Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

a tak w ogóle dziewczęta i chłopaku- skąd jesteście? pewnie już kiedys o tym pisaliscie, ale nie będę tego czytać. Odmawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra jak sie wstydzicie to ja napisze pierwsza:) z Polic jestem, koło Szczecina. Studiuję na Politechnice Szczecińskiej na 3 roku Techologii Chemicznej, specjalizacja Chemia Organiczna. Właśnie opryskałam się pomarańczem (spiera się to cholerstwo?????), bo ja tak mam, że jak mozna cos zepsuć, zbić, zgnieść itd to ja to na pewno zrobię. Mam 22 lata i jestem wiecznym dzieckiem:) uwielbiam tańczyć 9ale sama bo z kimś tak średnio- pzreszkadza mi partner:))). i słucham właśnie piosenki z Kubusia Puchatka - Już zawsze na zawsze:) Tyle o mnie. kTo następny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj agatka, agatka a powinnas przeczytac :P Tam jest wiele ciekawych informacji :)) A tak na powaznie: pochodze z Zywca, mieszkam w krakowie :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe... Spokojnie ;) To Moja Luba zaproponowała, żebym udał się z teściem \"na łowy\". Wcześniej miałem zamiar rozejrzeć się w Szczecinie (jestem ze Świnoujścia - przy okazji odpowiadam na powyższe pytanie), ale skoro jest możliwość wybrać się gdzieś dalej, gdzie będzie być może większy wybór to dlaczego nie ;) A z drugiej strony, zastanawiam się, czy przypadkiem mnie kiedyś nie upuszczono na podłogę, gdy byłem mały ;) Tyle można tu przeczytać o facetach, którzy nie mają czasu dla kobiet i których trzeba wszędzie ciągać za sobą... Ja jestem jednak trochę inny. Nigdy nie mam dość spotkań z Lubą, wręcz bywam namolny, bo od początku zimy częstotliwość spotkań zmniejszyła się niestety... Mam nadzieję, że to tylko z powodu krótszych dni i większej ilości obowiązków ;) Żyję każdym dniem, tak jakby to był pierwszy dzień naszego związku. Zdaję sobie sprawę, że życie jest przewrotne i nigdy nie wiadomo, kiedy drugiej osoby zabraknie... Jutro, za miesiąc, za rok a może za 50 lat... Nie ma na co czekać, trzeba żyć :) Mam nadzieję, że nigdy nie dopadnie mnie marazm, który spowoduje, że przestanę się starać o Lubą. O kobietę trzeba zabiegać całe życie, bo ślub nie obliguje do \"odpuszczenia sobie\". To by znaczyło, że coś jest nie tak... No ale to działa w obie strony. Kobitki, nie odpuszczajcie facetom ;) Oni też lubią być adorowani i zdobywani ;) Wcale nie jesteśmy takimi gruboskórnymi niedźwiedziami, jak się niektórym wydaje :) hehehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...reszta informacji o mnie zawarta w poprzednich stronach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no przyznac się która się podszywa pod faceta:) A poważnie- mój Misiek to zdecydowanie gruboskórny niedźwiedż. Ale za to mój niedżwiedż- ukochany i jedyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wi wyslalam jeszcze raz tylko 2 zdjecia moze teraz dojdzie ja jestem z bielska, pracuje jako tlumacz, studiuje zaocznie w krakowie (ostatni rok) no i jakos leci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy ja tez prosze o zdjecia a dodam jeszcze ze jak czegoś się nie da zepsuć to i tak zepsuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem z Elku. Studiuje pedagogike, V rok. Mam 23 lata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem z lubuskiego, studiuje na 3 roku. marcy, mozesz mi przesłac zdjecia, bo niepamiętam Twojej sukienki (za dużo chyba oglądam) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyslalam agatka ja tez umie psuc i gram pieknie.... na nerwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam odprowadzić Moje Kochanie z pracy do domu :) Pogoda znakomita, WRESZCIE! :) :) :) Spacerek się należy... A wieczorem pędzimy na kurs tańca. Trzeba ćwiczyć, żeby potem odstawić popis na ślubie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, kochana, jeszcze zapomnialas powiedziec, ze uwielbiasz mowic ;) pamietam jak weszlas na ten topic pierwszy raz- ja nie nadazylam czytac Twoich pytan :) istne bombardowanie slowami :D lubie gaduly :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poprawka: Na weselu, bo na ślubie to raczej nie zaryzykujemy tańca ;) Ksiądz by nas wygonił z kościoła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co bo dla mnie jest tak samo naturalne jak oddychanie - przypuszczalnie nawet sobier nie uswiadamiam ze to robie mark mowi ze milcze tylko jak spie przez to sie np nie potrafie obrazac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trzymajcie dziewczyny kciuki znajoma mi dala namiary na swietna prace tylko nie wiem jak ona jest platna dowiem sie wszystkiego w przyszlym tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co- ja ciebie też lubię. A co do psucia... Znam pare osób, które dałyby mi za to medal:) Mój kolega po tym jak zawiesiłam wagę elektroniczną na laborkach stał się wynalazcą teorii,że jakby mi dał 2 metalowe kulki i zamknął w sześcianie, to jedną bym zepsuła, a drugą zgubiła:P Od tamtej pory traktuje mnie troche jak upośledzoną ruchowo, nie daje mi nic do ręki, ustępuje miejsca i zawsze przeyznaje rację:D marcy- PRZEPIęKNA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcy--->bardzo podoba mi sie Twoja suknia.Trzymam kciuki za prace!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmmm - tak sie teraz zastanawiam.....Wszystkie mlodziutkie jestescie :)) Ja jak bylam w Waszym wieku, to nikt by mnie za maz nie wydal, nawet mi to do glowy nie przychodzilo :P Nawet teraz jest przykro, ze to ostatnie miesiace bycia wolną - pobylabym jeszcze panienką (ale latka leca - w momencie ślubu bede miala prawie 27 lat)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy ściskam kciuki. Może zdradzisz nam cos więcej na temat tej pracy. Ja mam pytanie, nie pierwsze zresztą. Gdzie znjade jakis spis albo cos z takimi ikonkami jak :) tylko wszystkimi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na kafe - forum dla administratorow, jest tam taki temat :)) Jak nie bedziesz mogla znaleźć daj znać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak dlugo jestes ze swoim narzeczonym? Ja z moim znamy sie juz 6 rok, najwyzszy czas, by zrobic krok do przodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja z moim miśkiem jestem juz 7 lat :)) jak bedziemy brać ślub to bedzie prawie 8 :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciesze sie ze sukienka sie wam podoba praca - szukaja kogos do biura senatora z dobrym angielskiem niestety obawiam sie jakie warunki - bo na pewno mi nie zaoferyja tego co tu mam natomiast kontakty z takich miejsc sa bezcenne wiec mogla bym sie zgodzic za troche meniejsza kase ale do biur placa przewaznie ponizej lub okolo 1000 a mnie to nie ratuje jak myslicie jakie tam moga byc stawki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly mis sie wydaje ze to kwestia osobowosci kiedy kto chce slubu wczesniej tez myslalam ze to za powazna decyzja ale ja jestem duzo dojrzalsza niz ludzie w moim wieku (przynajmniej jak sie porownuje do moich rowiesnikow) bo zyje na wlasny rachunek i to nie od przypadku do przypadku ale caly czas z swiadomoscia ze za bledy bede placic sama no i m. jest moja druga polowka a tak z innej beczki: czy dopadaly was kiedys watpliwosci czy to na pewno ten, czy nie czeka gdzieś jeszce na was piekniejsza milosc bo mi sie czasem zdarzalo, moze dlatego ze wczesniej mialam tylko jednego faceta i czasem mi sie wydaje ze jeszcze tylu rzeczy nie sprobowalam ale to tylko czasem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy- ja nie mam pojęcia, ile płaca, ale z takimi budżetami, jakie mają w biurach poselskich i senatorskich, to chyba mogą sobie pozwolić na lepsze opłacanie pracowników. Na twoim miejscu, jezeli pozwoliłaby ci na to obecna sytuacja finansowa, tzn jesli jesteś w stanie z tego wyzyc co ci zaproponują, przyjęłabym ta pracę. nawet nie dla znajomości, ale dla samych możliwości, jakie daje taka praca, myślę np. o ewentualnym awansie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×