Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Witam!!! Jejku ale miałam czytania :P:P:P jestem więc wrzeszcie :D tęskniłyście bo ja bardzo!!! 🌻 Dużo się wydarzyło w ten dłłługi weekend!!!! Zakupiłam bieliznę, umówiłam się do kosmetyczki na makijaż ślubny i na próbny z oczyszczaniem cery (7 września) Zaczynamy zapraszać na razie z mojej strony, od końca czerwca zaczniemy ze strony Miśka :O 11 czerwca :) idę na komunię siostrzeńca :O:O:O:O mojego R nie mam pojęcia w co się ubiorę, myślałam aby kupić jakąś satynową spódnicę taką do kolan w kolorze starego złota i do tego kremową bluzeczkę (widziałam w Orseyu) bardzo ładna na odcinanym stanie pod biustem i wiązna na plecach (podbna do kopertówki) mam te buty na drugi dzień wkolorze złotym dokupię małą torebkę i będzie dobrze :P:P:P No to co suknia jest piękna 🌻 Pochwalę się Wam dziewczynki, mam nadzieję że Zabuluna nie będzie zła. Zabulinka będzie mi robić biżuterię ślubną. Tamten komplet który kupiłam na allegro po dłuższym przemyśleniu nie pasowałby mi ten diadem i ta kolia to trochę za dużo :O trochę śmiesznie bym wyglądała :P w czwartek jedziemy po garnitury dla Roberta :) 🌻Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona na temat sukni mało co mogę powiedzieć, ponieważ nie widać jej dokładnie. Ale na pewno jest piękna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Kasiu! Nie chce mi sie wgrywac następnego zdjęcia, wybrałam to, ponieważ widać suknie z przodu i z tyłu...ale leń jestem:D:D:D Kurcze, troche mnie wystraszyłaś...tyle rzeczy masz juz załatwione, a ślub niewiele wcześniej, niz ja ...brrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) u mnie też przygotowania do ślubu, a ten szczególny dzie 29 lipca kiecki jeszcze nie wybrałam, gdyż muszę poczekac jako przyszła mama w lipcu mogę już byc większych rozmiarów ale powiem wam że mimo wcześniejszych obaw jestem coraz bardziej szczęśliwa i zaczynam cieszyc sie chwilami i chwilą któa mnie czeka a może macie jakieś propozycje sukien dla panny młodej w ciąży??? pozdrawiam serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suknie lepiej widać :) i..... jest śliczna!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo!!! Wróciłam z Krakowa i jestem skonana, jak zwykle:D Kasiaku, no pewnie, że się nie obrażam, sama bym się pochwaliła, ale nie wiedizałam, czy mogę:D Kupiłam dzis wszystkie części do Twojego kompletu - kulki ze srebra dam Ci większe, niż mam ja sama i chyba więcej:) Zobaczysz, śliczne będzie:) A jak nie - to do zwrotu i szukaj po jubilerach;) Ewa, co z króliczkami???? Narzeczona, suknia śliczna i bardzo fotogeniczna:) Lubię takie skromne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć zabulinko! dziękuje za komplement dot.sukni-jest w 100 procentach w moim guście:)też uwielbiam skromne i delikatne. Nawiasem mówiąc, jest to PIERWSZA suknia, jaką mierzyłam...i chyba ją wezme:):):) Mam pytanie dot naszego umawiania sie na sejse...Jak myślisz kiedy musiałabym dać Ci ostatecznie znać?Rezerwujesz terminy z dużym wyprzedzeniem? Bo właśnie okazalo sie, ze na domiar złego, nasza orkiestra jest , delikatnie mówiąc, nietania, i teraz juz mam kompletny mętlik, co do zdjęć...powiedz mi tak +-, kiedy misiałabym Ci na 100 % powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wredniara :D :D :D Ty jesteś ozdobą sukni, a nie na odwrót - pamiętaj!!! Co do ostatecznego terminu, to właśnie się przeraziłam - podpisaliśmy kolejną umowę na październik i przez chwilę pomyślałam, że to Twój termin - ale przecież coś by mnie wtedy tknęło, ja mam taki system podświadomościowy, który pamięta o tym za nie - na szczęście to nie Waz termin, tylko 28. X :) więc jeszcze mamy wolny 7. Ja powiem tak - mi się nie pali. Jeśli ktoś będize chciał mieć sesję w tym dniu, postaram isę najpierw dać Ci znać (tylko wtedy odpowiedź będize musiała być szybka). Póki co - możecie sie skupić na innych sprawach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi kafe szwankuje - mogę nieoczekiwanie zniknąć:( A póki co - po raz piąty usiłuję wysłać do Narzeczonej - a to opuszczone ramiączko stnaika... czysty seks...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinkana pewno nie będzie do zwrotu ;) jestem stu procentowo przekonana, że będzie idealnie!!!! Łańcuszek już sobie upatrzyłam u mojej świadkowej :P ma mi go pożyczeć, jest bardzo delikatny będzie pasować. Tak więc pożyczone mam już załatwione bo głowiłam się co by sobie pożyczyć ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulinkana pewno nie będzie do zwrotu ;) jestem stu procentowo przekonana, że będzie idealnie!!!! Łańcuszek już sobie upatrzyłam u mojej świadkowej :P ma mi go pożyczeć, jest bardzo delikatny będzie pasować. Tak więc pożyczone mam już załatwione bo głowiłam się co by sobie pożyczyć ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ramiączko jest szalenie sexi, wiem o tym:D:D:D W dodatku czarne:D:D:D Tak ide do ślubu-w czarnym staniku...decydujesz sie mnie fotografować????:D:D:D Zabulinko, wysłałam Ci maila z numerem tel. A takie warunki, jak napisałaś, ze jak zjawi sie ktos zainteresowany \"moim\"terminem, dasz mi znać, bardzo mi odpowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ jejku, nie bylo mnie 3 dni az milo, ze wiekszosci podoba sie moja suknia :) 🌻 agatko- ona nie ma ramiaczka na szyje :) tylko normalne ramiaczka :) narzeczona- nie wiem co jest z poczta na interii, ale ja dostalam Twojego maila bez zalacznika, czyli bez zdjec i nie ogladalam sukni :( do mnie maila z interii przychodza bez zalacznikow :( kto mi przesle suknie Narzeczonej, plissss? z gory daje 🌻 :) holly, jak reka? Kasiak, na pewno bedziesz miec sliczna zabulinkowa bizuterie :) ami, bardzo ladna sala 🌻 mysia30 🖐️ gratuluje podwojnie ;) trudno mi doradzic jakis model dla mlodej w ciazy, ale zajrzyj tu: http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/sponsor?page=1&ff=Bride>ab=From%20Our%20Sponsors jest prawie 3 tysiace modeli do obejrzenia, moze cos Ci wpadnie w oko :) pozdrawiam Was wszystkie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi jeszcze , czy za 4-osobową orkiestrę, na 1 dzień, bez powrawin, 2.000 to dużo, czy nie? Ile Wy płacicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Oj szalony to byl dzien szalony! Wlasnie wrocilam z poradni rodzinnej - jeszcze tylko spotkanie za tydzien i koniec :)) Narzeczona - piękna suknia, pieknie w niej wygladasz :)) Widzę, ze też mialas czarną bieliznę do przymiarki :)) :D Ja tak samo :)) Kasiak w koncu jesteś! Faj nie , ze Zabulina bedzie Ci robić biżuterie :)) ja zdecydowalam sie tylko na kolczyki - przy tak strojnym gorsecie jak w mojej sukni - nie ma już sensu niczego dokladać :)) Myślalam jeszcze o bransoletce, ale istnieje ryzyko, ze pozaciągam sukienkę, wiec chyba sobie daruje :)) Ewa - jakie Ty pyszności przyrządzasz mniam!!!! :)) Diablelku - w koncu jesteś :)) Kasiaku jak zamawialas obrączki w Aparcie, to ile zaliczki wplacaliscie na poczet ich wykonania??? Witam też mysię - milo, ze sie przyłączasz :)) Ktory to już miesiac ?? Wasz dzidziuś bedzie sie bawil na weselu :)) Niestety nie widzialam jakiś ładnych sukienek dla panien mlodych z brzuszkiem :)) Ale moja koleżanka brala ślub jak byla w ciązy - miala suknie w ksztalcie litery A z poprzeczną fałdą materiału na brzuchu i nic nie bylo widac, wygladalo jak element dekoracyjny :)) Zycze powodzonka, na pewno uda sie coś ładnego znaleźć 🌻 Ale sie rozpisalam - echhh Pozdrawiam Was kochane i zyczę uroczego wieczorku! pa! 🖐️ Ps. no to co - ręką już lepiej :)) Dzieki za troskę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, my płaciliśmy 2000 za 4 osoby 42 lata temu, ale to była wyjątkowa okazja - mieliśmy profesjonalny Jazzband (perkusja, puzon, gitary, trąbka, klawisze - zmieniali się;) ), który w dodatku przyjechał do nas aż z Zamościa, więc sporo z tego posżło im na benzynę. Grali tak świetnie, że dostali jeszcze 400 zł ekstra później;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, niestety :( Twojego maila dostalam 3 razy, ale bez zalacznikow ja po prostu nie dostaje zalacznikow z interii tylko moja kolezanka wysyla mi namietnie codzienna porcje spamu z interii- juz tylko to kasuje, bo maile dochodza puste :( dlatego prosilam ktoras dziewczyna majaca inna skrzynke niz na interii o przeslanie co do orkiestry, z tego co sie juz tu na kafe zorientowalam to najmniej nie jest ale my placimy 2300 za noc, bez poprawin z tym, ze ja od poczatku wiedzialam, ze na orkiestrze oszczedzac nie bede, bo to najwazniejszy element wesela, aczkolwiek moim miernikiem przy wyborze nie byla cena, bo nie zawsze najdrozszy jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Narzeczona, niestety :( Twojego maila dostalam 3 razy, ale bez zalacznikow ja po prostu nie dostaje zalacznikow z interii tylko moja kolezanka wysyla mi namietnie codzienna porcje spamu z interii- juz tylko to kasuje, bo maile dochodza puste :( dlatego prosilam ktoras dziewczyna majaca inna skrzynke niz na interii o przeslanie co do orkiestry, z tego co sie juz tu na kafe zorientowalam to najmniej nie jest ale my placimy 2300 za noc, bez poprawin z tym, ze ja od poczatku wiedzialam, ze na orkiestrze oszczedzac nie bede, bo to najwazniejszy element wesela, aczkolwiek moim miernikiem przy wyborze nie byla cena, bo nie zawsze najdrozszy jest najlepszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AAAAAAAAA!!!! Narzeczona - 2 lata temu, a nie 42, nie wiem, co mi się nacisnęło:) I to też było na jedną noc. Zgadzam się z no to co, że to bardzo ważny element wesela. U mnie, na bezalkoholowym, było to wręcz krytyczne, aby orkiestra była najlepsza, jak tylko być może.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Wiem, jestem nowa, ale mam nadzieje ze mnie przyjmiecie do waszego grona, chciażby na troszkę. Też w tym roku biorę ślub - w październiku. Jeśli macie już swoją rupke to się nie narzucam, ale może ...🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Dana:D Mnie przyjęły, mimo iż mężatką jestem już ponad rok, to dlaczego Ciebie miałybyśmy nie przyjąć?:) Napisz coś o sobie - skąd jesteś, co pozałatwiane - etc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ZABULINA! Dzięki że odpisałaś. A więc imię i wiek w nicku, jestem z Wielkopolski, ślub 21 października tego roku oczywiście, i właściwie pozałatwiane wszystko mam: fotograf, kamerzysta, sala, kościół, orkiestra, ten ktoś kto będzie grał w kościele, co jeszcze .... a kucharka, obrączki, lista gości stalona, kwiaciarka. Została tylko suknia, butki, autko jakieś, ubiór lubego. Coś jeszcze zapomniałam to pytajcie, bo nic mi nie przychodzi do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabulina, 42 lata temu:D:D:D doznałam szoku:) Wiem, że orkiestra to ważny element...Ale jakoś 2.000 za jeden dzień...myślałam, że chociaż 1.500, i na fotografa zostanie:):) Narazie jesteśmy na czwartek umówieni, moze coś sie potargujemy, bo to znajomy Miśka, wiec moze bedzie taniej. Holly, czy ja dobrze pamiętam, że jestes z Krakowa? Gdzie kupowałaś suknie? no to co, pomolestuj dziewczyny, żeby wysłały Ci te zdjęcia, nie wiem, co z tą interią. Samą mnie juz wkurza. Dana, witaj! Mnie tez całkiem niedawno przyjęły, ale jako juz czująca sie pełnoprawną obywatelką forum \"przygotowania w toku\"-przyjmuje Cie:D:D:D Którego października masz ślub?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dana, Dzięki za wyczerpujące informacje:D No, to dziewczyny jutro z rana się za Ciebie wezmą.. ;D ;) Teraz większość już tu nie siedzi, tylko znudzone mężatki :D Zaglądaj do nas jak najbardziej!:) Ja teraz mówię wszystkim \"dobranoc\", i do jutra:) bo Miłość wzywa:) Ewa, napisz - żesz, co z króliczkami!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! 21 października. troszke poczytałam co piszecie ale nie wszystko, więc mało o was wiem. Postaram sie nadrobić straty :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×