Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Hej Foleto, mnie on też się podoba. Ale nigdy nie podobał mi się żaden aktor tak, jak Al Pacino w \"Zapachu kobiety\" tańcząc tango. Ten moment filmu odbierałam wszystkimi zmysłami. Natomiast generalnie nie przepadam za filmami typu \"Matrix\". A paluszek ok. Jutro nie bedzie wymówki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu, Whisky, Foleto odbierzcie pocztę. :o Do Anki i Agosi też zaraz to wyślę.:D Czy wiecie, kiedy wraca Moniał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz,odebrałam pocztę.Ustaliłyśmy już,że masz sfsłszowaną metrykę.Nie jesteśmy w średnim wieku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I proszę mi nie wchodzić na dziwne topiki i \'\'szukać\"dziwnych kobiet!!!!!!!!!!!!Żeby mi to było ostatni raz. Matrix obejrzany to gdzie jesteście?A wracając do ulubionych filmów to mam jeden.\'\"Między niebem a piekłem\".Gra Robin Williams.Film jest wielkiej miłości żony do męża i odwrotnie.W wypadku giną ich dzieci,ona popada w wielką depresje.Mąż jej pomaga,4lata ozniej ginie w wypadku.Ona nie potrafi już żyć bez niego i dzieci.Popełnia samobójstwo i trafia do piekła.Była malarką.Mąż w niebie spotyka dzieci,dowiaduje się co się stało z zoną i postanawia ją ratować za cenę pozostania z nią w piekle.Piękny film,piękne kolory nieba.Płakałam jak dziecko.Nawet MM był pod wrażeniem filmu. Mam nadzieję,że już jesteście!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć - wiecie mi naprawdę odbija - w nocy oglądałam \"Tylko mnie kochaj\", przed chwilą skończyłam ( już chyba z 4 raz) \"Nigdy w życiu\" a teraz biorę się za coś z Nicolasem Cage\'m. To chyba w ramach buntu - bo poza zasłonką to nic konkretnego dziś nie zrobiłam. Kolorowych snów Dziewczątka! Papatki!!! 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Własnie Foleta - przypomniałaś mi . Zapomniałam podziękować za maile. Już wiem dlaczego większość facetów nie lubi chodzić z żonami na zakupy hihihihihihihihi. A z \"dziwnymi topikami\" - jestem za!!! Też oglądałam ten film - lubię Williamsa - a chyba najbardziej za rolę w \"Przebudzeniach\" - grał tam z Robertem de Niro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu ja też ja też!!!!Spisałam sobie i nie będę gorsza. Też bym coś pooglądała ale nie dorobiliśmy się video i dvd.Na kompie nie lubię oglądać filmów,to barnarzyństwo dla mnie.Teraz nie ma sensu kupować jak mamy wyjechać. Miłego oglądania.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Majowe Buntowniczki!!!;);););););):D:D:D:D:D:D Ja dzis robię zawieszenie broni bo już mnie koty (te z kurzu hihihihihi) atakują! Na zajęcia dzis jadę dopiero na o 11:30, ale bohatersko wstałam o ósmej i uzbroiłam się w mopy i ściery. Foleta teraz już rzeczywiście nie ma sensu niczego tu kupować, to już tylko kilka miesięcy. Ja robię dokładnie tak samo. Ostatnio zepsuł mi się mikser - działa tylko na jedno mieszadełko - ale nie kupię nowego. Nie ma mowy!!!! Ostatnią inwestycją jaką poczyniłam było malowanie całego mieszkania we wrzesniu, jak wróciliśmy z wakacji i na tym skończyłam. Dobra - lecę sprzątać bo ja tu gadu gadu a koty w kątach nieposkromione....:):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, wygłaszcz koty i obłaskaw je.....hihihi :D Miłego dnia dzieczynki !!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fizz 😍😍😍 Wymysliłaś już coś miłego dla siebie na jutrzejszy dzień? Zazdroszczę Ci wiesz? Chciałabym mieć całą niedzielę tylko i wyłącznie dla siebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, poszłam wczoraj wcześnie spać, tak koło jedenastej i spałam do tej pory. Byłam padnięta. Mąż jeszcze śpi. Tylko kot mnie zmusił do wydania śniadanka. Malibu powodzenia w walce z kotami. Ja mam nawet nieźle, widać pewne efekty. Nie wiem kiedy, ale chcę wyjść z domku trochę. Miłego dnia Dziewczynki. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcz nie wymyśliłam i nie wiem :(:(:( Ale mi dzisiaj, tak sobie........:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Whisky 😍😍😍 A ja czekałam wieczorem na mojego nocnego kompana - teraz już znam powód dezercji :D:D:D:D:D. Buziaczki dla Wszystkich 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Fizz, fajnie będziesz miała jutro. :) Może \"domowe spa\" - jak piszą w gazetach. A z Twoimi odczuciami się zgadzam. Za Robinem Wiliamsem nie przepadam, ale zaintrygował mnie film, o którym napisała Foleta. Chcaiłabym zobazczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz co się dzieje? Nie smuć się Kochana - jutro będzie lepiej 😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja lubię Robina chociaż nie za urodę!! hihihihihihihi A ten film jest na pograniczu fantasty....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak jakoś byle jak...:( Słyszałam, że tak zimno ma być do 10 marca. Oglądam zawsze program dla...rolników w soboty i własnie to mówili. I tak bardzo chciałabym iść z kimś np. na spacer, albo do kina, a tu ...nic Ale, co ma być, to będzie, pod warunkiem, że będzie....:) dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, biedna Fizz, ale nie dawaj się! To tylko zły nastrój, minie, a lepiej bdzie na pewno. Może chociaż trochę poprawi to nastrój: Mąż wcześniej wrócił z pracy do domu i niespodziewanie zastaje żonę, która nago leży w wymiętoszonej pościeli. - Co to kochanie? - Źle się czuję, chyba chora jestem, więc się położyłam. Małżonek chce powiesić płaszcz do szafy, a żona krzyczy: - Nie otwieraj szafy, bo tam straszy...! - Ależ kochanie, nie opowiadaj głupstw... Otwiera szafę i widzi swego sąsiada, zupełnie gołego. - No wiesz Władek, tego bym się po tobie nie spodziewał. Żona chora, a ty ją jeszcze straszysz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - czy Ty nie jesteś przypadkiem meteopatą? A jak lektura? Te \"wampiry\" brzmią groźnie. Czytałam kiedyś trochę o tym - bo ja tak lubię o wszystkim troszkę wiedzieć, np. o tajemnicach i fazach snu, reinkarnacji ( chciałabym móc w nią wierzyć) itp. Ale wszystko po łebkach , tak tylko liznąć , żeby orientować się w temacie. Pamietam, ze taką ogólną wiedzą na , nie tylko przyziemne tematy, zaimponowałam na początku MM , bo on też ma taki filozoficzno - analityczny umysł. Potrafilismy przegadać kiedyś całe noce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Film, o którym pisała Foleta znam, ale ja nie przepadam za takimi \'\'serceszczipiatielnymi\'\'. Po pierwsze ryczę, po drugie potem spać nie mogę, po trzecie to fantasty...i właśnie. Uwielbiam od zawsze filmy psychologiczne, nawet trudne, albo takie mroczne, pełne namiętności typu \"Blue Velvet\", filmy Larsa von Triera albo z innej beczki np.\"Siedem\". Ale też lubię lekkie zabawne komedyjki jak choćby \"Ze śmiercią jej do twarzy\" z Nickolsonem mimo, że fantasty...:D Wczoraj był film o Henryku VIII, to moja ulubiona epoka historyczna, a o Elżbiecie I przeczytałam bardzo dużo, zaczęłam nagrywać, bo aż 4 godziny i ...się nie nagrało, więc też jestem zła. :( Ale co tam, maj i tak przyjdzie.....kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - oglądałaś może \"Szósty zmysł\" z Bruce\'m Wiilisem? Jesli nie to polecam! No w kuchni posprzatane - teraz biorę azymut na sypialnię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wywalono mnie sprzed kompa, ale teraz ja wywaliłam MM do sklepu. U mnie pogoda śliczna, ale zimno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz to może będziesz miała drożdże. Przepis na ciasto drożdżowe: 4 jajka, 1 szklanka cukru, 1/2 kostki margaryny rozpuszczonej, 5 dag. drożdży, 1 szklanka mleka - to wszystko zmieszać i wstawić na całą noc do lodówki. Następnego dnia wsypać 4 szklanki mąki i zmiksować. Dodać bakalie. Oczekać aż podrośnie i piec. Nie czekam już aż zrobi łaskę i urośnie, tylko wstawiam na najwyższą półkę do leciutko włączonego piecyka, rośnie szybko, wtedy przestawiam niżej i piekę nieco dłużej niż pół godz. w temp. 170-180 st. Tym razem - tą metodą udało się najlepiej i wyszło puszyste. A roboty praktycznie żadnej. Z kruszonką jeszcze lepsze, no i zapach. Może się skusisz i zrobisz. Ja już wróciłam, jak widać. Pogoda cudowna. Mąż na dachu, montuje kolejny raz antenę, bo coś szwankowało. Mam zupkę. a później chcemy wyskoczyć coś zjeść - ja mam wolne od garów. :D Wymieniłam córce sweter, bo kupiłam w zeszłym tygodniu, ale jej się nie podobał. Ta giełda Fizz to coś innego, to jakby second handy na powietrzu. Ale można też kupić nowe rzeczy, tylko np. z wystawy, albo nie wiem skąd. I na takie poluję. Dziś wzięłam firmy H&M, ja nie lubię, nie podoba mi się wzornictwo, jakość i bałaganiarski wystrój sklepu, ale córka lubi. Kolory dziwnie zestawione, czerwień z fioletami i różem, ale widziałam, że taraz tak jest modnie. Fajnie to wygląda. Zobaczymy co powie, ja uwielbiam coś jej kupować, właściwie wchodząc do sklepu od razu szukam czegoś dla niej. Wczoraj idąc do pracy oczywiście wzięła mój rozpinany sweter, że my kobiety nigdy nie mamy co na siebie włożyć. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki... Wychodzi mi mycie okien ....jestem zakichana ,zasmarkana i ogolnie kiepsko sie czuje.Bylam juz na zakupach a teraz robie dwie salatki i wstawilam galarete....przeciez jutro mam gosci.Wczoraj niestety usnelam na ,,Matrixie\'\' i tyle z moich pogaduszek. fizz -dzieki za maila a co do filmow to podobne mamy gusta.Bardzo lubie Nicolasa Cage ,wiele razy ogladalam ,,Zostawic Las Vegas\'\' i ,,Dzikosc serca\'\' zawsze robia na mnie wrazenie.Lubie tez Anthony Hopkinsa i jeszcze kilku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po obiedzie, ale zbuntowałam się i nie zmywam :o Najwyżej będzie brudno, mam to w nosie. W ogóle dzisiaj bojowa jestem.😠 Nie, to nie, łaski bez i już. Tak trochę, jak to lubi Foleta. Podoba mi się z tym. Whisky, dziękuję za przepis 🌻, na pewno skorzystam, tyle, że nie dzisiaj, nie mam drożdży. Ale uwielbiam zapach ciasta drożdżowego i świeżo mielonej kawy. Ja w ogóle jestem bardzo zapachowa. Oprócz wzroku, to mój najważniejszy zmysł. Moze w poprzednim wcieleniu byłam....psem. Czasami, zwłaszcza, gdy mają przyjść goście wylewam do piekarnika kilka kropel aromatu głównie wanilii i włączam na krótko piekarnik, najlepiej termoobieg. I bardzo szybko mieszkanie nabiera innego wyrazu, staje się bardziej gościnne, zapraszające, takie cieplejsze i kojarzy sie wielu z domem rodzinnym. To znany chwyt marketingowy w amerykańskich biurach nieruchomości. Wchodząc, na dzień dobry masz dobre skojarzenie, a to przeciez o to chodzi. Ale ja to robię, bo lubię. A najlepiej w domu kojarzy mi się własnie zapach drożdżowego ciasta, a do mojego domu ten zapach pasuje, a nie jakieś tam odiwieżacze. A wracając do filmów, tych mocnych, ciężkich, takich które mi się podobają, oglądając je, ja czuję zapachy. To takie dziwne i niezrozumiałe dla innych. Wiem to. Anka 🌻, przykro, że jesteś obolała. Gdyby kózka..........itd. Ale za to masz czyste okna. Whisky, mam nadzieję, że córcia będzie zadowolona. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×