Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dana podam ci link do mojego dj...tam są przykładowe zestawy utworów na wesele, do tego przyśpiewki przy stole...itd zajrzyj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To super. Ja w ogóle musze dopiero znaleźć tą poradnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Teraz to sie wystraszyłam z tą poradnią bo tam gdzie braliśmy nauki ksiądz stwierdził że żadna dodatkowa poradnia nie jest potzrebna. Będę musiała się spytać tam gdzie bierzemy ślub czy to wystarczy. Dziękuje gorąco za ciepłe przyjęcię mnie w tym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod - wlasnie maila przeczytalam twjego, jakos postaram ci sie to wyslac poczta, tylko nie obiecuje, ze w tym tygodniu, bo jestem dosyc zalatana, ale sprobuje jak najszybciej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
dziękuje senioritka bede ci dozgonnie wdzieczna już przesyłam ci adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe fafeterki Dane i Kinomod :)) Narzeczona to prawda mieszkam i pracuje w Krakowie, ale suknie zeby bylo smiesznej kupuje w ....... Bytomiu :)) Az tam mnie wywialo :)) Widze , ze pojawila sie i Agatka i Zabulina - pozdróweczka dziewczynki!!!! A te nowe prosze o wiecej szczegolow :)) i tradycyjnie o fotki na maila :)) a teraz już spadam spać :D Nie wiem kto o to pytal, ale nauki przedmalzenskie i poradnia to co innego :D Ja za te pierwsze (4 spotkania) placilam 30 zł/os poradnia 3 spotkania już bez oplat Prawie już koncze te koszmary :)) :P Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ewa - przyjrzę sie bliżej jutro, bo dużo tego, ale za wesele nie bierze dużo, powiedziałabym nawet że mało. Moja orkiestra życzy sobie 1400 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Holly czy możesz powiedzieć gdzie bo ja też sie tam wybieram Znajoma mi podała niepełne namiary gdzieś do Bytomia Szombierki do centrum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jasne - byle sie goście bawili, a na pewno tak będzie!!!! Holly - kłaniam sie nisko. Fotki przy najbliższej okazji wyślę. A to mój mailik jakby któraś chciała mnie juz przesłać swój wizerunek: dankawroblewicz@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja już uciekam spać, bo wcześnie trzeba wstać. To miłych snów wszystkim nocnym markom. pa pa, do juterka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dana- 🖐️ fajnie, ze ciagle ktos do nas dolacza :) agatko, nie wiem czemu sie dziwnie link wkleil- ja moge go u siebie ze strony kafe otworzyc normalnie i pokazuje sie moja suknia ech, moze sie inna nachwalilyscie :D nie no, ale ami na pewno musiala moja ogladac skoro o tym charakterystycznym dekolcie byla mowa :P sprobuje wkleic jeszcze raz... http://www.brides.com/fashion/dresses/gallery/sponsor/detail/121904?page=29&ff=Bride>ab=From%20Our%20Sponsors&offset=337 jesli znow nie caly bedzie to skopiuj calosc, wklej do paska i na pewno pokaze sie moja suknia ;) aaa, bardzo ladne zaproszenia :) ewa, mozesz powiedziec ile kosztuje taka dyspensa biskupia? czy ta dyspense zalatwia juz jakos ksiadz czy trzeba samemu? buzki, dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Dobry wodzirej to podstawa by rozruszać cała imprezkę My niestety nie bedziemy mieli ani DJ ani orkiestry gdyż pan młody no i ja w mniejszym stopniu mamy żałobe. Ale będzie leciała muzyka z wierzy i właściciele ją będą puszczać tylko musimy dać im płytki co chcemy Tanców też nie będzie z wiadomych względów. Ale jego wuj ekstra gra na gitarze i śpiewa zresztą on grywa na weselach i nieźle rozbawia ludzi. Byłam ostatnio na urodzinach mojego Babci i wujaszek tak fajnie rozbawił towarzystwo że na chwile wszyscy oderwali się od czarnych myśli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co rzeczywiście inną oglądałam, ale ta jeszcze piękniejsza. O matko, a moja taka zwykła...😭 Ja to jak szara myszka przy was będę wyglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Bardzo ładna ta sukienka mi ten link się otwiera cały

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
agatka1984 Masz już wybaną sukienkę może jest gdzieś na internecie taki model to prześlij link Zapewne Twoja również będzie gustowna i piekna. Zresztą wydaje mi się że tego dnia Panna młoda i tak jest najpiękniejsza. Byle się jest foremnym nie to co ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Oj teraz na serio zmykam bo jutro nie wstane. Kolorwych snów wszystkim wam życzę i jeszcze raz podziękowania że mogłam się dołączyć do rozmowy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod zarezerwuj sobie nicka u góry strony w preferencjach Wiesz, ja chciałam skromną, ładniutką sukienkę, i dlatego nie kupowałam mojej w salonie ślubnym tylko w sklepie z sukniami wieczorowymi. Ale teraz jak patrzę na te kreacje dziewczyn, zaczynam żałować... No ale przestaję marudzić, trza wzionść sie w garść Dobranoc:D Papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kinimod
Jak mam go zastrzedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Udało mi się To teraz zmykam spać Dobranoc Kochani do usłyszenia jutro wieczorem Pozdrawiam i kolorowych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinimod--------->my 3 przekładaliśmy ślub z powodu żałoby...a wczoraj się dowiedzieliśmy, że jeśli umiera bliska osoba a wesele jest nie długo...wtedy jest dyspensa(powiedział bo to są koszty z zerwaniem umowy na salach weselnych itd) do tego dodał...żałoba jest w sercu noszona no to co------------>suknia jest ta którą już raz pokazywałaś...jest śliczniutka:-D Jeśli chodzi o dyspense...to załatwia ją ksiądz proboszcz z parafi w której ma się odbyć ślub...kosztuje to ok 100zł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonecznie witam 🌼 Dana, miło mi... 🌼 dla Ciebie. Ewa, odnośnie tych urzadzeń... dla mnie to poprostu elektroniczny kalendarzyk termiczny, nie ma tyle zabawy w wpisywaniu temperatur i tyle. Osobiście nie ufam metodom naturalnym. Chyba, że zamierzasz określać dni płodne w celu powiększenia rodziny, wtedy to fajna sprawa, ale myślę, że po pewnym czasie niepowodzeń można sobie dopiero zafundować taką \"kontrolkę\". Ewa, jak wiesz pewnie, nie ma metod 100 % pewności, nie ma i tyle :D Narzeczona_, ja nie mam Twoich zdjątek z przymierzania... wysyłaj :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×