Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

🖐️ Dziewczyny dzięki za wsparcie 🌻 Całe szczęscie już po wszystkim (mam na mysli pogrzeb) :O Ludzie odchodzą, a życie musi toczyć się do przodu i staram się patrzeć na śmierć babci od tej pozytywnej strony. Aguu - dzieki za zdjęcia synka :) Fajne maleństwo. na poprawę humoru zarezerwowalismy sobie z D pobyt na czubku włoskiego buta, wylot 26 lipca :) Oj już nie mogę się doczekać....... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly - masz zatem na co czekać:) 🌼 Cóż, a ja piszę do Was pod czujnym okiem piranii :P mój ojciec nie wiedzieć czemu uznał, że przywiezienie mi piranii (na szczęśnie - nie żywej) to świetny pomysł no i trzymam toto na biurku :P Na filmie widziałam, jak piranie łowili (w Orinoko) na wędki z patyka i sznurka - kiepsko im szło, ale ich przewodnik - indianin nieźle sobie radzil;) Jestem pod ogromnym wrażeniem tego, co obejrzałam. Wyobraźcie sobie, że gdzieś tam, na świecie, żyją sobie ludzie w sercu dżungli, w drewnianych, palmowymi liśćmi krytych domach na palach, i są szczęśliwi... takie to życie zupełnie inne od naszego... długo by pisać. Wiedziałyście, że w Wenezuali jest najwyższy wodospad na świecie? Angel Falls - ma prawie kilomet (!) wysokości! Żeby go zobaczyć, musieli 2 dni płynąć pirogą (co prawda - z silnikiem;) ) i obozować w dżungli. Przed wyjazdem poprosiłam moją mamę, żeby kupiła mi na strefie wolnocłowej perfumy, i dałam jej listę 5 zapachów, żeby choć jeden znalazł się na pewno. I moja mama chyba nie dokńca sprawę przemyślała, bo kupiła wszytstkie 5 :P podzieliłyśmy się nimi w rodzinie, ale został jeden flakonik \"nadliczbowy\" - jeżeli któraś z Was chciałaby fundnąć sobie albo komuś bliskiemu na Gwiazdkę, po cenie bezcłowej, to proszę bardzo:) To są takie perfumy, z limitowanej edycji: http://www.kokai.pl/item3282_Woda_toaletowa_Nina_Nina_Ricci Ja cóż - szukam pracy, ale diablo mało ogłoszeń dla psychologów w Krakowie jest:P no i przygotowuję się do Targów - w Krakowie. Buźka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha - i ogłaszam mały plebiscyt - zgadnijcie proszę (tylko uczciwie, bez żadnego sprawdzania;) ) jak sądzicie, ILE KOSZTUJE LITR BENZYNY W WENEZUELI? Dla zwycięzcy - gwarantowana satysfakcja moralna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zabu tak Cię podczytuje przy śniadaniu :) Co do tej benzyny, to jest tania jak barszcz (wydobycie ropy i rafineria wenezuelska), zaryzukuje 0,10 gr/litr :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcela, co jest? :) 🌼 a, przypomniałam sobie - Marcy ma termin na koniec stycznia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu ja tam nawet nie wiem ile w Polsce benzyna kosztuje, więc strzelać nie będę. \"wydostał się na zewnątrz\" w sensie \"wydostał się na zewnątrz swojej mamy\" czyli urodził się :P Ale zabuuuuu jak ja zazdroszczę Twoim rodzicom tej wyprawy. Nawet nie wiesz, jak bardzo. I to w grudniu!!! A co do piranii- ja bym takie paskudztwo chyba za okno wywaliła :) A mój inteligentny kot postanowił sobie zdobyć kabel od domofonu zawieszony tak na wysokości mniej więcej półtora metra i od wczoraj siedzi pod tym domofonem i skacze sobie. Na razie jeszcze nie sięga, ale jak będzie dalej wykazywać taką determinację to wierzę, że jej się uda. Pół nocy skakała, spać nie mogłam. I kradnie mi gąbki do zmywania. Zawsze jak wracam do domu to po całym domu muszę ich szukać i oczywiście w najróżniejszych miejscach znajduję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka - aaalllllleeee ja Ci tego kota zazdroszczę! :D ;) oj, gdyby mi jakiś kociak kradł gąbki.. .... Przypomnialam sobie, jak mojemu śp. Tygryskowi szła nauka otwierania klamek u drzwi - potrzebował na to jednej lekcji:P raz przyuważył, jak to robię, po czym próbował własnych sił - a że był rozmiarów Twojej Tequili, wykombinował, że trzeba najpierw wskoczyć na krzesło, potem - na biurko, a potem - tzw \"rzut supermana\" (łapy do przodu :P ) na klamkę i tyle mieliśmy spokoju :P co do piranii.. :o co ja zrobię, jak przyjadą zobaczyć, jak sobie ich samodzielna córcia radzi? :P muszę ją mieć gdzieś pod ręką, żeby nie zapomnieć jej wystawić w strategicznym momencie na honorowe miejsce:P a jak na mnie te galy wytrzeszcza... też bym ją chętnie wychrzaniła.... ciekawostka, to fakt - naprawdę fascynujące ma te zębiszcza, ostre jak brzytwa - ale ta kontemplacja zajmuje może z 10min, i chcesz popatrzeć na co innego. Zwłaszcza, że - generalnie - nie lubię mieć zewłok na widoku :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaba zębiska podobno niesamowite. A jeszcze mi się przypomniało, jak wczoraj już prawie śpimy, Paweł wstał do toalety i mnie woła. No to ja się wystraszyłam, biegnę do niego, a on mi kota pokazuje. Kot wlazł do jego plecaka (on ma taki plecak-lodówkę, który trzyma temperaturę) i sobie śpi, bo jej tam ciepło było :) I tak całą noc spała. Poinformowałam Pawła, że ma sobie kupić nowy, bo ten Tequili oddajemy :P Właśnie na lodówkę wskoczyła. I tym samym nie mamy już w kuchni ani jednego miejsca poza jej zasięgiem :P Trzeba będzie coś wymyślić A tak w ogóle to ja chora jestem :( Znowu się gdzieś przeziębiłam. A kot właśnie zauważył tą reklamę, co u góry lata, i poluje :P Czubek z niej jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czemu robi się ta durna spacja pomiędzy \"w\" a \", \" ale wystarczy kliknąć na album Alice i też bezie dobrze :classic_cool: ciekawe, jaka to rasa..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiaku, dopiero teraz się biorę za \"Język niemowląt\" od Ciebie, tak mnie właśnie \"naszło\", zapowiada się ciekawie;) Zabu, gdzieś Ty ?? czy ta pirania aby na pewno is dead ??:P pozdro4all

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, gdzie Wy??? :D czyżby wchłonął Was potwór zwany przedświątecznymi porządkami? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki, Kochana, gratuluję! :D :D :D JAKAŻ ONA DO CIEBIE PODOBNA!!!! Normalnie \"skórka zdjęta\" :D Piękne imię:) Iguś, to dla Ciebie od Cioć z Kafeterii :) 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️ 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki słonko GRATULUJĘ Ci z całego serca. Niech się wam córcia dobrze chowa :) 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 cały bukiet dla mamy i dzidziusia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TIKI GE Córcia śliczna!!!! A imię Iga piękne!!!!!! ......😍......😍 ....😍..😍..😍 ..😍............😍 ...😍.........😍 .....😍.....😍 ...........😍 Pewnie wyszło koslawe, ale szczere!!!! :* 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, kiedy się pojawicie, ale co tam, pochwalę się :P mam pracę:) jestem psychologiem - szkoleniowcem, jak kto woli - trenerem :) będę tworzyć od podstaw program szkoleniowy i pisać własny podręcznik :) :) Jestem dumna jak paw, bo ofert pracy było może z 5, na to stanowisko aplikowało ponad 40 psychologów, a wybrali mnie :P Jupii!!!! :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasia, Kasia, stóóóóóóóóóóóóóóóóójjjj!!! Napisz - żesz coś więcej, co u Was, bo tylko ostatnio wstawiasz serduszka i gratulacje :D Bardzo miłe, nie przeczę, ale ciekawa-m, co tam u Ciebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
............... i co, złapalam Cię jeszcze, czy już uciekaś i nie usłyszałaś, jak krzyczę..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry :) przez dłuższy czas dziś nie mogłam się dostać na kafe, więc tiki pogratulowałam mailowo, ale i tu najserdeczniejsze gratulacje :) 🌻 🌻 🌻 Śliczną macie córunię ❤️ Zabu- gratuluje pracy! Bardzo mi się kiedyś marzyła praca tego typu :) Super naprawdę! I nie dziwi mnie nic, że Cię wybrali- też bym tak wybrała :P a ja nie będę pisać co u mnie, bo skarżyć się nie należy ;) buziaki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - zasiawszy ziarno obawy, nie należy wykręcać się \"nie należeniem\". Co się stało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zabu kochana, nic takiego zmeczenie materialu ;) napisze Ci maila wyzalajacego ;) nie lubie sie zalic i narzekac glosno ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Usłyszałam :P :D Moja koleżanka urodziła dziś córeczkę w 35tc. Z mała jest ok waży 2100 g i ma 47cm. No ale ważne, że żyje jest w inkubatorze. Zaś inna przeżywa tragedie. Córeczka którą urodziła jest śmiertelnie chora. Brakuje jej części mózgu i w całym ciele ma komórki rakowe. Lekarze prognozują, że nie dożyje roku :( to bardzo smutne 😭 A u Nas hmmmm sielanka może za dużo napisane, ale jest znośnie. Kuba zaczyna pokazywać swój charakter :P jest kochany :D!!!! Troszku z mężem nie możemy się dogadać, ale winna jest temu moja mała zimowa depresja :( poza tym czuję się jak mała mućka :P bo schudnąć nie mogę choć prawie nic nie jem. Dziś Kuba zrobił Nam o godzinie 3 pobudke i już nie śpie od tej pory, ale to nic jestem twarda jak stonka :P wszystko przetrwam. A Kuba :D😍 waży już 8kg i chłop z niego niesamowity!!!!! Oczywiście jestem w nim zakochana po uszy bo jak to każda matka uważam, że moje dziecko jest najpiekniejsze na świecie!!!! Cm ma całe 72!!! No ale to jest mój Kuba :P No to tyle :D Pozdrawiam i przesyłam buziolki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×