Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Tyle sobie powiedzieliśmy, że aż mam mętlik w głowie - ale główne przesłanie to było \"Naprawdę Cię kocham\" itp. itd. Ja mu wyjaśniłam moją wersję on mi swoją - tym razem na spokojnie - no i teraz po niedzieli mogę brać się za moją sprawę - bo tak to na złość ( pewnie samej sobie) bym palcem nie kiwnęła... Boosze jaka małpa ze mnie... .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rety, to co ja taka nowoczesna? a moje dzieci to mnie pytają \'mamo, czy za twoich czasów to było video, a telewizja?\'. Dlaczego?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie można było od razu tak na spokojnie?? Wiem, wiem - łatwo powiedzieć. :) Ważne, że sie dobrze skończyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i teraz jestem strasznie ciekawa co to za sprawa? Czy to tylko ja jestem taka ciekawska? Malibu powiedz chociaż na jaką literę, albo napomknij na maila... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cabelloni
tez tak mysle :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie - moja kolezanka z pracy jest o 17 lat starsza ode mnie i opowiadała mi, że jak jej mąż, bodajże na przełomie lat 70-tych / 80-tych pracował w Niemczech, to Ona w weekendy jeździła do swojej siostry do Poznania ,(ok. 80 km od nas) żeby móc porozmawiać z mężem przez telefon!!!!!!! Specjalnie szły o umówionej godziny do biura, w którym siostra pracowała!! Nie wyobrażam sobie tego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja jestem całkiem młoda, a na telefon czekałam z kilkanście lat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam kuzynkę w stanach. Jej ojciec mieszka w Krakowie. Jeszcze jakies 10 czy lat temu przychodził do domu moich rodziców co sobotę a kuzynka dzwoniła o umówionej godzinie. Wujek nie miał w domu telefonu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane jesteście - a ja głupia, ale powiem Wam tak w tajemnicy, że wiedziałam że On zadzwoni , ale w jeszcze wiekszej, że nie wiedziałam kiedy... Wam też tak strasznie muli internet???????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak ostatnio rozmawiałam z ciotunią, to coś mi zaczęła mówić, że tak dobrze wyglądam - szczupło i młodo - a ja na to, że przecież jestem młoda, więc nic dziwnego..hihi, ale ciocia była innego zdania... To tak nie na temat trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż kobietki trzeba sie połozyc. Goscie śpią a i mnie oczy sie zamykają same. Dobranoc słoneczka :D Do jutra :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja załozyłam sobie stacjonarny jak wróciłam z wakacji z Anglii, żeby mógł do mnie tanio dzwonić ( bo wczesniej korzystaliśmy z tlenofonu , ale z jakością było różnie) - i czekałam 4 dni robocze (w międzyczasie wypadł weekend) i zapłaciłam 1 zł za podłączenie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papatki Agosia!!! A my Whisky też pewnie pójdziemy spać, prawda? Bo ja rano do pracy, buuuuuu :(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Intuicja Whisky - u mnie w rodzinie nikt nie wiedział, ze coś złego się dzieje a z rodziną MM zero kontaktu.... życie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma sprawy - jak chcesz mi towarzyszyć to ja się piszę na uroczyste otwarcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja b. rzadko się kłócę, ale jeśli przez chwilę to też nikt nie wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiedziałam, że na Ciebie można liczyć. Ale coś nie jesteś w euforii. Taka zmęczona? Ja na pewno bym nie mogła spać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie mówię rodzicom ani znajomym - no wam wyjątkowo - ale to tak trochę inaczej, bo jednak fajnie sie wygadać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu zaraz weekend, odpoczniesz, bo już zaczynam mieć wyrzuty sumienia. Ja też jutro rano wstaję :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak my nikomu nie doniesiemy, nie obgadamy. Fajne z nas kobitki. Wyjątkowe. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No dobra Whisky - żebyś nie mówła: HHHHUUURRRRRRRAAAAAAAAA!!!! Zadzwonił!!!!!!! Jestem najszczęśliwszą kobitką pod słońcem. I mam satysfakcję, że wyszło na moje hihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No może być, ale nie powinno Ci się chcieć spać. A gdzie jest Fizz z tortem? No daję Ci fory.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No - tylko, że w weekend mam zajęcia , ale je lubię - tyle tylko, że nie poleniuchuję. A ze jestesmy wyjatkowe to FAKT :):):):):):) Fajnie, że się poznałysmy. Mam juz dość dawno neta, ale jestescie pierwszymi osobami, które w ten sposób poznałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie!!! Whisky!!!! Teraz nie rób jaj!!! Do 50 musimy wytrwać!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×