Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Zabu juz się tego doczekać nie mogę :) kiedy bedzie zaiwaniał po podrówku :) A jak tak Zabu Twoi rodzice??? Kiedy wracają z podróży??? Ale mnie się mażą wakacje :) takie z prawdziwego zdarzenia - gdzieś za granicą - lub chociaż nad Naszym Bałtykiem. Hmmmmmm :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Kasiaczku, my własnie z M doszliśmy do wniosku, ze po przeprowadzkach człowiek powinien dostawać rządowy grant na jakiś tydzień w ciepłym kraju! Ledwo żywi chodzimy i przez to warczymy na siebie czasem :P Moi jeszcze si,e smażą, albo wiosłują w jakiejś pirodze - kto ich tam wie? Tego maila puścili w dniu poprzedzającym wyjazd do dżungli, więc teraz staram się nie myśleć, czym tak detalicznie się zajmują :P wracają jakoś chyba w okolicach czwartku. Hehe, nie mogę się doczekać - ale będzie oglądania zdjęć! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po prostu rewelacja!!!! :D Ale mają fajnie!!! My tu marzniemy a Twoi wygrzewaja się w słońcu Ameryki południowej WOW!!!! :D No mam nadzieję, że i mój ślubny zabierze mnie kiedyś na tak szałową wyprawę w nieznane :) Pozdrowienia dla rodziców :) niech trochę ciepła w walisce przywiozą bo tu okropnie zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, mam nadzieję, że może uda się Wam wcześniej niż moim - 25lat po ślubie;) Buziaki, lecę po następne mebelki (brr!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ u mnie 38 tc, torba spakowana, wszystko gotowe , czekamy..... ale nic sie nie dzieje, zadnych skórczy, szyjka sie nie skraca, jestem strasznie opuchnięta i gin podejrzewa - mimo dobrego cisnienia i wyników zatrucie ciążowe, wiec moze w poniedziałek wyląduję na patologii po za tym czujemy sie nie źle no i czekamy......... widzę, że agatka tu powóciła :) i inne kobietki pozdrawiam Was wszystkie serdecznie a szczególnie maluszki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku - Kubolek jest przesłodki i jakże już urósł. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Tiki :D 38 tc już?!!!?!?!?? O rany jak to szybko mineło!!! To daj znać jak będziesz miała już maluszka przy sobie :) Jeśli zechcesz to wyslę Ci na meila mój numer tel to jak co dam znać dziewczynom kiedy będziesz już po. Trzymam kciuki!!!! Będzie dobrze!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KUbus przesliczny
duzo zdrowka zyczę:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu- jestes niezawodna :) lepsza niz najlepsza prognoza pogody ;) :D u mnie wczoraj przepieknie, a dzis 😠. Ale co tam- weekend :) Nie jestem sama, wreszcie mam sie do kogo odezwac (oprocz Gabi ;) ). :) :) Mnie glowa wczoraj bolala tylko przez chwilke, ja widac zawodna jestem jesli chodzi o przewidywanie zmian na tej podstawie ;) Choć zazwyczaj jak Ty odczuwam to bolesnie :o Dzieki za mile slowa na temat Gabrysi :). Dla mnie też jest absolutnie boska, ale to wiadomo- moja córcia ;) :P Kasiak- rosnie Ci Kubolek, rosnie! Fajny chlopczyk z niego! Tiki- trzymam za Was kciuki dziewczyny! :) I odezwac sie prosze juz po powrocie do domu 🌻 martaanna- 🖐️ rowniez pozdrawiamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wpadam i nawet nie wiem od czego zacząc :) Tiki - Rany Julek! To juz za niedługo rodzisz !!!!!!! Kiedy to przeleciało? Czas pędzi nieubłagalnie. Zresztą sama wiem po sobie, ze jest poniedziałek, a \"za chwilę\" piątek wieczór. W pracy mam nie lada zapieprz! Praca śni mi się po nocach etc. Nie mam kiedy zjeśc, posiedziec i porozmawiac ze swoim chłopem :) Na nic czasu nie ma. Dziękuje za zdjęcia dzieciaczków. Nie będę już komplementowała - bo, to oczywiste są śliczne i słodkie. I bardzo dobrze, bo cale moje rodzeństwo łącznie ze mną było paskudne jako małe dzieci. Naprawdę. Do tego stopnia, ze się kiedyś ministranci śmiali jak byli z księdzem po kolędzie. Takie małe trole z nas byly :) Mój mąż jak oglada moje zdjęcia z dzieciństwa, to polewa dosłownie :D Małe paskudy :) Ja jeszcze w podstawówce wygladałam jak siódme nieszczęscie. Nie wiecie może co z Aguu???? Urodził się już??? proszę o sygnał, jak cos wiadomo, bo ogólnie, to jakoś nie na bieząco jestem. Zabu - wyprawa Twoich rodziców, to cud-miód -orzeszki sprawa, ja juz myślę o wakacjach. W sumie jak mam byc szczera, to jedyna myśl, która w tym wariactwie podtrzymuje mnie przy życiu: to, ze jeszcze trochę i znowu gdzieś pojadę. Tzn z męzem pojadę :P POZDRAWIAM CIEPLUTKO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly- 🖐️ normalnie glosno sie usmialam z tych troli w dziecinstwie :D nie wierze po tym jak wiem jak wygladasz! :D choc, rzeczywiscie czasem tak bywa, ze z brzydkiego dziecka wyrasta ladne, a czasem niestety na odwrot ;) i to jest ta gorsza opcja ;) U nas w rodzinie polewamy z tego jak moj brat wygladal jak byl maly. Byl ladnym dzieckiem, ale dosc niesmialym, i mial dosc zabawny usmiech ;) Taka ciapcia troche na zdjeciach ;). A teraz to facet, ze ho ho. Dlatego takie sie to smieszne wydaje ;) Co do a_guu, to chyba ze 2 dni temu tropilam ja na mezatkach, zeby wybadac jej sytuacje i widzialam, ze jeszcze nie urodzila. A bylo juz chyba po terminie. Mam nadzieje, ze wpadnie jak bedzie juz miala Borysa przy sobie. A_guu, wysylamy Ci pozytywne fluidy! Za lekki porod! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! :) Co prawda nadal klikam z laptopa, ale już przynajmniej z ładnego mieszkanka;) jeszcze tylko parę zdjęć do zawieszenia i będzie finito! :D No to co - owszem, przepowiadaczka ze mnie niezawodna, ale niestety mało precyzyjna;) tzn na bank wiem, że pogoda się mocno ZMIENI, i jeżeli w danej chwili np. świeci słońce to ok - wiem, że zrobi się pucha, i vice-versa. Niestety, kiedy pogoda jest ani słoneczna, ani deszczowa (jak to w Polsce bywa 90% dni) to niestety nie zgadnę, w którą stronę zmiana pójdzie;) Holly - ale się uśmiałam, Ty nasza trollico! :D To prawda, że czasem nie da się rozpoznać danej osoby na zdjęciach z dzieciństwa. Mój M też wcale siebie nie przypominał :) Tiki - no to odliczamy! :D Tik - tak, tik - tak, tik - tak .. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ w końcu się zebrałam i piszę :) u mnie dziś śnieżek spadł, szkoda tylko że już pozostała po nim plucha, a tak ładnie było rano. prawdziwa zima :) tiki, aguu - trzymam kciuki za szybkie i szczęsliwe rozwiązanie :) kasiak - kubuś słodziutki, już spory chłopak z niego :) zabulina - u mnie takim przepowiadaczem pogody jest M., tylko u niego znać o zmianie pogody daje blizna na ramieniu po operacji :) także ja raczej nie odczuwam takich zmian, no chyba ze pogoda ma się już tak radykalnie zmienić, to czasami mnie głowa poboli :) aaaa, zapomniałabym. to kiedy na parapetówe mamy się szykować :) no to co - gabrysia jest śliczniutka. duża z niej pannica już :) wiecie co, jak patrze na zdjęcia gabrysi i kuby to nie mogę się nadziwić że dzieci tak szybko rosną i zmieniają się :) szczególnie jak widzi się je co jakiś czas :) holly - z tymi trolami to żeś mnie rozbawiła :) ale nieraz tak jest, moja koleżanka jest świetnym przykładem. jak się patrzy na jej zdjęcia z dzieciństwa, to aż trudno uwierzyć że to ona :) mam do Was jeszcze pytanie. synek mojej przyjaciółki kończy niedługo roczek, i zastanawiam się co mogę mu kupić. nie robią żadnej wielkiej imprezy, a my pojedziemy na drugi dzień dopiero. drogie mamuśki napiszcie co proponujecie, bo najlepiej wiecie co może się przydać :) niemamuśki i przyszłe mamuśki też piszcie :) będę wdzięczna :) dobra, lece sobie drugą kawke zrobić :) buziaki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość holl
🖐️ Wpadam na momencik :) Mam dziwne wrażenie, że szykuje się szewski poniedziałek .... Ale nie chcę wpadać w krąg samonakręcająych się przepowiedni - wiec staram się tak nie myśleć. Maniusia - miło widzieć, no cóż nie doradzę Ci w przypadku prezentu, bo ja w ogole nie mam pojęcia co się takim dzieciakom przydaje :P Co do tych troli. To moja mama do dziś mówi, że tak się głupio czuła i myślala "Boże dlaczego moje dzieci są takie nieładne??" Bo faktycznie wygladalysmy z siostrą na takie nieproporcjonalne ciapy. Tymbardziej, że jak mówila jej najlepsza przyjaciólka urodziła w tym samym czasie córkę, która wygladała jak lalka, którą wszyscy się zachwycali :) Jak kiedyś pokazałam moim znajomym ze studiów moje zdjęcia z dzieciństwa, to dosłownie się popłakali ze śmiechu. Miałyśmy z siostra też takie głupie pomysły (jak ja miałam gdzieś 4 lata, a siostra ze 2) jak szłyśmy się gdzieś bawić miedzy dzieci oczywiście, to ubierałyśmy koszulki, które wkładalyśmy do takich grubych rajstop i do tego gumiaki :) Nieważne, ze było 30 stopni :P Tak więc mama miała z nami urwanie głowy. Żabu, cieszę się, że już jesteś ulokowana. Naprawdę przeprowadzka i to jeszcze na takiej pogodzie - to nie może być miłe :) Pozdrawiam Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no to o
🖐️ maniusia- to wszystko zalezy od tego ile chcesz wydac ;) i co dziecko ma. Bo teraz to czesto tak jest, ze dzieci maja wszystko ;). I naprawde ciezko cos kupic. Ale to co przychodzi mi do glowy to: -fajna zabawka do kapieli (dzieci zazwyczaj uwielbiaja sie pluskac i takie zabawki bardzo uatrakcyjniaja im kapiel); - ciuchcia, ktora sama jezdzi i puszcza banki mydlane- cos takiego: http://www.allegro.pl/search.php?string=ciuchcia+ba%C5%84ki&category=11763&country=1 - jeździk: http://www.allegro.pl/search.php?string=je%C5%BAdzik&category=11763&country=1 Nie wiem czy w Twoim miescie jest Carrefour, ale jesli tak to juz teraz (az do Świat) jest tam promocja na zabawki, jest ich mnostwo i rozne. Np zabawki Fisher Price sa sporo tansze. I wiele, wiele innych. Mozesz sobie wejsc na strone carrefoura i przejrzec w katalogu, ktory jest tam dostepny :). U mnie tez dzis ponuro i pada chyba taki mokry sniezek. Jejku, jak nie bede mogla wyjsc na spacer to chyba zwariuje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh, Holly widze, ze poszlam w Twoje slady i tez zjadlam literke ;) ale to bylam ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a, jeszcze przychodzi mi do glowy jakis fajny zestaw majsterkowicza, oczywiscie niezbyt skomplikowany i bez malutkich elementow, albo fajne klocki (choc klocki pewnie ma)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki no to co 🌼 właśnie siedze i szukam na allegro jakiś zabawek, ale z tego co widzę, to jest sporo, ale dla takich starszych dzieci. tą ciuchcie widziałam i też się nad nią zastanawiałam :) faktycznie, o czymś do kąpieli nie pomyślałam, i o jeździku też :) chyba jeździk byłby najlepszy, bo mały nie umie raczkować, ale już chodzi, tzn. puszcza się sam, ale trzeba go asekurować jeszcze :) tylko musze wybadać czy nie dostanie czegoś podobnego :) carrefor\'a mamy, chyba się w takim razie do niego wybiore :) holly 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia moje pomysły: książeczka z obrazkami jakaś płyta z kołysankami (ostatnio widziałam na merlin.pl płytę Natalii K. z piosenkami typu Puszek-Okruszek) takie coś (super rozwija malucha w tym wieku http://www.allegro.pl/item269028541_edukacyjna_zabawka_kolejka_nowosc_.html ) i rzeczywiście zabawki do kąpieli się super sprawdzają na przykład coś takiego http://www.allegro.pl/item270973965_mrugajaca_rybka_i_przyjaciele_chicco_do_kapieli.html http://www.allegro.pl/item273817161__wodny_swiat_kubusia_puchatka_fisher_price_ss.html tiki powodzenia życzę :) Strasznie dzielna jesteś. Dla mnie wszystkie kobiety rodzące dzieci to bohaterki :) zaba ale ty masz tempo. Ja się przeprowadzałam kilka miesięcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam :) Przesłałam Tiki mój numer telefonu. Telefon milczy tak więc chyba jeszcze nie urodziła albo nie zdążyła odebrać poczty :( z moim numerem. Holly dobre trole :) choć wiedząc jaka z Ciebie lalka ;) aż trudno uwierzyć w to co piszesz. Ja patrząc na zdjęcia kiedy byłam maluszkiem jestem okropnie podobna do Kubusia :D tzn Kubuś jest bardzo do mnie podobny. Maniusia na prezent proponuję kupić jakąś fajną ciuchcie - kolejke na baterie lub zabawke edukacyjną z przedziału wiekowego 1rok+ My teraz na mikołaja jedziemy do chrzesnika Roberta, który kończy roczek 17 grudnia kupilliśmy mu mały rowerek - policjanta :) to na mikołaja a na roczek planujemy mu kupić właśnie zestaw ciuchcia, tory + inne pierdoły dołączone do zabawki jak np przysanki, mosty itp.... U mnie dziś zawitała zima :) jest zimno i cudownie biało!!! Już teraz myslę jak to będzie fajowo za rok kiedy z Kubusiem bedziemy lepić bałwana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia - co do parapetówy, to odpalę wirtualnego szampana już moze w bieżącym tygodniu:D tzn kiedy już ostatni gwóźdź zostanie przybity do ściany :) (przy okazji - odkryłam nowy rodzaj sytuacji o wielkim potencjale frustrogennym - jeżeli wszystko już w zasadzie jest gotowe, posprzątane i czyściutkie, a tu się okazuje, ze jeszcze trzeba będzie wiercić w ścianie pod kołki rozporowe :P ). Ja tam z zabawkami nie pomogę, bo już się mądre Kobiety wypowiedziały:) Ja osobiście czasami daję coś zrobionego przez siebie, jeżeli rodzice są bliskimi mi osobami - ostatnio był to witrażyk do pokoju dziecięcego, przedstawiający różne śmiechnięte gąsiennice, motyle, biedronki itp ;) holly - i jak ten poniedziałek? niezłe ziółko było z Ciebie od początku;) no to co - jeszcze tylko w sprawie zabawek wypada dodać, że najlepiej dawać dzieciom zabawki, które NIE WYDAJĄ DŹWIĘKU, prawda? ;) A - i zdjęcia diabełkowego dziecięcia bez załączników przyszły.. tzn. mail... Kasia - a u nas, co napada, to się stopi. No - a ja też mam newsa (w sumie to news raczej dla mnie, ale jak już Was tak męczę z tym wsparciem psychicznym, to pomęczę jeszcze przez chwilkę;) ) - dziś w nocy dostałam SMSa z Wenezueli - moi rodziciele wrócili cało i zdrowo z dżunglowej części wyprawy, i teraz tylko pobyczą się na wyspie i wracają :D Więc, jeżeli tylko nie zeżre ich na końcu jakiś rekin, no i nic nie stanie się z samolotem, nie zostanę na razie sierotka :classic_cool: Swoją drogą - naszła mnie taka refleksja, że jakoś tak mija ten czas niepostrzeżenie... kideyś uważałam swoich rodziców za niezniszczalnych superbohaterów, a ojciec to już w ogóle był w moich oczach wszechmocny. A tu nagle - bach, i nagle człowiek łapie się na tym, że zaczyna się o nich martwić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) ja wpadłam na chwilkę z Bardzo Dobrą Nowiną bo wiem, że też czekacie:) Borysek już się pojawił na świecie:):):):) reszty się dowiemy zapewne niebawem od A_guu........:) pozdrawiam Zabu, wielkie dzięki za miły wpis u nas dla mnie; masz całuski od Lesia😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martaanna, jeżeli mój post na Waszym topiku jest wydarzeniem tak rzadkim, że za niego dziękujesz, to zdecydowanie musze pisać częściej ;) :D niech mnie ten Lesinek tak nie całuje, bo mnie jeszcze na dzieic weźmie, i co ? :classic_cool: A_guu nasza Kochana, dzielna Mamusiu! Nie było Ci łatwo z tym Twoim chłopakiem! Borysku, witaj na świecie!!! :) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu, zawsze dziękuję za wszelkie sympatyczne gesty, ale i za krytyczne też zdarza mi się:P:D spoooczko;) Oj, chyba Ty się dzidziusiem tak łatwo nie zarazisz;) czy się mylę ?:) Dziko się cieszę, że Borys zawitał:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×