Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość fizz

a w sercu ciągle maj...

Polecane posty

Agosia,bardzo mi przykro z powodu tej kłótni z M.Przecież wczoraj było tak pięknie,\'\'nacieszaliśćie\'\'się sobą a tu takaprzykrość.I jeszcze te imieniny i brak prezentu.Może po pracy uda ci się coś kupić,napewno są otwarte jakieś sklepy.Musisz tylko mieć jakiś pomysł by wiedzieć czego szukać.Napewno się pogodzicie i \'\'nacieszanie też będzie piękne\'\'.Trzymam kciuki za powodzenie całej akcji.:) Ja zaraz znikam,będe wieczorkiem.Dziś wybieram się do mojej chszestnej,jutro ma imieniny.I może pójdę do kina na Tylko mnie kochaj.A co tam mi też się coś należy od życia.:) Miłej niedzieli wszystkim Majówkom.Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Dzisiaj tylko się witam 🖐️ Może uda mi się wieczorkiem, chyba że MM znowu będzie okupywał komp, a ja będę robić różne niepotrzebne rzeczy. Wtedy.... Miłego dnia, szczególnie dla tych, które mają klopociki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agosiu ,swietna masz mame pewnie nie narzekasz na nude i brak towarzystwo ,juz Ona sie o to postara. Dzieciaczki pewnie zawiedzione ale coz, tak sie czasem zdarza z nie naszej winy ze cos nie wypali. Agosiu moze mezowi po prostu kup kwiaty bo najwazniejsze sa zyczenia i pamiec a jak znam zycie to i pogodzicie sie przy tej okazji.Jak napisala foleta \'\'nacieszanie też będzie piękne\'\'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
foleta 🌻,fizz🌻 Bawcie sie dobrze ja dzisiaj tez wychodze ,zaprosili nas przyjaciele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już po gościach, ale na topiku puściutko, więc też zmykam zająć się tradycynie zupełnie niepotrzebnymi rzeczami !:) Miłego wieczoru !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Monial, czesc Malibu x witam tez i inne osoby ktore tu sie znajduja Mogez z wami rozmawiac tutaj a takze przez Skype, mam rowniez kamerke.Posiadam tlen , masn skype i gadu-gadu, te komunikatory mam zawsze wlaczone i skoro nie ma mnie tu, to siedze na ktoryms z nich albo nieraz wszedzie po trochu.Jezeli ktos ma ochote zjrzec do mie na ktorys z tych komunkatorowto zapraszam, moje progi sa otwarte zawze dla milych i sympatycznych ludzi.🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam Was w słoneczny i bardzo zimny poranek. Mam nadzieję, że u Was wszstko OK. Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Fizz!!!🌼🌼🌼 Co u Ciebie? Nie napisałaś nam dzisiaj ile nam jeszcze zostało do maja i teraz się pogubiłam :(:(:(:(:(:( Cześć Dziewczynki!!! Wpadłam Wam pomachać 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️i napisać, że żyję! Whisky a dokąd Ty dziecko w sobotę po 12 poleciałaś, że Cię jeszcze nie ma??? :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki.👄 A co tu tak pusto?Gdzie wy się wszystkie podziewacie łącznie ze mną?:) Jedna Fizz była na straży topiku.🌻dla ciebie Fizz. Mi wczoraj padł komp.I poraz pierwszy nie wiem co mu się stało.W pewnym momęcie wszystko mi zniknęło z monitora,została tylko tapeta. W kinie nie byłam,nie miałam z kim.Teraz czekam na bratową męża,przyjechała na kilka dni z Holandi. A jak tam Wiosna,idzie już do was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny, jakoś mi się nie chce pisać, przepraszam. Na dziś miałam wielkie plany na prozaiczne prace, ale wyszedł tylko obiad w biegu, bo zaraz wychodzę do koleżanki na imieniny. Chcemy zdążyć pogadać, kiedy w domu jeszcze pusto. Ona dziś nie pracuje. Wpadnę później, trzymajcie się. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich 🖐️ Jak tam po weekendzie? Wypoczeci wszyscy? Zadowoleni z zycia bo wiosna juz tuz tuz.bede wieczorem na necie.🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, byłam trochę w mieście i tez jestem taka jakaś nijaka. Nie martw się Whisky ! 🌻 Wszystko mija, więc i przygnębienie i smuteczki i ....ZIMA! Ale rano było u mnie -13st. i nie było mi do śmiechu. Widzę, że zapały opadły, nosy są spuszczone na kwintę i nic się nie chce. Ale to też minie. Dla Was 🌻🌻🌻🌻🌻 x 1000000000000000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki!!! 🌼🌼🌼 U mnie tez mrozik trzyma ostro, znowu musiałam rano skrobać szyby samochodu.Ale słoneczko w dzień świeciło. Co się z Wami dzieje? Noski do góry i wpisać mi tu coś więcej - jak wrócę z angielskiego to chcę sobie poczytać!!! Buziaczki !!!😘😘😘 P.S. Mam już moje łóżeczko !!! Dzisiaj mi dostarczyli :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki,widzę,że proza życia was dopadła i nic się nie chce. Jak pisze Fizz to minie i będzie lepiej!🌻 U mnie dzień jak co dzień,nic ciekawego się nie wydażyło.Dzieciaki dostały paczkę od dziadków z Holandi z ciuchami.Pierwszy raz wszystko pasuje,do tej pory musiały czekac aż podrosną by coś nosić.:) Malibu a testowałaś już łóżko?Wygodne?Może twoi rodzice będą chętni:)Cieszę się,że ty się cieszysz.👄 Moniał,a co z tobą dziecko?Dawno cię tu nie było.Anka i Agosia też jakieś zaganiane.🌻 Mam nadzieję,że wieczorkiem tu wpadniecie,a może zrobimy sobie konfe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wiem co wam się stało!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dziś pierwszy dzień odchudzania i wszystkie zasłabły z głodu hihihihi Dziewczyny,mam nadzieję,że jutro wstaniecie w lepszym nastroju.Życzę wam tego z całego serca. Dobranoc,kolorowych i miłych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja zaczynam odchudzanie od jutra. :( i nie wiem, czy się martwić, czy cieszyć :) A póki co dobranoc ! Może jutro będzie lepiej :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Fizz mowisz ze zaczynasz diete, mowisz ze do wiosny chcesz troche kilogramow zrzucic, kazdemu z nas sie to przyda, mozesz pozniej nam ja podac moze i ja z niej skorzystam?U mnie juz w plusie zaczynam wierzyc juz w szybkie nadejscie wiosny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Słoneczka!!!! A ja znowu zalatana - po angielskim byłam ustalać menu na imprezę - pochwalę się, że mam super sąsiada, który jest fantastycznym kucharzem (choć amatorem) i będzie przygotowywał mi konkrety - tzn. dania mięsne i ryby. Dla mnie zostaną tylko sałatki - bo ciasta też upieką mi koleżanki. A ja zajmę się zakupami i wiosennymi porządkami. Mojej diecie na razie pomachałam łapką 🖐️, mam nadzieję poodchudzać się przed moim wylotem do MM. Łóżeczko zostało tylko obadane, rozłozone i popodziwiane ( nawet zrobiłam mu zdjęcia, żeby wysłać MM mailem), a pierwszy , inauguracyjny zabieg odbędzie się jutro - mama się zaklepała. Kończę , bo zrobiło się późno a mam ostatnio problemy ze wstawaniem. Dobranoc Dziewczynki!!! Buziaczki!!! 😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny 🌻 Niestety jestem zła. No cóż świadomość, że Polak jak głodny, to zły ;) I pogoda też do chrzanu :( Oj Malibu, Ty to umiesz zorganizować sobie wszystko hihihihihi...:D Moja dieta, to kopenhaska, jest chyba gdzieś link na 55, 56 stronie naszego topiku. A gdzie jest Agosia , Anka, Moniał ? Nagana dla Was! Mam nadzieję, że nic złego się nie dzieje. Whisky, wierzę, że dzisiaj masz już lepsze samopoczucie, do maja tylko 47 dni ! 👄 No, lecę wypić tę kawę, której właściwie nie powinnam i będę marzyć o nastepnym posiłku.A ja zawsze jadałam normalne śniadania o 7-ej rano.:( Malibu, jak będziesz miała czas w pracy, odezwij się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczymy Wpadłam sie tylko przywitać bo zaraz wychodzę mam parę spraw do załatwienia w urzędach. Miłego dnia wszystkim.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny 🌻🌻🌻 Fizz ja tez jestem zla ale nie z powodu glodu bo i tak zaczynam sniadanie okolo 11.00 tylko tak ogolnie.Wkurza mnie ciagla zmiana grafiku wczoraj mialam pierwsza zmiane a dzisiaj juz druga....jak mnie ta praca denerwuje. Sluszalam wczoraj w telewizji ze za tydzien juz bedzie cieplo...oby to sie sprawdzilo.Nagana oczywiscie sie nalezala ,dobrze ze tylko slowna. Witaj Foleta🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie laseczki!!Coś dzis wisi w powietrzu, ja tez jestem zła. Nie moge się cos z mezem dogadac :( W sumie to chyba racja po jego stronie a ja mam coraz wieksze poczucie winy.....Generalnie dół... W pracy też zmany w grafiku, zagęszczenie dyżórów. Sytuacja kryzysowa!! Ostatecznie zgodziłam sie na nadgodziny, mimo że nie płaca za nie więcej. Dobrze że cokolowiek placą. Mega dół. Poproszę o łopatę!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cześć kwiat
Ale dzisiaj niemiła pogoda. A moje samopoczucie wcale nie jest złe, taka jestem tylko znudzona jakaś. I nie mogłam już patrzeć na kompa i internet. Chyba przesyt. Dzisiaj już koniecznie muszę zabrać się za porządki, bo kurz widać gołym okiem i dosłownie wszędzie. W tym rzecz, że mi się wcale nie chce. No ale siła wyższa. Malibu, faktycznie dobra z Ciebie organizatorka :) Fizz, a czy naprawdę musisz się katować tą dietą, sama sobie robisz przykrość.. Anka, Foleta 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widać, ze odwykłam od kompa, bo bzdury jakieś wypisuję, zamiast hasła wpisałam🖐️ 🌻 i jeszcze się dziwię, że poszło bez hasła :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wreszcie jesteście - bo już się bałam o topik!!! :):):):) Whisky a Ty już sobie nie rób więcej takich urlopów od kompa - bo sama widzisz co potem wyprawiasz hihihihi. A ja na złość wszystkim nie jestem ani trochę zła - leniwa i owszem, ale zła na pewno nie! Pewnie dlatego, że za 10 dni przyleci moje Kochanie!!! I że maj za 47 dni!!! XXX X X X X X XXXXXX XXXXXX XXXXXX XXXXXX A to łopata do zakopywania dołów - teraz wyglądaprzyzwoicie - ciekawe co z niej zostanie jak wyślę! Buziaczki 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wiedziałam, że coś się spieprzy - no to macie pół łopaty! Myślę, że te doły są w miarę małe i wystarczy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malibu czesc :)dzieki za łopate dołek się powolotku zakopuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×