Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Kasiak- dzięki:) Dziewczyny ja pisałam już chyba ze trzy razy, że NIE MAM ZDJęCIA SUKNI!! Ale za to bardzo chętnie obejrzę i skomentuję twoją:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka ja tez poprosze o bukiet na tej stronie ktora wkleilyscie z obraczkami ceny sa naprawde wygorowane ja mialam recznie robione obraczki i zaplacilam 600 zl za 2 a oboje mamy duze rozmiary mamy obraczki z zoltego zlota, moje jest niepowtarzalna bo odlewana z formy, z naszymi imionami i data w srodku mialam ostryknac zdjecia i wam wyslac ale zapomnialam jak zwykle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka zdjęcia już poszły sprawdź pocztę :) Jeśli chodzi o obrączki to parę stron wstecz wklejałam linka do nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie za obraczki zaplacil narzeczony, mimo, ze generalnie koszty dzielone sa na pol tez zaplacilismy za nie marcy ok 650 zl, tyle, ze my mielismy znizke z targow slubnych 40%, normalnie kosztowaly prawie 1100 :o a do wyboru tak obraczek, jak i wszystkiego innego nikt nam sie nie wtraca :) pojechalismy sami, wybralismy i kupilismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, bukiet sliczny 🌻 co do Twojego pytania, ktorego maial uzywam- obu :) acha, my tez bedziemy sobie wewnatrz grawerowac obraczki- ja bede miala jego imie wygrawerowane, on moje, no i data :) to na szczescie mamy juz w cenie za obraczki, ale jeszcze nie grawerowalismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka nie wiem co się dzieje, ale nie mogę wysłać poczty wyskakuje mi, że serwer nie odpowiada :o nie wiem co się dzieje!!!! Wkurzyłam się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko ja tez poprosze bukiecik:) my obraczki kupujemy sami i sami za nie placimy bo to u nas zadna róznica czy mój J. sam zaplac,i bo my juz teraz mam wspolny budzet. sami jeszcze kupilismy zaproszenia i kwiaty kupimy i tyle moi rodzice ubieraj mnie J rodzice jaego a cale reszte rodzice dziela na poł - tak to u nas wyglada!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly, super, ze znalazlas juz jakas oferte na slodkie miodowe lenistwo! :) jakie sa mniej wiecej ceny takich wycieczek na Krete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English Polish Girl
Dziękuję, że odpisałaś... Zdaję sobie sprawę z tego, iż w Polsce wyszłoby taniej, ale mój Narzeczony jest Protestantem i nie praktykuje, a wręcz odrzuca katolickie ceremonie, także nie pozostało nam nic innego, jak pobrać się tam... Jestem ciekawa, jak wygląda taka ceremonia zaślubin, ile trwa, jak brzmi przysięga.... Pozdrawiam serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co - juz nie moge sie doczekać tej Krety :)) :D Ceny pod koniec wrzesnia to ok 2500 tys/osoba z przelotem (hotel 4-gwiazdkowy, oraz alkohol i jedzonko do woli) To bedzie słodkie lenistwo :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia 🖐️ holly, nie dziwie sie- mi tez sie buzia cieszy na sama mysl o tym wyjezdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - bukiet piekny english polish girl - moj narzeczony jest ni ochrzczony w zadnej religii wiec jeszcze wiekszy cyrk ale mozna to wszystko zalatwic dlaczego ni sprobowac sie czegos dowiedziec odnosnie slubu protestanckiego w polsce nabozenstwo jet podobne, przysiega tez prawie identyczna, tylko ze nie jest to masza - nie ma drugiej czesci czyli tak zwanego ofiarowanie i komuni sa czytania i spiewa sie hymny zamiast psalmow trwa to troche ponad pol godz czyli podobnie jak tu ile juz mieszkasz w angli, skad jestes i co jeszcze bys chciala wiedziec? aha wesele w angli w dobrym miejscu to wydatek z rzedu 20000 funtow - za to bys tu miala mieszkanie planujecie zostac w angli czy tutaj przyjechac no i czy macie juz ustalona date slubu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia pa pa holly - super taka podróz poslubna, aż wam zazdroszcze kobietki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia holly a z jakiego biura będziesz chciała załatwić ten wyjazd??? Też planujemy wyjechać na kretę, ale to w przyszłe wakację. Choć myślę, że właśnie po sezonie to ceny mogą być zachęcające :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly u nas placil moj luby bo jemu odpada koszt ubrania - niedawno rodzice mu kupili swietny, koszmarrnie drogi wloski garnitur, w ktorym byl tylko raz i spokojnie sie nadaje na slub a ja mam sukienke i reszte dodatkow plus makijaz itp do zaplacenia kwiaty tez ma m. placic akle teraz to jest kwestia dogadania sie - zwyczaje sie zmieniaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie moge sie wprost doczekać !!!!!! Ale dzisiaj jest fatalna aura na zewnątrz :( :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English Polish Girl
Mieszkam prawie rok, na Lambeth, znasz ?niedaleko Elephant&Castle :) Planujemy zostac w Anglii, ponieważ mamy tam mieszkanie, ktore jest w trakcie remontu, poza tym, konczymy studia... Z ta data slubu to jeszcze nie wiemy, planowalismy pobrac sie 02.08.2008, ale zobaczymy... A Ty gdzie mieszkasz, ile masz lat, jesli mogę zapytac i skąd pochodzi Twoj Narzeczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co wy tak na tą pogodę narzekacie? U mnie jest wiosna:P marcy, tiki-tak czekam na opinie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko ale ja nic nie dostałam:( a u mnie tez brzydka pogoda, pochmurno i pada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a u mnie sie rozpogadza :) chyba sie niebo cieszy ze mna, ze juz koniec pracy :D do pogadania dziewczyny milego popoludnia 🌻 buzki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jeżeli chodzi o podział kosztów- my płacimy za sukienkę, garnitur, dodatki, fotografa, dj\'a, opłaty w kościele. Wesele płacą rodzice, ale jeszcze nie wiemy w jakim stosunku- moi rodzice powiedzieli, że Miśka rodzice dadzą ile chcą, a moi resztę dopłacą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
english polish girl jestem z bielska, mam prawie 23 lata, moj narzeczony jest z weybridge - male bogate miasteczko pod londynem niestety musz spadac z kafe bo mnie szefowa wzywa do pomocy - jakbym dzis nie wrocila to bede jutro napisz prosze do mnie na maila to ci wszystko opisze A(na tyle na ile sie znam) no chyba ze dziwczyny tez chca poczytac to moge na kafe sie wywnetrzac fajnie w koncu miec kogos kto za brytyjczyka wychodzi pozdrawiam pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość English Polish Girl
To moze ja zostawie swojego mail-a, bo nie moge doszukac sie Twojego, Marcy :) just-be@o2.pl Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
English Polish Girl musisz kliknąć w nicka marcy i wtedy wyświetlą ci się informacje o niej, m. in. E-mail. Proponuję zarezerwować sobie nick (Preferencje u góry strony) i przyłączyć się do nas- nałogowych fafeterek (jakie to słowo jest fajne:) ) tiki-tak sprawdź teraz, może już doszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie doszło :( jutro obejrze bo teraz ucekam do domku pa pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki!!!! Dziś jeszcze zajrzę tu wieczorem. Tak więc do zobaczyska :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kasiak bardzo ładna sukienka. Gabarytowo podobna do mojej, tylko że moja ma krótki tren do tego. Ale też nie jest taka beza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×