Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Dzięki Fizz - jesteś kochana :D. A już się poczułam opuszczona, buuu :(:(Myślałam, że masz mój adres Anka, że coś Ci kiedyś wysyłałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zaraz wysyłam Ance Wasze maile. A dla wszystkich mała dawka humoru, bo już dawno nie wklejałam głupot: Poszedł facet przed Świętami wyciąć choinkę do lasu. Tak szukał i szukał, że w końcu zabłądził. Chodzi więc po lesie i krzyczy. W pewnym momencie coś go szturcha z tyłu w ramię. Odwraca głowę, patrzy a tu stoi wielki niedźwiedź, piana z pyska mu leci i mówi : - Co tu robisz? - Zgubiłem się - odpowiada facet - Ale czego się kur*a tak drzesz? - pyta znowu wściekły niedźwiedź? - Bo może ktoś usłyszy i mi pomoże. - mówi gość - No to kur*a ja usłyszałem. Pomogło ci?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No no jestem pod wrażeniem.50 strona to już coś.Brawo Whisky i Malibu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihihihi ! Anka, wysłałam. Whisky, juz spowrotem? To fajnie. Rozbudzona? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Foleto 👄 Jaki humorek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja wczoraj miałam problem z kompem a potem z internetem.Czy któraś też ma neostradę i ma takie problemy?Wściekłam się wkoncu i wyłączyłam tą moją padaczkę.Sorki jeżeli kogoś uraziłam tym określeniem. Malibu,bardzo się cieszę,że M zadzwonił.Odrazu wszystko nabiera blasku i chce się żyć!!! Fizz,przykro mi,że się poparzyłaś.Trudno ci będzie teraz z pracami domowymi.Musisz uważać na to by niezaczęło się jątrzyć. Whisky,widzę,że mamy podobne gusta Filmowe. Biorę się za sprzątanie ale będe zaglądać. Acha dzięki za pocztę,Agosia też niemogłam tego otworzyć ale resztę tak.Dzięki wielkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Foleto, dlatego dzisiaj nic nie robię w domu :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D :D:D:D:D.....................i tak do znudzenia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wracając do aptek internetowych zamówiłam w jednej krakowskiej /ukłon dla Agosi/ trochę medykamentów. Mąż zobaczył i zaakceptował, ma też problemy zdrowotne. Ceny wydają się atrakcyjne. Póki co czekam na przesyłkę. Sądzę, że kupując paraleki za 150 zł, zapłaciłabym w aptece jakieś 40 zł drożej. M.in.zamówiłam Padmę 28 po 63 zł., a w aptekach ok. 90zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
whisky-masz racje mialam od ciebie poczte ale nie zagladalam nawet .Teraz gdy znam twoj adres to wiem ze to bylas ty....dziekuje Malibu-dziekuje za adresy dziewczyn fizz -podaj prosze adres tej apteki,mam w rodzinie zchorowana nastolatke a wychowuje ja tylko mama wiec nie jest im latwo.Moze zaoszczedza troche na lekach,ciekawe ile bedzie kosztowala przesylka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, w aptece internetowej są tylko leki bez recepty. O ile wiem, leki recepturowe nie są jeszcze sprzedawane przez internet . A szkoda! :( Adres podam, jak dostanę przesyłkę i będzie wszystko OK. Chyba, że chcecie spróbować......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ;) Nocka dzieki Bogu nie była ciężka. Jeszcze nie ma sezonu wiec gosci jest malo i można sie przespać. Musze zbierac siły na lato. Ale co dziwne -latem potrafie po zupełnie nie przespanej nocy funkcjonowac normalnie, a zima nawet jesli spię w pracy musze sie jeszcze przespać w domu. Co do krakowskich aptek - pewnie słyszałyscie określenie\"krakowsie centusie\" ? My w galicji jestesmy baaardzo oszczedni, oglądnie mówiąc, wiec i ceny w naszych aptekach muszą byś niższe ;) Jesli chodzi o meil który wam wysłałam. Kurcze nie mogłam go wysłac wracał mi kilka razy. Teraz widzę ze nie mozecie go otworzyć :( szkoda :(może wieczorkiem jeszcze raz spróbuje go wam posłac. Anka posle i tobie tylko nie wiem czy adres pod nikiem jest aktualny? Lecę do domwych obowiązków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obrażam się na Ciebie Agosia, bo mnie nic nie chcesz wysłać. :( Jak leci Dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Ty jak spędzasz dzionek Whisky? Ja dzisiaj nic, a nic nie robię. Jeśli chodzi o prace domowe.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja trochę robię, a przynajmniej usiłuję. Chcę mieć spokój na weekend i zawsze przyjemniej jest jak posprzątane. Jutro przychodzi koleżanka, właśnie dzwoniła i się umówiłyśmy. A w niedzielę idziemy na imieniny. Muszę jeszcze kupić jakiś drobiażdżek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie koleżanka, której nie widziałam 9 lat i wczoraj nie przyjechała, przysłała mi maila z przeprosinami..... Ja weekend mam wolny bez gości.A MM nie będzie w niedzielę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to też masz fajnie. Fizz, przepraszam, ale ja tak z doskoku. Coś robię i zaglądam, ale za to dobrze mi idzie. A wiesz ciasto się udało. I naprawdę bez większej roboty. Zachęcam Cię do wypróbowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja już z grupsza posprzątałam,jeszce podłogi na kolanach i odkurzanie.Zaraz wychodzę z dzieciaczkami po starszą do zerówki,i do sklepu po worki do odkurzacza. U mnie piękna pogoda aż chce się wyjść.To pa dziewczynki.Ja tu jeszcze wrócę!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Wam tylko szybko coś wkleję - bo przecież mnie wywalą zanim sama złożę wypowiedzenie hihihihihihihi Siedzi facet nad rzeka i łowi ryby. Słyszy najpierw cicho, potem coraz głośniej niosący się po wodzie i ciągle powtarzający okrzyk \"PIE*DOL SIĘ!\". Po chwili widzi płynący kajak. W kajaku siedzi gość i ostro wiosłuje. Z bliska widać, że nie używa wioseł, ale dwóch wielkich patelni. Wędkarz myśli, myśli, a potem krzyczy do niego: - Panie, a nie łatwiej byłoby wiosłami??? - PIE*DOL SIĘ!!! Kobieta u sexuologa : -Co mam robić panie doktorze mąż mnie nie zaspokaja ?!?! -Proszę pani, ja mogę coś pani przepisać ,ale może znalazłaby pani sobie kochanka. W sumie mąż nie musi o niczym wiedzieć... -Mam panie doktorze, też nie wystarcza -Droga pani, a gdzie jest powiedziane, że to ma być jeden ??? -Mam ich dziesięciu i wciąż to za mało !!! -DOBRZE, przepiszę pani jakieś hormony i za dwa tygodnie przyjdzie pani na kontrolę... Wraca babka do domu kładzie receptę przed mężem -Widzisz, żadna k**wa, ja chora jestem!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja w niedziele tez mam gosci z czego bardzo sie ciesze ,tak rzadko ma sie czas na spotkania.Mysle tylko co przygotowac i robie liste zakupow... Malibu-ty to umiesz rozbawic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Whisky nie dotarły do ciebie hihoczące czworaczki?? Kurcze cos z tym nie tak. Posle to jeszcze raz ae w niedzielę z pracy, bo tam mam szybsze łącze. Dziewczyny ja juz nie mam siły, czego nie dotknę to tony kurzu (czy kużu jak to sie pisze?) jak mam walczyć z tym . Mój Pierworodny jest uczulony na roztocza kurzu, moje zycie to ciągłe wycieranie i odkurzanie a i tak mam \"koty\" wszędzie i złogi na meblach. Lecę po szmatę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosia, dzięki za czworaczki. To duży plik, może nie każda skrzynka zwłaszcza trochę pełna może to przyjąć, u mnie szło i szło i dojść nie chciało. Może u innych też tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anka, dzięki za pocztę 🌻. Agosia, spokojnie poczekam, ale jakby się człowiek nie upomniał... ;) Też mam masę kurzu, nie wiem, to już chyba trzeba by codziennie odkurzać, a nawet nie mam zamiaru. Pamiętam, że mieli wyprodukować jakiś preparat przeciw roztoczom, do mycia podłóg. Kiedyś mówiła mi koleżanka, która ma syna alergika. Synkowi pomontowałam obrazki z motorami i pozawieszałam na ścianach, zaraz inny pokój! Ciekawe tylko, że chłopak, który złoży komputer, zreperuje motor nie mógł wbić kilku gwoździ w ścianę. Musiała to zrobić matka. Uwielbiam majsterkowanie. :) A do córki do pokoju nie da się wejść, więc spokojnie nie wchodzę. Już się nie kłócę. Fizz, jak Twój palec? Przepis podam Ci później. Wiecie, że trochę się zmęczyłam. Jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie, paluszek i główka ...od roboty gotowa wymówka. Bo do szkoły juz nie chodzę. :( Ale jestem dzisiaj śnięta, chyba z nieróbstwa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hoop!!!Hoop!!! Gdzie jesteście Laseczki???? Co porabiacie???? Nie uwierzycie co robię! Chyba mi odbija! Szyję synusiowi zasłonkę do pokoju - bo on ma u siebie roletę bambusową , a przez to widać wszystko jak na dłoni.Pewnie się starzeję hihihihihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koszmarnie się zmęczyłam tym nicnierobieniem :(:(:(. To jednak nie dla mnie. MM wrócił, więc proza życia i dzis i jutro. Za to luzik w niedzielę. Zrobie sobie jakąś przyjemność, oczywiście w niedzielę, ale jeszcze nie wiem jaką. Coś wymyślę. Malibu, no no, ale pracus z Ciebie ! :):):) A gdzie reszta dziewczyn? Pracujecie? Odpoczywacie? A może tak jak ja, obijacie się hihihihi.....:D Mam do przeczytania książkę o wampirach energetycznych, już Wam pisałam, ale nawet na to nie miałam dziś siły, a może i ochoty, bo zbyt wiele osób mogłabym rozszyfrować.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej,jestem na chwilkę.Zainstalowałam dzieciakom gierkę z Bakusia i całe popołudnie komp był zajęty.Teraz już szykują się do lulania i mam chwilkę wolnego.Jutro już luzik,trochę sobie pośpię. Whisky,to co zasiadamy dziś przed telewizor i oglądamy\"Matrix\"?!Naprawdę przystojniak z tego Keanu,to jest typ faceta,który powala mnie na kolana.Wiem,będziecie się smiać,że gadam jak nastolatka.Uważam jednak,ze z tego się nie wyrasta.Każda kobieta ma jakiś tam swój ideał faceta.Nie znaczy to,że nie kochamy swoich mężów. A co dziś wieczorem porabia reszta pań?Fizz,zajrzysz jeszcze?Jak tam twój paluszek? Malibu,czy do twojego synka,przychodzi koleżanka,że wieszasz tą zasłonkę?hihihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×