Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Dianusia proponuję abyś się zaczerniła :) bo to trochę jest niepewne. A tak wiadomo, że to Ty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki!!! agatko, no to co fajnie was widzieć:) agatko wielkie dzięki za zdjęcia,są śliczne,czekam na więcej!.Co do twoich przygód ślubnych to będziecie mieli co wspominać!.No i wogóle to wam baaaaaardzo gratuluje dziewczyny.Dużo szczęścia i samych słonecznych dni!!! dianusia,izkacos nie miałyśmy okazji się jeszcze poznać...cześć:) kasiak ja chyba nie miałam twoich zdjęć a jeśli już miałam to i tak chce jeszcze:) ewa zdążycie,dużo już macie załatfione także się niemartw:).Szkoda tylko że z tym sąsiadem tak wyszło,przykra sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nobi nie mam Twojego meila :( szukałam w Twoim profilu, ale nie podałaś. A wczoraj mąż wgrywał na nowo system i uciekły mi wszystkie meile. Podaj Kochana meil i zaraz Ci przesle. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiaczku knobi3@interia.pl właśnie mi się przypomniało jak na początku naszej \"znajomości\" nie które myślały że jestem facetem hahahaha!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny właśnie wysyłam zdjęcia ze ślubu, wesela i plener. Nie wysłałam wszystkich. Jest ich ponad 600 (!) wysyłam te najfajniejsze ;) Są spakowane w \"rar\" tak więc trzeba je rozpakować. Nic trudnego ;) Jak ktoś jeszcze nie ma to krzyczeć. Nobi Tobie zaraz wyślę!!! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytajaca...
kasiak ja bym chciala zobaczyc,moge? yasmine20@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś kupiłam buty na wesela przed moim...z tej samej firmy co ślubne,nawet taki sam krój tylko z delikatnym wycięciem. Jutro o 13mamy pogrzeb sąsiada a o 17 ślub (och tych łez poleci) Musiałam odwołać fryzjera ( w tym czasie będę na pogrzebie,uczeszę się tam gdzie sie da:-( Kasia dzięki za zdjęcia...śliczne!do tego ten welon...może jednak się zdecyduje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak ja też bym bardzo chciała.. Jeśli zechcesz mi przesłać to podaję maila: ppoomm@interia.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jak się więcej osób zbierze to wyślę \"hurtowo\" :P podajcie swoje maile :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ja tez moge prosic o zdjecia? pozdrawiam podaje meila- milena_19@poczta.fm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! Serdeczne pozdrowienia ze slonecznej Krety !!! PS. calosc bede relacjonowala za 1,5 tygodnia jak wrocimy buziaki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim. Długo mnie nie było, bo pojechałam do męża na to wstrętne zadu..e. Mężatki nam przybywaja w superszybkim tempie. No i bardzo się z tego ciesze. Nowo poślubionym wszystkiego najlepszego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co witaj ponownie:) Kasiak Twoje fotki są rozchwytywane:) Bardzo fajne tak na marginesie. Dzięki. holly wariatko:D A tak w ogóle to dzisaj wspominałyśmy z mamą, jaką mój tatuś mi niespodziewankę zrobił w dzień ślubu. Powierzyłam mu superskomplikowane zadanie przystrojenia samochodu. Wracamy sobie z plenerku (jechaliśmy innym samochodem, a tata miał w tym czasie przystroić samochód- 2 tygodnie się mnie wypytywał, jak on ma dokładnie to ponaklejać), patrzę, a pod moim bokiem stoi samochód cały w białych balonikach i na dodatek ma czerwone kokardki na klamkach:D Ja do taty, żeby natychmiast to pościągał, a on na to, że nie może, bo \"oni z Przemkiem (właściciel samochodu) doszli do wniosku, że tak jest ładnie\". Taki mi się pocieszny wydał, że nawet nie nalegałam na ściągnięcie tych baloników:) nPojechaliśmy do ślubu z balonami i czerwonymi kokardami pasującymi jak świni siodło:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mężatki (i nie mężatki....) Agatko czy nasza stronka( na twojej stronce) jeszcze działa?czy możesz mi podać adresik bo po kilku przeinstalowaniach systemu zgubiłam ją:( Jutro rocznica odejścia Anielci :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, Kasiaku, bardzo Wam dziekuje za zdjęcia. Wi juz obejrzałam, śliczna z Was para. Kasiaka dopiero ściągam, ale na pewno też pieknie wyszliście. Jak obejrzę, to pochwalę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) NO Agatka nie wiem czemu???? Ale fajnie, że tak każdy chce zobaczyć ;) No to co wygladałaś super!!!!! Czekamy na zdjęcia od fotografa :) Marcela dzięki ;) i czekam na ocenę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa niestety nie chodzi stronka i nie mamy teraz czasu się tym zająć:( No to co dzięki za foty. Wyglądałaś bardzo elegancko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mariahchristina@poczta.onet.pl, medicela@poczta.onet.pl, senioritka567@wp.pl, mojpka@buziaczek.pl, claudyna_alb@op.pl, mmklepaccy@op.pl, validso23@interia.pl ---------- na te adresy nie mogę wysłać zdjęć :( maile wracają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie długo mnie nie było, 4 dni spędziłam w szpitalu potem byłam na chorobowym - wyjechalismy z Jackiem w Tatry - było cudownie:) dziękuje za fotki Wasze ślubne:) - urocze :) Kasiaku Twoich nie dostałam i holly też. już pogodziliśmy się z losem i juz sie nie smucimy, teraz czekają nas staranka za najwczwsniej 3 m-ce. buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malwina_27
Tik Tak---Jaką miałaś pogodę na swoim ślubie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku ja nie dostałam zdjęć a mojego adresu nie wymieniłaś. Podaję jeszcze raz ppoomm@interia.pl Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadam się przywitac!! Tiki kochanie cieszę się, że wpadłaś choć na chwilę!! :D Bardzo mi przykro z wiadomego powodu. Dobrze, że trochę doszliście już do siebie. Wirzę, że będzie wszystko dobrze. 🌻 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Capria Tiki zdjęcia poszły :) Ma ktoś inny meil do Zabuliny???? Pamietam, że miała. Chcę jej wysłać zdjęcia i nie mogę bo wracają :( Tiki strasznie Nam przykro, ale głowa do góry ;) dobrze że jesteś dobej myśli tak trzeba. A ja jestem w kropce. Pobrałam różne wnioski do zmiany nazwiska. Akt ślubu już mamy, problem w tym, że planujemy mieszkać u męża ale z domu nie chcę się wymeldować i w zasadzie nie wiem jak wniosek na DO wypełnić czy zakreślić pobyt stały i wpisać adres zameldowania czy podać pobyt tymczasowy i adres męża. Nie mam pojęcia co zrobić. Jutro czeka mnie więc wycieczka do UM. Myślałam, aby wpisać mój adres a w innych instytucjach podawać adres do korenspodencji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaczku ślicznie razem wyglądacie, piękna z Was para:) Sukienka super i baaardzo podoba mi się Twój welon. dziękuję za zdjęcia i życzę szczęścia na nowej drodze życia! pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj cie wszystkcy. Dawno tu nie zagladałam wiec nie wiem co sie tu działo. Na poczatku wszystkim męzatkom którym nie zyczyłam szczescia w dniu slubu to składam teraz wszystkiego najlepszego i przepraszam ale nie miałam czasu ani sił by wchodzić na forum. U mnie działo sie wiele i owiele zaduzo. Chce juz mies wszystko za soba i z głowy bo wiecznie cos było. W zeszłym tygodniu spowodowałam wypadek i rozwaliłam samochód naszczescie zderzyłam sie ze starym polonezem i mu tylko lakier porysowałam. gorzej z moim malenstwem bo troszke przodek sie pozgniatał. oprócz tego było multum awantur ale to normalne. Jestem chora mam Angine i ledwo gadam i małe szanse bym sie wyleczyła. a dzies odebrałam nasze obraczki sa sliczne Pozdrawiam was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×