy - trzymam kciuki i wysylam w Twoją stronę mnóstwo pozytywnej energii Widze, ze rozmawiałyście także o zdjęciach ... hmmm - ja sie nie bede wypowiadac, bo sie na tym nie znam - choć potrafie ocenić, ktore zdjęcie jest ok, a ktore nie :P Jeszcze panna - sliczna suknia, bardzo w moim stylu - ja wyśle Ci fotki mojej, bo nie chce mi sie tu wklejać linku. Tiki tak - dzięki za cenne objaśnienia :)) innym dziewczynom rowniez :)) I zostaje Agatka z kolczykami :D Ja naprawde nie wiedzialam, ze masz takie same, poza tym kupilam je luźno, nie w komplecie - a tak poza tym jakie one są?? - nie są ciezkie??? wygodnie sie je nosi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, jeśli mogę się wtrącić, to powiem że jeśli masz kolczyki takie jak agatka i kasiak, to są leciutkie ;) ja mam taki sam komplecik jak kasiak, i kolczyki są lekkie ;) zabulinko - gdzie jesteś, bo już chcemy gratulować 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - milo Cie widzieć, milo Cie czytac, jesteś nareszcie !!! Nie wiecie co z Aroną?? Nie mozemy zapomniec o naszych dziewczynach !!!!! 🌼 Diabelku - ladne sukienki - ale trudno wskazać, ktora podoba mi sie najbardziej :)) Jeszcze panna - ja też mialam tak z sukienką ślubną - mialam jakąś pierwotną wizję, ale jakoś nic nie moglam takiego znaleźć........ Suknie w salonach, jakoś nie spelnialy moich oczekiwań....... Moze to śmieszne kryterium, ale chce, aby moja sukienka zostala zapamiętana, niezależnie od tego, czy komus podoba sie czy nie... :P I w koncu trafilam, przymierzylam, przemyslalam, wplacilam zaliczkę i czekam ......... :)) Maniusia dzieki za info w sprawie kolczykow :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie kochane zbudził o 9 tel od teściowej...postanowiła nas odwiedzić (k musial szybciutko jej zrobic rozliczenie)o 13...na dzień dobry przyjechała godzinę wcześniej... Dziś już nie mówiła jaki to K nie mądry bo wesele można byłoby taniej...tym razem było po co nam wesele...to same wydatki, a my już 3late ze sobą, to już nie wypada wesela robić...i takie tam, eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D HELLO!!!!! :D:D:D:D:D Boże dziewczyny ale MIŁO!!!!! Dziękuję Wam wszystkim za pamięć i życzenia!!!! JESTEŚCIE KOCHANE!!!!!!! Jeszcze panna bardzo ładna suknia!!!! Holly tak, ta biżuteria jest o wiele ładniejsza na żywo. Pięknie błyszczy. Może trochę tandeta, ale z klasą ;) bardzo ładna i na pewno nikt nie pozna że to nie jest srebro :P Zabulina!!!!! Trzymałam kciuki mam nadzieję, że jest OK!!!! Napisz tylko na co zdałaś 5 czy 5+????? Pani magister!!!!!!! Dziewczyny ale jest pięknie na dworku!!!!!🌻🌻🌻 No to co wrzeszcie jetseś!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - nie przejmuj sie tesciowa - one juz takie są :P Na szczescie nie wszytskie !!!! Przegladalam strony firm, ktore robią Wam zdjęcia .... I wiecie co, moze i zabulina ma rację, ze moglyby byc lepsze - ale tak naprawde jak zobaczycie swoje fotki ze ślubu to czy oświetlenie na nich bedzie nie takie jak ma byc, czy perspektywa itd to i tak beda dla Was najpiękniejsze, bo bedą Wasze :)) Mx3 sliczne sukienki - podoba mi sie ta pierwsza :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewka - nie przejmuj sie, po prostu musisz byc ponad tymi zlosciwosciami to trudne ale do przejscia dasz rade - a my ci pomozemy wlasnie co z reszta dziewczyn?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chwila, chwila Zabulina nie broni pracy mgr, tylko specjalizacji prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Specjalizacji???? Ups gafe strzeliłam :O Zabulinko wybacz!!!!!! Ale i tak na pewno dobrze poszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrryyy ale sie zezłosciłam, własnie sie dowiedzialam przez gg od tomka - brata Jacka mojego, ktory przychodzi wyprowadzic nam piecha jak moze jak my jestesmy w pracy, ze rury zezarł czekoladki co na stole lezały, o ja durna zapomniałam schowac:( wielkie pudło merci ktore dostałam na dzien kobiet i tak pomaleńku wyjadamy, było poł pudełka ale sie nawcinał - lącznie z papierkami, ale mu dupe zleje jak wróce, ale najgorzej jestem zła na siebie, ze zapomniałam schowac:( jak bedzie miał bolesci i zwracł to jeszcze mu ta ruda skóre przetrzepie😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak - piekna sukienka - taka inna niz te wszystkie :):) zreszta twoja diabelku tez bardzo ladna :D maniusia- gratulacje-do slubu juz tak bliziutko :D a ja myslalam ze ta stronka to tylko u mnie tak sie rozjechala :( Zabulina pewnie teraz oblewa zdany egzamin :D:D jak juz pokazujecie sukienki to moze ja tez pokaze :D http://www.davidsbridal.com/quinceanera_detail.jsp?stid=1624&prodgroup=16

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak :( nie bij go :(:(:( sama powiedziałaś że to Ty zapomniałaś schować :( to biedna psina co miał zrobić, zobaczył to pomyślał, że to dla niego ;) mój psiak też tak kiedyś zrobił, dorwał całą tabliczkę czekolady i ją wtrąbił,ale bez papierka na tyle jest zdolny że skubany umiał sobie tak papier potargać, że całą czekoladę wyciągnoł z niego. Później miał zatwardzenie, to była najlepsza kara dla niego za łakomstwo ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zleje mu ruda dupe , zleje i juz co na stole to nie jego! ale i tak go uwielbiam:) Natalio = ja nie znam tej piosenki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje - udalo sie ja okazyjnie odkupic od mlodziutkiej mezatki - sukienka mnie zauroczyla, powiedzialam o niej komu trzeba i dostalam ja w prezencie - łącznie z nowiutkim welonem z kryształkami i diademem :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×