Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

hi hi moja ladna a no to co\" piekna:( żartuje, każdemu co innego sie widzi i dobrze! ale ja poprosze o szczer zdanie Wi1 wcale sie nie pognierwam! a nie wydaje wam sie, ze ona taka pognieciona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak - mnie bardzo podbają sie \"pogniecione\" materiały. Prywatnie, nosze tez duzo rzeczy z takich własnie z tkanin :)) Nawet jak sie wygnieciesz porzadnie, nie bedziesz wygladala na wymiętą :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja też jest taka troche pognieciona, taki pognieciony tiul. Przynajmniej praktyczna. Nie musisz sie martwic, ze Ci sie pogniecie od siadania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo mnie sie podoba, tafta jest boska! taka lekka, przyjemna, cudna, tak mi sie spodobalo, ze na drugi dzień tez szyje spudnice z tafty:) tylko urok jej taki, ze wlasnie sie tak mnie i pare osob mi powiedziało, ze to wygniecenie nie jest za efektowne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam chodzić z Moją Lubą na zakupy, nawet jeśli miałaby się zastanawiać kilka godzin i nic nie kupić ;) Ja jestem pod tym względem trochę inny. Zazwyczaj gdy idę sam czegoś szukać, wchodzę do sklepu, max. 5 minut, wybieram, kupuję i wychodzę. No ale tu chodzi jednak o strój na najważniejszą uroczystość życia, więc jestem trochę bardziej wybredny i na razie żaden gajer nie spodobał mi się aż tak, żebym stwierdził \"Tak, to jest to!\" ;) Prawdopodobnie wybiorę się niedługo z przyszłym teściem na wojaże po Polsce w poszukiwaniu odpowiedniego stroju. Może ta wyprawa przyniesie rezultaty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.suknieagnes.pl/kolekcje/k4/kol4-1-6.htm http://www.suknieagnes.pl/kolekcje/k5/kol5-1-6.htm To sa sukienki podobne do mojej. To znaczy tylko dol, spodnica. Jest biala, na gorsecie sa dwa zlote kwiaty, jeden na gorze z lewej strony i drugi na dole po przeciwnej stronie. No i takie same na spodnicy w tym odslonietym \"trojkacie\" (wiecie o co chodzi?). Podoba mi sie w niej to, ze te kwiatki sa zlote, taki ladny kontrast. Tylko, czy ich nie za duzo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z tego drugiego linka trzeba wykasowac kropeczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, tak sobie wlasnie wyobrazalam mniej wiecej ten dol po tym jak opisalas, bo sama chce miec takie rozciecie, tylko, ze w mojej sukience (ta, ktorej zdjecie mam tylko w domu) jest to rozciecie juz jakby od biodra, wyzej niz u Ciebie :) tiki tak, ladne te sukienki na poprawiny, szczegolnie mi sie podoba ta druga, super 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy do fryzjera i wizazystki trzeba zapisywac sie dozo wczesniej? Czy jak teraz pojde to nie wyjde na glupia? jeszcze tyle czasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, myśle , ze wizażystkę i fryzjerkę spokojnie mozesz zarezerwować teraz :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi, mam takie samo zdanie jak holly, możesz juz rezerwować. ja fryzjerkę rezerwowałam chyba w styczniu, kosmetyczka kazała umówić się jakoś ok miesiąca wcześniej. podaj jeszcze raz email, wyśle sukienkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi mi maila nie zwrocilo wiec nie wiem co jest grane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to trudno. napisalam, ze suknia jest ladna, jednal ja wole bardziej \"strojne\". Po za tym wybieralam swoja suknie pod gust narzeczonego, mu tez nie bardzo widza sie takie proste. Tobie zapewne nie spodobalaby sie moja sukienka. Jestem pewna, ze Twoj narzeczony bedzie wniebowziety!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) wi witam:) (alem ęteligętna:D) wiecie ja myślę, że z tym naszym Jej Skarbem to coś nie tak;) jaki facet szuka garnituru po Polsce?? Myślę, że to wytwór naszej wyobażni, a raczej naszych pragnień:) Same go wymyśliłyśmy, jakas zbiorowa halucynacja... albo hipnoza.... A tak serio to my płacimy 50 zł organiście, 50 zł za dekoracje kościoła i ksiedzu co łaska, myślimy, że 200 zł damy, bo u nas jeszcze dzieci ze scholi będą, jak sie proboszcz zgodzi, więc im też jakieś upominki kupimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz agatka troche też mam takie wrazenie :)) Czy tacy mężczyźni istnieją???? Wydaje mi sie to troche nierealne ................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja też chce zdjęcia!!!! mail pod nickiem. Wi- nie ma co się przejmować modą, przecież jakby modne sie zrobiło ubierac na ślub czarną kieckę, to byś się tak nie ubrała. Najważniejsze, żeby tobie sie sukienka podobała i abyś się w niej dobrze czuła. Poza tym- co to znaczy niemodna suknia ślubna???????? Jeżeli zakładasz suknię ślubną na ślub, to zawsze jest ona jak najbardziej na miejscu i na czasie:) Dziewczęta- pięknie będziecie wyglądać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaluje, ze nie bede miala slubu w pieknym kosciele tylko w kaplicy. Moj kosciol dopiero jest w budowie. Wolalabym miec slub w innej parafii, ale wole nie narazac sie proboszczowi, potrafi byc msciwy i robic problemy. Wiem, ze musze sama zadbac o dekoracje, nawet krzesla dla mlodych i swiadkow sa stare i brzydkie. Jakim materialem moglabym je zaslac i przystroic?Zupelnie sie na tym nie znam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka 1984-->dzieki za dobre slowa. dodaja otuchy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi ja bym poszła do sklepu z materiałami (ciekawe jak się taki nazywa?:)) i wybrała jakis taki miękki, który sie będzie ładnie układał. Nie wybrałabym białego- takżeby przełamać tradycje- tylko pod kolor naszych dodatków (u nas chyba jasnoróżowe będą). Ułożyłabym ten materiał jakos ładnie, udrapowałabym i może jakieś kwiatki przyczepiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wi, widzialam na stronach z dekoracjami materialy do kupienia na krzesla mlodych- mozna je wykorzystac nie tylko na krzesla na sali weselnej, ale tez w kosciele to byl taki tiul i kwiat- kolor kwiatu do wyboru niedrogie to nawet, bo cos kolo 16 zl zdaje sie jak znajde chwilke to poszukam Ci tej strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×