Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

Agatka nie denerwuj sie - dopiero teraz sprawdzilam poczte :)) Bukiet przepiekny!!!! A jaki pomysłowy!!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a słyszalyści kochane ile kosztuje przefarbowanie później butków slubnych na czarno i czy wogóle u was mozna to zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest to możliwe - jak ma sie buciki z miękkiejh skorki, albo satyny, tylko nie ma zadnej gwarancji, ze nie bedziecie potem mialy czarnych stóp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, wyslesz i mi kwiatuszki? avida@o2.pl tiki-tak, nie slyszalam w ogole o farbowaniu butow, jakos nigdy sie tym nie interesowalam, no ciekawe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W życiu nie słyszałam o farbowaniu bótów, ale tak na zdrowy rozym to chyba można. A mi się przypomniało, że chyba wam nie pokazywałam naszych obrączek:) Tzn one nie są jeszcze nasze, ale na dzień dzisiejszy to takie byśmy kupili, bo są to JEDYNE które podobają nam się obojgu (to jest po polsku?) I zaznaczam, że one w realu nie są takie kolorowe jak na zdjęciu. http://www.wec.com.pl/product.php/1,21/533/Obraczki-z-kolekcji-Stelmach-model-36.html Czekam na opinie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie mozna buty zafarbowac nie wiem tylko ile to kosztuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - jesli mam byc szczera to mi nie bardzo sie widzi u mnie na palcu taka obraczka, ja wole prostrze! wczoraj ogladalismy tez, ale nic nie wybralismy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka - te obrączki nie są zdecydowanie w moim klimacie - mnie podoba sie ponadczasowa prostota (sama bede miala polokrągle z bialego zlota - szer 4 mm) ....Ale jeśli Tobie sie podobają to ok. Musisz brac jeszcze pod uwage to, ze obrączke nosisz cale zycie 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bukiet śliczny 🌼 ja jeszcze niewiem jaki będę miała, ale myślę, że pasowałby mi taki trochę \"zwisający\", albo żeby były jakieś pędy wypuszczone. sukienka jest prosta, to może taki bukiet ładnie wyglądać. co myślicie? jeśli chodzi o obrączki to mnie się podobają, bardzo ładne. my wybraliśmy z dwóch kolorów, ale jak zobaczyłam ceny (wszystkie modele które nam sie podobały kosztują powyżej 1000 zł) to może poszukamy jeszcze gdzieś indziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, te obraczki sa nie w moim guscie, ale to przeciez Wam maja sie podobac, bo to Wy je bedziecie nosic, kazdemu podoba sie co innego, jesli takie wybierzecie to noscie je z duma na palcu :) my wybralismy podobne do tych, tylko w naszych ten paseczek z bialego zlota jest cienszy, subtelniejszy http://www.wec.com.pl/product.php/1,21/382/LAZUR-L-29-dwa-kolory-zlota.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jednak musiałybyście je zobaczyć w realu:) One właśnie są takie subtelne, tylko tutaj tak wyglądją:) No nic, jeśli je kupimy to porobię zdjęcia:) holly- wasze obrączki z kolei zupełnie nie są w moim guście:( Ale o gustach się nie dyskutuje:) Ja wiem, że jakiekolwiek obrączki wybierzemy, nawet ze słomy:P to będą piękne, bo będą nasze. I w końcu nie o to chodzi, aby mieć jak najdroższą, tylko o to, że obrączka to symbol naszej miłości i wierności. I to jest najważniejsze. Dlatego właśnie ustąpiłam miśkowi i zdecydowałam się na mieszane złoto, choć od początku chciałam żółte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja z kolei nie jestem zwolenniczką żółtego i mieszanego zlota - akceptuje TYLKO srebro i biale zloto - nie mam zadnej zlotej bizuterii, wszystko co mialam rozdalam :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka a jaką mają szerokosć Twoje obrączki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiesz że nie wiem:) Na razie to nie jest moja obrączka:) Nie pytaliśmy, bo jeszcze nie planujemy zakupu. Na razie zaczęliśmy się rozglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie, kazda ma inne preferencje :) i dobrze, ze kazda ma w czym wybrac kazdy dzis moze znalezc cos dla siebie ja znowuz wiedzialam na pewno, ze nie chce calych z bialego zlota mam duzo srebra i bardzo lubie dlatego wybralam subtelne laczenie akurat na zywo w tych moich obraczkach nawet nie bardzo widac ten paseczek z bialego zlota, trzeba sie mocno przyjrzec wierze Agatka, ze na zywo Twoj typ obraczek wyglada delikatniej, bo ogladajac rozne obraczki na zywo tez to zauwazylam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka z tego co widze, to ma 5 - 6mm - czyli nie nalezy do cienkich (moi rodzice mają 5mm obrączki i uwazam ze są juz za grube) - ale to tylko moje zdanie :)) Mam drobne palce i nie chce takiej szerokiej na pol palca :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z kolei oboje mamy spore dłonie:) Ja mam wąskie palce, ale długie, takie proporcjonalne do reszty ciała (mam 171 cm) a Misiek ma łapy jak u drwala, może całą moją dłoń umieścić w swojej tak że nic nie wystaje. Poza tym my nie przymierzaliśmy ich w tym salonie i mawet nie wiem jakiej firmy były, być może innej i będą miały inną szerokość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez w koncu musimy sie wybrac po obrączki - przymierzyć i w ogole :))) Chce je mieć najpóźniej 2-3 m-ce przed ślubem. Dziewuszki - obrączki kupuje u Was narzeczony, czy razem za nie placicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jej ja mam nadzieje, ze nam sie nikt nie bedzie do wyboru obrączek wtrącal (mam na myśli teściowa ) :D Pojdziemy razem z miśkiem i kupimy :)) Ostatecznie my je bedziemy nosić :)) A co myślicie dziewczyny o nie noszeniu obrączek??? tzn po ślubie, mam kolezanke, ktora jest 7 lat męzatką i nie nosi ani ona, ani jej maz .... TRoche dziwne prawda???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi rodzice też nie noszą- tacie przeszkadzała w pracy, więc na początku zakładał po pracy, a potem się odzwyczaił. Moja mama przestała nosić jak urodziła, bo też jej przeszkadzały. Nam teściowa się nie wtrąca do wyboru obrączek. My je wybieramy sami, a ona tylko za nie płaci, tzn. daje złoto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewuszki :) Ale stron przybyło od wczoraj :D Fajowo!!!! ehhhhh bardzo mił oCię powitać w Naszym gronie. Apel do wszystkich \"kryptoczytaczy\" :D przyłączcie się do Nas. Agatko życzę zdrowia i proszę o przesłanie zdjęcia bukietu. Nie przeczytałam jeszcze wszystkich stron, ale zaraz się do tego wezmę. 🌻 ps ale u mnie pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka bukiet doszedł. Bardzo ładny 🌻 Pisałaś coś że masz zdjęcie sukni :) jak mogę Cię prosić o zdjęcie. Ja Ci swoją już wysłałam???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×