Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

ja już po czytaniu jestem ;) tiki, przynajmniej masz łądną pogodę i nie musisz siedzieć w biurze ;) zabulinko, powodzenia jeszcze raz, trzymam kciuki ;) kasiak, wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek 🌼 🌼 holly, ja również poproszę o zdjęcia kolczyków, chętnie zobaczę. ja mam biżuterię taką jak kasiak i agatka ;) jeśli chodzi o odchydzanie, to mój M. też się zaczął odchudzać, ale raczej na chęciach się skończyło ;) a na majowy weekend nic raczej nie planuje - uszczęśliwiły nas włądze uczelni i mam zajęcia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednak zostałam w biurze, moze to i lepiej bo pofafetkować można:P ale w kazdej chwili moge wejechać na budowe zabulina - juz odmierzam czas do trzymania kciuków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ zabulinko 3mam kciuki Kasiak STO LAT STO LAT!!!!!!! Dziewczyny jadę dziś obejrzeć mieszkanie.... Ale się boję:) i nie wiem czego:) Ja tam nie chciałam się wtrącać na temat spowiedzi, ale muszę. To, czy coś jest grzechem, nie zależy od naszego sumienia, a od tego, co jest uznane przez Kościół za grzech. Nie rozumiem, po co tyle z was zdecydowało się na ślub Kościelny, skoro nie uznajecie nauki Kościoła. Nie ma osób wierzących, a nie praktykujących. Kościól ustanowił Jezus, czyli to nie jest jakiś tam wymysł księży, że tak jest. Jeżeli decydujecie się brać ślub w Kościele katolickim, powinnyście przestrzegać jego zasad, a nie wybierać sobie, co wam pasuje, a co nie. Ewcia 🌻 dla ciebie za pozycje:) Świetna jesteś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry fafetki 🌻 Zabulinko, pewnie się szykujesz... będę o Tobie myślała :D powodzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, nie bylo mnie raptem jeden dzien a tu taaaakie zaleglosci, Jakie to zycie jest dziwne - wy chcialybyscie schudnac, ja wprost przeciwnie - za wszelka cene chce przytyc, ale juz od dawna waga ani drgnie :(:(:( kurcze, dziewczyny gdzie wy mieszkacie, ze macie takie super zarobki - u nas mozna tylko pomarzyc o takich jak ma np. mx. Moj K. jest juz 2 lata po obronie mgr, pracuje na stanowisku ds. reklamy i promocji i mozemy zapomniec o takim wynagrodzeniu :(:( Dlatego po mojej obronie chcielibysmy na jakis czas wyjechac z kraju, bo inaczej nie damy rady :( Pati - Dziekuje za zdjecia jedzonka - wyglada przepysznie, a smakuje mhmm pewnie jeszcze lepiej Kasiu - dzieki za maile, na dobry poczatek dnia sie usmialam :) Marcelino dziekuje za piosenke - ale jak sie do tego tanczy?? Holly - ja o tym ze spowiedz przedslubna jest to generalna z calego zycia - dopiero od mojej mamy, nie mialam pojecia o tym wczesniej :/ i faktycznie dopytywalam sie innych osob juz po slubie i ... to prawda. Ale czemu ksiadz nam o tym nie powiedzial? dziwne, no ale coz :) My za odpis chrztu i bierzmowania placilismy (co łaska) 30 zl - totalna glupota, za taki swistek. Zabulino - powodzenia - trzymamy kciuki i daj znac jak ci poszlo :):) tiki tak nie tylko wy jestescie z mx takie psiate - ja tez mam takiego gryzonia w domu - w sumie jest to shih tzu - rasa, ktora (na ogol) jest spokojna, ale moj jak cos mu sie nie spodoba to wpada w szal :/ poza tym jest kochany i juz chcielismy go oddac przez ta jego agresje ale nie mamy serca :):) mx - zazdroszcze Ci - ja do Wloch jeszcze co wakacje (od 11 lat) i w sumie myslalam ze mi bokiem juz wychodza, ale teraz jak sobie pomysle ze zostajemy w Polsce to mi sie plakac chce - nie wyobrazam sobie tych wakacji :(:( Kasiak super ze kupilas butki - bardzo ladne - kolejna rzecz mozesz na liscie przygotowan (i ile taka prowadzicie) odkreslic. Ja za swoje zaplacilam 49 zl :):):) Wszystkiego naj naj naj lepszego z okazji urodzinek - duzo zdrowka, szczescia, milosci, pieniedzy i oczywiscie zeby Wam sie wszystko dobrze z przyszlym mezusiem ulozylo - powodzenia zarowno w sprawach zawodowych jak i osobistych:):) holly - moze pocieszy cie to, ze nie tylko ty nie masz pojecia co i jak podczas slubu :):) Pozdrawiam, milego dnia zycze 👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly odpowiadam na twoje pytania odnosnie spraw formalnych oczywiscie bazujac tylko na tym jak u mnie jest, było: - swiadkowie przychodza dopiero w dniu slubo - troche przed godziną \"0\" - trzeba wczesniej podac tylko ich nazwiska i wiek, nawet nie trzeba ich dowodów mieć, - kiedy klekac kiedy siadac - ksiadz dyskretnie bedzie pokazywał, - protokół przedslubny podzielony jest na dwie czesci kazda zakonczona podpisem i data co sugeruje dwa spotkania, ale wszystko zalezy od woli ksiedza:) - karteczki do spowiedzi(jesli sa wymagane0 da ksiadz podczas spisywanie protokołu i w tym tez czasie da zapowiedzi ktore trzba spowrotem oddac wypelnione przez ksiedza z parafi gdzie maja byc wygloszone - co potwierdza, że zostały wygłoszone o cos jeszcze pytałas??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku, 🌻🌻🌻 Z okazji urodzin życzę Tobie, aby jedynymi łzami, które pojawią się w Twoich oczach były kryształowe łzy szczęścia, aby radosnego uśmiechu na Twej twarzy nie zakrywały ciężkie chmury smutku, aby płatki róż wyścielały drogę Twego przeznaczenia, a szczęście, zdrowie, radość i miłość były przeznaczeniem Twych dni. 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku - modziutka osóbko wszystkiego naj naj, przedewszystkim niegasnącej miłości i zrozumienia i zdowia - jesli to doipsze to cała reszta sie ułozy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga Agatko, Zagłębiając się w ustalenia kościelne trzeba brać pod uwagę , jak silnym narzędziem manipulacji, sztorcowania i utrzymania w ryzach były prawa kościelne. Ewangelie nie powstały same z siebie i nawet natchnione przez ducha świętego były żywo recenzowane i okrajane oraz zmieniane tak, by dopasować je do warunków sterowania ludem i umoralniania. Biblię, jak rozmawiałam z księdzem, należy traktować jak baśnie dla dzieci, każda umoralnia, wskazuje kwestie do przemyślenia i wyciągania wniosków, one tak były konstruowane.... a ewangelii mamy cztery z bardzo dzienwgo powodu, bo ponoć było ich więcej. Recenzent po przeczytaniu wielu zapisków i ewangelii wybrał cztery najbardziej zbliżone do siebie pod kątem podobieństwa opisów życia Jezusa, a cztery ponieważ są cztery wiatry i cztery świata strony... i to wydawało mu się logiczne i drogowskazowe.... Każdy ma prawo myśleć swoje i Twoje poglądy podziela z pewnoscią ogromny % katolików... ja jednak nie i do rego również mam prawo. Dla mnie ceremonia bierzmowania była bardzo dziwna i zastanawiająca. W momencie nakładania bierzma na czoło widziałam przed oczyma ogromną jasność i ciepło, nie mogłam powstać z kolan. Sakramenty są dla mnie ważne, w tym małżeństwo. Kocham mojego misia a on kocha mnie, spotkaliśmy się nie przez przypadek, bo w takowe nie wierzę. Zawarciem małżeństwa pobłogosławionego przez Boga pragniemy mu podziękować za takie ułożenie naszych chwil, które pchnęło nas na siebie, pragniemy zaprosić go do naszego i wychować swoje dzieci (jeśli będzie nam dane zostać rodzicami) w wierze, a w odpowiednim czasie pomóc poznawać szersze aspekty i drążyć by zrozumieć. Byłam wychowana na prawdach, o których mówisz i one mnie prowadziły jako dziecko... ale człowiek dojrzewa, i powinna dojrzewać i wzrastac jego wiara i dociekliwość.. nic nie może stać w miejscu. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę miłego dnia, w końcu idziesz oglądać mieszkanie... bo bardzo miły moment. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, posypią się gromy ;) buntowniczka się znalazła, co? hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - wcale nie wiara to tak indywidualna sprawa i temat tak rozległych spojrzeń pewne jest napewno to, że zasad ustalonych PRZEZ KOŚCIÓŁ zmieniać dla własnych potrzeb nie można co do sexu przed, powtórze jeszcze raz jestem tego samego zdania jak ty i wiele fafetek tylko ze przemyslałam sobie to wszystko raz jeszcze, nie żałuje tego ale uznaje, przyjmuje do wiadomości, że w oczach Koscióła to grzech - skoro Ślub odbędzie się w Kościele - który posredniczy w moim błogosławieństwie Bożym to niech ja bede wolna od tego grzechu, niech bedę w stanie uswieconym" tak jak kosciół wymaga a Bóg przeciez i tak wszystko WIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chcę poprostu wraz ze Ślubem rozpocząć nowy okrez Życia, lepszy a to co było nie tak pozostawic za sobą i mam zamiar potraktowac spowiedź 1 przedślubną jako spowidź z całego zycia, juz poczesci to uczyniłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ake zostawmy ten ciężki temat - niech każdy postępuje zgodnie ze swoim sumieniem. Fafetki mam nadal niedosyt z tym fotografem, mamy zamówionego tego Legnickiego takiego poprostu w mieście najpopularniejszego od lat, zdjecia nawet naweet (- niestety nie maja strony internetowej nie moge wam pokazac a przedewszystkim zabulinie) no i szukam w okolicach i szukam i tylko te wczorajsze beznadziejne znalazłam i wiecej nic no oczywiscie sa salony foto wyszukane ale ceny z kosmosu!!! Czemu za przystepna cene w mej okolicy nic nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx - a ty masz juz fotografa? bo ja sobie nieprzypominam zebys cos na ten temat pisała. fafetki - gdzie sie podziewacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, może wcześniej pisałam.. mam fotografa, zaliczka już wpłacona, umowa podpisana. Zaraz poszukam jego stronki i wkleję... http://biznesfoto.cp.win.pl/slubna/index.html o, jest :) Zabulinka pewnie zaraz po przyjściu i zdaniu na najwyższą notę, looknie i powie co jest nie tak... ;) Ogólnie fajny gościu, zaproponował mówienie sobie po imieniu, bo ponoć tak się lepiej pracuje, luźniej :) Pokazał mi 5 albumów i miło porozmawialiśmy, umówiliśmy się na telefon na trzy dni przed śłubem. Mamy mieć o 13 plener w parku na Kamiennej Górze, później plaża i molo, czyli kolejny punkt pleneru. Fotki z kościoła i wesela, do ok. 2 w nocy, albo krócej, jak stwierdzę, że już nie trzeba więcej trzaskać. Zdjęcia dostaniemy namacalne i retuszowane oraz pozmieniane w sepię czy czarno-białe, niektóre 100 sztuk (13x18) + to na CD no i dwie CD-czki z roboczymi.. około 1000-1200.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobają mi się jego zdjęcia, z wyłączeniem tych z czerwonymi rękawicami, takich nie chcę... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem co powie zabulina ale dla mnie tez zdjecia sa piekne - NAPRAWDE:) cudowne, a najlepsze 1 i 2 pary śliczne a młodzi na nich tacy szczęśliwi - jak dla mnie fotograf uchwycił tu chwile

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pierwsza, ta z wlochem, to jego siostra :D Ja również zgodziłam się na umieszczenie na www z naszego dnia zdjątek :) mój suwaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój suwaczek był zacięty i nie odliczał prawidłowo, więc go wywaliłam, teraz próbuję nowy. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, za pół godzinki trzymamy kciuki za Zabulinkę... na hurra... tak do 14 albo dłużej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino - jeszcz raz \"gówno i dupa wieloryba\" - to sprawdzone!naprawde działa!:) już zaciskam łapki w pięści

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki:) Kasiaczku: Niech Ci słonko ciepło gra, niech Twój uśmiech długo trwa, nie trać swej wesołej minki, dziś są Twoje urodzinki! Wszystkiego naj:) Moja sukienka jest szyta na miarę,w białym kolorze,do tego będą rękawice dlugie,dopinany tren,diaadem oraz długi welon,no i oczywiscie bolerko delikatne,wstawiam wam link do fotki mojej wymarzonej sukienki,wzorowana co do kazdego szczególu na tej:D http://img132.imageshack.us/img132/333/mojasuknia3qv.jpg Długo nie mogłam sie zdecydować i wybrać,ale moja kochana młodsza siostra wyszukała ja w galeriach w necie,a ze mam dosc specyficzny gust poprostu padlam z wrazenia tylko taka chce miec !! :):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dodatki beda takie jak na fotce lekki krem:) juz sie nie moge doczekac kiedy ja załoze:D:) ja rowniez dołaczam swoje kciuki za zabulinke:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pokazcie swoje,albo opiszcie,uwielbiam ogladac suknie:) kazda z nas ma swoj gust i wymarzony typ i wszystkie napewno piekne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziwczynki - ja na 5 sekund kasiaczku - najlepsze zycczenia zabulina trzymam kciuki resza kafetek - wroce!!! ale musz sie najpierw wybronic z tego go... co mnie w nie probuja wepchnać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×