Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość

przygotowania w toku- bo ślub w tym roku

Polecane posty

mx3 upominam się o zdjęcie sukienusi tiki-tak upominam się o komentarz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, to Ty masz tak jak ja - z obcasami też nie poszaleje (ja mam 170, M. niewiele więcej, ok. 174) :) czyli też szukasz butków z malutkim obcasikiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ja na moje nieszczęście też je uwielbiam :P Podziwiam Cię za takie postanowienia. Ja jakoś nie potrafię nie skusić się na małego cukiereczka 🌻 :D mam tylko zasadę, że nie jem kolacji (no chyba, że Misio zrobi romantyczny wieczór przy świecach) I chyba tylko dzięki temu, że nie jem nic od godz. 18 nie mam nadwagi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia, nie z takim malutkim, tak z 6-8 cm, ale Misiek da radę tylko wyprostowany będzie musiał chodzić:P Ja musze mieć taki obcasik, bo moja sukienka jest tak dopasowana. A nawet jak będę ze 2 cm wyższa od niego (będę jeszcze miała diademik) to nie szkodzi, przecież wszyscy wiedzą że on jest wyższy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, kilka maili wysłałam.... Moje kochanie to straszny łobuz, przychodzi z pracy i przynosi mi pawełka toffi.. paskuda jedna :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja w świeta nie tykam sie w ogole ciasta :P :D Zajadam sie sałatkami i wędlinka - pycha!!!! Oczywiscie bez chleba - nie lubie dodatkow w formie chleba: do jajecznicy, bigosu, fasolki po bretońsku itp. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem konusek z metra cięty... 160 cm, moje kochanie 180, więc spokojnie noszę butki na obcasie ok. 8 cm. Uwielbiam buty na obcasiku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - ja też poproszę :)) Prześlesz mi: itap@o2.pl Dzieki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie obawiam że w wysokich obcasach za długo nie wytrzymam, bo się odzwyczaiłam od nich. ale teraz zaczełam znowu nosić, żeby trochę nogi przyzwyczaić. a ostatecznie jaki będzie obcas to się jeszcze okaże, bo może być tak że upatrze gdzieś fajne butki z wyższym obcasem i je kupie. preferowałabym jednak średni obcas, ale zobaczy sie jeszcze. mx - sukienka śliczna 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 suknia piękna, tylko na modelkę lekko przyduża:P Ale na człowieku będzie wyglądała pięknie... i jeszcze jedno, bukiet- FANTASTYCZNY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, źle przeczytałam, Ty jesteś niższa o 9 cm aż. więc sama widzisz że u mnie przy różnicy 4 cm za dużego wyboru nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponawiam pytanie co to gmail? maniusia, jeśli buty są dobrze uszyte, to i w 8-10 cm obcasie powinno być wygodnie. Ja mam kozaki na ok 8 cm obcasie, które nałożyłam dopiero jak śniegi stopniały, czyli w tym tygodniu, i pół dnia w nich biegałam na zakupach. Nóżki spokojnie wytrzymały.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Holly, już posłałam. Dzięki :D rozumiem, suknia zaakceptowana przez kobiety, to już coś :D Na modelce owszem... a na mnie, to się zobaczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko - o bukiet sie dopytujesz? ładny! naprawde! nawet by mi pasował bo ja mam sukienke z czescia rożowawą! ale ja chce cos innego niz róże a co do gmail to nie wiem o co chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka, niewiem co to gmail. mx, sądząc po fryzurce to masz dugie włosy :) ja chcę podobnie upiąć. bukiet śliczny, taki, hmmm, inny, oryginalny, ale bardzo ładny. a widoczku za oknem mozna tylko pozazdrościć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, uszyte dobrze buty, to sukces... ostatnio trafiłam na świetne kozaczki, też koło 8... nie mierzyłam z liniją... :D ząłożyłam i jak kapcie, takie wygodnie, całą zimę w nich przechodziłam. Mamm też raz ubrane butki wizytowe ecru, w których przetańczyłam całą noc u przyjaciółki na weselu, zastanawiam się czy kupować jakies inne, czy te sobie jednak włożyć do ślubu, w końcu tez ecru, jak znajdę je u siebie to też prześlę, ale wtedy ostrzegam, razem ze mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sukienka śliczna - dzieki za przeslanie :)) Fryzurka też - ale czy wlosy Ci sie nie rozpadą podczas tanca??? Wiesz ostatnio mialam taką na weselu koleżanki i dobrze, ze mialam wiecej wsuwek, bo cala mi sie rozwalila, pomimo duzej ilości lakieru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, uszyte dobrze buty, to sukces... ostatnio trafiłam na świetne kozaczki, też koło 8... nie mierzyłam z liniją... :D ząłożyłam i jak kapcie, takie wygodnie, całą zimę w nich przechodziłam. Mamm też raz ubrane butki wizytowe ecru, w których przetańczyłam całą noc u przyjaciółki na weselu, zastanawiam się czy kupować jakies inne, czy te sobie jednak włożyć do ślubu, w końcu tez ecru, jak znajdę je u siebie to też prześlę, ale wtedy ostrzegam, razem ze mną... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bukiet bardzo bardzo oryginalny- bardzo pasuje do tej sukni mx3 :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy mam koloru tej modelki a długie do pasa, grube i proste i ciężkie jak jasny piorun... na ślubie u kuzynki miałam podobny fryz i porawie 120 wsuwek... trzymało się jak trzeba :D Mam nadzieję, że i ślubna wytrzyma, tym bardziej, że będzie na widoku (bez welonu) i nie ma jak ukryć wysuwających się elementów konstrukcji... najwyżej po półnowy rozpuszczę, albo ktoś mnie uratuje i podepnie tu czy tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tiki-tak możesz zrobić podobny bukiet z innych kwiatków. Ja się zastanowię, jeśli zrezygnuję z diademu na rzecz kwiatka we włosach, to będę chciała do tego bukietu dodać kilka innych kwiatków i jeden taki inny (może orchidea- chociaz nie wiem czy nie za delikatna) wpiąć we włosy Moja mam rządzi. Właśnie się ubrała na zakupy (jedzie samochodem, za oknem słoneczko i z 15 stopni)- dżinsy bluza kozaki marynarka szal i płaszcz zimowy z podpinką i futerkiem:) Kochana mamusia:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3--> ja tez poprosze o fotke! ( wiolta1@o2.pl) Odnosnie wzrostu, to ja tez nie mam problemu. Ja ma 173 a moj Mis 188. Jednak obcasy chce niskie, bo wiem, ze beda mnie nogi bolaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam obcas 6,5 cm - ale bardzo stabilny, poza tym jestem przyzwyczajona do chodzenia w obcasach. Najbardziej cieszy mnie to, ze nigdy jeszcze nie udalo mi sie kupic tak wygodnych bucikow jak wlasnie te do slubu :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 - ja tez chce zdjecia!!!! prosze?:) ja jeszcze nie mam butków:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx, moge i ja o zdjecie sukni prosic? avida@o2.pl Agatka, skad Ty wzielas ten gmail? moj P ma 177 cm wzrostu, ja 168, wiec na obcasik 7 cm mysle, ze moge sobie pozwolic, bede tak szukala 5-7 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo kolega ma w opisie \"mam zaproszenia na gmial\" ale jest niedostepny wiec nie mam jak sie go spytac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
holly - zazdroszcze ze nie lubisz slodyczy ja uwielbiam ale tez od 2 dnie nic nie jadlam bo zaczelam na silownie chodzic i chce przyspieszyc efekty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mx3 fajna dziewczyna z ciebie🌻 jeśli chodzi o buty, to ja by nie kupowała innych. Te się jak najbardziej nadają na ślub, a jeśli do tego są wygodne, to nie ma się nad czym zastanawiać. Dziewczyny co wy na to, żeby się powymieniać zdjęciami? Jakoś tak inaczej się rozmawia jak się widzi twarzyczkę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×