Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

---senioriyko dziekuje bardzo:):):) Ty juz wiesz za co.... mam nowe informacje-jechalismy wpłacic zaliczke-na TE sale a po drodze zdecydowalismy sie na inna,,,,zaraz napisze wiecej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Witam wszystkich Jestem nowa na tym forum ale sądze że nie przeszkadzam wam w rozmowie. Ten link już istnieje długo i zapewne troche mi potrwa czytanie tego topiku zwłaszcza ze nie mam czasu bo pracuje po 12 godzin włacznie z niedzielami. Wiec mam mało czasu. Mam pytanie czy znac dobre i tanie salony sukien ślubnych w okolicach katowic Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Cóż za cudowny weekend tyyyle kilometrów na rowerze, a wczoraj jeszcze spacer... ach, już czuję, że jednak uda mi się zjechać z wagi trochę. Odnośnie przygotowań... od tygodnia mam wstręt do sukni... nie chce iść do salonu sprawdzić, czy w takim kroju się będę dobrze czuła, nie mam ochoty iść na zdjęcie miary (choć zaplanowałam to na lipiec-sierpień)... suknia napawa mnie wstrętem. Dziwnie. Odnośnie przygotowań, euforii i tego klimatu weselno-organizacyjnego.... wszystko to przestaję odczuwać \"realnie\" , tkwi to sobie i jakoś funkcjomuje... ale ja nie czuję dreszczyku, jakiegoś wyczekiwania ani podniecenia szukaniem tego , czy tamtego... Coś mi się stało... nie wiem. Generalnie odnoszę wrażenie, że po ślubie nic się nie zmieni... dalej będziemy dla siebie tacy sami i życie będzie takie jak teraz od dnia, do dnia... z roku na rok. Dojdzie budowa, później dziecko, ale jakoś tak we mnie cicho i spokojnie, bez excesów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
max chyba masz przesilenie wiosenne...żartowałam oczywiście, wyobraź sobie, że mi się nawet nie chce iść szukać sukni :-((...obym tylko się nie obudziła z chęciami za poźno :-D Właśnie dosmażyłam sobie faworków...pojdzie w pupe i uda hohoho Witaj------------> kinimod :-D Jak miną wam weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa.. tak od rana chruściki???? jej.... rozpusta. Moje kochanie za to zaczyna się cieszyć... bo mu zapowiedzieli znajomi, że z bram to my się będziemy godzinę wydostawać i wykupywać wódką ;) a droga do kościoła jedyny kawałek.. lasem nie uciekniemy... hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w drodze na sale która mielismy zaliczkowac wstąpilsmy gdzie idziej całkiem przypadkiem i w zasadzei zdecydowlismy sie na te....ma swój klimat-nie potrzebuje zadnych \"ozdobników\' (tylko za para młodą jest dekoracja)-cena jak w sali komunistycznej w której mielismy weselic sie:) a jakosc...o niebo lepsza.popytalismy znajomych którzy tam robili-mówili ze jedzonka duuuzooo i dobre obsługa oki podaje linka popatrzcie: www.rycerska.chojna.com.pl nie wiem czy wam sie podoba,mnie tak:):)P a gdzie wy sie podziewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki, ale mam czytania... siedze od 8 i czytam... fajnie bylo sobie odpoczac przez tyle dni, ale w poniedzialek niestety sie rozchorowalam i nie bylo tak super... na szczescie jest juz lepiej.. kupilam sobie butki, kupilismy tez garnitur dla mojego m, koszule i musznik, ogolnie juz coraz blizej... czy nasza strona agatki nie dziala? jak na nia wchodze nie wyswietla mi strony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze gdziescie sie kobietki podziały:(??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senioritka no to co, agatko kasiaczku holly gdzie wy???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ami, ja jestem na chwilke, bo zaraz jade oglądać suknie:). Czy dobrze pamietam, że to Ty chciałaś posłuchać MOJEGO bajora? Dotarł jakos do Ciebie?Ja słucham go 24/h:):):) A sala śliczna, taka klimatyczna, bardzo ładna.My mamy podobnie, sala sama w sobie jest urocza i nie potrzebuje żadnych dekoracji.Ciesze sie, bo nie bedziemy musieli cały wieczor piątkowy dmuchać balonów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
-----narzeczona---tak tak CZEKAM NA BAJORA:(:(: dasz rade mi go dzis wysłac??? i czekamy na zdjecia sukienek które bedziesz przymiezała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AMI, ZDJĘCIA SUKIENEK WYŚLE MOZE PO POŁUDNIU, TYLKO NIE WIEM, CZY MAM PŁYTKE Z PROGRAMEM DO APARATU TUTAJ...JAK NIE, to wyśle wieczorem. A bajora spróbuje ściągnąć, moze zaraz, tylko tez nie wiem, czy mam tutaj odpowiedni program:D To nie mój komputer:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie znam hasła a ni nic:(:(:( buuuu nawet nie wiem jak tam sie wchodzi:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ami, żeby tam wejsc i mieć do niej dostęp, trzeba agatcie wysłac swoje sdjecia i wtedy ona odsyła adres i hasło... Bajora mam juz w kompie:). ale nie moge go wysłac, cos mi sie poczta przywiesza. Spróbuje po południu. A teraz uciegam, bo na 12 jestem umówiona...i bede mierzyć, mierzyc, mierzyć...itd...Trzymajcie kciuki, żeby na PASIBRZUCHA sie coś znalazło... Do \"zobaczenia \"po południu:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej to ja też muszę się za siebie wziąść i szukać sukni Dzisiaj idziemy do księdza (a przynajmniej mamy takie plany)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa-marchewa---mozliwe ale tu dzis pusto:(:(: jakies urlopy sie pozaczynały czy cos:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem... w pracy dzisiaj nudy straszne, później znów nawiedzi mnie kontrola skarbowa w postaci skarbowej trójcy... i jakoś tak dziwnie się czuję... senna :D Dzisiaj rano zrobiłam sobie herbatkę w domu, wzięłam łyka i chciało mi się zwracać, wylałam całą do zlewu i zagryzłam kanapką... bleh... co to była za ohyda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojojoj, a co tu tak pusto???Ja własnie wróciłam z przymiarek, zaraz wysyłam zdjęcia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzeczona czekam z niecierpliwością na zdjęcia Zabulino i na twoje również! Kochane byliśmy w końcu u księdza...ale o tym napiszę później bo lecę robić spagetti no chyba że nie przyjdą składniki :-((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marchawka, zdjecie wysłane, czekam na komentarz...każdy, byle szczery, bardzo prosze!Będziesz , po mojej przyjaciółce, z którą byłam, pierwszą osobą, która ją zobaczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×