Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

No to faktycznie problem - nieszczęśliwa miłość. A wiesz na pewno, że On jest niewłaściwy??? Może to , tak jak pisała Whisky , tylko chwilowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety przecież teraz nie ma mezaliansów. Dziś jest robotnikiem, jutro może być kimś innym. Z drugiej strony czy to jest najważniejsze? A co z charakterem? Może się również kształcić i wtedy ta przeszkoda - dla rodziców - przestanie istnieć. No i najważniejsze - jak TY to widzisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak - w przekonaniu rodziców to mezalians. Jednak nie zawsze wykształcenie idzie w parze z wartością człowieka. Znam wiele osób z wyższym wykształceniem , które są niestety okropnymi ludżmi - i w drugą stronę - ludzi po zawodówce, którzy są wspaniali , kochający i naprawdę wartościowi. Współczuję Ci Słoneczko - jesteś miedzy młotem a kowadłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, tę herbatkę baaaaaaaardzo polecam, jest naprawdę SUPER !! Myyysia, a dlaczego nikt Cię nie kocha? On nie kocha? A rodzice, rodzeństwo? Chyba nie jest tak źle. Ktoś jest. Prawda? A jak facet nie kocha, to go \'\'tniutniaj\'\' A jak kocha, to super. Żyjesz w XXI wieku, Ty wybierasz sobie partnera. A on robotnik, no to co. Dzisiaj robotnik, a jutro może być kim chce.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Malibudka Wesolutka, jak szycie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz - nie podpuszczaj, bo zaraz \"poletę\" do sklepu:D:D:D:D:D Już widzę mój jutrzejszy egzamin po takiej herbatce ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spódniczusia gotowa - ale na kurtkę nie starczyło chęci - wolałam poklepać z Wami. A z tą kurtką to nie było do końca tak , jak napisałam. MM zna mój rozmiar i z reguły wszystko co kupuje pasuje jak ulał - łącznie z bielizną hihi. Nakupował mi na Gwiazdkę chyba z 6 kompletów i tylko jeden stanik był za mały - chociaż rozmiar na metce był OK. A kurtkę ktoś w sklepie przewiesił na wieszak z moim rozmiarem i on sprawdził tylko rozmiar na wieszaku a nie zajrzał na wszywkę - ot co...I tak zamiast 12 kupił mi ...18!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to masz trochę kłopot, ja nie znoszę przeróbek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz Fizz - to jest bardzo prosta przeróbka. Ta kurtka jest bez podszewki z takiej a\'la skóry. Na zewnątrz \"zamsz\" w środku \"futerko\" - nawet szwy nie są obrzucone - bo nie ma takiej potrzeby. Wystarczy wypruć rękaw , pogłebić podkrój rękawów i sciąć boki o jakieś 3-4 cm i zeszyć z powrotem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myysia, chyba trzeba przeczekać. Kłócić się rzeczywiście nie warto, jeżeli uczucie nie minie, to znaczy, że to jest TO ! Malibu, to faktycznie mała przeróbka. Fajnie :) Aha, zawsze możesz przytyć.!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myyysia a na którym jesteś roku? Łiii tam Fizz jak przytyję to wstawie sobie kliniki - tylko, ze ja mam w planie schudnąć, chyba po niedzieli zabiore sie za jakąś dietę , tylko jeszcze nie wiem jaką??........... P.S. Kurtka już popruta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba jednak łatwiej przytyć. Przemyśl to Malibu. A może mąż chciał Ci dać coś do zrozumienia w ten sposób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky - czemu strasznie??? Muszę się wprawiać!!! Wiesz jakie mam plany na Anglię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Skoro chcesz sie wprawiać, to może i ja Ci coś podrzucę? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihihihihi - on twierdzi, ze kochanego ciała nigdy nie za dużo , ale również bardzo dobrze wie , że ja sie z tym źle czuję. Bardzo przytyłam po ciąży z Małą. Ważyłam o zgrozo!!!! 74 kg i przestałam prawie wychodzić z domu, o plaży, basenie czy wyjściu na imprezę nie było mowy. Po roku zjechałam 16 kg - doszłam do swojej sredniej wagi - i najpiekniejszy moment z tamtego okresu: spotkałam koleżanke, która na mój widok krzyknęła \" O ku*wa Alka, ale się z Ciebie laska zrobiła\" a kolega męża znalazł się przypadkowo na imprezie na której bylismy i w pierwszej chwili pomyślał , że MM jest z kimś innym .Aha zmieniłam wtedy jeszcze zupełnie fryzurę i kolor włosów. Miło powspominać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fizz zapraszam - pakuj torbę i przybywaj!!! Popijemy sobie dobrą herbatkę i zabiorę sie do szycia - ciekawe co wyjdzie hihihihihihihi Whisky a Ty co tak nagle? Ni z tego ni z owego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobranoc Whisky 🌻 No tak masz rację, nie ma to, jak zmienić się na lepsze. Tylko, co z tą silną wolą. Ja, gdy się denerwuję to jem :( I tu jest problem. Malibuś, ja też idę spać, bo boję się, że później nie zasnę.💤 Papatki ! I kolorowych...🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Dziewczynki!!! a mi się jeszcze nie chce spać - pewnie zrobie sobię tę kurtkę...😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak samopoczucie dzisiaj? Zaświećiło Ci słoneczko troszkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najprościej mieć czarny nick :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak zrobiłam ale wyobraż sobie ze ten podszyw zarezerwował sobie podobny tylko z literką ś no nie mam juz siły do takich :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale teraz już sie nie podszyje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszyw zarezerwował sobie nika myśia23 a ja mam mysia23 no wredota jeden

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×