Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Ewuś, ale jeśli mama je karmi, to Ty nie musisz w ogóle! Im mniej się małe dotyka, tym mniej pachną człowiekiem i mniejsze prawdopodobieństwo, że je mama porzuci. Tu masz też stronkę - http://www.srokacz.pl/rozrod/dzien01.html są zdjęcia małych króliczków - one tak wyglądają. piękne to one nie są:) ale chyba musza tak \"źle\" wyglądać:) Zdjęcia Ci prześlę, ale chyba jutro albo po weekendzie - przed chwilą próbowałam i mi coś znowu poczta szwankuje:( Senioritka, bardzo dizękuję i się cieszę, ale do pokazywania to są raczej te moje zdjęcia na stronie (pod nickiem) :) Te to mają się do ślubnych jak szkic do obrazu olejnego - i ze względów sprzętowych, i czasowych, i w ogóle:) Ale bardzo się cieszę, że się podobają, mimo że są takie surowe:) Ja jestem bardzo łasa na pochwały:D Straszny ze mnie egotyk:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulinko - dopiero pierwszy raz widzialam Twoja strone i te zdjecia. I musze powiedziec , ze zwalily mnie z nog, te z dzieciaczkami, portrety i uchwycone - boskie. I to jak najbadziej szczerze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabulino widziałam tą stronkę...te wyglądają dobrze...moje są strasznie zmarszczone :-(( a to ponoć nie dobrze... :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z drugiej stronki PLIZZZZz ma któras elvisa \"juła olłejs omamajn\" :) mój angielskiiii:))))) ah chyab korki zaczne dawac:) nie no w kazdym razie czy ktras wie gdzie tego szukac---i wogóle o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - ja sciagalam z tej strony walczyki, ale przez osiolka, fajna muzyka tam jest. A da sie bezposrednio z niej sciagac??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
da sie da sie:) senioritko----przypomnij mi bo nie pamietam-jaką bedziesz miałą sukienke? i teraz przyszło mi do główki ze bedziesz miała chyaba najwieksze wesele z nas:) i to całkiem niedługo!!!!! p.s kobietki jak tam mój elvis????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ami - ja mam taka suknie jak Holly albo ona taka jak ja :) (jak kto woli).Co do naszegow wesela, to duzo osob jest zaproszonych, ale spora czesc z tego nie przyjdzie, czesc przyjdzie sama, wiec liczymy na 2/3 zaproszonych gosci. Jesli chodzi o Twojego Elvisa, to zapytam mamy, bo ona jest jego wielka fanka, tylko jutro bo spi juz teraz. Jesli bedzie ja miala, to wrzuce na komp. i ci wysle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko----musisz je najpierw zapisac-same sie nie otwoarzą dopiero póxniej(np.zapisac w :mojej muzyce\") z góry dzieki za elvisunia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam 🖐️ jeszcze nie przebrnęłam przez to co nadrukowałyście przez te wolne ;) wczoraj zamówiliśmy dla M. garnitur. powiedzcie mi, jakie buty pasują do szarego garnituru, jasnego szarego. bo nic nie możemy znaleźć. zaraz wyśle Wam moje butki, napiszcie czy ładne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej fafetki:) alez mam dzis urwanie głowy a wy tyle naprodukowałyscie od wczoraj:( kiedy ja to przeczytam?? ;) pracy mam mase ale moze pozniej uda mi sie znalezc dla Was czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie 🌻 })i({ })i({ Dzisiaj rano miałam wrażenie silnie zapachowe... lata :D może się pogoda utrzyma... Serduszko się już cieszy, bo znów weekend :D Ewa... najgorzej spanikować... bądź twarda i nie mdlej na telewizory tylko się zbadaj.. co to się stało, że mdlejesz.. może czegoś masz za mało, jakiegoś magnezu, czy witamin...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może rodzina się powiększy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! U nas mniej szłonecznie, ale dość cieplutko Dzisiaj idziemy do 1 spowiedzi przedslubnej, wiec lekko panikuje. Musze tez odebrac zapowiedzi z mojej parafii, bo w niedziele jestm umowiona z "naszym" ksiedzem na dopełnienie formalności:) Maniusia--bylas juz u 1 spowiedzi przedśl.??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie byłam jeszcze. ale dziś idziemy do księdza z wszsytkimi papierami to zapytam co dalej. i czy jakieś próby będą, i jak wygląda kwestia dekoracji. ale tego teraz jest :( a jak senioritka z Twoimi przygotowaniami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia---sliczne butki! tez szukam z takim obcasem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz sporo mam zalatwione: - ciuszki juz mamy , tylko moj K nie ma butkow -kosciol juz zalatwiony, u organisty i skrzypaczki bylismy, reszte trzeba zalatwic z nimi jakis tydzien przed - sala zaklepana, dekoracje ustalone, obsluga tez i menu - kwiatki w kwiaciarni zamowione i ustalone jako tako dekoracje, trzeba tylko wszytsko \"dogadac\" - zespol zaklepany - zaproszenia rozdane, czekamy na potwierdzenia - fotograf i kamerzysta zamowieni, zostaly tez tylko drobne ustalenia - hotel dla gosci jest - nauki odbebnione hmm. ciekawe czy o czyms zapomnialam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, ja muszę mieć taki obcas, bo w większym mogę być wyższa od M. ;) kupiłam w deichmanie - po 69 zł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka, my też nie mamy butów dla M. ponawiam pytanie: jakie buty (kolor) do jasno szarego garnituru??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---senioritko----jaK bym miała 1mc do ślubu to dopiero byłaby pannnnnnnika przez duze P :) od razu bedzie ból brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia - ładne butki, ja moje wysle dopiero jak przyjda, bo zamowilam sobie z malym obcasem (takim jak ty mniej wiecej)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami - ja mam chory zoladek i mnie wiecznie boil, wiec nie wiem czy to bol z paniki czy ten inny:). ale denerwuje sie juz przeokropnie - jeszce 3 tyg i 6 dni!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej!! Maniusia - ładne butki:) Ja też bardzo bym chciałą robić Tobie zdjęcia, ale na 3 czerwca juz dawno mamy podpisaną umowę, więci tak by nie wyszło.. :) Inna sprawa - śłuchaj, odnośnie tego wystroju sali, o który tak się martwiłąś. W sklepach plastycznych i z farbami możesz dostać tzw \"koło barw\". Tam są kolory ułożone w specyficzny sposób - naprzeciwko siebie - kolory dopełniające się, a obok siebie - kolory harmonizujące. To najłatwiejszy sposób do zestawienia kolorów:) Żegnam się z Wami, dziewczynki, za chwilęjedziemy do BB i wracamy w sb wieczorkiem zapewne. Papa! Miłego, ciepłego weekendu!:D 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja juz mam potwornr nerwy a co dopiero wy? maniusai butki oki - tez je mierzyłam ale za waskie dla mnie były niestety:( a do garnituru Twojego narzeczonego moze pasowłayby ciemne brazowe butki - czekoladowe co?? moje kochanie tez nie ma jeszcze butów - ale czarne kupi bo garnitur ciemny grafit i jeszcze koszule i krawat na poprawiny musimy mu kupic, moja kreacja na poprawiny sie szyje - teraz buty mi do niej potrzebne, kurcze my mamy ten slub znajomych tydzien przed - 10.06, no przeciez ni kupumy 2 garnituru a w slubnym byc nie moze, a jego stary garrnitur jest beznadziejny i co tu wymyslic??? ja tez kombinuje mocno w co tu sie na ten slub wybrac? dobrze ze juz mamy dla nich prezent - fajowy:) aaaaaaaaaa wogole jeszcze duzo mam do załatwienia spraw slubno-weselnych zabulino - zdjecia sa bardzo ładne, naprawde! sama bym takie chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritko!!! jak ty liczysz - skracasz sobie :P jeszcze 4 tygodnie i 1 dzień:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, ja mam coraz większą nerwówkę prze to wszystko. dziś zaczęło mi się po nocach już śnić, te wszystkie przygotowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×