Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Poza tym przed nami 50 strona. Mam otwartą butelkę wina, mogę siedzieć. Ty też przecież prędko nie zaśniesz. Agosia też nie. Gadajmy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky-ten film z Nicolsonem w którym miał nerwicę natrętw to nie był \"Lepiej byc nie może\"??Chyba że to jakas inna wersja tego samego tytułu?? Albo ja cos pokręciłam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak tak Agosia, jesteś genialna! Czyli w tamtym jest pupcia N. Całkiem ponętna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie w tamtym tak nie widziałm. Ale już wiem co sobie zobacze w najbliższym czasie :D Choc nie przepadam za Keaton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm co ja chciałam powiedzieć w poprzednim poscie?? To chyba mało po polsku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia, co tam Keaton. Ty wiesz jaki tam cudowny jest Keanu Reaves(jakkolwiek się to pisze), po prostu boski, że też o nim zapomniałam! Przypomniałam sobie robiąc kanapki, też coś. I ma romans ze starszą panią Keaton.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dopiero doczytałam, że Malibu właśnie teraz rozmawia z mężem. To ja idę robić dalej te kanapki i dla psa (już co innego), ale jestem na dochodząco. Agosia, Ty czuwaj. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt \"matrix\" jest przystojny lubie go. W studium miałam taka koleżanke która zawsze spotykała się z młodszymi chłopakami. Kiedyś powiedziała, że nie mozę sie doczekac kiedy będzie starsza panią i bedzie miała młodego kochanka. ha ha ha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bruce Willis też mi się podoba. Fajny, ale zaakceptował następcę, nawet się z nim zaprzyjaźnił. Widziałam gdzieś ploteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak?? No czasem ludzie rozchodzą sie w zgodzie. Z resztą co mnie obchodzi Bruce?? ja nie zakaceptowałam nastepcy i cała sympatia jaka miałam do Demi uleciała i nie wróci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj no co Ty Agosia, nie bądź taka zasadnicza. Przecież Bruce też zmieniał panienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zmieniał ale dopiero po tym jak zostwiła go Demi, nie?? :) Choć w sumie kto ich tam wie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba juz sie dzis na Malibu nie doczekamy. Mają pewnie sporo do pogadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey!!! Jestem już!!! Ale macie fajny temat plotkarsko - wielko - swiatowy. Też oglądałam kiedyś ten film z J.N., D.K. i K.R.... A na jutro mam \"Tylko mnie kochaj\" - oglądałyscie już???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu no nie!! Własnie przed chwilką się martwiałam,że już cię nie bedzie a ty\"a kuku...\" i jestes :D No i jak było??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już mam czas, kanapki zrobione, piesek nakarmiony. I umówmy się, że nie będziecie pytały - dlaczego o północy? Zwykle wcześniej, wieczorkiem. I to jest zajęcie synusia, dziś ja go wyręczyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Super - jak to po burzy. Powiedział mi, że bardziej się męczył z tym uporem niż z rzucaniem palenia. I że mnie kocha, i co ja planowałam zrobic, jakby on pierwszy nie zadzwonił i tak w ogóle ... I znowu wrócił maj....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu super sie stało, cieszę się. A co bys zrobiła gdyby faktycznie sie nie odezwał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zacytowałam Mu to co rano napisała do mnie Fizz - że mam być mądrzejsza i pierwsza się odezwać - czyli, że jednak jestem głupsza? hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też chciałam o to zapytać, a własciwie co mu powiedziałaś? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzwonić bym nie dzwoniła ( bo kurcze za drogo - u nas jeszcze nie ma takich tanich połączeń ) sms - to trochę nie bardzo, więc zaczęłam kombinowac, że jak nie zadzwoni do końca tygodnia to wyślę do Niego list - taki staroświecki, tradycyjny, przez pocztę. Nie wiem jeszcze dokładnie co i jak bym napisała - ale to był jedyny pomysł, który miałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten list by szedł i szedł... i to by tak trwało i trwało... Kurczę jak kiedyś ludzie żyli?! tzn. jeszcze my niedawno, ojej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×