Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

mi i tak sie podobaja, pomimo tego co piszesz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja tylko na chwilkę, żeby się przywitać holly 🌻 przykro mi:( kurde u nas dziś pełnia lata. Ale fajnie:D No uciekam Ale bez sensu ten mój post zabulinko z tym dopominaniem przez tydzień o fotki to pewnie do mnie:D Zdjęcia fajne, bardzo mi się podobają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi też się podobają :D Ale jak już im zrobię ślubne - to dopiero będą piękne!:) Wrześniowe wieczorne słońce, pusto, będzie można złapać szerszy plna etc:) dziekuję za opinię - liczę się z Waszym zdaniem, dziewczynki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko, chyba nie:D to był ktoś inny, ale nie powiem, kto:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie, ja się po prostu czepiam tak samo własnych zdjęć, jak zdjęć innych fotografów - dlatego od razu piszę, co jest nie super i powinno być lepsze:) A Was proszę o \"wrażenie ogólne\":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiec wrazenie ogolne- super!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki kochane!! Nie było mnie jakis tydzien a tu 20 stron przybyło :)O rany, rany. W weekand mialam goscia, moja najlepsza przyjaciolka ze studiow mnie odwiedzila i bylo tak milutko:). Bylysmy na wycieczce we Lwowie....i musze Wam powiedziec, ze przezyłam szok niesamowity. Mieszkam jakies 20 km od granicy (80 od Lwowa), ale na Ukrainie byłam po raz1. Jaka tam jest bieda i zacofanie.... nie do wyobrazenia, wszedzie zebrzace dzieci, nie o pieniadze ale o kanapke albo o cos do jedzenia...jeszcze nie moge dojsc do siebie, a to miala byc mila i przyjemna wycieczka, nie wspominajac po3-4 godziny stania na granicy w kazdza strone. No coz, taka jest rzeczywistosc.. A jeśli chodzi o wesele - hm... moj suwaczek pokazal dzisiaj 4 tygodnie!!!. Wczoraj ustalilam menu i ogolne \"sprawy\" zwiazane z sala,dekoracje na sali, obsluge, co z alkoholem, ciastami, owocami itp. Bedziemy mieli taki \"wiejski stol\" z mieskami, wedlina, pieczonymi udzcami, smalcem, ogorkami i cwikla..no i z \"samogonem\":). I poza tym szwedzki stol z alkoholami. DOstalam tez buciki ze szkoly tanca i zamowilam te drugie, ladniejsze, do kosciola itp:). No i kupilam suknie na poprawiny...tylko, ze nie moglam sie zdecydowac...i kupilam 2....ale sie przydadza, bo mamy jeszcze 4 wesela w tym roku:) Holly - wspolczuje raczki, i zycze szybkiego powrotu do zdrowka:) buziak:) Maniusia - u ciebie tez 4 tygodnie, denerwujesz sie???dla mnie ta fryzurka srednia jest, ja wole takie delikatniejsze zabulinka - te zdjecia probne niesamowite, takie piekne i wyraznie postacie, dla mnie idealne wi82 - bardzo ladna sukieneczka marcy - piekna sala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam troche wiecej czasu teraz - to poklepie coś do Was jedną reką :)) I tak po kolei: * Wi - bardzo ładna sukienka - jeśli chodzi o ramiączka, to chyba ja wole takie cieńkie, ale to rzecz gustu :)) * Zabulina - bardzo ładne zdjęcia - powaliły mnie te na tle nieba :)) * Senioritka - przymierzalas juz swoja suknie??? Kiedy ją ostatecznie odbierasz?? :)) * Ewa - szkoda mi tez tych króliczkow :)) Kiedyś jak mieliśmy króilki - to zaraz po wydaniu na świat male (jakiś tydzien) - królicza mama umarla :(( I moja mama butelką wykarmila 9 kroliczków - pamietam jak wstawala o 5 rano, zeby sie wyrobic przed pracą:)) Uszy do góry !!!! * Widziałyście - powstal nowy topik - na kształt naszego - tyle , ze na 2007 (Ami ma ślub w 2007????) - nic nie rozumiem, albo sie nie doczytałam :)) * Maniusia i Senioritka - jak tam Wasze nerwy?? jej Wy juz za miesiac :)) - Tiki tak też?? Pozdrawiam Was wszystkie Agatka, Marcy, No to co, Kasiaka :)) Wielki buziak 👄 dla Was !!! Muszę konczyć, bo reka szybko mi sie meczy :)) 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - ja mam 1 przymiarke okolo 15 , wiec jeszcze z 10 dni, ale nie moge sie juz doczekac:) A jesli chodzi o nerwy, to u mnie jest dosc nieciekawie, denerwuje sie coraz to bardziej, ale to chyba takie pozytywne nerwy.. z dreszczykiem emocji, oczekiwania , niepwenosci itp:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co...ja już mam dość dzisiejszego dnia... Karmiłam te maleństwa, zjadły nie wiele...jakoś się dziwnie zachowywały w czasie karmienia i nie mam pojęcia czy to normalne, zaraz może znajdę jeszcze jakąś stronkę i tam coś wyczytam. Zabulino---------->160 g...to tak na oko ile? bo ja nie mam bladego pojecia :-(( Karmiłam je mieszanką bebiko3, K powiedział, że one ma większą zawartość tłuszczu,białka, żelaza i innych wit...a może zagęścić kleikiem? Później zakręciło mi się w głowie i upadłam na telewizor...a stoi on na takiej półeczce że jakby to nazwac...takiej bardzo cieniutkiej...no i spadł...ale na szczęście się nie pobił (jak przez tel powiedziałam Krzysiowi co się stało...to on powiedział, że jest zły o to że go nie pobiłam, bo od dawna już mu sie chce kupić nowy) Do tego wszystkiego zdenerwowała mnie moja młodsza siostra, bo jak usiadła do komputera to zapomniała o bożym świecie..a jej dzieciak demolował mi mieszkanie w czasie gdy ja karmiłam króliczki :-(( bo ona oczywiście była strasznie zajęta chatem Cholera udeżyłam się w głowe i mnie boli :-(( Zabulino----------------> ja też chcę zobaczyć te zdjęcia, o których żwawo mowa :-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak kofane fafetki:) jest nowy topik:) i ja tam tez jestem......bo ja sie do was podłączyłam-bo WAS lubie wszystkie:) ale ślub rzeczywiscie mam 2007.....wiec to nijak nie jest w tym roku!!!! ale za nic nie chce Was opuszczac.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami, znalazłam Cię i walczyć będę o Ciebie jak lwica, choć - em tylko marna żaba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia - ja kiedys mialam szczeniaczka , zabranego dosc wczesnie od mamusi i pani w hodowli kazala mi go karmic serkiem bialym z mlekiem wymieszanym, bo to ma duuuuuzo bialka...tylko, ze to jest piesek...no ale kroliczkom chyba tez nie zaszkodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami to już wszystko rozumiem - zycze Wam tak udanego topicu jak nasz :)) Ewa - nie przejmuj sie - bedzie OK 🌻 Senioritko, a bedziesz miala jeszcze jakieś dodatkowe poprawki??? Bo ja pewnie tak tzn jak mi uszyją juz MOJA sukienke :)) Mam nadzieję, ze to bede sprawy kosmetyczne :)) Tez jestem ciekawa jak to bedzie na mnie wygladalo - juz po skonczeniu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - pewnie na 100% bedzie jakas drobna poprawka, ale mam nadzieje, ze \"kosmetyczna\" jak napisalas:). Pani w salonie powiedziala mi, ze z reguly jest 1 przymiarka, 1 poprawka i przy 2 przymiarce juz sie zabiera suknie swoja do domciu:)...jak ja ją przetransportuje do domciu, zeby jej nie pogniesc ani nie wybrudzic ...:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
alez zabulcio!!!!!!!!fenomenie Ty mój:):): i reszta dziewczynek!!!!!!!!!!! ja sie od was nigdzie nie wybieram!!!!!!!mi tu dobrze. a ze i tam bede????przeciez to mało istotne! jak ja bym zaczeła dzien tydzien bez holly kasiaka agatki no to co i całej reszty ferajny???:( nio:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---zabulciu-----jak tam matura siostry? a moze zrobiłabys i mnie:) zaprosiłabym cie do nas do SZ-na. :) bo zdjecia.....nic dodac nic ujac. extra. p.s czy jest cos czego nie potrafisz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - ja pytalam o przetransportowanie sukni i wyglada to następująco - oni ja odprasowywują wieszają na wieszak - owijają 2 worami czy czyms takim :)) Ale mowila, ze jak nie chce jej wymiąć - zeby przyjechac samochodem z pustym tylem - zeby miec duzo miejsca do jej rozlozenia :)) Zobaczymy jak to bedzie w praktyce :P Ja jak ja przywiozę opatule ją prześcieradlami na wisząco :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - ciesze sie, ze sie nigdzie nie wybierasz :)) :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Senioritka - dokladnie Jesli chodzi o moją kiecke - to widziala mnie on line - siostra i moj misiek, a na zdjęciach tylko mama, tata i babcia :)) Nikt inny nie ma pojecia, jaką mam sukienkę - moi teściowie, znajomi, przyjeciele - mam nadzieję, ze pozytywnie ich zaskocze :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poczytałam troche o króliczkach...i teraz mogę powiedzieć, że ona jest bdb matką tylko ja poprostu jestem panikarą ide zrobić tak jak na stronce przeczytałam...zobaczymy co wtedy się stania i jak ona zareaguje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---zabulino----oni.tj pan kamerzysta-którego miałas okazje oglądac:) wołaja sobie za film weselny+plener 1500 i nie wiem czy to duzo czy mało?:( zaznaczam ze to cena bez zdjec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly- -mnie widziala tylko moja kolezanka , ktora bedzie moja druhna, bo chodzila ze mna wybierac, a tak poza tym to nikt:). I nie chce zeby widzial, ale nie wiem czy jak kupie, to wytrzymam, zeby nie ubrac i pokazac mamie i siostrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuś! To super, że królica jednak ich nie odrzuciła:) Cały czas za to trzymałam kciuki, bo opieka nad takimi maluchami to poważna sprawa. Ja hodowałam też kiedyś kosztniczki - takie małe skrzyżowanie kangura, wiewiórki i jeszcze czegoś - i matka osierociła mi 5 maluszków. Musiałam wstawać o 2 i 4 w nocy, żeby je karmić... przez parę tygodni. Króliczki są mniej wymagające, ale wiadomo - u mamy najlepiej:D ami - ja nie znam zupełnie cen filmów, więc nie mam pojęcia, czy to dużo :( Więc masz już jeden z przykładów setek rzeczy, na których się nie znam:D Ja za plener biorę GÓRA, ALE TO GÓRA GÓRA 1100 zł z wywołanymi 160 zdjęciami i całą resztą na płytach, no i to jest cena za dwóch fotografów z dwoma aparatami i obróbką zdjęć przez grafika komputerowego z papierem. holly, bidulo, jak sobie wyobrażam, że to wszystko musiałaś nastukać tą jedną rączką.... A efekt będzie, że jej! W tej sukni wyglądasz jak królewna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, spytałam Misiała - my za kamerzystę płaciliśmy 100 zł, więc to chyba dobra cena - ale powiedz mi, jak ten facet chce jednocześnie kręcić i robić zdjęcia? Czy to dwie oddzielne osoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko musze Cie ogromnie pochwalic, pokazalam w domku Twoje zdjecia i wszyscy sa zachwyceni- -pełen profesjonalizm, och jak ja bym chciała takie...:)ciekawe jakie wyjda naszemu fotografowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino---------------------> Ja to jako matka jestem panikarą totalną...to co mi się w głowie nie mieści jest dla mnie nie normalne(no że raz na dobe karmią)...a ze króliki mają inne zwyczaje. Udało mi się i znalazłam naprawde super stronę i już wszystko rozumiem. Kartonik w którym ją trzymam opciełam by bez wysiłku wychodziła...z pokoju pozabierałam zbędne rzeczy by mogła chodzić po pokoju...mam nadzieje, że będzie teraz ok (choć przeczytałam opis jak powinny wyglądać maluszki i przyznam że według niego wyglądają bardzo źle), ale mam nadzieję, że teraz się ona poprawi...ale mimo to około 23 je nakarmie (zastanawiam się czy nie zrobić bebika z 3.2% mlekiem...wtedy będzie bardziej tłuste itd...co o tym myślisz?) a tak po za tym skąd jesteś zabulinko? i czy dostanę zdjęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×