Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

🖐️ do ehhhh olejcie ehhhh nie dlatego że jest nowa, ale dlatego, że nie ma na tyle kultury osobistej, żeby się przywitać, przedstawić normalnie, tylko na dzień dobry krytykuje. Ja też tu jestem nowa i wiem, że jeśli się zachowa trochę kultury osobistej, to dziewczyny bardzo się cieszą, że ktoś chce się dołączyć Wi mam wrażenie, że nie czytasz wcześniejszych postów. Zadajesz pytanie, znikasz i po paru dniach zadajesz dokładnie to samo pytanie. tiki-tak ja mam to samo:(. Chciałam buty załatwić tanim kosztem, ale już wiem, że mi się to raczej nie uda:( Dlatego kupię droższe, ale za to takie, które później będę mogła nosić na jakieś specjalne okazje. wreszcie holly:) sukienkę przechowuję w szafie, ale nie w folii, tylko zawiniętą w prześcieradła:D. Przeczytałam gdzieś, że od folii może zżółknąć, a len zatrzymuje wilgoć i kurz przymierzam ją rzadko, bo mi mama nie pozwala:P Ale korzystam z każdej okazji, jak np. kupilam biżuterię:D kwiatki zaraz wyślę ci na maila. No to dziwczynki ja lecę wykąpać się, bo narzeczony niedługo będzie- też chory:D Grypę żołądkową ma biedak od niedzieli nic nie je. Ale co jakiś czas będę zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly a mozesz podac stronke to rzeczywiscie nie tak drogo moze maj jeszce inne w ofercie jak szukalas w necie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadne beczy tylko skacze z radosci ze juz za 2 miesiace 2 tygodnie i 3 dni będzie szczęśliwą żonką:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ten czas rzeczywiscie pedzi juz tylko ponad 3 mies do mojedo slubu moze zdaze ze wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
strasznie pedzi, a my mamy naprawde tak niewiele załatwione! Nawt nie mam jeszcze,ach .......................szkoda pisać tyle tego jest, cięzko tak na odległość takie rzeczy pozałatwiać!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
marcy prześle Ci namiary do tej Pani popołudniu - bo mam adres do niej u siebie w domu na kompie - a link do tego samochodu jest tutaj : www.jaguar.nrg.pl - juz go kiedyś podawalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak, zalatwicie wszystko nim sie obejrzysz :) agatka, zdrowka i dla Twojego Lubego marcy, pytalas o bielizne, ja jeszcze nie kupilam, bo nie wiem do konca jak moja sukienka bedzie wygladac :P mam do Ciebie pytanie, bo Ty masz taki dekolt i ramiaczka nad jakim ja sie zastanawiam- kupujesz specjalny stanik tez z takim ramiaczkiem na szyje? czy po prostu kupisz bez ramiaczek? ja mam duzy biust, nie lubie stanikow bez ramiaczek :( a zastanawiam sie czy ten biustonosz z ramiaczkami na szyje dobrze by trzymal. Powiedz jak Ty to rozwiazujesz? jejku, jak mi sie chce spac niemilosiernie, kawa nic nie pomogla 😭 co prawda pozno poszlismy z P. spac ;) ale bez przesady usne zaraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - wiem ze podawalas ale ze mnine len jest i nie chcialo mi sie szukasc - sorry no to co - ja nie ma tej sukienki z ramiaczkiem przez szyje ale z normalnymi grubymi ramiaczkami babeczka z salonu powiedziala ze moge sobie wybrac spokojnie biustonosz z ramiaczkami bo nie bedzie widac mi sie tez tak wydaje, najwyzej ze przyszyje do sukienki zeby sie nie zsuwaly a biustonosze z ramiaczkiem na szyje powinny dobrze trzymac biust ja dlatego chcialam szukac wczesniej bo ja mam duzy bisut (D) i trudno mi znalezc biustonosz ktory jest wygodny ladny i bobrze trzyma to co ma trzymac a z drugierj strony nie chce na niego wydawac za duzo bo nie lubie bialej bielizny - biala to ona jest do mniej wiecej 2 prania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to co- ja też mam czym oddychać;) i powiem ci że stanik z ramiączkiem na szyję powinien na tobie dobrze leżeć, oczywiście musi być dobrze uszyty i musi być ciasny:) tzn. ten pasek gdzie jest zapięcie musi być ciasny, może nawet odrobinkę za ciasny to ci się nie będzie zsuwał. Z resztą najlepiej idź do sklepu, przymierz i poskacz trochę to zobaczysz czy nie spada:) A ja widziałam tylko sukienkę marcy, poproszę też o inne fotki. Czekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie kupowalam jeszcze bielizny - bo nie wiem jak to bedzie z sukienka - jeśli bede miala tę z demetriosa, to tam stanik calkiem odpada - ale mam biust B - wiec powinien sie trzymac (poza tym ładnie wyglada w takich dekoltach - nawet bez stanika), wiec powinno byc OK :)) Co do podróży poślubnej - to zaczelam już szukać ofert - prawdopodobnie w środe zaraz po slubie wylatujemy na Krete na 8 dni - nie moge sie juz doczekac ;))) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi odpada problem biustonosza, bo ja bede miala wszyte miseczki w gorset sukienki, pani z salonu sama zaproponowała, fajna sprawa bo ja mam plecy odkryte i byłby problem z biustonosze ja tez na przymiarke w maju mam iscs z butam i z bielizna, no ale w moim przpadku to bedą tylko majteczki:) albo mysle nad taka bielizna usiskową-wyszczuplajaca-tylko nie wiem czy ja wytrzymam w tym cala noc, a pozatym gdzie tu seksapil?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa, bylam przekonana marcy, ze masz takie ramiaczko na szyje, wybacz :) oj ja tez mam czym oddychac, na bielizne zawsze wydaje duzo, bo po prostu musi byc dobra takze i tym razem licze sie ze sporym wydatkiem, choc tez nie przepadam za biala bielizna- ale zawsze sie jakis ladny komplet bialej bielizny i na przyszlosc przyda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam w sukience ramiączka o szerokości 1,5 cm. Jak myślicie, mogę do niej założyć normalnie stanik czy muszę przyszyć ramiączka stanika do ramiączek sukienki, żeby nie wyłaziło? Mi tam nie przeszkadza, że od czasu do czasu wylezie mi to ramiączko od sukienki. Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka myśle, ze mozesz przyszyć ramiaczka - mozna dobrac specjalne cienkie do biustonosza, są nawet silikonowe o grubości ok 3 mm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka możesz przyszyć, nie zaszkodzi ;) samochody śliczne, ja jednak zostane przy samochodzie od znajomych :) jeśli chodzi o staniki, to ja musze mieć taki bez ramiączek :( strasznietakich nie lubie, bo mam wrażenie że mi spadnie (podobnie jak z gorsetem), ale jak ostatnio byłam w sklepie, to są staniki które na całej hmmm, jak to ująć, długości (pod piersiami i naokoło nas) mają silikonowe paski żeby się przykleił i nie spadał. niewiedziałam że takie coś jest ;) wiecie o co mi chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly- silikonowe odpadają kategorycznie! Nienawidzę ich, poza tym moim zdaniem silikonowe ramiączka są dużo bardziej widoczne niż normalne. Myślałam o tym, żeby kupić stanik na cieniutkich ramiączkach i ich już nie przyszywać, bo nie wiem jak ja bym się później rozebrała z tego jak to by było poprzyszywane. dostałaś maila??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia wiecie:) Ale jak się spocisz to chyba i silikon nie pomoże. Jeśli tak źle się czujesz to może pomyśl o ramiączkach do sukienki. Mój gorset też był pierwotnie bez ramiączek, ale na moje życzenie mi doszyli. Ja też się źle czuję bez ramiączek i wiem, że gdybym ich nie miała to bym cały czas myślała czy mi zaraz to wszystko nie zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, ja mam sukienkę z ramiaczkami, ale takimi zsuniętymi ;) nie wysyłałam Ci fotki? czyżbyś rozsyłała sukienkę? jeśli tak to poproszę również ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym przyszyla a wlasciwie przyfastrygowala dl komfortu psychicznego - ja z kolei nie lubie jak mi sie cos wysuwa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia bukiet wysylalam a nie sukienke:) mogę ci wysłać jak chcesz, ale poproszę o sukienkę twoją. Mnie tu chyba jeszcze nie było jak rozsyłałyście sukienki, dlatego proszę o wszystkie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bym Agatka przefasrtygowala - tak dla samego komfortu - nie raz tak mialam - odpinasz potem stanik i normalnie zdejmujesz sukienke :)) Ale jak uważasz.... Maniusia , co do biustonoszy z silikonem na calej długości, to o takich słyszalam - trzeba byloby tylko przetestować, czy to naprawde nie spada :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok - ja tez mam obawy przed noszeniem czegoś bez ramiączek :)) Maniusia a drogie są takie biustonosze???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde ja się dzisiaj czuję niezauważana:) holly- czy dostałaś maila??? maniusia- przesłać ci te moje kwiatki czy nie Reszta- proszę o fotki sukienek:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co, szczerze mówiąc nie pamiętam, ale cena była raczej przystępna, tzn. taka jak zwykłe staniki. chyba coś koło 50 zł tylko niepamiętam w która stronę :D jak się dowiem to poinformuję ;) agatka, sukienka poszła. czekam na opinie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×