Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Chyba Ci kochana suwaczek wcięlo :)) ;)) :)) ..ale widze, ze juz sie pojawił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly :D pojawił ale z jakiś dziwny :o teraz chyba będzie dobrze 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Kasiak numer mam ale ciebie nie ma w ogole:( co do butów to myślę, że możesz jeszcze troche poczekać, może znajdziesz cos fajnego. Teraz na wiosnę będą nowe kolekcje, pewnie jak to na wiosnę dużo jasnych będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech i znowu sama, ale nie przejmujcie się, ja tak lubię;) Sama sobie pogadam. 🖐️ agatka1984 co u ciebie? a nic, tak sobie siedzę i czekam aż mi ktoś na kafe odpisze to tak jak ja. A jak twoje przygotowania do ślubu? Na razie stoją w miejscu. Dzwoniłam dzisiaj do pana z poradni, ale kazał zadzwonić za tydzień, bo na razie zajmuje się parami kwietniowymi. Szkoda, pewnie zależało ci, żeby to szybko załatwić. No zależało, ale tydzień to nie jest tak dużo. Mogę zaczekać. A jaką decyzję podjęłaś co do butków? Na razie zaczekam, tak za miesiąc zacznę na serio szukać. I nie nastawiam się, że chcę sandałki czy zakryte. Jak znajdę coś fajnego to kupię, chociaż mam wizję. A ty wiesz, że ja dzisiaj pracę dostałam? Wiem, czytałam na forum:) Gratuluję:) Dziękuję bardzo. Ja już muszę kończyć. Mam nadzieję, że się jeszcze kiedyś spotkamy na forum, bo fajnie się z tobą rozmawia. Na pewno, będę cię szukać. Miłego wieczoru. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka jestes świetna ;)) :)) Juz dawno nic mnie tak nie rozśmieszylo :O musisz mi wybaczyc, ale popoludniu rzadziej sie tutaj udzielam, siedze caly dzien przed kompem w pracy i wieczorem (koncze prace o 17) ma juz DOSC ;)) Widze, ze pomimo braku towarzystwa swietnie sie masz :)) Zostawiam Cie znow sama, bo biegne ogladac film :)) A potem do spania !!!! Kolorowych snow i do jutra !!!! 🖐️ A to specjalnie dla Ciebie 🌼🌼🌼 PA!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze jedna buźka nie wyszla tak jak trzeba - nie widze juz na klawiature :)) Dobranoc!!! Buźka! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wszystkim!!! Dlugo mnie nie bylo, bo mam teraz duzo pracy. Musze podgonic prace magisterska i zaczynam szukac pracy. Pisalam ostatnio podania, cv i listy motywacyjne. Koszmar. Jutro ide poroznosic dokumenty, zobacze co mi powiedza. Pewnie zajrzycie tu rano. Prosze was o rade:w czy zanosi sie takie dokumenty o prace? W teczkach, czy w koszulkach? Pierwszy raz szukam powaznej pracy w zawodzie, nie chce sie wyglupic. Pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien doberek agatka- gratuluje pracy 🌻 :) Wi82- powodzenia! co do dokumentow aplikacyjnych to ja zanosilabym je w teczkach holly, jak tam opalanko? moje fajnie :) pierwszy raz bylam na tym akurat solarium i okazalo sie super, takie bardzo nowoczesne, ma bardzo mocne lampy i strasznie szybko opala, jestem bardzo zadowolona, mimo, ze jest troche drozsze milego dnia dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim ale nam się wiosenka zrobiła 🌼 aż miło wyjść na dwór. mnie wczoraj wzięło na sprzątanie 🌼 agatka, gratuluję pracy 🌼 wi, wydaje mi się że to bez różnicy w czym zaniesiesz dokumenty. ja spotkałam się z koszulkami, no to co pisze że swoje zanosiła w teczce. zrób jak uważasz. ja w solarium byłam w czwartek, muszę się teraz znowu wybrać, ale mam jakiegoś lenia jak mam wyjść po pracy z domu ;) 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌼 Agatka - gratulacje:) Wi - powodzenia w poszukiwaniu pracy:) też uważam, że każdy zanosi dokumenty jak chce, czy to w koszulkach, czy to w teczce, nie raz do mojej firmy ktoś przynosił i wyciągał z koszulki, a ja musiałam to zarejestrować, więc nikt nawet by nie wiedział czy to przyszło listem, czy ktoś przyniósł osobiście, jedynie jak idziesz od razu na rozmowe z \"szefem\" to może ładniej byłoby w teczce do solarium wybieram się dopiero przed ślubem, jakoś nie przepadam za upałem, zresztą jak byłam ostanio przed ślubem siostry 3 razy to mało się nie spaliłam (taka karnacja:P) życzę miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis spotkalam ta sasiadke, ktora mialam o slub wypytac jechalam z nia jeden przystanek tylko, ale co nieco zdazylam sie dowiedziec mowila, ze byli zadowoleni w sumie z brania slubu w tym kosciele co do oplat to ksiadz powiedzial im, zeby zastanowili sie ile chca dac, maja to pozniej powiedziec, a on powie czy wystarczy, ech jej jeszcze wtedy narzeczony powiedzial, ze 600 zl ostatecznie dali w koperte 500 zl- dla ksiedza, organistki i koscielnego razem ja tez na pewno nie dam wiecej niz te 500 zl, uwazam, ze to wystarczajaco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co, rozmawiałam z kobietą z poradni, i wiecie kiedy wyznaczyła nam daty spotkań? pierwsze na koniec kwietnia, drugie w połowie maja a trzecie na koniec maja. przed samym ślubem. myślałam że w maju zajmę się juz tylko samym ślubem, szczegółami, a nie będę po jakiś poradniach łazić. wy też macie tak rozstrzelone w czasie te spotkania? i ile wam tych spotkań wychodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co, u nas są podobne ceny. ja myśle dać ok. 400 zł. zalezy czy ksiądz powie czy oni nam za te pieniądze kościół udekorują czy my będziemy musieli sami ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, ja tez mam rozstrzelone te spotkania, bo jesli jest czas przed slubem to robia tak, po to, zebys miala czas nauczyc sie tej metody my mielismy pierwsze spotkanie 13.03, a teraz idziemy dopiero 3 kwietnia- chciala nas w sumie zapisac na 27 marca, ale juz miejsc nie bylo mamy tez juz trzecie spotkanie wyznaczone, ale nie pamietam na kiedy- jakos pod koniec kwietnia u nas jest tak, ze ta babka w tej poradni przyjmuje tylko w poniedzialki, nie wiem, moze w inne dni jest ktos inny, ale nie wydaje mi sie na szczescie my przygode z naukami i poradniami i tak skonczymy na 4 miesiace przed slubem, co mnie bardzo cieszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:) alez zaległosci mi sie porobiły, chyba z 2 godzinki bede czytać! witam 🖐️ wszystkich nowych:) ja jestem z Wrocławia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na pewno dekorowanie kosciola nie jest w ta cene wliczone o to musimy sami zadbac na szczescie juz znalazlam kwiaciarnie, ktora zajmie sie kosciolem, samochodem i wiazanka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, jak tylko sie dowiem, to napisze bo to jest kwiaciarnia, w ktorej moj tata zawsze kupuje kwiaty na rozne okazjie- pani robi piekne bukiety prosilam tate, zeby sie zapytal jak tam bedzie czy robi wiazanki slubne i czy przystroi nam kosciol i samochod i pewnego dnia tata mowi do mnie: \"tak, przystoi bez problemu i wiazanki tez robi, ma mnostwo katalogow\" ja ucieszona pytam o szczegoly, ale myslisz, ze moj tata o nie zapytal? ;) to facet :P ;) sama musze tam podjechac i sie dowiedziec- planuje w piatek moze po pracy kurcze, boje sie, ze mnie to duzo wyniesie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kafetki agatka - opuscilysmy cie wczoraj ale toi chyba dlatego ze wiekszosc z nas tylko w pracy klika odebralam wczoraj zaproszenia - sa piekne niestety nie wiem jak ale policzylam ich za malo! nie wiem jak ja to zrobilam bo 2 razy liczylam chyba musialam miec jakies zacmienie ja nie mam pojecia ile sie daje ksiedzu czy ktos wie ile sie daje za zapowiedzi? spotkania w poradni tez dopiero przede mna (zaczynam w pon) wiec nie wiem czy sa rozstrzelone czy nie buziaczki wroce troszke pozniej ps kafeteria to straszny nalog

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łech skończyłam, ależ tematów poruszonych było!:) postaram sie pokrótce we wszytskich kewstiach udzielić: za świstki zaświadczające o braku przeciwwskazań do zawarcia malżeństwa z USC zapłacliśmy 81 zł + akty urodzenia ja 15 zl a moje kochanie 20 zł! dają 3 szt i to wszystko sie ksiedzu zanosi, 1 zostaje u niego a tamte sie potem po slubie znów zanosi do USC czy ksiadz zanosi juz nie wiem. I pani urzedniczka pyta jakie nazwisko będzie się nosic po ślubie - ja odpowiedziałam że męża bo tak chce! a wy? Marcy - zazdroszcze Ci takiego wyjazdu ną ślub do anglii, wogole to fajne bedzie to Twoje malżeństwo, całe życie będziesz doświadczać atrakcji innej kultury!:) Co do chrapania - to nie miewamy na szczęcie tego problemu:) Zanosząc papierki z USc do księdza zaczeliśmy spisywac z nim protokół przedslubny i ksiąz stwierdzil, że musimy sie na inny termin umówic bo nie damy rady tego załatwic w godz. otwarcia kancelarii, kurcze a ja juz nie dam rady sie z pracy urwac znow do ksiedza i to okolo godz ma potrwac ponoć, i to jest dopiero protokoł przed slubny a potem jeszcze ponoc ma być ślubny, oj :( wzielismy tez uz karteczki do spowiedzi! Ależ sie boje!:( co do spotkan w poradni to my na pierwszym bylismy juz w grudniu a na drugie nie mozemy sie umówic bo wciaz zajete terminy i pomyslice jak mnie okrzenią miałam tyle czsu zeby wykresy porobic a ja mam zaledwie półtora wykresu, zlinczuja mnie normalnie:( a wogole odkad odstawilam tabletki to mooj cykl trwa ponad 40 dni masakra, brakuje mi miejsca na kropki w tabelkach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, agatka- wyslalam Wam na maila wzor mojego zaproszenia, osteteczny juz :) marcy, nie wiem ile sie daje na zapowiedzi, wlasnie dobre pytanie jak spotkam ta sasiadke jeszcze to zapytam i o to, dzis nie zdazylam tiki-tak, szybka jestes :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki :)) Ale sie fajnie cieplutko zrobilo :)) Czuć juz wiosne :)) I mamy kolejny dzien pracy............. Musze sobie zrobic cos do picia i zaraz do Was wracam ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc holly ja tez ide wlasnie po kawke maniusia i agatka- poszlo bez zalacznika, zaraz to poprawie, o2 znow jakies innowacje powprowadzalo i jak teraz biore \'orzeslij dalej\', to zalacznikow mi nie zalacza :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszstkie kobietki 🌻 :) Agatka jaki numer? Twój numer gg już mam :) gratuluję pracy :D Wi wreszcie się pojawiłaś :D jak tak fryzurki oglądałaś wybrałaś jakąś? No to co jakie zaproszenia? Można też zobaczyć 🌻 😍 Maniusia gdzie Ty byłaś jak Cię nie było??? :D Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - nie bylam wczoraj na solarium, bo moje kochanie po mnie przyjechalo do pracy i nie chcialo mi sie juz z auta wysiadać na ten deszcz, ktory sie popołudniu rozpadal :(( Ale ogladalam wczoraj \"Oszukać przeznaczenie 3\" i mam pewne obawy jeśli chodzi o chodzenie na solarium :))) No to co - wyślij mi też prosze - itap@o2.pl Widze, ze przez tę łake dla Agatki narobilam bałaganu na tej stronie :)) - tak wiec piszcie duzo i uciekamy z tej strony :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak - na ile przed ślubem wybiera sie papiery z USC ?? i jeszcze jedno: czy mają byc wazne w momencie podpisywania protokolu?? czy w momencie ślubu?? Juz nic z tego nie wiem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly nie wiem jak gdzie indziej, ale u mnie jest tak, że wszystkie dokumenty są ważne trzy miesiące i te z USC i te z kościoła tj. dokument chrztu Św., bierzmowania itd..... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kasiak 🌼 ale pytań zdajesz ;) byłam cały czas z wami ale nie mialam kiedy pisać ;) no to co, jusprawdzam pocztę. holly, jak ja podpisywałam protokół to nie mieliśmy jeszcze papierów z USC. także możesz śmiało podpisywać. papiery są ważne tylko 3 miesiące do dnia ślubu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×