Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

holly - biedactwo kosz 🌻 dla Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, biedactwo, współczuję... no, ale wszędzie jest jakaś dobra strona, masz mniej obowiązków do spełniania przy takiej kontuzji... ;) 🌻🌻🌻 do wesela się zagoi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewcia, mówiłam, że mogę się mylić - ale jeśli to para, to bardzo kiepsko ich ustawił - zdają się sobie zupełnie obcy, a ja zawsze myślałam, że ślubne to mają być takie intymne... Jeśli znasz wszystkich modeli, to niepotrzebnie kazałaś mi pisać, o których uważam, że to modele modelowaci. Ale technicznie zdjęcia są bardzo fajne, a to głównie na ten temat mogę coś powiedzić:) KRÓLICZKI - karmi isę pipetą, zakraplaczem kupowanym w aptece. Kup książkę o pielęgnacji takich maluchów albo popytaj w zoologicznym, albo poczytaj w internecie - ALE MUSISZ WIEDZIEĆ NA PEWNO, ŻE KRÓLICA JE ODRZUCIŁA, BO TAKA OPIEKA TO NIE BUŁKA Z MASŁEM. Jeśli zauważysz, że je ogrzewa swoim ciałem albo karmi, to po prostu daj jej spokój - będzie dobrze. Jeżeli nie - musisz je wynieść z pomieszczenia matki. Przneiść do pudełka np. po butach. Kupić termofor w aptece, napełnić ciepłą (nie gorącą!) wodą i pilnować, żeby nie wystygła - zmieniac co jakiś czas - żeby małe mogły sie do niego tulić. Kupujesz mleko w proszku i vibovit - rozrabiasz razem, możesz dosypać ciut jakiejś odżywki dla niemowlaków - podajesz w temperaturze ciała (sprawdzasz na nadgarstku). Karmisz, jak mówiłam, zakraplaczem z apteki - troche to zajmie, bo powinny zjeść sporo. Na wszelki wypadek robiłabym to dwa razy dziennie. ALE MÓWIĘ JESZCZE RAZ - NAJPIERW UPEWNIJ SIĘ, ŻE KRÓLICA JE ODRZUCIŁA, BO NAJLEPIEJ BĘDZIE IM U MAMY. Jeśli odrzuciła, to nic nie ryzykujesz, bo ich los byłby przesądzony. POWODZENIA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, prześlę Ci zdjęcia z sesji próbnej wczorajszej:) Dziewczyny, kto chce rzucić okiem na fotki, któe robiłam wczoraj??? Komu posłać? Czy od razu wszystkim, bo póxniej będą mnie co poniektóre ścigać za tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ślij na gorąco :D już myślałam, że nikogo nie ma :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki, a moja siostrunia właśnie pisze maturę... trzymajcie kciuki, która może:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymam :D to jak, dzisiaj polski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polski, polaski:) Zaraz powysyłam, tylko skończę przekształcać do rozsądnych rozmiarów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim!!! Widze, ze mialyscie fajny weekend! Ja nie wyjezdzalam nigdzie. Siedzialam nad praca mgr i siedze nadal. Na szczescie ze zdrowiem lepiej. Dzis zdjeli mi szwy Teraz czekam na wynik badania histopatologicznego. Kobiety doradzcie mi! Chce doszyc do gorsetu ramiaczko na szyje. Czy jesli bedzie za cienkie to moze mnie cisnąc w kark? Mi sie wydaje, ze jesli mozna miec gorset bez ramiaczek to sam powinien sie trzymac, wiec ramiaczko to tylko dekoracja. Kobieta zaproponowala mi takie na 2,5 cm. Nie za grube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi-------------hispat napewno bedzie oki:) ---zabulinko----ja tez chce zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!! ale dzis poooogoda extra!!!!!!!!!!! az chce sie zyc:) p,s dzis jestm sama w domku---troche popisze wieczorkiem:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, świetnie, że już z Tobą lepiej. Co do ramiączka na szyję - to ono faktycznie powinno być tylko dekoracją. Ale nie uważam za fajny pomysł, żeby ono było po prostu jednolitym paskeim materiału - lepszy efekt uzyskasz, jeśli ramiączko będzie szersze przy gorsecie, a bliżej szyi będize się zwężać. Noi i cisnąć nie powinno przy prawidłowo uszytym gorsecie.. Na mój gust, bo nie znam się na krawiectwie:) ami, poszło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina--dziekuje za rade. duza powinna byc roznica miedzy dolna czescia tego paska a gorna (ta na karku)? zalezy mi na tym, zeby to ramiaczko nie bylo grube, bo jestem b.drobna na gorze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co?27.05 ide na slub kolegi z pracy(syna szefów:-P ) i oni na 75osób -beda mieli 7 butelek wódki! mnie sie wydaje ze to amło..:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, zobacz sobie na tzw. dekolty hollywoodzkie. Tam jest własnie taki efekt - tylko te ramiączka mają b. dużą róznicę. I są właśnie pomyślane dla osób drobnych w ramionach, ponieważ optycznie poszerzają linię ramion.Marilyn Monroe miała taki dekolt w swojej słynnej białej sukience z filmu \"słomiany wdowiec\". Zobacz - poszukałam na Allegro - coś takiego, to nie dokładnie hollywoodzki, ale jakaś wariacja na temat. http://www.allegro.pl/item100570260_sukienka_slubna_buty_dodatki.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
7 butelek wodki? Wiec chyba wiekszosc to abstynenci. Moi znajomi robia wesele na 100 osob i maja 100 butelek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina---wlasnie cos takiego bede miala. tylko chce ciensze. z tym ze zbyt cienkie moze byc niewygodne, jak myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że jeśli będą dobrze zrobione, to nie powinnaś ich wogóle czuć. Czułabyś je gdyby faktycznie coś podtrzymywały, ale jak Ci babka dobrze gorset zrobi to jako ozdoba nie musi chyba uwierać... 7 butelek wódki to o 7 więcej niz było na moim weselu:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez bym chciala miec wesele bezalkoholowe, bo nie lubie alkoholu. ale rodzice i tesciowie nigdy by sie na to nie zgodzili. ich zdaniem juz lepiej w ogole wesela nie robic, bo na bezalkoholowe nikt by nie przyjechal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może być bebiko, a może być zwykłe mleko w proszku z dodatkiem vibovitu i jakiejś innej odżywki. Pisz, ewuś, co z nimi, bo też się martwię! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, moi teściowie też tak myśleli:D W mojej rodzinie mało się pije, ale tamta - to co innego. Ale to dużo zależy od ludzi i od prowadzącego. My mieliśmy super orkiestrę, która utrzymała gości na nogach bez dopalaczy do 5 rano:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie koło restauracji jest od razu zatoka... woda głęboka i muliste dno, bo stateczki wpływają bezpośrednio pod Różę Wiatrów.. moje kochanie do mnie, że trzeba będzie na gości uważać, bo jak się upiją i powpadają do wody... ja na to \"to już nigdy więcej nie będą pić\"... czarny humorek, ale u mnie chyba nie obyło by się bez alkoholu. Dla kobiet niepijących wódki kupię kilka butelek win w różnych rodzajach - chyba będzie dobrze. Wódki kupuję tyle ile osób na weselu (razem z dziećmi - będzie na bramę w razie jej wystąpienia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa - dzienna porcja mleka dla króliczka powinna wynosić około 160g. Mleko królicze zawiera 5 x więcej tłuszczu i 3x wiecej białka niż krowie, wiec mieszanka musi być gęsta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---zabulinko--nie moge sie napatrzec-na Ciebie jako na panne młodą.. tez mi sie marzy taka swoboda i skromnosc. nie pogniewasz sie jak zaczerpne od ciebie liitteeee pomysłów? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mykam do domku.. papapappapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i przypominam sie(a ona juz wie ze to ona:-P ) o piosence Bajora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulina-- fantastyczne te Twoje zdjecia! Cudownie wygladaja na tle pieknego nieba!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
papa mx! ami - nie doprowadzj mnie do rumieńców:) Ja po prostu chciałam \"prosto i naturalnie\", bez farbowania włosów, sztucznych paznokci i z kiwatkami polnymi. Ale czy ja wiem, czy to takie skromne było wszystko? Na pewno zmieniłabym kolczyki, były okropne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi - dziękuję pięknie:D Ale fantastyczne to one nie są:) było za ostre światło, my bez filtrów, a dookoła masa ludzi na każdy mmetrze kwadratowym, bo to był mały park, a środa jako jedyny dzień na Śląsku z całego weekendu majowego była słoneczna! Dlatego są same zbliżenia:) Widzisz to zdjecie czarno - białe, gdzie idą po piasku na tle chmur? Tam było jeszcze dwoje ludzi, Misiał ich usunął komputerowo:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×