Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ewa bo ja nie wiedziałam, że ty chcesz też swoje:D Da się zrobić, ale nie dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino----------> u nas od naprawde wielu lat w ostatniej klasie są nauki przedmałżeńskie Agatko------>paszteciki to moje dwa słodziutkie króliczki ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :) Ale brzydka pogoda u mnie. Pada od samego rana. Moja znajoma dziś wychodzi za mąż, szkoda że ma taką brzydką pogodę :O Zabulinka meila posłałam ze zdjęciem ;) Wi suknia bardzo ładna :) ale wiesz ładniej by wyglądała z halką. A tak wogóle bardzo ładnie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki! Kasiak - odpisałam. Ewcia - zazdroszczę. U mnie 10 s i taka pogoda, że lepiej nie gadać. Idę robić obiad - papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinka - smacznego, ja właśnie zjadłam 4 placki:P co do fryzjera, to ja jeszcze dłużej niż godzinę nie siedziałam, nie miałam farbowanych włosów, ani nic w tym rodzaju:P do tego przed slubem idę pierwszy raz na makijaż (mam troszkę stracha, ale jakoś to będzie, zawsze mogę to dzieło umyć:P) u mnie tez pogoda paskudna:(, ale od poniedziałku ma być ponoć pieknie🌼 wi jak dla mnie sukienka sliczna i nawet halka nie jest potrzebna, ale to oczywiście kwestia gustu czekam na opinie - butki sliczne, muszę powiedzieć, że moja znajoma miała na swoim ślubie podobne, tylko dała szewcowi doszyć sobie gumeczkę z tyłu, nie wiem jak opisać żeby było jasne, ale była bardzo zadowolona, bo klapki jej nie spadały i do tego było jej bardzo wygodnie:) holly 🌼 ja za makijaż będę płaciła 40zł, za fryzjera około 100zł - wszystko w jednym salonie, do tego będę robić paznokcie, ale to koszt powyżej 100zł Ewcia ja też mam jakąś papkę, ale możesz napisać z czego jest twoja to chętnie wypróbuję mx3-ah te papryczki-jestem pełna podziwu:) Ewa ja u księdza jeszcze tez nie byłam, ale telefonicznie tylko zamówiłam termin:P życzę miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja robie większą ilość więc podam ci ją w moich proporcjach 6 łyżeczek cynamonu, rozpuszczalnej kawy, imbiru spiritusu kosmetycznego(tego z apteki), 3 łyżeczki oliwki (jakiejś dla niemowląt, polecam Bambino). Wszystko ze sobą zmieszać i dodać wody tyle by się zrobiła papka nadająca się do rozsmarowania na skórze.Wysmarowac sie tym(nogi pupa)a w miejscach w których celulit jest bardziej widoczny,nałożyć grubszą warstwę i owinąc folia spożywczą baaardzo mocno,następnie nałożyć rajstopy i posiedzieć w tym 40 min, następnie zmyć i nasmarować się oliwką(skóra będzie jak u niemowlaka ;-)) )...i wczasie będziesz czuła gorąc (możesz też się ruszać...to zwiększy ciepło...a ciepło spala to i owo;-)) To wykonywać raz w tygodniu Możesz też wyciskać sok z cytryny, nasmarować się i też zawinąć folią , wskoczyć w rajstopy,siedzieć godzinę na mnie to działa (i nie tylko na mnie) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia dzieki, mam cos podobnego, ale zrobię sobie taką jak ty, tylko chyba oliwki nie mam:( mam nadzieję, że rzeczywiście coś mi się poprawi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia a jak twój mąż reaguje na ten twój strój foliowo-rajstopowy?:D Jak sobie wyobrażę potencjalną reakcję Miśka....:D:D:D Chyba to sobie zrobię tylko po to, żeby zobaczyć jego minę, jak mnie zobaczy w tym \"stroju\":D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny na naszej stronie troszkę przybyło (ale ten mój Miś koffany❤️ ) Proszę o przesyłanie NA MAILA informacji, których nie byłam w stanie odszukać na forum i zwracam uwagę na suwaczki- Miś sam je wszystkie robił, a każdy jest inny (jego pomysł:) ). Ależ ja go kocham:) zabulinko szczególnie proszę o maila od ciebie- bo nie mogłam na twój temat nic znaleźć:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no Agata wielkie buziaki dla Ciebie i gratulacje dla Twojego Miśka ;) 😍😘 strona jest super!!!! Szkoda tylko że mój suwaczek źle odlicza o jeden dzień :P ale to szczegół. JEST SUPER!!!! 😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatko, prześlę Ci i maila, i opis, i lepsze zdjęcia. Teraz niezbędny w przerabianiu zdjęć komputer okupuje Misiał, robi wzór tableau, więc myślę, że te rzeczy prześlę Ci około 20. Wsadzicie, jak będziecie mieli kiedyś czas:) kasiak, poszły maile:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko i datę ślubu Kasiak te suwaczki z tej strony niestety nie zawsze odliczają dobrze, bo są rzadko aktualizowane, ale już nie chciałam Miśka męczyć:) No a teraz uciekam na parapetówę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiak na pewno sie przyda mozecie obejrzec stronke, sama jestem w szoku, ile tam przybylo:) Kasiaczku suwaczek super, ale chyba się nie przesuwa "graficznie"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry:) agatko oglądałam stronkę, jesteście po prostu :classic_cool: a to dla was 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 kasiak suwaczek bardzo fajny i taki bardziej współczesny:P bukiety śliczne, tylko na 2 stronie te dziwne nakrycia głowy:P:P:P od oglądania znowu kręci mi się w głowie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Agatko - dzieki za ta stronke 🌼🌼🌼 dla ciebie i twojego ukochanego :):) U nas dzisiaj pogoda brzydka i pochmurno jest - ale chociaz tyle, ze nie pada juz - w nocy za to bylo paskudnie (padal deszcz dosc mocno) Kochane, co porabiacie w ten dluugi weekend? my planujemy rozwiesc reszte zaproszen i kupic garnitur dla mojego Misia - poza tym mielismy dzisiaj jechac do innego miasta na dzien skupienia dla narzeczonych - bylam przekonana, ze to dzisiaj, juz mielismy wychodzic z domciu, ale cos mnie tknelo i zajrzalam jeszcze raz na strone tamtego kosciolka i .... okazalo sie, ze dzien skupienia dla narzeczonych jest w 4 niedziele miesiaca, a dzisiaj jest 5 :(:( i nic z tego, nie pojechalismy nigdzie :( W takim razie pojdziemy do naszego kosciolka w 2 niedziele miesiaca :) Jestem juz po pierwszej generalnej spowiedzi przedslubnej, jejku jak mi sie nogi trzesly :( a co najlepsze, okazalo sie, ze spowiadal mnie znajomy rodziny mojego K. - ksiadz, ktory bedzie udzielal nam sakramentu malzenstwa ehh jaki ten swiat maly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę, że tu pusto w długi weekend Trzeba nadrobić zaległości w rozpieszczaniu narzeczonych i mężów:P No nic, w paradę rozpieszczanym aktualnie narzeczonym i mężom nie będę wchodzić, więc znikam, bo jeszcze którąś forumkę niechcący myślami przyciągnę do komputerka i co będzie... Zły nie-rozpieszczany narzeczony lub mąż będzie, ot co!! A tego to ja się boję...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dla Was dziewuszki! 🌻 nie mam sily nic pisac :P weekend mnie rozleniwia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D No to co Widać, że dziewczyny wypoczywają ;) tylko chyba ja stoję na posterunku. Dziś i w resztę dni \"świątecznych\" mam na 16 do pracy :O No cóż miłego wypoczynku dziewczyny!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kasiaczku kwiatek dla Ciebie na pocieszenie 🌻 nie martw sie, ja jutro tez do pracy ;) ale chyba nie napracuje sie za dlugo, bo wiesz co- po slubie od razu staramy sie o dzidzie :) :) a jutro albo w srode jedziemy zobaczyc osiedle, na ktorym planujemy kupic mieszkanie, jesli samo polozenie i okolica nam sie spodoba to szybciutko umowimy sie na obejrzenie mieszkan :) buziak dla Ciebie i reszty 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurka, jak ja zaluje, ze czasem nie zapisuje wszystkiego 😠 pamietam, ze wklejalam tu kiedys link do jakiejs strony z dekoracjami- to byla jakis sklep internetowy- konkretnie wklejalam do takiego serca z kwiatow do powieszenia za mlodymi oczywiscie teraz nie moge tego znalezc grrrr a w przepasci tych 200 stron tez marne szanse ;) ech, ide z pieskiem na spacer :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo wpadłam tylko na chwilke i pozdrawiam!!!!!wkoncu mamy ładną pogode!!!! :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, Ty jestes aniolem :) juz wiem skad te jasne wlosy :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ale tak powaznie, to strasznie mile z Twojej strony, ze powyszukiwalas te stronki :) dzieki 👄 rzeczywiscie ja chyba wklejalam link do jakiejs innej (wlasnie zdwalo mi sie, ze to ta strona creativ-decor- to gdzie wkleilas link do mojej wypowiedzi, ale dzis nie moglam tam tych serc znalezc za to na tej stronie wklejonej przez Ciebie http://www.dekoracjekrystian.com.pl/catalog/index.php?cPath=27 sa te, o ktore mi chodzilo :) i ta stronka tez super http://www.sklepwesele.pl/go/_category/?idc=%22id_52%22&sess_id=77b724ee6881237cfd3ca13b18f335f4 maja ladne niektore dekoracje na samochod, moze o nich pomysle :) :) :) bo znajac koszta u nas to za bukiet na samochod zaspiewaja mi ze 3 stowy :o dzieki Kasiak, kocham Cie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlaczego niemam adresu ani hasła na stronke??? buuuu:( !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! nio!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, siemanko u mnie pogoda byla ladna gdzies do 15-tej, teraz lipa 😭 pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---no to co------wkoncu sie pojawiłas!!!!:) pozdrawiam serdecznie mteczke załozycielke!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×