Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Maniusia ile kosztowało Cię wyciągnięcie papierów z USC? Czy ten protokuł to też jest płatny??? Dowiedziam się wczoraj, że zwiększyli nam liczbę godzin w poradni jest teraz 10 spotkań :O i płaci sie 50 zł za książeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kasiak, ja nie mam jeszcze zaświadczeń z USC, dopiero się po nie wybieram. tiki tak była, pisała o kosztach na wcześniejszej stronie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak to drogo! ja nic nie płaciłam ani grosza za nauki i poradnie. o cenach pisałam na poprzedbniej stronie! a wszystkie papierki nie moga byc starsze niz 3 m-ce!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niż 3 mce do daty slubu tak więc Ty masz jeszcze czas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku, jak tak czytam o tych formalnosciach to ja nic nie wiem ;) Kasiak, no to ladnie Was zalatwili z ta poradnia :o wyslalam na maile zaproszenie- jest krzywo zdjecie zrobione, ale chyba cos widac :P mam nadzieje, ze teraz do wszystkich dojdzie z zalacznikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co email doszedł. Zaproszenie...... brakło mi słów :D jak zobaczyłam to mnie wcięło. Piękne 🌻🌻🌻🌻 Hmmmmm zaczynam żałować, że już kupiłam zaproszenia 😭 teraz bym inne wybrała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki tak, z tymi papierkami to zależy od księdza, bo ja nasze o chrzcie i bierzmowaniu brałam już w styczniu. ksiadz nic nie mówił. tak więc napewno 3 miesiące muszą być ważne dokumenty z USC, a te o chrzcie to zależy już chyba od księdza. jeśli chodzi koszty nauk to od nas zawołali niby co łaska, ale nie żadne miedziaki :) dałam 20 zł. i tyle samo za zapowiedzi w kościele M. tam gdzie bierzemy ślub ksiądz nic nie powiedział, tylko tyle że zapłacimy za ślub i będzie dobrze. także nie wiem czy te zapowiedzi u mnie w kościele już są czy nie (może zaczęły być jak podpisaliśmy protokół?). niewiem. wiecie kiedy oni to wywieszają w tym kościele co bierzecie ślub? aha, i żeby nie było pytań czy nie mogę sama sprawdzić - wynajmujemy mieszkanie gdzie indziej i nie mam kiedy pojechać zobaczyć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, dzieki :) :) nic nie zaluj, to tylko zaproszenia ;) ja sie balam robienia samej, bo ani nie mam specjalnych uzdolnien :P ani nadmiaru czasu, ale teraz jestem bardzo zadowolona zrobienie jednego zajmuje nie wiecej niz 5 min, wiec bede je robila na biezaco zapraszajac gosci- tym sposobem w ogole tego nie odczuje a poza tym to wyszlo nas mega tanio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co --> zaproszenia śliczniutkie, skromne i eleganckie. tylko pozazdrościć umiejętności manualnych :) ja pewnie każde zrobiłabym inne hehe. ale żeby nie być gorszym to zaczne skromniej i zrobię sama kotyliony :D takie mam postanowienie, ciekawe co z niego wyjdzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak :D dobre!!!!!! I wiesz co 80% tekstu pasuje do mojego Miśka :O powinnam się czuć zaniepokojona???? NIe to tylko facet!!! On jest PROSTY!!! :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co --> zaproszenia śliczne, gustowne i elaganckie :)) Dziewczyny to ile jest tych spotkań w pradni w końcu??? 2 czy 10?? Ja juz nic z tego nie wiem, :O Nie chce chodzic 10 x do poradni :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly wszystko zalezy od tego jak jet w danej parafi, nie ma na to reguły to sie odbywa bardzo różnie wynika z tego co my tu piszemy i jak gadam z ludźmi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boże dziewczyny!!! Ile tu na tej kafeterii chamstwa!!!! JA nie mogę!!! Nie wiem czemu tu może być zgoda, bez wyzwisk i jakiś tam docinek a na tym topicu o tych sukniach ślubnych same niewychowane osobniki!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki :) tiki-tak, juz wysylalam przed chwilka holly, u mnie sa 3 spotkania w poradni i myslalam, ze to standard chyba bym padla jakbym miala miec 10 wiecie co- smiac mi sie chce jak my ostro pracujemy :D oczywiscie te, ktore sa w pracy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - kochana, ja bardzo ostro pracuje - robie 4 rzeczy na raz :)) jedną z tych rzeczy jest pisanie z Wami :)) Zdarza mi sie, ze pisze z Wami i rozmawiam z klientem przez telefon :)) :)) Tylko, ze wszystko robie odpowiednio wolno hehehe :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrrrrrrrrrrrrr! tak jest kasiak , chamstwo jest wszecobecne! Katastrofa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak to prawda na wielu topikach ludzie sie wyzywają - moze próbują znaleźć ujście emocji na kafe ;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak, nie wdawaj sie w te dyskusje tu jest pelno ludzi, ktorzy czerpia satysfakcje z tego zeby komus dopiec, naublizac itp kiedys to forum bylo troche bardziej kulturalne w koncu zrobi sie tu taka sieczka jak na forum o2 :o tez na nim kiedys (jakies 3 lata temu) czesto pisalam, teraz tam nawet nie zagladam, sporo fajnych osob stamtad sie wynioslo, dlatego, ze poziom siegnal dna holly, ja tez robie kilka rzeczy na raz :P co nie zmienia faktu, ze nie ma to jak caly dzien w pracy na forum siedziec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tiki tak daj spokój!!!! No to co ma rację, bez względuna to jakich argumentów byś użyła ona i tak będzie wyzywać bo czerpie z tego satysfakcję!!! Jest bardziej pusta niż pustak. Ale ona chyba nie zdaje sobie z tego sprawy. Szkoda słów. Zgłosiłam już ten topic do usunięcia. Nic on nie daje a tylko zagraca nam kafeterie. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, mam pomysl moze pojdziemy do naszych szefow wnioskowac o podwyzke z tytulu osiagniecia mistrzostwa w podzielnosci uwagi :D przeciez to takie wazne w pracy ;) a odmowic nam tego nie mozna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - zdecydowanie powinnyśmy pojść :)) Ale prawda jest taka, ze nie sądzilam ze mozna robic tyle rzeczy na raz !!!!!! ;))) To pewnie dlatego wracam taka zmęczona do domu i juz nie mam na nic siły :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi również czas spiernicza jak szalony! dlatego moje Panie ja teraz znikam, musze cos pilnego i wąznego policzyć i nie moge sie pomylic, uciekam na inne biurko bo tu mi sie projekt nie miesci i cale szczescie bo znow bym i pracowała i z wami gadała a pomylic sie nie moge!:) to narazie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj 2 godzinki mnie nie bylo i juz 2 strony nie nadazam za wami dziwczyny holly - ja mam miec 2 spotkanie w poradni ale jeszcze nie wiem jak one wygladaja - 1 mam 3 kwietnia beda jaja z wykresami bo ja odstawilam tabletki i nie dostalam okresu jak dotad ciekawe czy na to maja tabelke he he he dziewczyny trzymajcie za mnie kciuki bo ide dzis na rozmowe kwalifikacyjna - mowilam wam ze zaczynam nie znosic swojej pracy - wiec wzielam sie do rozsylania cv itp i dzis mam rozmowe. chyba wam nawet o tym pisalam - chodzi o prace w biurze poselskim (albo senatorskim) - bo w ogloszeniu bylo co innego a facet mi mowil co innego nie bedzie mnie na kafe od 2 bo musze wyjsc wczesniej z pracy zeby sie przygotowac facet sie nie ucieszyl ze pracuje ale mam nadzieje ze to nie bedzie przeszkoda zaproszenia - moje przyszly wczoraj i sa dokladnie takie jakie chcialam poprosze o zdjecie tych recznie robionych cudek na maila trzymajcie kciuki - dzis potrzebuje duzo pozytywnej energii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomnialam Wam cos powiedziec zupelnie nie w temacie przygotowan slubnych, choc moze.. holly, Ty mowilas, ze masz swoje dobre paznokcie i sprobujesz wyhodowac ladne do slubu :) szczerze Ci polecam do tego celu ozdywke sally hansen diamond strenght, tylko ta top&base coat to jest i odzywka wzmacniajaca i utwardzacz- mozna stosowac i pod lakier i na daje super efekty!!! tylko trzeba kupic ten produkowany w USA- mozna kupic na allegro, ja wlasnie wczoraj kupilam, za 21 zl :) to jakas polowa ceny sklepowej moje cienkie paznokcie mialy sie po tym swietnie, wiec Ty jak masz swoje mocne to powinno to byc super szczerze Wam polecam na slabe paznokcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy, trzymam kciuki powodzenia! :) polam jezyk ;) 🌻 🌻 🌻 zaproszenie juz za chwilke wysylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×