Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Wiesz, że ja też. :) Mało korzystałam , głównie dzieci, no i tak nieszczególnie trafiłyśmy na początek..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz - dałysmy radę!!!:):):):):):) HHUUURRRRAAAAAA!!!!:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jak bysmy \"tam\" nie trafiły to byśmy \"tu\" nie były!!! Tak miało być - przeznaczenie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To - w poczuciu dobrze spełnionego obowiązku - możemy spokojnie iść spać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiesz, że prawdopodobnie jutro - a właściwie już dzisiaj pęknie kolejna rocznica??? 1500 wpis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie faktycznie nie zasnę a jutro nie będę mogła oczu otworzyć - no ale jednak trzeba isć do łożeczek.... Papatki Whisky!!! Do jutra 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekawe kto będzie miał szczęście tym razem? Już chyba wiem... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przyszłam się tylko przywitac. Na prawdę nie mam nic mądrego do powiedzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. 🌻 Moje gratulacje !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A jest parę powodów. Malibu ❤️ Whisky [usta[ , wytrwałyście do 50 strony. Ładnie to idzie. Witaj Agosia 🌻 jak nocka? Ja mam poparzonego palucha i trudno mi się pisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co się stało Fizz? Co można powiedzieć mądrego o tej porze Agosia? :) Jak przetrwałaś noc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Whisky, Ty już na nogach, po wczorajszych baletach. Jak sie czujesz? Ja już po kawce i śniadanku.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze niedobudzona, tylko po kawce. Odwiozę tylko córkę i będę. Liczę na Ciebie Fizz, razem łatwiej się zabrać za jakąś robotę. Chociaż pewnie masz wszystko zrobione, ni i ten palec... Przysługuje Ci dzisiaj wolne. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rano jak przygotowywałam jedzenie dla psów dolewałam wrzątku i się poparzyłam. Miałam na palcu pierścionek, którego nigdy nie zdejmuje, taki jeszcze po prapabce, palec zaczął puchnąć, wyłam i go ściągałam:(:(:( udało się:). Robię sobie okłady z panthenolu, takiej pianki. Będzie OK. Ja zwierzakom gotuję, potem trzymam jedzenie dla nich w lodówce i nie chcę, żeby dostawały zimne i dostały zapalenia gardeł, stąd ten wrzątek. Zaglądaj Whisky, ja trochę posiedzę. mam do czytania o energetycznych wampirach i dzisiaj trochę dam na luz.:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 😘jestem - obecna ale nieprzytomna!!! Fizz przy czym się oparzyłaś?? Agosia - uśmiałam się - Twoje powitanie było the best!!! A wiecie, że ja jeszcze w nocy obejrzałam \"Tylko mnie kochaj\"? Miałaś rację Whisky - nie mogłam zasnąć... :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczęśliwa i zadowolona ale niewyspana...Właśnie przed chwilą dzwonił do pracy... A Wy co dzisiaj robicie Dziewczynki? Anka , Agosia dzięki za maile - ale też nie udało mi się wszystkich otworzyć:(:(:(:( Anka tamto otwiera się u mnie za pomocą Open Office. A wiesz, ze te Kaczory ( z opakowania papieru toaletowego) leżą kilkanaście km od mojego miasteczka?.. Fizz pytałaś wczoraj o apteki internetowe - też niestety nigdy nie kupowałam:(:(:( Z netu to kupuję tylko na Allegro. Aha! A w ramach buntu chyba kupię sobie ogromny parasol i zrobię tak jak ta arystokratka, o której wczoraj pisałaś hihihih

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos papieru toaletowego, naprawdę jest taki z kaczorami.....?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Autentyczny artykul w jednej z francuskich gazet... \"Polska. Oto znajdujemy się w swiecie absurdu. Kraj, w ktorym co piaty mieszkaniec stracił zycie w czasie drugiej wojny swiatowej, ktorego 1/5 narodu zyje poza granicami kraju i w ktorym co 3 mieszkaniec ma 20lat. Kraj, ktory ma dwa razy więcej studentow niz Francja, a inzynier zarabia tu mniej niz przecietny robotnik. Kraj, gdzie człowiek wydaje dwa razy wiecej niz zarabia, gdzie przecietna pensja nie przekracza ceny (!) trzech par dobrych butow, gdzie jednoczesnie nie ma biedy a obcy kapital sie pcha drzwiami i oknami. Kraj, w ktorym cena samochodu rowna się trzyletnim zarobkom, a mimo to trudno znalezc miejsce na parkingu. Kraj, w ktorym rzadza byli socjalisci, w ktorym swieta koscielne sa dniami wolnymi od pracy (!) Cudzoziemiec musi zrezygnowac tu z jakiejkolwiek logiki, jesli nie chce stracic gruntu pod nogami. Dziwny kraj, w ktorym z kelnerem mozna porozmawiac po angielsku, z kucharzem po francusku, ekspedientem po niemiecku a ministrem lub jakimkolwiek urzednikiem panstwowym tylko za posrednictwem tlumacza. Polacy..! Jak wy to robicie..?\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz wysłałam Ci na GG to zdjęcie z papierem toaletowym, żebyś wiedziała o co chodzi - a Kaczory - to nazwa miejscowości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny!!! Tyle mnie wczoraj ominelo ale przynajmniej mialam co poczytac. Malibu-ciesze sie ze wszystko sie dobrze ulozylo ,czasen nawet przydaja sie takie sytuacje zeby dowiedziec sie o uczuciach. Nie slyszy sie na codzien wyznan milosci. Film o ktorym mowilam to wlasnie ten w ktorym J.Nicolson zakochuje sie w mamie swojej dziewczyny(Diane Keaton)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky-chetnie ci cos wysle ale nie mam jak,jezeli sie zgodzisz to Malibu mi przysle twoj adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×