Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

zaproszenie z naszymi imionami...hahaha http://www.uslugislubne.pl/zaproszenia/zaproszenia_2/?zdj=07 podoba mi się te zaproszenie: http://www.uslugislubne.pl/zaproszenia/zaproszenia_3/?zdj=06 aczkolwiek mało one dla mnie ślubne oraz te i chyba przy nim zostanehttp://www.zaproszenia-slubne.com/printmedia/index.php?tresc=szczegol.php&zaproszenie=40502&pozycja=3&katalog=katalogSlubne15.php&ujecie=_2 a może macie jakieś ciekawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie było mnie w pracy, nie mogłam z wami popisać, a tyle naskrobałyscie, byłam w schronisku - bierzemy do pracy psa, jutro wam opisze bo teraz juz uciekam bo jedziemy na zakupy z J. zabulino wysłałam ci maila - dzięki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie cicho zrobilo... :) widze, ze tu chyba kazdy ma magistra... no ja na razie poprzestalam na licencjacie i mam nadzieje po powrocie do kraju wrocic rowniez na studia, ale nie mam pojecia jak to bedzie. w sumie to widzac co sie dzieje i ze ten tytul do niczego sie chyba nie przyda trace zapal... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale sie cicho zrobilo... :) widze, ze tu chyba kazdy ma magistra... no ja na razie poprzestalam na licencjacie i mam nadzieje po powrocie do kraju wrocic rowniez na studia, ale nie mam pojecia jak to bedzie. w sumie to widzac co sie dzieje i ze ten tytul do niczego sie chyba nie przyda trace zapal... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo ja kupowałam u tego sprzedawcy, drugi link, dłuuuugo czekałam i wiecej musiałam zapłacic niz było umówione wiec przestrzegam, zaproszenia ładne, ale mozna znalesc takie same u innych spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewo ja kupowałam u tego sprzedawcy, drugi link, dłuuuugo czekałam i wiecej musiałam zapłacic niz było umówione wiec przestrzegam, zaproszenia ładne, ale mozna znalesc takie same u innych spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fajna sprawa robic zaproszenia samemu :) my poszlsmy na latwizne i kupilismy, ale calkiem ladne (dwa rodzaje bo nie moglismy sie zdecydowac...). Ale i tak te recznie robione sa najpiekniejsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki jak co rano mowię wam dzień dobry bo właśnie zaczęłam pracę i będę wpadać co jakiś czas.A jutro weekend jeszcze mam dziś w szkole dzien dziecka mamy i taty mam nadzieje ze zdaze dojechac bo w toruniu w piatek sa straszne korki.Milego dnia a na ta uroczystosc pieklam wczoraj ciasto z brzoskwiniami i zrobilam dla mojego dziecka deser morelowy ale zamiast moreli dalam brzoskwinie.Przepis www.kafeteria.pl/bonappetit/przepisy/obiekt.php?id_o=360

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) kupiliśmy wczoraj baloniki, taśme i takie kwiatki do ozdobienia samochodu, ktorym jedziemy do kościoła. zabulino wysłałam Ci mailika:) normalnie juz tak przeżywam, - my!!! maniusia i senioritka - przegoniłam Wam chmury, dmuchałam z całych sił, i u mnie dziś świeci słonko:) u Was jutro mam nadzieje też zaświeci pięknie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki u mnie tez swieci slonko.Ja miesiac temu kupilam ozdoby do samochodu bukiet z roz rozowych w ksztalcie serca z szarfami do pojedynczych kwiatkow ktore beda umieszczone w rogach maski i 4 kwiatki do tego aby byly na klamkach chcialam w kolorze bordo na necie nie chcialam ryzykowac a w sklepie dostalam tylko w rozu ale sa ladne.zabulinko wyslalam maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ozdoby na samochód pożycze od koleżanki, która miała ślub rok temu...Tylko samochodu jeszcze brak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny wpadlam sie tylko przywitac - musze dzis popracowac bo wczoraj sie bezczelnie obijalam stukajac na kafe moze zajrze od czasu do czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MartaSK
mam tylko zarezerwowaną sale.... ale na wszystko inne mam już pomysły... więc teraz musze je zrealizować...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!! Ale mnie dlugo nie bylo! Ale skonczylam prace mgr! Za tydzien mam ostatni egzamin i potem bede czekac na obrone. Takze przygotowania slubne stoja w miejscu. Za tydzien jade na wesele siostry ciotecznej, takze troche sie odpreze. Co sadzicie o bizuterii z perel naturalnych? Widzialam taka na allegro. A tak w ogole, to fajnie, ze przypomnialyscie sobie o mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! Ja też na chwilę, bo też mam robotę z pracę ... mrg;) Tiki - paczuszka dziś do ciebie wyruszy... :) Wi, fajnie, że jesteś! Pytasz, co sądzimy o biżuterii z pereł naturalnych? No, ja, Kasiak i Tiki sądzimy dobrze, bo obydwie sobie u mnie taką zrobiły:D Perła to perła, to jakość sama w sobie (choć oczywiście nie bez znaczenia jest rozmiar, to, czy nie ma skaz - np. odłupanego kawałeczka, rysy). Te perły rzeczne, które wchodzą w grę w naszym przypadku (bo morskie to cena rzędu paru tysięcy:) ) mają czasami ciekawe kształty - mnogą być \"beczułkowate\", \"łezkowate\" etc i to nie jest wada. Za to od razu widać, że to perła natrualna, a nie plastikowe, idealnie okrągłe dziadostwo:) Agatko - ja nie wiem ,czy ty tu jeszcze zaglądasz - ale u mnie PU ERH też zadziałał! Bez żadnej diety, jedząc, kiedy mam ochotę, i opychając sie lodami schudłam 1,5 kr a przemiana materii faktycznie mi isę bardzo poprawiła - paznokcie to po prostu rosną mi, jak dzikie! Papa, idę dopieszczać komplet Tiki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu diekuje za maila jeszcze nie obejrzalam a nie jestescie przesadne? Prawdopodobnie perły na ślubie przynoszą pecha żeby nie nazwac tego nieszczęściem.życze Wam powodzenia dziewczyny w pisaniu prac ja moja bronilam 8 lat temu ale to dawno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, skończyłam:D W sumie zawieszka ma 4 cm, a kolczyki 3,4cm. Zapakowałam to w czerwone pudełeczko i za jakąś godzinkę idę na pocztę:) keyti - hehe:) Mi i tak nic nie pomoże, a rozwód wisi w powietrzu, bo brałam ślub w miesiącu bez \"r\" :D To samo zresztą czeka Marcy i parę innych dziewczyn.. ;) marcelko, a do ciebie doszło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
keyti - zadne przesądy mnie nie ruszają! nigdy sie temu nie podporządkowuje, przed matura obciełam włosy, nie omijam czarnych kotów, chce bukiet z kalii i perły na uszach do ślubu:D i moge jeszcze powymieniać przykłady antyprzesądnych moich zachowań zabulino - czekam z niecirpliwościa, dzis puszcze ci przelew. no a wczoraj pojechałysmy z koleżanką z pracy po psiaka do schroniska - chcemy go jako firma na pilnowanie budów i firmy:) ależ katusze tam przeżywałam, jak te stworzenia sie proszą o miłość, jak one patrzą w oczy, jak one rozumieją, że ty tu przyszłaś zabrac ja do lepszego..........ach szkoda słow, wybrałysmy owczarka niemieckiego, młody - 1,5 roku, piekny jak wiele innych, ale sie okazało, że mogą go wydać dopiero w niedziele, co za bzdura, psiak ktory trafi do schroniska musi tam spedzic 2 tygodnie - taki przepis, wczesniej nie wydadza, co za bzdura czy ktos umi mi wyjasnic czemu to służy. I dupa bo w niedziele nie mozemy pojechac, mozemy w poniedziałek - moze go juz nie byc, bo w niedziele kwitnie w schronisku turystyka i moze nam go ktos sprzatnąc, trudno moze trafi lepiej do kochajacej rodziny a nie do firmy, ale ja sie zakochałam w nim:( trudno bedzie inny, inne stworzenie zabierzemy z tego przytułku. warunki sa tam potworne SZOK, a jedzenie - spleśniałe pyzy, kopytka, moczony w wodzie chleb - normalnie sie załamałysmy i te psiaki całe ubabrane we własnych odchodach, nic dziwnego skoro jedza zapsute produkty.AAAAAAAAAAAAAAA przepraszam kobitki, że ju tu tak o tym ale tak mnie to ruszyło, musiałam sie podzielić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
CZEść KOCHANIENKIE!:).No i znowu dzień w pracy,w taką nędzną pogode przy życiu trzyma mnie jedynie kawa i pogaduszki z wami:).Mogę co jakiś czas znikać-klienci:( ale będe was śledzić hahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
Ciekawa jestem co z ami27,dzisiaj jej wielki dzień,mam nadzieję żde jutro wpadnie i opowie nam jak było....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki:) Milo, ze tu zawsze jestescie:) Ja znow dzis tylko na chwileczke:) Mam do WAS kochane kobietki kilka pytań takich przedslubnych:), jest ich w sumie duzo, ale jesli ktoś zechce mi odpowiedziec to bedzie mi bardzo milo:) 1. Czy mozecie polecic jakas firme z autkami w Krakowie 2. Czy jest jakas kwiaciarnia faworyt?? Ja zastanawiam sie nad \"Antyczna\" 3. Czy planujecie bizuterię do slubu?? Acha i jeszcze jedno, czy jakos szczegolnie dekorujecie kociol?? BUZIAKI:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
no nie znowu mi net chodzi jakby mu się nie chciało:( nie widze was!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobi
Cześć kiedyś! Co do kwiaciarni i autek w kraku to nie wiem chociaż to blisko...:) a co do biżuteri albo biżuterii to jaką masz suknie,skromną czy nie i jak z dekoldem ma się sprawa,głęboki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×