Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Narzecoznam, jeszcze słowo - ja wiem, że w moim interesie leży, żeby \"na fotografa zostało\", ale szczerze Ci mówię - orkiestra to naprawdę ważna rzecz. Tylko, żeby byli warci tych 2000 - słuchałś ich dema? Jakie mają instrumenty i repertuar? Kończyli Akademię Muzyczną? Pewnie jutro to przeczytam, ale mówię Ci - orkiestra to tak ważna rzecz na weselu, jak dobry fotograf na ślubie :P ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakby sie dziewczyny niecierpliwiły że przypadkiem nie odpisuje to z góry przepraszam, ale do południa będę w pracy, tak koło 17.00 pewnie lub troche później tu zajrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Narzeczona skąd jesteś ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana, toś chlubnym wyjątkiem:D Większość chyba tu właśnie z pracy stuka;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane, miło mi bardzo, że o mnie pytacie:D 🌻ki dla was A u nas nic.... No może poza tym, że zabraliśmy się za zaproszenia. Znaleźliśmy już na Allegro http://allegro.pl/item102302323_zaproszenia_slub_chrzest_recznie_robione_nowe_.html te z numerem 3, ale jeszcze nie zamawiamy, bo nie wiemy, czy cena obejmuje nadruk gości czy tylko nas. Zależało nam, żeby nie były za drogie, no bo to przecież i tak pójdzie na dno szuflady albo do śmieci. A te są ładne, skromne, może nie jakieś spektakularne, ale wystarczą.Poza tym nie mogłam odmówić, bo wybrał je narzeczony:D A jak narzeczony się angażuje w jakiekolwiek przygototwania, to nie można go zniechęcać. Trzeba pochwalić i docenić:P no to co ty jakoś dziwnie wklejasz linki, że się tylko część ładuje. Dlatego ja pewnie oglądałam nie twoją:D ami jak chcesz dostęp do stronki to wyślij mi maila ze swoimi zdjęciami A dzisiaj nie chodziła przez jakiś czas, ale to nie my zepsuliśmy. Serwer nawalił im. Aaaaa no i wybraliśmy obrączki, ale się okazało, że tam nie można się rozliczać złotem, więc będziemy wybierać jeszcze raz:P Ja niestety muszę was w tym tygodniu nieco zaniedbać, bo mam masakrę na uczelni. Kasiak lub Zabulina- napiszcie coś więcej o tej biżuterii, z czego, jak będzie wyglądać, może fotki jakieś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina - ja bym też z pracy postukała, ale nie pracuje przy kompie - to ten minus mojej pracy. Ale chodze na dwie zmiany, tak więc jak będę w domciu przed południem to będę w temacie. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapomniałam Narzeczona piękna suknia:D Ślicznie w niej wyglądasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Ja jestem z Gliwic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i witam nowe Fafeterki i jednocześnie się żegnam może zajrzę jutro 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przyjęcie. Agatko - właśnie z pół godziny temu wysłałam do ciebie maila z prośbą o liste piosenek na wesele. tylko sie przypominam! Z góry dziękuję! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana ja teraz juz z godzine zdjecia sle:) jak sie skoncza slac to odpisze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma pośpiechu, możesz nawet jutro albo w ogóle jak znajdziesz czas. Tak skojarzyłam twój nick to pomyślałam ze sie przypomnę. Nie naciskam, spokojnie, do wesela daleko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Witam wszystkich . Co do pytania jak spędziliśmy weekend to powiem tak całą sobotę tradycyjnie w pracy aż tracę rachubę jaki to dzień tygodnia i miesiąca w niedziele w pracy popołudniu w kościółku pod wieczór filmik Niestety rozstanie i powrót do domu. Ami27 macie bajeczną sale zazdroszczę wam. U nas niestety nic ciekawego nie ma same zwykłe przynajmniej wolne. Ja dziś byłam obejrzeć po salonach suknie ślubne i szczerze mówiąc coraz bardziej chce iść w dżinsach do ślubu jest tyle modeli ale mi się wydaje ze z moją postura to najlepiej ubrać czapkę niewidkę by mnie nikt nie widział me cycki w żadna się nie wbija

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Agatko, jak miło Cię czytać:) Zdjęcia podeślę, chyba jutro:) Robię Kasiakowi z pereł i ze srebra wisiorek i kolczyki, dyskretne:) Czuję się zaszczycona jak nie wiem:) Narzeczona, mail poszedł jeszcze raz i z innego adresu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
pytałam co do orkiestry bo znam fajnych grajków tylko z tad i wydaje mi sie ze mniej biora

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Senioritka1111 Daj znać czy mogła byś mi przesłać te przyśpiewki jeśli tak to podam ci adres Z góry dziękuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Jeśli moge mieć taką prośbe to podpowiedzcie mi jakie piosenki mogły by leciec na slubie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Widzę że wszyscy poszli spać więc ja też zmykam bo niestety jutro mam młynek Rano spotykam się z jakimś dziwnym facetem od sukni ślubnej zobaczyć co oferuje a po tem zaraz do roboty Pozdrawiam wszystkich. http://suwaczki.waszslub.pl/img-2006093000800830.png

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod-----dziekuje i to sale TRAFIONA zupełnie przypadkiem:):)mielismy prawie zaklepana inna skromną cichą-w zasadzie-hol przerobiony na selae;) witam NOWE kobietki kasiaku:):) Tobie wysle zdjecia.... zabulino!!!!!!jak dobrze ze jestes... czy któras moze mi powiedziec dlaczego tak ciuchutko TU dzis było?? -----narzeczona-widze ze mamy podobny gust 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulino kochana...dziś od rana usiłuje ci wysłać fotki moich ...króliczków ale cuś mi nie wychodzi...czują się świetnie i rosną (ale nie jak na drozdzach)maja już delikatne włoski(nie pamiętam czy wspominałam...jeden jest czarny-po tatusiu, drugi- biały po mamusi...ten biały jest większy od czarnego...ale i tak jest z rodzicami) Zabulinko podtwierdzam że suknia na narzeczonej jest tylko dodatkiem do jej pięknej figury i twarzyczki...eh my baby zawsze czegoś się czepiamy. Ja czekam na zdjęcia które mi miałaś wysłać dana24------------>witaj kobietko.Ja ślub mam również w październiku z tym że 14. Ubiorów jeszcze nie mamy...za to sala, kościół,dj,fotograf i ew kamerzysta załatwione A bym zapomniała o najważniejszym Byliśmy w 2 parafiach wpierw w tej co chcemy mieć ślub tam się dogadaliśmy i poszliśmy do parafi gdzie należymy po pozwolenie i by się umówić na protokół(bo proboszcz powiedział, że papierkową robote zrobi nasza parafia)z kolei proboszcz z naszej parafi odesłał nas z powrotem do parafi w której chcemy mieć słub ...bo to oni powinni robic tę papierkową robote...i tu szok bo nie mieliśmy kazania czemu to w tamtym kościele ślub itd a do tego nic nie wzią za zezwolenie :-))(słyszeliśmy, że za to się płaci) K spytał proboszcza z parafi w której bierzemy ślub ile taka usługa będzie kosztowała...on na to że troche nas to będzie kosztowało...po czym dodał 200zł :-))...ale to było przed tym jak się okazało, że ma zrobić całą papierkową robote :-((...do tego dochodzą koszty dyspensy biskupiej...no i w parafiach chrztu odpisy No i dziś odbyliśmy jedno spotkanie qw poradni rodzinnej (mamy cudownie bo nie musimyu jeździć do białegostoku...kobietka od tej poradni mieszka niemal, że na przeciwko nas...będą jeszcze 2 spotkania=30zł Ale się rozpisałam...przepraszam za literówki 🌼 na przekupstwo ;-))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Co to za poradnia że musicie płacić my już jesteśmy po naukach i to nam ksiądz załatwiał i to bezpłatnie Trzy niedziele po kolei i zgłowy teraz tylko wpłacic zaliczke za sale mój strój i jego i mamy już prawie wszystko z górki jedynie dać na zapowiedzi i protokół i wszystko z głowy tylko czekac do 30 wrzesnia choć zapomniałam że jeszcze napoje mamy kupić sami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam EWA-MARCHEWA i ciebie ami27. Mam nadzieje ze sie blizej poznamy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimon - niestety nie mam jak Ci przesłać tyego spiewnika, bo nie mam go na komp., tylko w werski \"papierowej\" do kserowania. Ale w internecie jest mnostwo stron z takimi przyspiewkami i z roznymi teksatmi, wiec mozna cos posciagac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinimod - poradnia to nie to samo co nauki, to osobna sprawa którą trzeba załatwić. Ja też nauki już mam ale poradni jeszcze nie odwiedziłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
wiem że to coś innego ale my już dostaliśmy papierek że wraz z naukami przedmałrzeńskimi zaliczyliśmy poradnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×