Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Holly zdjęcia poszły :) napisz proszę jak je odbierzesz. Kiedyś wysyłałam Zabulinie ale meil mi wracał :( nie wiem czemu może zbyt duże wiadomości jej przesyłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia - doszly 3 czesci :)) Dziekuje. Wyglądaliście naprawde uroczo :)) Szczegolnie podobaja mi sie zdjecia z pleneru :)) Plener mieliscie w ten sam dzien co slub??? Bo my dopiero w poniedzialek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly dziękuję 🌻 tak w dzień ślubu :) teraz w październiku mamy mieć drugą sesję :) ale nie wiem konkretnie kiedy :) zdjęcia na pewno wyślę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly jaki ma meil Zabulina?????? Jak do Ciebie doszły to może do niej też dojdą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) bardzo sie ciesze holly ze slub i wesele przebiegło cudownie:) że jestes szczesliwa i fajnie ze podroz poslubna byla wymarzona:) fajnie ze nam sie w zyciu dobrze dzieje:) Kasiaku - gratuluje pracy, a mozna spytac co bedziesz robic?? marcy - kochana dziekuje za pozdrowionka 👄, trzymam się dzielnie, teraz czekam na @. a wogóle to co sie dzieje z zabulina??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nam dzis mija 111 dni małżeństwa - fajna cyfra, bedziemy dzis chyba swietowac:) topik podupada, mężatki juz znudzone sprawami slubnymi, co?? a tu sie zbliza 500 stronka - damy rade jesze 500??????? jeszcze tylko mx i ewa marchewa nam została, czy zapomniałam o kims?? sluchajcie to może załozmy nowy topik - MĘŻATKI!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj tiki - tak !!!! fajnie, ze jestes :))) To prawda topik podupada :( Niestety, ale taka najwyraźniej jest kolej rzeczy....... Faktycznie zostala tylko Ewa i Mx3 (ale ona zyje juz troche innymi sprawami)...Zreszta sama wiesz.... Zabulina juz tu nie zaglada - jak bylam w Grecji to dobiegla mnie informacja, ze sie obronila :) Jutro bedzie dokladnie 3 tyg jak jestem mezatka. Przyznam, ze przez ten caly natlok wydarzen i wyjazd, nie wiem kiedy ten czas minąl :) Mam chyba depresje :( :O Przyjechalam z cieplego kraju, a u nas juz tak jesiennie i chlodno....I to do pracy isc trzeba........Siedze tu troche jak za kare :)) ......W przyszlym tyg - tak jak obiecalam przesle Wam fotki z naszego slubu :)) A tak troche z innej beczki - to pamietacie jak drukowalysmy tutaj na topiku po 9 stron dziennie :D To byly czasy :)) Ale ten etap za nami, teraz czekają nas nowe wyzwania......... Szczerze przyznam, ze troche brakuje mi przygotowań - w koncu zdominowały prawie caly ostatni rok ;)) POZDRÓWECZKA!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczynki na pewno dociągniemy do 500-ki :) A co do nowego topiku to zapraszam na \"Świeżo Upieczone Mężatki\". Tam już od jakiegoś czasu buszuję wraz z kiedyś i kasiaczkiem (ostatnio ją mniej widać). Mam nadzieję, że przeniesiecie się tam. Proponuję bieżące czytanie nas bo topik się rozkręca i jest naprawdę ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguu dzieki za zaproszenie na topik o męzatkach, ale ja chyba nie przebrne przez 31 stron , ktore tam zapisałyscie ( z braku czasu) :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja tez juz was tam odnalazłam i te 31 stron tez raczej nie na moje siły :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly nie musisz wszystkiego czytać od początku bo topik dopiero się rozwija. Ja jak tu przyszłam to nie czytałam wcześniejszych stron a przecież zawsze można się w trakcie rozmów dowiedzieć czegoś o innych uczestniczkach tego topiku. Ogólnie rozmawiamy tam o życiu po ślubie tak więc kiedy byś nie weszła to będziesz w temacie bo przecież sama jesteś po :D Minusem tego topiku jest to, że nie wszystkie są czarne. Dwie się uparły ;) i są pomarańczowe. Ale to chyba nie istotne za bardzo bo z czasem poznaje się czy ktoś się podszywa. Więc nie ma się co zastanawiać. Jeszcze raz serdrcznie zapraszamy!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiak84
dziekuje,ze obiecalas mi wyslac zdjecia a nie zrobilas tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"do kasiak84\" - jak byś miała tyle na głowie co ona to byś pewnie nie wiedziała za co masz się najpierw wziąść. Na pewno nie zrobiła tego specjalnie. Na pewno zrobiła by to gdyby nie miała tyle na głowie bo zawsze była pomocna we wszystkim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"Do Kasiak\" To prawda mam ostatnio mase spraw na głowie, nowa praca, szkoła i swoje problemy :O Nioe będę owijać w bawełnę nie znam Cię i szczerze trochę boję się wysłać swoje zdjęcia w ciemno :) ale że jestem osobą słowną właśnie w tej chwili wysyłam Ci zdjęcia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos ssssssss
Ewa, czym ty sie stresujesz?! przeciez zyjesz z tym gosciem tyle lat, jestescie po cywilnym!! jaki stres?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do kasiak84
dziekuje za zdjecia,piekne,bardzo mi sie podobaja. Wygladalas cudnie ,slicznie razem wygladacie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala misia
dlaczego kasiak tak malo sie udzielasz juz na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do ktosss-------------->Myślisz, że skoro jestem od 3 lat mężatką to na ślubie Kościelnym nie będę miała stresu? stres polega na tym, że na poprzednim ślubie była garstka ludzi i nikogo z rodziny, a teraz będą wszyscy,i oni będą na nas patrzyli, opserwowali, oceniali i komentowali itd itp. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Misiu mam strasznie mało czasu :( w zeszłym tygodniu mieliśmy remont mieszkania, przeprowadzka do męża i przede wszystkim szukałam pracy. Od jutra zaczynam pracę :) Tiki pytała się jaką będę pracować na poczcie :) teściowa jako naczelniczka załatwiła mi pracę :) a no tak w dzisiejszych czasach jest strasznie trudno dostać pracę :O i gdyby nie znajomości na pewno nie miałabym szans. Poza tym Nasza rodzina powiększyła się :) jak na razie o pieska, dokładnie suczkę Yorkshire :) jest śliczna ma dopiero 6 tygodni, ale urwis z niej niesamowity 🌻 Najgorsze jest to, że pracować będę w godzinach od 6 do 14 lub od 14 do 22 :O no ale trudno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak super że masz już psiaka bo ja jestem właśnie w trakcie poszukiwan też Yorka i też suczki:) Powodzenia w pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, jak Wam minąl weekend ??? :)) Bylam z moim mezem w sb u naszego kamerzysty - mamy juz plytke zlozoną do kupy - bardzo fajnie to wyszlo, a druga plytka to prezentacja zdjec na dvd z podkladem muzycznym. W ogole to uśmialismy sie jak nie wiem jak to ogladalismy :P Dzisiaj przesle Wam fotki - czesc to plener, czesc kosciól, czesc - zdjecia studyjne oraz takie ktore wykonane byly przez naszych gosci - mam nadzieję, ze nie zapcham Wam skrzynek :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej - jako pierwsza wpisalam sie na 500 stronie ;)) Nie sadzilam, ze spotka mnie taki zaszczyt :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×