Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

A ja kupie kotyliony na allegro - jedna wstązeczka 0,30 gr - kupie ok 100 szt - wyjdzie mnie to 30 zł + przesyłka - nie chce mi sie bawic w ich robienie (pewnie wyszlyby paskudnie :P bo w ogole nie potrafie robic tego typu rzeczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a powiedzcie mi jeszcze, macie juz upatrzone jakie będziecie robić te kotyliony?? bo ja chyba takie najprostsze, z białej tasiemki, i jako że wystruj sali będzie jednak w kolorach biało - łososiowy (na początku miał być biało borfowy) to z takim kwiatkiem albo czymś takim w środku. co o tym myślicie? i jakie są wasze propozycje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, ja jeszcze zobaczę. u nas w sklepie takie kotylionki są po 0,50 zł. takie najprostsze. a masz stronkę z tymi kotylionami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ja robie zwykłe taki kolor biały złamany z malenka wstawka bordo wstazeczki ale to bordo to juz nie jako kokardka( bo jasna jako kokardka) tylko tak zawinieta jak cos podobnie jak sa te wstazki co symbolizuja soldarnosc walki z rakiem:) jakos tak a ten bordo bo zeby wszystko grało kolorystycznie z zaproszeniami i wizytówkami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i własnie z identycznych wstazeczek co no to co link podała, a kwiatków zadnych nie chce, ale widziałam wlasnie u mnie w pasmanteri takie kwiatki, na metry sie kupuje i rozcina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuje wam 🌼 szukając kotylionów, zobaczcie co znalazłam przez przypadek: http://www.infoslub.pl/engine.php to jest taki organizer, który można sobie wydrukować i odhaczać już załatwione sprawy ;) kurcze, jak to czytam to powinnam mieć już mase spraw pozałatwianych :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, w tym drugim linku który podało holly są chyba te Twoje kotyliony - o ile dobrze zrozumiałam Twój opis ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No:) tylko moje bez kwiatków, a wiecie co w tym linku co maniusia podała na tej stronce jest forum slubne i tam nasz Kasiak sie udziela:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne No bo te z 2 linka sa okropne:( moje beda, sa jak te z 3 linka tyko bez kwiatków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, mi chodziło tylko o tą kolorową wstążeczkę w środku, tzn. ja ma być wywinięta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podzwonilam znow do prowadzacych z poradni rodzinnej, moze zwolni sie termin na wtorek lub srode musze dzwonic w poniedzialek na wieczór jesli ktos zrezygnuje to my wskoczymy,ale do ksiedza i tak juz idziemy bez zakonczonej poradni chce wziąśc wolne w poniedzialek bo moj J. ma dzien wolny wtedy i sprobujemy cos zalatwic. ciżeko nam wogole razem te rzeczy robic bo mój J. pracuje na zmiany i w wekkendy tez potem gdzies ma w tygodniu wolne zamiast w sobote niedziele, wogole malo czau przez to razem spedzamy:( a załatwiac rzeczy slubne razem to juz wogole katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ktora sie bedzie przed slubem wybierac do solarium? ja bym poszła z 5 razy, tak na codzien czy twz wogole nie chodze ale przes slubem sie udam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panny Młode :) 🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 To dla Was mam dziś tak dobry humor boooo słoneczko tak pięknie świeci :D aż chce się żyć!!!!! Pozdrawiam gorąco!!!! No to co jak tam katar??? Ja teraz cośik złapałam nie dobrego :o dusi mnie i ciągle leciz noska 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, ja licze, ze zlapie troche slonka w lato i na poczatku wrzesnia bede opalona- jesli podoga na to pozwoli to tak, bo opalam sie szybko i na brazowo ale jesli nie to podratuje sie solarium, choc normalnie nie chodze :) za 4 tygodnie idziemy na slub i wesele znajomych- zamierzam sie przed tym wybrac ze 3 razy na solarium, bo po tej dlugiej zimie blada jestem ;) Kasiak 🖐️ ja jeszcze mam troche katar, ale czuje sie juz o niebo lepiej, bo wczesniej to ledwo zywa bylam- bol glowy, slabo mi jakos bylo, zatoki zapchane :o brrrr ponoc duzo osob strasznie teraz choruje, zreszta u mnie w pracy to widac zdrowiejcie dziewczynki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ pytnie: po co katyliony? do czego to służy? ja się u nas z czymś takim nie spotkałam Co do formalności, to nam ksiądz powiedział, że protokół przedmałżeński mamy spisac, jak załatwimy metryki chrztu. Najlepiej jak najszybciej, a już na pewno przed wakacjami. jak ja powiedziałam, że ta metryka ma chyba jakąś ważność, to on powiedział, że to nie szkodzi, żeby tylko była z jakąś aktualną datą. Na nauki chodzimy i to czy mamy podpisany protokół nie ma żadnego znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, kotyliony przypina sie wszystkim gosciom :) hmm, dziwnie z tymi metrykami chrztu macie, mi sie wydaje, ze one tez maja ta swoja waznosc i ona nie moze do dnia slubu minac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co a po co gościom kotyliony? A z tymi metrykami to chyba zależy od księdza i jego dobrej woli. Ta metryka jest po to, aby potwierdzić stan wolny. Skoro teraz jesteśmy wolni, to on zakłada, że się z nikim nie pobierzemy do września:) No i też dlatego, że jeśli byśmy chcieli wziąć ślub gdzieś w innej parafii, to musimy mieć zaświadczenie z naszej parafii, więc i tak by o tym wiedział i by nam ślubu nie udzielił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kotyliony to taka ozdoba znak goscia weselnego ;) :P szczegolnego znaczenia chyba nie maja, taki \"gadzet\" weselny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to u nas sie tego nie stosuje ja spadam, mama mnie goni do prasowania:) do juterka, pszczółki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej mam dzis strasznie dużo pracy :)) Nawet nie mam czasu, zeby tu zajrzeć :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
musze sie pozegnac do wtorku z Wami, a wiec pa pa jurto mam wyjazd firmowy a w poniedzialek zalatwiamy sprawy kościelne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff ja juz w końcu jestem w domciu :)) Nauki zaczynamy w pierwsza niedziele kwietnia - są o 16h, w tygodniu jakos nie mamy energii :)) Dowiedzialam sie, ze przy parafii, w ktorej bede miec nauki jest tez poradnia zycia rodzinnego, tak wiec dobrze sie sklada. Jak wszystko fajnie pojdzie, to za miesiac bede miala te przyjemnosci z glowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ tiki-tak no my jeszcze tylko jutro i nauki z glowy A zapomniałam się wczoraj podzielić z wami radosną nowiną- znalazłam najgłupszy przesąd ślubny wszech czasów:D Że nie można brać ślubu godzina po godzinie, że np. jak ktoś ma na 17 to ja w tym kościele nie mogę na 18:P ale niestety nie wiem dlaczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to faktycznie glupi przesad - ja biore slub o 16, a jest jeszcze ślub o 15, 14 i 17 tez jest :P To faktycznie jakis niezdrowy wymysl :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!!! Mam takie pytanko czy dogadujecie się z innymi parami, kóre w ten sam dzień biorą ślub aby złożyć się na dekorowanie kościoła? Jeśli śluby są godzina po godzinie to w zasadzie nie będzie czasu na zminę dekoracji. Chyba że goście będą za sobą zabierać wszytkie kwiaty :P Ja co prawda tak nie robię, bo w tym kościele co bierzemy ślub to jesteśmy jedyną parą która w ten dzień będzie brała go, tak więc dekoracja będzie tylko nasza i dla nas. A tak na marginesie :D jakie piękne jest teraz niebo tyle gwiazd.... tak dawno nie widziałam takiego nieba 😍 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie przyszłe panny mlode.......mój slub za trzy miechy i niby wszystko jest na dobrej drodze..... ale chyba szukam dziury w callym...co chwile sie mej ukochanej czepiam ostatnio. Z jednej strony wiem ze to jest ta jedyna bez ktorej nie da sie zyc, a z drugiej strony mam wiele zastrzezen...nie bez podstawnych. CZY WY TEZ TAK MACIE? Jestem ciekaw...prosze o wpisy na moj temat....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pan zla rada: moje kochanie właśnie teraz przechodzi okres fochów, żalów i alergii na mnie. tak mi się wydaje przynajmniej. czepia się, krzyczy i obraża się o wszystko. Tak, to chyba normalne. Ale ja myślę, że u każdego człowieka tak jest, że czasem ma ochotę rozszarpać każdego, nawet tą ukochaną osobę, a moze właśnie szczególnie takową:) Każdy inaczej reaguje na różne sytuacje. Może to jest objawem stresu związanego z przygotowaniami, a moze samym ślubem. jeżeli jesteś pewien, że z tą osobą chcesz spędzić życie, to nie ma co się przejmować tym, że macie gorszy okres. Za to jak on minie jak będzie cudownie przytulić się do niej i poczuć że jest twoja tylko twoja i na zwsze twoja.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×